Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2015Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr 1, HiNT 15. april 2015

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigbjørn Matberg

Frol IL

35:56

Magnus Gjemble Matberg

Frol IL

35:39

Elisabeth Gjemble Matberg

Frol IL

35:18

Bjørnar Matberg

Frol IL

34:33

Mathias Jacobsen

Frol IL

38:22

Marita Øyen

Frol IL

Jan Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Torunn Lian

Frol IL

32:13

Tore Lian

Frol IL

Jonas Alstad

Frol IL

19:45

Jonas Røstad

Frol IL

19:36

Adrian Fagerheim

Frol IL

25:02

Lars Heistad

Frol IL

24:18

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

9:36

Innsendt korrigert klasse

Cecilie Aaseng

Frol IL

25:54

Jørgen Aarsbog

Frol IL

18:02

Nikoline Munkeby

Frol IL

15:57

Torje Munkeby

Frol IL

Magnus Fossen

Frol IL

28:58

Isak Framstad Holden

Frol IL

19:54

Karianne Framstad Holden

Frol IL

21:01

Olav Amundal

Frol IL

15:07

Alv Gustav Østerås

Frol IL

26:56

Barbro Kvam

Frol IL

36:17

Kia Emilie Jøraas

Frol IL

36:29

Trond Hamland

Frol IL

36:28

Fredrik Kjønstad Ukkelberg

Frol IL

21:17

Petter Skoglund

Frol IL

24:22

Erik Dypdahl

Frol IL

14:00

Oda Emilie Stornes

Frol IL

28:53

Selma Skjulsvik

Frol IL

40:06

Sebastian Skjørholm

Frol IL

16:34

Katja Sandø

Frol IL

17:23

Phillippa Sandø

Frol IL

17:25

Aud Moe

Frol IL

19:29

Ruth Overvik

Frol IL

19:23

Daniel Alstad

Frol IL

24:15

Sander Matberg

Frol IL

37:09

Johannes Matberg

Frol IL

30:09

Kristian Matberg

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Edmund Kulstad

Frol IL

17:09

Peder Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Johanne Hildrum Saksvoll

Frol IL

23:32

Elin Hildrum Saksvoll

Frol IL

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

Fritjof Sandstad

Frol IL

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

DSQ

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

55:21

88 145 141 150 143

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Ulseth

Frol IL

8:22

+0:00

2.

Lena Alstad

Frol IL

8:25

+0:03

3.

Eline Buran Wesche

Frol IL

9:02

+0:40

4.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

9:16

+0:54

5.

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

9:19

+0:57

6.

Andreas Sandberg

Frol IL

10:23

+2:01

7.

Victoria Kulstad

Frol IL

10:55

+2:33

8.

Andreas Amundal

Frol IL

11:24

+3:02

9.

Eivind haugnes

Frol IL

11:39

+3:17

9.

Erik Imsland

Frol IL

11:39

+3:17

11.

Nora Forseth

Frol IL

12:02

+3:40

12.

Terje Rennan

Frol IL

13:43

+5:21

13.

Jens Scherjon

Frol IL

15:04

+6:42

14.

Nils Jacob Scherjon

Frol IL

15:17

+6:55

15.

Silje Hildrum Saksvoll

Frol IL

15:34

+7:12

16.

Grethe Smestad

Frol IL

15:36

+7:14

17.

Emil Nordbach

Frol IL

15:40

+7:18

17.

Hans Ove Nordbach

Frol IL

15:40

+7:18

19.

Emma Nordbach

Frol IL

16:02

+7:40

20.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

17:48

+9:26

21.

Mariann Brekke Rennan

Frol IL

18:31

+10:09

22.

Uregistrert

20:02

+11:40

23.

Uregistrert

23:55

+15:33

DSQ

Emma Trøite

Frol IL

12:03

143

DSQ

Hedda Forseth

Frol IL

24:55

150

DSQ

Lotte Eline Kjønstad Skjerve

Frol IL

25:00

150

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Joar Munkeby

Frol IL

10:50

Laila Munkeby

Frol IL

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Klasse: B3/C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Lynum

Frol IL

13:54

+0:00

2.

Vidar Venås

Frol IL

13:55

+0:01

3.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

14:08

+0:14

4.

Odin Johnson

Frol IL

14:37

+0:43

5.

Tore Heggem

Frol IL

14:51

+0:57

6.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

14:52

+0:58

7.

