Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Vårsleppet Bjugn 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet sprint 18. april 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Torgersen Jakobsen

Molde og Omegn IF

20:53

+0:00

2.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

38:50

+17:57

3.

Erlend Grønli

Freidig

+0:0-53

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ella Sandstad

Freidig

24:09

+0:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

14:02

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

16:44

+2:42

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

19:59

+5:57

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

15:47

+0:00

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

18:20

+2:33

3.

Vilde Lereim Storli

Freidig

19:00

+3:13

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

18:15

+0:00

2.

Stine Aune

Nidarøst OK

19:19

+1:04

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

18:32

+0:00

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

19:41

+1:09

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

23:18

+4:46

4.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

23:47

+5:15

5.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

31:10

+12:38

DSQ

Vera Melkild

Freidig

23:34

DSQ

Marie Bakken Sørensen

Freidig

26:10

DSQ

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

DNS

Anna Renolen

Wing OK

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

25:23

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

19:27

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

20:32

+1:05

3.

Torunn Spets Storhov

Freidig

20:44

+1:17

4.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

20:52

+1:25

5.

Randi Lillealtern

Freidig

21:20

+1:53

6.

Tone Almås

IL Leik

22:29

+3:02

7.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

22:52

+3:25

8.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

31:15

+11:48

9.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

34:59

+15:32

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

23:34

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

25:18

+1:44

3.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

42:27

+18:53

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

30:10

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alf Petter Lynum

Freidig

18:46

+0:00

2.

Hallvard Hellevik

Freidig

32:13

+13:27

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

18:55

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

12:35

+0:00

2.

Lars Sandstad

Freidig

13:35

+1:00

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

14:08

+1:33

4.

Jonas Grønli

Freidig

14:24

+1:49

5.

Vegard Kittilsen

Freidig

14:54

+2:19

6.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:12

+2:37

7.

Matias Nissen

Freidig

16:12

+3:37

8.

Håkon Holstad

Freidig

18:18

+5:43

9.

Einar Eide

Byåsen IL

18:45

+6:10

10.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

24:10

+11:35

11.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

28:08

+15:33

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

DNS

Alf Johan Folgerø

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Sørby

Freidig

13:49

+0:00

2.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

16:05

+2:16

3.

Håvard Singsaas

Freidig

16:49

+3:00

4.

Petter Selen Thunspor

Bjugn IL

22:49

+9:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

15:40

+0:00

2.

Mathias Vindal

Freidig

15:45

+0:05

3.

Mathias Hermstad

Freidig

17:33

+1:53

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

17:48

+2:08

5.

Mads Eidsmo

Freidig

18:02

+2:22

6.

Anders Haugskott

OL Trollelg

18:25

+2:45

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

21:07

+5:27

8.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

21:48

+6:08

9.

Gjermund Almås

Malvik IL

26:50

+11:10

Klasse: D 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

19:19

+0:00

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

19:53

+0:34

3.

Karen Oline Kolstad

Freidig

20:13

+0:54

4.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

20:41

+1:22

5.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

23:56

+4:37

6.

Malin Sandstad

Freidig

24:05

+4:46

7.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

24:19

+5:00

8.

Solveig Vassenden

Frol IL

24:48

+5:29

9.

Sonja Mörsky

Lillomarka OL

25:44

+6:25

Klasse: H 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

18:24

+0:00

2.

Jan Schmid

OL Trollelg

18:46

+0:22

3.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

19:06

+0:42

4.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

19:12

+0:48

5.

Johan Ivarsson

Freidig

19:17

+0:53

6.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

19:19

+0:55

7.

Tomas Eidsmo

Freidig

19:37

+1:13

8.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

19:51

+1:27

9.

Niklas Profors

NTNUI

20:05

+1:41

10.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

20:44

+2:20

11.

Kjetil Mølnvik

Freidig

20:53

+2:29

12.

Seppo Järvinen

NTNUI

20:54

+2:30

13.

Bjørnar Lynum

Freidig

20:55

+2:31

14.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

20:57

+2:33

15.

Andreas Sylte

Freidig

21:16

+2:52

16.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

21:42

+3:18

17.

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

21:45

+3:21

17.

Adrian Opheim

Freidig

21:45

+3:21

19.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

21:47

+3:23

20.

Mattis Myhre

Frol IL

22:10

+3:46

21.

Lars Owren

Freidig

22:30

+4:06

22.

Jostein Mårdalen

Freidig

23:21

+4:57

23.

Harald Kalager

NTNUI

23:42

+5:18

24.

Ola Keiserås

IL Leik

25:10

+6:46

25.

Tommy Schmid

OL Trollelg

25:44

+7:20

26.

Alex Pedersen

OL Trollelg

25:53

+7:29

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild H Clausen

Freidig

23:02

+0:00

2.

Jon Holstad

Freidig

23:19

+0:17

3.

Brage Keiserås

IL Leik

25:27

+2:25

4.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

26:45

+3:43

5.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

26:59

+3:57

6.

Jan Hage

IL Leik

27:39

+4:37

7.

Harald Storrønning

Byåsen IL

28:02

+5:00

DNS

Jens Even Storhov

Freidig

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

17:08

+0:00

2.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:22

+1:14

3.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

18:45

+1:37

4.

Geir Owren

Freidig

20:30

+3:22

5.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

29:03

+11:55

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

19:48

+0:00

2.

Knut Lillealtern

Freidig

22:21

+2:33

3.

Tore Angell Pettersen

Freidig

22:56

+3:08

4.

Rolf Karset

Steinkjer OK

26:25

+6:37

5.

Bjørn Jakobsen

Molde og Omegn IF

27:59

+8:11

6.

Gunnar Kvaal

Storsteinnes IL

28:48

+9:00

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig

29:13

+9:25

8.

Egil Repvik

OL Trollelg

32:52

+13:04

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

27:35

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

27:44

+0:09

3.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

34:25

+6:50

4.

Robert Strøm

Wing OK

39:32

+11:57

5.

Paul Forseth

OL Trollelg

49:53

+22:18

Klasse: B-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Sandbakken

NTNUI

17:42

+0:00

Klasse: A-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Mølnvik

Freidig

21:24

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 april 2015, 13:48:04

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

127

Antall startet:

123