Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp Ormåsen sør 16. april 2015

Eiker o-lag Løypelegger: Hans Roar Bakken

Klasse: 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Tronrud

Eiker

32:11

+0:00

15:19

160

2.

Aurora Viken

Eiker

1:00:41

+28:30

28:53

3.

Kristin Viken

Eiker

1:00:42

+28:31

28:54

DSQ

Kristin Morlandstø

Eiker

42:17

160 175

Klasse: 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Andersen

Eiker

35:52

+0:00

12:22

2.

Ingrid Letmolie

Eiker

38:38

+2:46

13:19

3.

Solveig Letmolie

Eiker

38:42

+2:50

13:20

4.

Henning Gaarder

Konnerud

39:48

+3:56

13:43

5.

Rolf Justad

Hellas

42:54

+7:02

14:47

6.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker

43:18

+7:26

14:55

7.

Helge Lysaker

Eiker

43:28

+7:36

14:59

8.

Anne Smedberg

Eiker

43:47

+7:55

15:05

9.

Hanne Lysaker Næss

Eiker

46:07

+10:15

15:54

10.

Torgeir Brochmann

Eiker

50:21

+14:29

17:21

11.

Knut Maudal

Eiker

50:45

+14:53

17:30

12.

Aud Kjemperud

Eiker

52:32

+16:40

18:06

13.

Sunniva Morlandsto

Eiker

57:34

+21:42

19:51

14.

Halvar Foss

Eiker

1:00:51

+24:59

20:58

170

15.

Helga Peveri

Eiker

1:07:52

+32:00

23:24

16.

Bjørn Lysaker

Eiker

1:21:37

+45:45

28:08

17.

Hans L.Werp

Eiker

1:25:31

+49:39

29:29

18.

Knut Lande

Eiker

1:27:06

+51:14

30:02

19.

Per Ingvar Tollehaug

Eiker

1:40:15

+1:04:23

34:34

DSQ

Vigdis Andersen

Eiker

1:15:51

155 169

Klasse: 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åmund Tonna

Eiker

45:19

+0:00

10:32

2.

Eirik Eriksen

Sturla

47:14

+1:55

10:59

3.

Tom Gretteberg

Drammen kommune

48:58

+3:39

11:23

4.

Kristine Fossen Gabrielsen

Eiker

50:25

+5:06

11:43

5.

Rolf Lunde

Eiker

52:06

+6:47

12:06

6.

Thor Inge Tollehaug

Eiker

53:12

+7:53

12:22

7.

Kirsti Aas Olsen

Eiker

53:27

+8:08

12:25

8.

Tor Sørensen

Eiker

53:43

+8:24

12:29

9.

Odd Eivind Gabrielsen

Eiker

53:48

+8:29

12:30

10.

Per Arne Skramstad

Eiker

54:23

+9:04

12:38

11.

Kjell Klokkerud

Eiker

57:02

+11:43

13:15

12.

Johanne Viken Flaten

Eiker

59:37

+14:18

13:51

13.

Elling Frøvoll

Sturla

1:01:55

+16:36

14:23

14.

Jonas Solem Tronrud

Eiker

1:05:24

+20:05

15:12

15.

Finn Åge Østern

Kongsberg

1:05:49

+20:30

15:18

16.

Christine Hoen

Eiker

1:08:52

+23:33

16:00

17.

Hans Herman Herø

Eiker

1:15:09

+29:50

17:28

18.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker

1:18:34

+33:15

18:16

DSQ

Sølvi Fossøy

Notodden

26:10

161 157 159 160 175

DSQ

Tom Andre Alstadsether

Notodden

1:10:47

157 159 160

Klasse: 6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Jakobsson

Nydalen

48:57

+0:00

8:09

2.

Øystein Sørensen

Nydalen

49:18

+0:21

8:13

3.

Kristian Kullerud

Konnerud

56:54

+7:57

9:29

4.

Martin Thorbjørnsen

Eiker

56:58

+8:01

9:29

5.

Daniel Fløtre

Kongsberg

57:30

+8:33

9:35

6.

Anne Marthe Peveri

Eiker

1:42:14

+53:17

17:02

DSQ

Bjørn Tore Evju

Birkebeineren

23:52

154 156 161 157 158 159 160 175


Sist oppdatert:

16 april 2015, 21:01:05

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

51

Antall startet:

51