Andrea Tofte

Frol IL

15:13

+1:19

8.

Torbjørn Sirum

Frol IL

15:52

+1:58

9.

Hågen Lynum

Frol IL

16:01

+2:07

10.

Ole A Hustad

Frol IL

16:03

+2:09

11.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

16:21

+2:27

12.

June Munkeby

Frol IL

17:18

+3:24

13.

Trygve Skavhaug

Frol IL

17:39

+3:45

14.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

17:48

+3:54

15.

Mette Kilskar

Frol IL

17:52

+3:58

16.

Harald Bakken

Frol IL

17:56

+4:02

17.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

17:59

+4:05

18.

Marianne Mathisen

Frol IL

18:59

+5:05

19.

Oddmund Steinsmo

Frol IL

19:08

+5:14

20.

Linnea Sandvik

Frol IL

19:19

+5:25

21.

Tore Tofte

Frol IL

19:44

+5:50

22.

Randi Haugskott

Frol IL

19:50

+5:56

23.

Sigurd Vatn

Frol IL

19:56

+6:02

24.

Linnea Munkeby

Frol IL

20:13

+6:19

25.

Else Sirum

Frol IL

21:51

+7:57

26.

Anne Kvam

Frol IL

23:42

+9:48

27.

Sverre Matberg

Frol IL

23:45

+9:51

28.

Freddy Roger Moen

Frol IL

30:24

+16:30

29.

Brage Reinås

Frol IL

30:50

+16:56

DSQ

Randi Wold Stavrum

Frol IL

18:33

88

DSQ

Magnus Alstad

Frol IL

19:34

150

DSQ

Magnhild Forseth

Frol IL

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Anne Midtbust

Frol IL

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

Mona Falch Moen

Frol IL

Klasse: A4/A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

12:24

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

13:30

+1:06

3.

Oscar Lyngen

Frol IL

14:31

+2:07

4.

Tobias Alstad

Frol IL

15:31

+3:07

5.

Frida Sæther

Freidig

15:59

+3:35

6.

Gunnar Vatn

Frol IL

16:20

+3:56

7.

Rolf Alstad

Frol IL

16:30

+4:06

8.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

16:58

+4:34

9.

Martin Grønli

Frol IL

17:11

+4:47

10.

Arne Grevskott

Frol IL

17:18

+4:54

11.

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

17:27

+5:03

12.

Maren Grande

Frol IL

17:44

+5:20

13.

Jo Severin Matberg

Frol IL

17:57

+5:33

14.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

18:00

+5:36

15.

Arild Vassenden

Frol IL

18:06

+5:42

16.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

18:13

+5:49

17.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

18:19

+5:55

18.

Ragne Munkeby

Frol IL

19:32

+7:08

19.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

19:40

+7:16

20.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

19:50

+7:26

21.

Ane Marte Vatn

Frol IL

20:05

+7:41

22.

Gina Mølnvik

Freidig

20:16

+7:52

23.

Stian Sundsvik

Frol IL

20:53

+8:29

24.

Mathilde Munkeby

Frol IL

21:22

+8:58

25.

Jostein Nordvoll

Frol IL

21:31

+9:07

26.

Kathrine Solberg

Frol IL

21:46

+9:22

27.

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

22:21

+9:57

28.

Asmund Bjørshol

Frol IL

22:23

+9:59

29.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

22:36

+10:12

30.

Martin Lie

Frol IL

22:38

+10:14

31.

Mari K Grevskott

Frol IL

22:51

+10:27

32.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

23:59

+11:35

33.

Martin Rustan

Frol IL

25:33

+13:09

34.

Veronica Leithe

Frol IL

26:27

+14:03

35.

Atle Bakken

Frol IL

30:03

+17:39

36.

Ivar Reinås

Frol IL

31:03

+18:39

DSQ

Johan Otto Munkeby

Frol IL

16:11

83

DSQ

Eirik Solum

Frol IL

16:41

84

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Ressem

Frol IL

+0:00

1.

Magne Okkenhaug

Frol IL

+0:00

1.

Kirsten Toubro

Frol IL

+0:00

1.

Berit Ressem

Frol IL

+0:00

1.

Robert Ressem

Frol IL

+0:00

1.

Vegard Ressem

Frol IL

+0:00

1.

Mats Okkenhaug

Frol IL

+0:00

1.

Tuva Berg

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2015, 18:01:38

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

162

Antall startet:

162