Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 2 - Vikhammer 21. april 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Strømsvik

Skoleelev

9:39

+0:00

8:46

2.

Sigrid Bjørkøy

Skoleelev

15:38

+5:59

14:12

3.

Ragnhild Habberstad

St Olav

18:17

+8:38

16:37

4.

Robert Olsen

ComputIT

27:44

+18:05

25:12

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

16:41

+0:00

10:25

2.

Andrine Næss Kvam

Student

17:16

+0:35

10:47

3.

Henrik Braathen

Student

19:40

+2:59

12:17

4.

Grete Varpe

Trondheim Fengsel

20:48

+4:07

13:00

5.

Frida Almberg

Gjest

23:55

+7:14

14:56

6.

Maarte Figenschou

Skoleelev

23:56

+7:15

14:57

DSQ

Eva Hugdal

Eget

20:35

59

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Student

21:05

+0:00

10:32

DSQ

Ane Bye

BIL

28:26

45 63 149 69 106

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Willumsen

Agraff

32:06

+0:00

10:21

150

2.

Ingrid Grændsen

Agraff

32:56

+0:50

10:37

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

34:38

+2:32

11:10

4.

Eleonora Mondo

Reinertsen

36:47

+4:41

11:51

5.

Theresa Böllmann

Reinertsen

37:29

+5:23

12:05

6.

Brit Langli

St Olav

47:26

+15:20

15:18

7.

Ingrid Moe Dahl

StatENS Vegvesen

47:40

+15:34

15:22

8.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

47:48

+15:42

15:25

9.

Anna Karine Lunna

BEKK

48:46

+16:40

15:43

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

32:52

+0:00

16:26

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

29:29

+0:00

9:30

2.

Ina Hunsdal

Statoil

38:36

+9:07

12:27

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

36:40

+0:00

8:56

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

28:17

+0:00

9:07

2.

Gøril Flatberg

NTNU

33:05

+4:48

10:40

3.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

35:22

+7:05

11:24

4.

Marit Melhuus

XYLEM

43:55

+15:38

14:10

5.

Kari Bostad

Systor as

47:15

+18:58

15:14

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

33:44

+0:00

8:13

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

25:09

+0:00

12:34

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

29:26

+0:00

9:29

2.

Tone Almås

Leik, IL

32:21

+2:55

10:26

3.

Ragnhild Haugum

Agraff

54:33

+25:07

17:35

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

21:38

+0:00

10:49

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

26:51

+0:00

8:39

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

28:54

+2:03

9:19

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

31:58

+5:07

10:18

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

34:11

+7:20

11:01

5.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil

38:16

+11:25

12:20

6.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

38:20

+11:29

12:21

7.

Lise Martinussen

Eget

38:54

+12:03

12:32

8.

Aashild S. Langseth

Eget

39:49

+12:58

12:50

9.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

41:36

+14:45

13:25

10.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

41:49

+14:58

13:29

11.

Erika Bugten

Statoil

50:45

+23:54

16:22

Avlest

Mona Sæther

Trondheim kommune

Avlest

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

31:33

+0:00

15:46

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

32:57

+0:00

10:37

2.

Trine Barstad

HiST

34:25

+1:28

11:06

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

35:48

+2:51

11:32

4.

Gro Rypdal

Bluegarden

36:54

+3:57

11:54

5.

Eli Ringdalen

Sintef

46:11

+13:14

14:53

6.

Bodil Monsen

Sintef

52:51

+19:54

17:02

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

22:35

36 38 44 55 51 49 47 151 95 65

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

24:47

+0:00

12:23

2.

Sissel Horghagen

HiST

25:00

+0:13

12:30

3.

May-Britt Bjørnaas

Eget

26:24

+1:37

13:12

4.

Mildrid Ljosland

HiST

26:36

+1:49

13:18

5.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

27:00

+2:13

13:30

6.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

29:54

+5:07

14:57

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Drogset

HiST

36:25

+0:00

11:44

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

37:58

+1:33

12:14

3.

Heidi Midtun

Jernbanen

40:19

+3:54

13:00

Arrangør

Gunnhild Oftedal

HiST

35:55

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

56:35

+0:00

13:48

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

25:47

+0:00

12:53

2.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

26:23

+0:36

13:11

3.

Anne Furuholt

TOBB

28:40

+2:53

14:20

4.

