Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NM terrengløp stafett 19. april 2015

Klasse: Kvinner

1.

Namdal løpeklubb 1

 

20:10

 

1

Maria Wågan

3:12

2.

3:12

2.

2

Heidi Hestmark

3:06

1.

6:18

1.

3

Maria Wågan

3:25

1.

9:43

1.

4

Heidi Hestmark

3:28

2.

13:11

1.

5

Maria Wågan

3:31

1.

16:42

1.

6

Heidi Hestmark

3:28

2.

20:10

1.

2.

FIK Ren-Eng 1

 

20:37

 

1

Maren H-M Hauen

3:08

1.

3:08

1.

2

Ida Meli Narbuvoll

3:17

2.

6:25

2.

3

Maren H-M Hauen

3:42

4.

10:07

2.

4

Ida Meli Narbuvoll

3:26

1.

13:33

2.

5

Maren H-M Hauen

3:40

4.

17:13

2.

6

Ida Meli Narbuvoll

3:24

1.

20:37

2.

3.

Ullensaker/Kisa IL 1

 

21:14

 

1

Caroline Foss Høistad

3:18

3.

3:18

3.

2

Emilie Hov Andreassen

3:30

3.

6:48

3.

3

Caroline Foss Høistad

3:33

2.

10:21

3.

4

Emilie Hov Andreassen

3:43

5.

14:04

3.

5

Caroline Foss Høistad

3:37

3.

17:41

3.

6

Emilie Hov Andreassen

3:33

3.

21:14

3.

4.

IF Sturla 1

 

21:29

 

1

Ane Bakken Hodt

3:28

5.

3:28

5.

2

Marie B. Løken

3:30

3.

6:58

4.

3

Ane Bakken Hodt

3:42

4.

10:40

5.

4

Marie B. Løken

3:40

3.

14:20

4.

5

Ane Bakken Hodt

3:32

2.

17:52

4.

6

Marie B. Løken

3:37

4.

21:29

4.

5.

Ullensaker/Kisa IL 3

 

21:46

 

1

Andrea Furuseth

3:26

4.

3:26

4.

2

Malene Fjellestad

3:32

5.

6:58

4.

3

Andrea Furuseth

3:41

3.

10:39

4.

4

Malene Fjellestad

3:41

4.

14:20

4.

5

Andrea Furuseth

3:41

5.

18:01

5.

6

Malene Fjellestad

3:45

5.

21:46

5.

6.

Ullensaker/Kisa IL 2

 

22:11

 

1

Julie Flatner Hansen

3:30

6.

3:30

6.

2

Helena Seland Myhre

3:45

7.

7:15

6.

3

Julie Flatner Hansen

3:42

4.

10:57

6.

4

Helena Seland Myhre

3:45

6.

14:42

6.

5

Julie Flatner Hansen

3:42

6.

18:24

6.

6

Helena Seland Myhre

3:47

6.

22:11

6.

7.

Ås IL

 

22:29

 

1

Mina Lilleheier

3:30

6.

3:30

6.

2

Ingvild Wollebek

3:46

8.

7:16

7.

3

Mina Lilleheier

3:42

4.

10:58

7.

4

Ingvild Wollebek

3:48

7.

14:46

7.

5

Mina Lilleheier

3:52

7.

18:38

7.

6

Ingvild Wollebek

3:51

7.

22:29

7.

8.

Sturla, IF

 

23:18

 

1

Thea Sætra Lund

3:38

8.

3:38

8.

2

Regine Bergane

3:39

6.

7:17

8.

3

Thea Sætra Lund

4:07

8.

11:24

8.

4

Regine Bergane

3:51

8.

15:15

8.

5

Thea Sætra Lund

4:11

8.

19:26

8.

6

Regine Bergane

3:52

8.

23:18

8.

Klasse: Menn

1.

Steinkjer Friidrettsklubb 1

 

16:22

 

1

Eivind Jensen

2:40

3.

2:40

3.

2

Roald Frøskeland

2:41

2.

5:21

3.

3

Eivind Jensen

2:50

6.

8:11

2.

4

Roald Frøskeland

2:47

4.

10:58

2.

5

Eivind Jensen

2:44

1.

13:42

1.

6

Roald Frøskeland

2:40

1.

16:22

1.

2.

IL Gular 1

 

16:27

 

1

Marius Vedvik

2:36

1.

2:36

1.

2

Bjørnar Lillefosse

2:41

2.

5:17

1.

3

Marius Vedvik

2:46

2.

8:03

1.

4

Bjørnar Lillefosse

2:44

1.

