Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NM terrengløp kort løype 18. april 2015

Klasse: J 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Ziesler

Sandnes IL

7:23

+0:00

3:41

2.

Josefine Tomine Eriksen

Larvik Turn og IF

7:30

+0:07

3:45

3.

Vilde Våge Henriksen

Haugesund IL

7:33

+0:10

3:46

4.

Sanne Njaastad

Sportsklubben Vidar

7:37

+0:14

3:48

5.

Emilie Hov Andreassen

Ullensaker/Kisa IL

7:47

+0:24

3:53

6.

Iris Sørbye Bore

IF Sturla

7:53

+0:30

3:56

7.

Malin Jenssen Lirhus

Skjalg IL

7:57

+0:34

3:58

8.

Margrethe Gjerde

Tyrving IL

8:04

+0:41

4:02

9.

Mina Lilleheier

Ås IL

8:04

+0:41

4:02

10.

Mathilde Jensen

Larvik Turn og IF

8:10

+0:47

4:05

11.

Siri Vestengen

Nittedal IL

8:15

+0:52

4:07

12.

Sirianne Carlsen Rymoen

Moss IL

8:18

+0:55

4:09

13.

Kamomilla Sunde

Brandbu IF

9:16

+1:53

4:38

DNS

Marianne Kure

Ås IL

DNS

Mari Robøle Lien

Hamar IL

Klasse: J 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Edland

Larvik Turn og IF

7:08

+0:00

3:34

2.

Karoline Daland

Sørild FIK

7:30

+0:22

3:45

3.

Kristine Lande Dommersnes

Haugesund IL

7:35

+0:27

3:47

4.

Maria Wiig

Skjalg IL

7:37

+0:29

3:48

5.

Ida Guldbrandsøy

Skjalg IL

7:44

+0:36

3:52

6.

Ingrid Nordbotten

Skjalg IL

7:46

+0:38

3:53

7.

Julie Flatner Hansen

Ullensaker/Kisa IL

7:47

+0:39

3:53

8.

Anine Lome

FIK Orion

7:50

+0:42

3:55

9.

Marie Eide Roalkvam

Skjalg IL

7:54

+0:46

3:57

10.

Lena Skaatan Vik

Haugesund IL

7:57

+0:49

3:58

11.

Marie Berg

Steinkjer Friidrettsklubb

8:20

+1:12

4:10

12.

Frida Kullerud

Varteig IL

8:20

+1:12

4:10

13.

Ingvild Wollebek

Ås IL

8:27

+1:19

4:13

14.

Marte Bergsland

Varteig IL

9:21

+2:13

4:40

DNS

Solveig Hernandez Vråle

IF Sturla

DNS

Malin Edland

Larvik Turn og IF

Klasse: J 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amanda Marie Grefstad Frøynes

Sem IF

7:33

+0:00

3:46

2.

Caroline Foss Høistad

Ullensaker/Kisa IL

7:36

+0:03

3:48

3.

Marianne Aske

Skjalg IL

7:42

+0:09

3:51

4.

Solveig Dyrdal

Selbu IL

7:42

+0:09

3:51

5.

Liv Nordengen

Ringerike Friidrettsklubb

7:56

+0:23

3:58

6.

Amalie Panman

IL Sandvin

7:57

+0:24

3:58

7.

Marie Løken Benedicte

IF Sturla

8:05

+0:32

4:02

8.

Eugenie Gulowsen

Nittedal IL

8:52

+1:19

4:26

9.

Eloïse Elisdotter Kask

Sportsklubben Vidar

10:00

+2:27

5:00

DNS

Kaja Lunde Ellingsen

Skjalg IL

DNS

Christine Sekkesæter

Skjalg IL

Klasse: G 15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Myhr

FIK Orion

6:19

+0:00

3:09

2.

Andreas Vågen

FRI IL

6:38

+0:19

3:19

3.

Martin Berntzen Engevik

Nittedal IL

6:48

+0:29

3:24

4.

Marcus Vammeli Wiik

Askim IF

6:56

+0:37

3:28

5.

Jonatan Andersen Vedvik

Tønsberg Friidrettsklubb

6:57

+0:38

3:28

6.

Simon Østreng Veland

Haugesund IL

6:58

+0:39

3:29

7.

Geir Blom Breivik

IL Sandvin

7:00

+0:41

3:30

8.

David Thorvik

Sportsklubben Vidar

7:02

+0:43

3:31

9.