Kirsti Haarberg

Haarberg

30:47

+5:00

15:23

5.

Oddrun Bollingmo

HiST

36:54

+11:07

18:27

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Bodil Lund

HVIL

26:40

+0:00

13:20

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

29:13

+2:33

14:36

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

40:38

+0:00

20:19

2.

Gerd Sæternes

Byåsingan

49:28

+8:50

24:44

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

49:52

+0:00

24:56

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

25:36

+0:00

12:48

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Schmidt Slørdahl

NTNU

22:43

+0:00

7:05

2.

Michele Baravalle

NTNU

26:31

+3:48

8:17

3.

Anthony Bossard

Atmel

28:47

+6:04

8:59

4.

Martin Haugland Sundby

Gjest

29:07

+6:24

9:05

5.

Martin Cepelka

NTNU

29:52

+7:09

9:20

6.

Svein Henninen

Epson

30:22

+7:39

9:29

7.

Karl Morten Lunna

Sonans

34:50

+12:07

10:53

8.

Roar Ansnes

Eget

36:35

+13:52

11:25

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Marthinusen

NTNU

29:17

+0:00

7:08

2.

Helmer Volden

Wing OK

31:16

+1:59

7:37

3.

Robert Nyhus

TINE Tunga

31:58

+2:41

7:47

4.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

32:19

+3:02

7:52

5.

Jerome Soulard

Atmel

34:42

+5:25

8:27

6.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

35:00

+5:43

8:32

7.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

36:42

+7:25

8:57

8.

David Hagen

Kongsberg Seatex

37:20

+8:03

9:06

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Winnem

Reinertsen

31:54

+0:00

9:58

2.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

34:15

+2:21

10:42

DSQ

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

34:01

151

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

27:11

+0:00

6:37

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

29:51

+2:40

7:16

3.

Øivind Aunøien

Malvik kommune

29:53

+2:42

7:17

4.

Christian Tørriseng

TrønderEnergi

44:06

+16:55

10:45

Arrangør

Petter Andreas Bergh

NTNU

Arrangør

Paul Gjervan

MIL

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

24:02

+0:00

7:30

2.

Kai Ove Moen

Telenor B.I.L. Trondheim

24:58

+0:56

7:48

3.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

28:37

+4:35

8:56

4.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

29:10

+5:08

9:06

5.

Kurt Amundsen

Avinor

32:29

+8:27

10:09

6.

Frode Rømma

Acando

32:34

+8:32

10:10

7.

Frode Johansen

Broadnet

38:58

+14:56

12:10

Arrangør

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

30:54

+0:00

7:32

2.

Brage Keiserås

Leik

32:43

+1:49

7:58

3.

Svenn Ivar Svendsen

Atmel

34:17

+3:23

8:21

4.

Jardar Lohne

Sleipner

38:42

+7:48

9:26

5.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

39:25

+8:31

9:36

6.

Jon Olaf Olaussen

HiST

41:06

+10:12

10:01

7.

Harry Brandsen

Statoil

41:33

+10:39

10:08

Arrangør

Øystein Braathen

Statoil

32:40

Arrangør

Vegard Hansen

Prima

33:03

Arrangør

Øystein Husby

Statnett

Arrangør

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

23:46

+0:00

7:25

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

24:10

+0:24

7:33

3.

Morten Korsvold

Marintek

25:42

+1:56

8:01

4.

Jan Hage

Eget

28:28

+4:42

8:53

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

28:49

+5:03

9:00

6.

Nils Tesdal

HIST

28:57

+5:11

9:02

7.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

29:54

+6:08

9:20

8.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

30:13

+6:27

9:26

9.

Jon Vindal

Skanska

30:22

+6:36

9:29

10.

Anders Ulvolden

NRK

30:45

+6:59

9:36

11.

Sigurd Stendal

Kantega

32:10

+8:24

10:03

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

32:15

+8:29

10:04

13.

Frank Norbeck

Manpower

32:59

+9:13

10:18

14.

Ketil Solem

Broadnet

36:05

+12:19

11:16

15.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

36:30

+12:44

11:24

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Arve Kotsbakk

Fengslet

28:28

+0:00

6:56

2.

Trygve Reitan

Statoil

28:31

+0:03

6:57

3.