10:47

1.

5

Marius Vedvik

2:57

9.

13:44

2.

6

Bjørnar Lillefosse

2:43

2.

16:27

2.

3.

Stavanger Friidrettsklubb 1

 

16:31

 

1

Håvard Lalit Øglænd

2:41

5.

2:41

5.

2

Ørjan Grønnevig

2:39

1.

5:20

2.

3

Håvard Lalit Øglænd

2:52

8.

8:12

3.

4

Ørjan Grønnevig

2:46

2.

10:58

2.

5

Håvard Lalit Øglænd

2:49

4.

13:47

3.

6

Ørjan Grønnevig

2:44

3.

16:31

3.

4.

Vidar, Sportsklubben 1

 

16:33

 

1

Eirik Gramstad

2:42

6.

2:42

6.

2

Håkon Mushom

2:48

5.

5:30

5.

3

Eirik Gramstad

2:46

2.

8:16

5.

4

Håkon Mushom

2:46

2.

11:02

4.

5

Eirik Gramstad

2:47

2.

13:49

4.

6

Håkon Mushom

2:44

3.

16:33

4.

5.

Ullensaker/Kisa IL 1

 

16:51

 

1

Sigurd Blom Breivik

2:40

3.

2:40

3.

2

Elias Ottosen

2:45

4.

5:25

4.

3

Sigurd Blom Breivik

2:52

8.

8:17

6.

4

Elias Ottosen

2:53

5.

11:10

6.

5

Sigurd Blom Breivik

2:48

3.

13:58

5.

6

Elias Ottosen

2:53

10.

16:51

5.

6.

Kristiansand Løpeklubb 1

 

16:52

 

1

Kristian Tjørnholm

2:39

2.

2:39

2.

2

Eivind Knutsen

2:52

10.

5:31

6.

3

Kristian Tjørnholm

2:44

1.

8:15

4.

4

Eivind Knutsen

2:53

5.

11:08

5.

5

Kristian Tjørnholm

2:52

7.

14:00

6.

6

Eivind Knutsen

2:52

7.

16:52

6.

7.

Selsbakk IF 1

 

16:53

 

1

Ola Sakshaug

2:47

10.

2:47

10.

2

Abdurrahman Hir

2:49

8.

5:36

7.

3

Ola Sakshaug

2:50

6.

8:26

8.

4

Abdurrahman Hir

2:53

5.

11:19

7.

5

Ola Sakshaug

2:50

5.

14:09

7.

6

Abdurrahman Hir

2:44

3.

16:53

7.

8.

IL Gular 2

 

17:00

 

1

Magnus Sirnes Hjellum

2:45

9.

2:45

9.

2

Per Svela

2:53

11.

5:38

10.

3

Magnus Sirnes Hjellum

2:48

4.

8:26

8.

4

Per Svela

2:53

5.

11:19

7.

5

Magnus Sirnes Hjellum

2:50

5.

14:09

7.

6

Per Svela

2:51

6.

17:00

8.

9.

IL Gneist

 

17:06

 

1

Espen Roll Karlsen

2:43

7.

2:43

7.

2

Henrik Irgens Gravdal

2:53

11.

5:36

7.

3

Espen Roll Karlsen

2:49

5.

8:25

7.

4

Henrik Irgens Gravdal

2:57

11.

11:22

9.

5

Espen Roll Karlsen

2:52

7.

14:14

9.

6

Henrik Irgens Gravdal

2:52

7.

17:06

9.

10.

FIK Orion 1

 

17:28

 

1

Petter Myhr

2:49

11.

2:49

11.

2

Sigurd Ruud Skjeseth

2:48

5.

5:37

9.

3

Petter Myhr

3:00

13.

8:37

10.

4

Sigurd Ruud Skjeseth

2:54

9.

11:31

10.

5

Petter Myhr

3:01

13.

14:32

10.

6

Sigurd Ruud Skjeseth

2:56

13.

17:28

10.

11.

Steinkjer Friidrettsklubb 2

 

17:34

 

1

Jens Høiås

2:55

15.

2:55

15.

2

Johan Bjørnås

2:53

11.

5:48

14.

3

Jens Høiås

3:01

14.

8:49

15.

4

Johan Bjørnås

2:54

9.

11:43

13.

5

Jens Høiås

2:59

11.

14:42

13.

6

Johan Bjørnås

2:52

7.

17:34

11.

12.

Kristiansand Løpeklubb 2

 

17:36

 

1

Stian Bekkevold

2:49

11.

2:49

11.

