Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar sprint-karusell 2.løp 15. april 2015

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

48:26

+0:00

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

31:06

+0:00

2.

Thea Sørberg

Frogner IL

32:38

+1:32

DNS

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

21:27

+0:00

2.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

24:50

+3:23

3.

Heidi Østli

Gjerdrum OL

30:45

+9:18

4.

Anne Arntsen

Gjerdrum OL

31:26

+9:59

5.

Hanne Sørensen

Gjerdrum OL

32:43

+11:16

6.

Solvor Bjørge

Ullensaker OL

45:38

+24:11

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

34:24

+0:00

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

29:37

+0:00

2.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

34:24

+4:47

3.

Jens Erik Kristensen

Frogner IL

52:19

+22:42

4.

Sven Åge Kristensen

Frogner IL

52:29

+22:52

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Markus Finskud

Hurdal OL

19:08

+0:00

2.

Kristoffer Ingebretsen

Gjerdrum OL

31:56

+12:48

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

26:38

+0:00

2.

Anders Horvei

Frogner IL

26:56

+0:18

3.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

28:02

+1:24

4.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

31:38

+5:00

5.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

31:58

+5:20

6.

Erlend Bjørge

Ullensaker OL

45:15

+18:37

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

16:52

+0:00

2.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

21:26

+4:34

3.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

25:07

+8:15

31 32 33

4.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

27:46

+10:54

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Østreng

Gjerdrum OL

26:36

+0:00

2.

Tron Erik Hovind

Ullensaker OL

26:43

+0:07

DNS

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

Klasse: Mosjon kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

17:16

+0:00

2.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

18:46

+1:30

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

18:47

+1:31

4.

Morten Ingebretsen

Gjerdrum OL

32:05

+14:49

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Per Sørberg

Gjerdrum OL

Arrangør

Aslak Kinneberg

Gjerdrum OL

Arrangør

Torunn Hoel

Frogner IL

Arrangør

Sara Halvarsson

Frogner IL

Arrangør

Øystein Rapp

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

15 april 2015, 20:28:37

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

40

Antall startet:

38