John Tore Vik

Fylket

29:33

+1:05

7:12

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

30:12

+1:44

7:21

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

33:08

+4:40

8:04

6.

Øystein Wiggen

Lindorff

36:38

+8:10

8:56

7.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

37:34

+9:06

9:09

8.

Ove Bremseth

Consto

37:56

+9:28

9:15

Arrangør

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Nervik

Unicon

27:57

+0:00

8:44

2.

Bobo Nordahl

NGU

28:15

+0:18

8:49

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

29:25

+1:28

9:11

4.

Svein Hjelset

Eget

30:02

+2:05

9:23

5.

Are Bruaset

SINTEF Energi

30:03

+2:06

9:23

6.

Erling Bye

BDO AS

30:39

+2:42

9:34

6.

Ivar Erdal

Ecotone

30:39

+2:42

9:34

8.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

31:13

+3:16

9:45

9.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

31:31

+3:34

9:50

10.

Ole Hjulstad

Noryards

32:08

+4:11

10:02

11.

Hallstein Hemmer

HiST

33:48

+5:51

10:33

12.

Per Magne Gjersvold

Skanska

35:07

+7:10

10:58

13.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

36:35

+8:38

11:25

14.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

36:48

+8:51

11:30

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

28:49

+0:00

7:01

2.

Stig Forbord

Optoplan

29:45

+0:56

7:15

3.

Frode Haugskott

Skaun kommune

30:29

+1:40

7:26

4.

Stein Ivar Foss

SIT

34:08

+5:19

8:19

5.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

34:34

+5:45

8:25

6.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

35:06

+6:17

8:33

7.

Håvard Eidnes

Uninett

36:46

+7:57

8:58

8.

Stein Ove Østvik

FHF

39:42

+10:53

9:40

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Midtbø

NTNU

25:07

+0:00

7:50

2.

Tore Fornes

Statoil

28:13

+3:06

8:49

3.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

29:11

+4:04

9:07

4.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

30:03

+4:56

9:23

5.

Ola Eiken

Quad geometrics

30:44

+5:37

9:36

6.

Erik Horghagen

BDO AS

30:52

+5:45

9:38

7.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

33:02

+7:55

10:19

8.

Robert Von Hirsch

Statkraft

34:28

+9:21

10:46

9.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

35:25

+10:18

11:04

10.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

36:59

+11:52

11:33

11.

Petter Mikalsen

Telenor

37:07

+12:00

11:35

12.

Frode Stølan

Telenor

39:04

+13:57

12:12

13.

Jon Annar Fordal

NRK

42:31

+17:24

13:17

Arrangør

Tor Hammer

BN-Bank

26:48

Arrangør

Tor Lunde

Rambøll

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

32:32

+0:00

7:56

2.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

34:38

+2:06

8:26

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

34:56

+2:24

8:31

4.

Inge Nørstebø

Skanska

37:06

+4:34

9:02

5.

Lasse Natvig

NTNU

39:55

+7:23

9:44

6.

Helge Løseth

Statoil

40:23

+7:51

9:50

7.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

43:10

+10:38

10:31

8.

Morten Skoglund

Multiconsult

44:38

+12:06

10:53

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Klaus Livik

Powel

27:40

+0:00

8:55

2.

Bjørn Berger

Statoil

28:57

+1:17

9:20

3.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

34:31

+6:51

11:08

4.

Olav Kvittem

Uninett

34:52

+7:12

11:14

5.

Jan Erik Kofoed

NTNU

35:18

+7:38

11:23

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

36:14

+8:34

11:41

7.

Roar Sundby

HiST

38:48

+11:08

12:30

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

39:37

+11:57

12:46

9.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

40:20

+12:40

13:00

10.

Asbjørn Rønning

Fylket

44:45

+17:05

14:26

11.

Oddmar Iversen

HIST

46:47

+19:07

15:05

Arrangør

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

27:58

Arrangør

Tore Heggem

HiNT

30:05

Arrangør

Kåre Eggereide

Rambøll

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

37:11

+0:00

9:04

2.

Stein Øvstedal

HIST

53:24

+16:13

13:01

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

21:55

+0:00

10:57

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

30:01

+0:00

9:40

2.

Tom Bugge

Det norske

31:44

+1:43

10:14

3.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

33:55

+3:54

10:56

4.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

34:28

+4:27

11:07

5.