2

Bendik Lillemoen Skulerud

2:57

15.

5:46

12.

3

Stian Bekkevold

2:56

10.

8:42

11.

4

Bendik Lillemoen Skulerud

2:59

14.

11:41

11.

5

Stian Bekkevold

2:58

10.

14:39

11.

6

Finn KBendik Lillemoen Skulerudollstad

2:57

14.

17:36

12.

12.

Stavanger Friidrettsklubb 2

 

17:36

 

1

Håvard Austevoll

2:53

13.

2:53

13.

2

Dag Einar Bøtun

2:55

14.

5:48

14.

3

Håvard Austevoll

2:56

10.

8:44

12.

4

Dag Einar Bøtun

2:58

12.

11:42

12.

5

Håvard Austevoll

2:59

11.

14:41

12.

6

Dag Einar Bøtun

2:55

11.

17:36

12.

14.

Haugesund IL 1

 

17:39

 

1

Ole Mikal Tørsdal

2:56

16.

2:56

16.

2

Mats Hauge

2:51

9.

5:47

13.

3

Ole Mikal Tørsdal

2:58

12.

8:45

14.

4

Mats Hauge

2:58

12.

11:43

13.

5

Ole Mikal Tørsdal

3:01

13.

14:44

14.

6

Mats Hauge

2:55

11.

17:39

14.

15.

IL Gneist

 

18:11

 

1

Jens Larsen Åstveit

2:44

8.

2:44

8.

2

Halvor Espe

2:59

16.

5:43

11.

3

Jens Larsen Åstveit

3:01

14.

8:44

12.

4

Halvor Espe

3:08

15.

11:52

15.

5

Jens Larsen Åstveit

3:05

15.

14:57

15.

6

Halvor Espe

3:14

17.

18:11

15.

16.

Ås IL

 

18:48

 

1

Stian Stensland

3:02

17.

3:02

17.

2

Svein Bjarne Sandvik

3:04

17.

6:06

17.

3

Stian Stensland

3:10

17.

9:16

18.

4

Svein Bjarne Sandvik

3:11

16.

12:27

17.

5

Stian Stensland

3:11

17.

15:38

16.

6

Svein Bjarne Sandvik

3:10

16.

18:48

16.

17.

Dimna IL

 

18:56

 

1

Johannes Låbakk

3:02

17.

3:02

17.

2

Joakim Gustavsen

2:48

5.

5:50

16.

3

Johannes Låbakk

3:22

19.

9:12

16.

4

Joakim Gustavsen

3:13

17.

12:25

16.

5

Johannes Låbakk

3:24

19.

15:49

18.

6

Joakim Gustavsen

3:07

15.

18:56

17.

18.

Steinkjer Friidrettsklubb 3

 

19:02

 

1

Henrik Nordtug

2:54

14.

2:54

14.

2

Erik Eide

3:17

19.

6:11

18.

3

Henrik Nordtug

3:03

16.

9:14

17.

4

Erik Eide

3:23

19.

12:37

18.

5

Henrik Nordtug

3:05

15.

15:42

17.

6

Erik Eide

3:20

18.

19:02

18.

19.

Ås IL

 

19:23

 

1

Henrik Berntsen

3:02

17.

3:02

17.

2

Herman Andersen

3:12

18.

6:14

19.

3

Henrik Berntsen

3:11

18.

9:25

19.

4

Herman Andersen

3:21

18.

12:46

19.

5

Henrik Berntsen

3:17

18.

16:03

19.

6

Herman Andersen

3:20

18.

19:23

19.

DSQ

Lyn Ski 1

 

21:08

 

1

Benjamin Drøyer

3:16

.

0:00

.

DSQ

2

Tarjei Galteland

3:31

.

0:00

.

DSQ

3

Benjamin Drøyer

3:39

.

0:00

.

DSQ

4

Tarjei Galteland

3:31

.

0:00

.

DSQ

5

Benjamin Drøyer

3:40

.

0:00

.

DSQ

6

Tarjei Galteland

3:31

.

0:00

.

DSQ

DNS

Ullensaker/Kisa IL 2

 

0:00

 

1

Terje Snarby

.

0:00

.

DNS

2

Sverre Blom Breivik

.

0:00

.

DNS

3

Terje Snarby

.

0:00

.

DNS

4

Sverre Blom Breivik

.

0:00

.

DNS

5

Terje Snarby

.

0:00

.

DNS

6

Sverre Blom Breivik

.

0:00

.

DNS


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 april 2015, 13:24:19

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

174

Antall startet:

168