Amund Korsæth

Varteig IL

7:05

+0:46

3:32

10.

Sivert Eggen

Bøler IF

7:11

+0:52

3:35

11.

Trym Tønnesen

Halden IL

7:14

+0:55

3:37

12.

Mathias Lange

Nittedal IL

7:43

+1:24

3:51

13.

Petter Østreng

Sportsklubben Vidar

8:33

+2:14

4:16

Brutt

Johannes Irgens Herlofson

Sportsklubben Vidar

DNS

Kristian Vatne

BUL-Tromsø

DNS

Sondre Rishøi

Varteig IL

DNS

Jakob Solli Lind

BUL-Tromsø

DNS

Ole-Martin Evensen Sandness

Sørum IL

DNS

Elias Nævdal

Ås IL

Klasse: G 16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Halle Haugen

IL Runar

6:19

+0:00

3:09

2.

Vetle Storvik

Nittedal IL

6:32

+0:13

3:16

3.

Vetle Bergsvik Thorn

Norna-Salhus IL

6:33

+0:14

3:16

4.

Torbjørn Espeseth

Norna-Salhus IL

6:43

+0:24

3:21

5.

Ravn Elnæs

Halden IL

6:45

+0:26

3:22

6.

Halvor Elverum

Sem IF

6:59

+0:40

3:29

7.

Sander August Standal Jensen

Drøbak-Frogn IL

7:13

+0:54

3:36

8.

Simen Gudbrandsen

Modum Friidrettsklubb

7:25

+1:06

3:42

Brutt

Martinius Tangen

IK Tjalve

DNS

Didrik Hexeberg Warlo

Tyrving IL

DNS

Anders Rogne

Nittedal IL

Klasse: G 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Irgens Gravdal

IL Gneist

6:16

+0:00

3:08

2.

Markus Høgne

Ullensaker/Kisa IL

6:24

+0:08

3:12

3.

Ola Martin Gåsvær

Ranheim IL

6:26

+0:10

3:13

4.

Sander Asrat Schartau Berrefjord

Tyrving IL

6:29

+0:13

3:14

5.

Bendik Lillemoen Skaalerud

Kristiansand Løpeklubb

6:29

+0:13

3:14

6.

Fredrik Sandvik

Askim IF

6:36

+0:20

3:18

7.

Mathias Gløersen

Tønsberg Friidrettsklubb

6:43

+0:27

3:21

8.

Jan Espen Spydevold

Varteig IL

6:51

+0:35

3:25

9.

Herman Andreas Andersen

Ås IL

7:08

+0:52

3:34

10.

Jacob Brenna Christophersen

Sportsklubben Vidar

7:12

+0:56

3:36

11.

Sebastian Kristoffer Endrestad

Oppegård IL

7:17

+1:01

3:38

DNS

Helge Helø Klemetsdal

Ås IL

Klasse: K junior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Halvorsen Folvik

IL Gular

6:50

+0:00

3:25

2.

Elisabeth Angell Bergh

Haugesund IL

6:53

+0:03

3:26

3.

Live Solheimdal

Steinkjer Friidrettsklubb

6:55

+0:05

3:27

4.

Christina Ellefsen Hopland

Varegg Fleridrett

7:05

+0:15

3:32

5.

Clara Wågan

Namsen Friidrettsforening

7:16

+0:26

3:38

6.

Hanne Mjøen Maridal

Vollan I.K.

7:17

+0:27

3:38

7.

Mari Aarskog Nesse

Stord IL

7:23

+0:33

3:41

8.

Maren Hansen-Møllerud Hauen

FIK Ren-Eng

7:25

+0:35

3:42

9.

Hanna Eid

Selsbakk IF

7:29

+0:39

3:44

10.

Anne Katrin Berg Mauritzen

Skjalg IL

7:31

+0:41

3:45

11.

Tyra Andersen

Sem IF

7:32

+0:42

3:46

12.

Silje Lindstad

Norna-Salhus IL

7:33

+0:43

3:46

13.

Ine Bakken

Sportsklubben Vidar

7:44

+0:54

3:52

14.

Andrea Rekdal

Skjalg IL

7:49

+0:59

3:54

15.

Johanne Lægran

Sportsklubben Vidar

7:49

+0:59

3:54

16.

Emilie Fossumstuen Grøterud

Moelven IL

8:09

+1:19

4:04

17.

