Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet - mellomdistanse 18. april 2015

resultater

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Hellevik

Freidig

13:20

+0:00

2.

Petter Selen Thunspor

Bjugn IL

15:28

+2:08

3.

Alf Petter Lynum

Freidig

16:02

+2:42

80

4.

Erlend Grønli

Freidig

22:56

+9:36

5.

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

26:15

+12:55

6.

Ingvild Torgersen Jakobsen

Molde og Omegn IF

+0:0-20

6.

Emil Grønli

Freidig

+0:0-20

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

6.

Ella Sandstad

Freidig

+0:00

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

18:03

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

21:16

+3:13

3.

Ane Malene Kolstad

Freidig

23:30

+5:27

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

26:04

+0:00

2.

Vilde Lereim Storli

Freidig

26:27

+0:23

3.

Tale Tannvik Skei

Freidig

31:39

+5:35

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

53:39

82

DSQ

Stine Aune

Nidarøst OK

54:26

82

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

32:30

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

43:11

+10:41

3.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

43:40

+11:10

4.

Vera Melkild

Freidig

43:58

+11:28

5.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

52:14

+19:44

6.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

57:13

+24:43

7.

Anna Renolen

Wing OK

1:12:37

+40:07

DSQ

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

42:31

44 70

DSQ

Marie Bakken Sørensen

Freidig

46:52

47

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

37:35

+0:00

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

32:34

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

32:37

+0:03

3.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

33:26

+0:52

4.

Randi Lillealtern

Freidig

35:28

+2:54

5.

Torunn Spets Storhov

Freidig

35:53

+3:19

6.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

49:01

+16:27

7.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:37:47

+1:05:13

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK

35:25

47 62 51 52 70 53 120 249

DSQ

Tone Almås

IL Leik

39:41

47

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

38:29

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

46:35

+8:06

3.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

1:27:36

+49:07

249

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

51:20

+0:00

DSQ

Ingerid Angell-Petersen

Freidig

1:21:36

45

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

24:40

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

23:36

+0:00

2.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

25:00

+1:24

3.

Simen Spets Storhov

Freidig

26:24

+2:48

4.

Vegard Kittilsen

Freidig

27:11

+3:35

5.

Jonas Grønli

Freidig

28:44

+5:08

6.

Lars Sandstad

Freidig

31:42

+8:06

7.

Matias Nissen

Freidig

38:04

+14:28

8.

Håkon Holstad

Freidig

50:15

+26:39

9.

Emil Kristoffer Auran

Malvik IL

50:21

+26:45

10.

Øystein Moltumyr

Malvik IL

50:25

+26:49

11.

Einar Eide

Byåsen IL

51:04

+27:28

DNS

Nikolai Renolen

Wing OK

DNS

Alf Johan Folgerø

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Singsaas

Freidig

18:14

+0:00

2.

Edvard Sørby

Freidig

18:38

+0:24

3.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

25:03

+6:49

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

25:54

+0:00

2.

Mads Eidsmo

Freidig

31:57

+6:03

3.

Anders Haugskott

OL Trollelg

33:08

+7:14

4.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

37:26

+11:32

5.

Are Lodgaard

Byåsen IL

40:09

+14:15

6.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:28:02

+1:02:08

DSQ

Mathias Hermstad

Freidig

31:55

47

DNS

Mathias Vindal

Freidig

Savnet

Gjermund Almås

Malvik IL

Klasse: D 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

32:07

+0:00

2.

Hanne Sandstad

Freidig

33:29

+1:22

3.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

35:18

+3:11

4.

Karen Oline Kolstad

Freidig

35:59

+3:52

5.

Elen Katrine Skjerve

NTNUI

42:48

+10:41

6.

Malin Sandstad

Freidig

45:10

+13:03

7.

Solveig Vassenden

Frol IL

49:02

+16:55

DSQ

Sonja Mörsky

Lillomarka OL

49:18

65 45 59 77 67 34 37 76 44 47

DSQ

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

56:53

67

Klasse: H 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

32:49

+0:00

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

32:51

+0:02

3.

Tomas Eidsmo

Freidig

32:58

+0:09

4.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

33:28

+0:39

5.

Johan Ivarsson

Freidig

34:16

+1:27

6.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

35:48

+2:59

7.

Seppo Järvinen

NTNUI

36:34

+3:45

8.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

37:25

+4:36

9.

Sverre Turter Sandvold

NTNUI

37:26

+4:37

10.

Niklas Profors

NTNUI

37:27

+4:38

11.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

37:36

+4:47

12.

Bjørnar Lynum

Freidig

37:38

+4:49

13.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

37:39

+4:50

14.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

41:24

+8:35

15.

Kristian Opsahl Bredesen

NTNUI

41:28

+8:39

16.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

41:32

+8:43

17.

Andreas Sylte

Freidig

42:24

+9:35

18.

Mattis Myhre

Frol IL

42:42

+9:53

19.

Harald Kalager

NTNUI

43:04

+10:15

20.

Jostein Mårdalen

Freidig

45:05

+12:16

21.

Tommy Schmid

OL Trollelg

52:04

+19:15

22.

Agnar Renolen

Wing OK

1:00:37

+27:48

23.

Alex Pedersen

OL Trollelg

1:14:09

+41:20

DSQ

Lars Owren

Freidig

41:40

39

DSQ

Adrian Opheim

Freidig

42:33

67 39

DSQ

Ola Keiserås

IL Leik

51:50

67

Brutt

Kjetil Mølnvik

Freidig

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild H Clausen

Freidig

36:15

+0:00

2.

Jon Holstad

Freidig

40:28

+4:13

3.

Brage Keiserås

IL Leik

45:08

+8:53

4.

Harald Storrønning

Byåsen IL

46:41

+10:26

5.

Jan Hage

IL Leik

48:09

+11:54

6.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

53:43

+17:28

DSQ

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

47:18

45

DNS

Jens Even Storhov

Freidig

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

26:09

+0:00

2.

Geir Owren

Freidig

33:23

+7:14

3.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

37:13

+11:04

4.

Helge Eriksen

Byåsen IL

44:36

+18:27

5.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

48:30

+22:21

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

36:23

47

DNS

Geir Paulsen

OL Trollelg

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Alvestad

Wing OK

31:40

+0:00

2.

Tore Angell Pettersen

Freidig

42:32

+10:52

3.

Knut Lillealtern

Freidig

45:04

+13:24

4.

Rolf Karset

Steinkjer OK

49:46

+18:06

5.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

53:19

+21:39

6.

Nils Olav Vennevik

Freidig

56:33

+24:53

7.

Bjørn Jakobsen

Molde og Omegn IF

56:59

+25:19

7.

Egil Repvik

OL Trollelg

56:59

+25:19

9.

Gunnar Kvaal

Storsteinnes IL

1:03:32

+31:52

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

47:02

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

56:56

+9:54

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

57:01

+9:59

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

57:52

+10:50

5.

Robert Strøm

Wing OK

1:09:10

+22:08

Klasse: A-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Mølnvik

Freidig

36:45

+0:00

Klasse: C-direkte

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Sandbakken

NTNUI

18:02

+0:00

249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 april 2015, 16:51:42

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

133

Antall startet:

128