Malene Fjellestad

Ullensaker/Kisa IL

8:14

+1:24

4:07

18.

Andrea Furuseth

Ullensaker/Kisa IL

8:19

+1:29

4:09

19.

Ingrid Næss Johansen

IL Gneist

8:20

+1:30

4:10

20.

Judith Westerlund

Sem IF

8:52

+2:02

4:26

21.

Heidi Kristine Halling

Ullensaker/Kisa IL

8:57

+2:07

4:28

DNS

Rebekka Thorkildsen Sem

Gjerpen IF Allianse

Klasse: M junior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Blom Breivik

Ullensaker/Kisa IL

6:01

+0:00

3:00

2.

Sigurd Ruud Skjeseth

FIK Orion

6:03

+0:02

3:01

3.

Abdurrahman Hir

Selsbakk IF

6:04

+0:03

3:02

4.

Mats Hauge

Haugesund IL

6:04

+0:03

3:02

5.

Jonas Gjesdal

Varegg Fleridrett

6:07

+0:06

3:03

6.

Joakim Sødal

Kyrksæterøra IL

6:10

+0:09

3:05

7.

Andreas Wathne

Skjalg IL

6:13

+0:12

3:06

8.

Mathias Berntzen Engevik

IK Tjalve

6:19

+0:18

3:09

9.

Håvard Lalit Øglænd

Stavanger Friidrettsklubb

6:20

+0:19

3:10

10.

Kasper Stornes

Ask Friidrett

6:21

+0:20

3:10

11.

Jens Åstveit

IL Gneist

6:22

+0:21

3:11

12.

Markus Borge Harbo

Skjalg IL

6:25

+0:24

3:12

13.

Endre Wigaard

IL i BUL

6:27

+0:26

3:13

14.

Olai Lillevold

Fossum IF

6:28

+0:27

3:14

15.

Henrik Hanssen

Ullensaker/Kisa IL

6:31

+0:30

3:15

16.

John Gopal Bjerga

Skjalg IL

6:33

+0:32

3:16

17.

Eldar Thomassen Fagerbakke

Bøler IF

6:36

+0:35

3:18

18.

Joakim Gustavsen

Dimna IL

6:38

+0:37

3:19

19.

Sigurd Agnalt

Varteig IL

6:49

+0:48

3:24

20.

John-Atle Rasmussen

Haugesund IL

6:53

+0:52

3:26

21.

Halldor Espe

IL Gneist

6:57

+0:56

3:28

22.

Jon Alfsen

Ullensaker/Kisa IL

7:07

+1:06

3:33

23.

Tore Klungland

Ullensaker/Kisa IL

7:11

+1:10

3:35

24.

Håvard Irgens

Fossum IF

7:14

+1:13

3:37

25.

Øystein Huse Vik

Askim IF

7:28

+1:27

3:44

26.

Johannes Osnes Låbakk

Dimna IL

7:32

+1:31

3:46

27.

Abdi Bashir

Halden IL

8:13

+2:12

4:06

28.

Are Flekke

Norna-Salhus IL

8:15

+2:14

4:07

DNS

Anders Krona Haflan

Sem IF

Klasse: K senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Heidi Mårtensson

Modum Friidrettsklubb

6:51

+0:00

3:25

2.

Runa Falch

Sportsklubben Vidar

6:59

+0:08

3:29

3.

Anniken Amos Ruud

Strindheim IL

7:03

+0:12

3:31

4.

Christina Toogood

IK Tjalve

7:06

+0:15

3:33

5.

Heidi Hestmark

Namdal løpeklubb

7:11

+0:20

3:35

6.

Hanne Steinstø

Haugesund IL

7:17

+0:26

3:38

7.

Ida Meli Narbuvoll

FIK Ren-Eng

7:22

+0:31

3:41

8.

Kjersti Fresvik

IL Gular

7:22

+0:31

3:41

9.

Maria Wågan

Namdal løpeklubb

7:23

+0:32

3:41

10.

Vienna Dahle

Skjalg IL

7:24

+0:33

3:42

11.

Ida Marie Dahl

Ringerike Friidrettsklubb

7:38

+0:47

3:49

12.

Anniken Johansen

IL i BUL

7:38

+0:47

3:49

13.

Christina Bus Holth

IK Tjalve

7:40

+0:49

3:50

14.

Maren Høibø

Ås IL

7:42

+0:51

3:51

15.

Rebecca Snekkenes

IK Tjalve

7:45

+0:54

3:52

16.

Marie Synnøve Qvale

IK Tjalve

7:47

+0:56

3:53

17.

Maria Aure

Sportsklubben Vidar

7:52

+1:01

3:56

18.

Ane Bakken Hodt

IF Sturla

7:55

+1:04

3:57

19.

Sigrun Gjølberg

Ås IL

8:28

+1:37

4:14

DNS

Juni Osnes Lund

IK Tjalve

Klasse: K veteran 40-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Rostoft

IL i BUL

7:56

+0:00

3:58

2.

Marianne Opsahl

Ullensaker/Kisa IL

8:24

+0:28

4:12

Klasse: K veteran 45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Bringedal Holst

Skjalg IL

7:28

+0:00

3:44

DNS

Kari-Anne Veen

Skjalg IL

Klasse: K veteran 60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Herdis Elin Lexau

Florø Tog IF

9:44

+0:00

4:52

Klasse: M senior

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Udø Pedersen

IK Tjalve

8:39

+0:00

2:53

2.

Ørjan Grønnevig

Stavanger Friidrettsklubb

8:39

+0:00

2:53

3.

Marius Vedvik

IL Gular

8:46

+0:07

2:55

4.

Hans Kristian Fløystad

IK Tjalve

8:49

+0:10

2:56

5.

Bjørnar Lillefosse

IL Gular

8:50

+0:11

2:56

6.

Roald Hagbart Frøskeland

Steinkjer Friidrettsklubb

8:58

+0:19

2:59

7.

Johan Bugge

Eidsvåg IL

8:59

+0:20

2:59

8.

Snorre Holtan Løken

IK Tjalve

8:59

+0:20

2:59

9.

Eirik Gramstad

Sportsklubben Vidar

9:02

+0:23

3:00

10.

Halfdan-Emil Færø

Varegg Fleridrett

9:04

+0:25

3:01

11.

Per Svela

IL Gular

9:06

+0:27

3:02

12.

Håkon Mushom

Sportsklubben Vidar

9:08

+0:29

3:02

13.

Magnus Sirnes Hjellum

IL Gular

9:09

+0:30

3:03

14.

Kristian Tjørnhom

Kristiansand Løpeklubb

9:09

+0:30

3:03

15.

Matthew Speake

Lørenskog Friidrettslag

9:10

+0:31

3:03

16.

Ola Berg Fines

Mosvik IL

9:11

+0:32

3:03

17.

Ola Sakshaug

Selsbakk IF

9:12

+0:33

3:04

18.

Tom Erik Lukkedal

Ringerike Friidrettsklubb

9:14

+0:35

3:04

19.

Eivind Jenssen

Steinkjer Friidrettsklubb

9:16

+0:37

3:05

20.

Eivind Knutsen

Kristiansand Løpeklubb

9:16

+0:37

3:05

21.

Espen Roll Karlsen

IL Gneist

9:18

+0:39

3:06

22.

Stian Bekkevoll

Kristiansand Løpeklubb

9:20

+0:41

3:06

23.

Ola Doksrød Strande

Gjerpen IF Allianse

9:23

+0:44

3:07

24.

Svein Roar Kvamme

Norna-Salhus IL

9:25

+0:46

3:08

25.

Andreas Myhre Sjurseth

Sportsklubben Vidar

9:25

+0:46

3:08

26.

August Flø

Sportsklubben Vidar

9:30

+0:51

3:10

27.

Marius Schneider

IL i BUL

9:31

+0:52

3:10

28.

Hågen Urseth

FIK Ren-Eng

9:32

+0:53

3:10

29.

Johan Asphjell Bjørnaas

Steinkjer Friidrettsklubb

9:33

+0:54

3:11

30.

Dag Einar Bøtun

Stavanger Friidrettsklubb

9:34

+0:55

3:11

31.

Ragnar Stølsmark

Glad Trim International idrettslag - gr.

9:34

+0:55

3:11

32.

Simen Bergseth

Skjalg IL

9:35

+0:56

3:11

33.

Ulrik Hovig

Sportsklubben Vidar

9:38

+0:59

3:12

34.

Jan Christian Kaltenborn

IK Tjalve

9:41

+1:02

3:13

35.

Øyvind Wiger

Modum Friidrettsklubb

9:43

+1:04

3:14

36.

Jens Høiås

Steinkjer Friidrettsklubb

9:44

+1:05

3:14

37.

Morten Hansen

Lørenskog Friidrettslag

9:46

+1:07

3:15

38.

Ole Mikal Tørsdal

Haugesund IL

9:48

+1:09

3:16

39.

Håvard Austevoll

Stavanger Friidrettsklubb

9:52

+1:13

3:17

40.

David Gottfridsson

Slevik IL

9:53

+1:14

3:17

41.

Fredrik Sætran

BUL-Tromsø

9:54

+1:15

3:18

42.

Mhretu Dessalegn

Norna-Salhus IL

9:56

+1:17

3:18

43.

Trond Steinar Gjønnes

Tyrving IL

9:57

+1:18

3:19

44.

Henrik Nordtug

Steinkjer Friidrettsklubb

9:57

+1:18

3:19

45.

Pål Jostein Petersen Onsrud

Ås IL

9:57

+1:18

3:19

46.

Stian Stensland

Ås IL

9:58

+1:19

3:19

47.

Sindre Sandven

Fossum IF

9:59

+1:20

3:19

48.

Harald Solhaug Næss

Sportsklubben Vidar

10:00

+1:21

3:20

49.

Bjørn Rusten Lundberg

Norna-Salhus IL

10:07

+1:28

3:22

50.

Svein Bjarne Sandvik

Ås IL

10:16

+1:37

3:25

51.

Stian Grastveit

IL Heming

10:21

+1:42

3:27

52.

Rik Wemmenhove

Oslostudentenes IK

10:31

+1:52

3:30

53.

Jonas Krossøy

Ullensaker/Kisa IL

10:41

+2:02

3:33

54.

Eirik Sjurseth

Oslo Politis IL

10:59

+2:20

3:39

DNS

Elias Ottosen

Ullensaker/Kisa IL

DNS

Stian Vestbø

Haugesund IL

Klasse: M veteran 35-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ronny Losoa

Modum Friidrettsklubb

9:33

+0:00

3:11

2.

Inge Hasund

Bøler IF

9:36

+0:03

3:12

3.

Pål Asbjørn Kullerud

Varteig IL

9:43

+0:10

3:14

4.

Roger Thompson

Driv Idrettslag

10:34

+1:01

3:31

Klasse: M veteran 40-44

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Aggvin

IL Gular

9:41

+0:00

3:13

2.

Robert Sørlie

Valsøyfjord IL

10:10

+0:29

3:23

Klasse: M veteran 45-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Christophersen

Røa IL

10:01

+0:00

3:20

2.

Gjermund Tønnesen

Halden IL

10:43

+0:42

3:34

3.

Carlos Silva De Brito

Ogndal IL

10:55

+0:54

3:38

4.

Morten Gammelsæter

Oppegård IL

11:26

+1:25

3:48

5.

Lars Petter Glomsrud

Driv Idrettslag

11:39

+1:38

3:53

Klasse: M veteran 50-54

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Brune

Kråkstad IL

11:03

+0:00

3:41

2.

Terje Skinstad

IF Sturla

11:30

+0:27

3:50

3.

Steinar Lien

Oppegård IL

12:14

+1:11

4:04

Klasse: M veteran 55-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Nordbotten

Skjalg IL

10:56

+0:00

3:38

2.

Lars Sverdrup-Thygeson

Høvik IF

11:25

+0:29

3:48

3.

Sjur Agdestein

Steinkjer Friidrettsklubb

14:19

+3:23

4:46

Klasse: M veteran 60-64

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Erhard Johanessen

Oslostudentenes IK

11:52

+0:00

3:57

Klasse: M veteran 65-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Arne Sølvberg

Oppegård IL

11:43

+0:00

3:54

2.

Bjørn Lauglo

Stovnerkameratene

12:00

+0:17

4:00

3.

Hjalmar Schiøtz

Tønsberg Friidrettsklubb

12:18

+0:35

4:06

4.

Harald Ødegård

Raumnes og Årnes IL

13:44

+2:01

4:34

5.

Rolf Meek

Minerva Friidrett

13:48

+2:05

4:36

6.

Gunnar Lauritz Pedersen

Lørenskog Friidrettslag

15:28

+3:45

5:09

Klasse: M veteran 70-74

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hagbart Vebostad

Strindheim IL

14:55

+0:00

4:58

2.

Arvid Johannes Bjørsvik

Viking, TIF

15:43

+0:48

5:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 april 2015, 15:33:08

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

242

Antall startet:

222