Lars Skrøvseth

VisionTech

35:39

+5:38

11:30

6.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

36:24

+6:23

11:44

7.

Geir Dolmen

KVT

36:39

+6:38

11:49

8.

Tor Gjermstad

HEMIT

37:17

+7:16

12:01

9.

Egil Repvik

NETTseksjonering

41:26

+11:25

13:21

10.

Ole Lutro

NGU

43:07

+13:06

13:54

11.

Edgar Furuholt

Det Norske

43:17

+13:16

13:57

12.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

45:00

+14:59

14:30

13.

Atle Mørk

SINTEF

45:02

+15:01

14:31

14.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

49:52

+19:51

16:05

15.

Harald Lauglo

HiST

53:22

+23:21

17:12

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

31:46

55

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

34:30

106

Arrangør

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

27:59

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

38:06

+0:00

9:17

2.

Frode Stensrud

Eget

41:40

+3:34

10:09

3.

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital BIL

44:58

+6:52

10:58

4.

Nils Olav Vennevik

Eget

46:24

+8:18

11:19

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

22:03

+0:00

11:01

2.

Bjørn Norberg

Veritas

24:32

+2:29

12:16

3.

Thore Sundsetvik

Smiths

33:36

+11:33

16:48

DSQ

Per Skaaraas

Eget

26:26

95 149 69 106 110 150

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

30:48

+0:00

9:56

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

35:40

+4:52

11:30

3.

Leif Engen

SiT BIL

36:55

+6:07

11:54

4.

Magne Måge

Skanska

38:44

+7:56

12:29

5.

Finn Faye Knudsen

NTNU

38:48

+8:00

12:30

6.

Tore Brurok

Eget

38:55

+8:07

12:33

7.

Martin Melhuus

Veritas

39:48

+9:00

12:50

8.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

42:59

+12:11

13:51

9.

Harald E Krogstad

NTNU

43:57

+13:09

14:10

10.

Torgeir Iversen

Evry

49:19

+18:31

15:54

11.

Torger Haarberg

Haarberg

1:11:11

+40:23

22:57

Arrangør

Eigil Sørli

Q-Free

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

44:23

+0:00

10:49

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

47:52

+3:29

11:40

3.

Robert Strøm

Eget

49:21

+4:58

12:02

Arrangør

Magnus Landstad

NTNU

47:27

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

24:41

+0:00

12:20

2.

Rolf Hellan

Eget

25:06

+0:25

12:33

3.

Oddvar Opland

Stompa

26:05

+1:24

13:02

4.

Edmund Olsen

NTNU

26:50

+2:09

13:25

5.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

27:25

+2:44

13:42

6.

Roar Kvam

HiST

27:46

+3:05

13:53

7.

Magne Sæternes

Justervesenet

33:08

+8:27

16:34

DSQ

Ola Aalde

Reinertsen

29:04

149 69 106

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

40:23

+0:00

13:01

2.

Henry Sundsetvik

OTEK

43:08

+2:45

13:54

3.

Jarle Nestvold

Rambøll

43:10

+2:47

13:55

4.

Finn Bjørgum

Eget

44:31

+4:08

14:21

5.

Stig Arild Haugskott

Posten

44:54

+4:31

14:29

DSQ

Torger Elseth

Eget

59:40

39

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

31:14

+0:00

15:37

2.

Oddgeir Øfsti

NTNUI

40:37

+9:23

20:18

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

43:56

+0:00

14:10

Arrangør

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

41:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Bye

Skoleelev

27:05

+0:00

8:27

2.

Linn Iren Hansen

Student

39:06

+12:01

12:13

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Svingheim

Oceaneering

25:31

+0:00

8:13

2.

Oda Q Fossum

Skoleelev

29:32

+4:01

9:31

3.

Sigrid Vatne

Marintek

32:32

+7:01

10:29

4.

Emilie Liabakk Eriksen

Skoleelev

34:44

+9:13

11:12

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

24:03

+0:00

5:51

2.

Andreas Magerøy

Frol IL

27:03

+3:00

6:35

3.

Martin Uglem

Student

27:25

+3:22

6:41

4.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

31:39

+7:36

7:43

5.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

32:07

+8:04

7:50

6.

Erik Frøseth

Oracle

32:12

+8:09

7:51

7.

Erik Hegbom

Eget

33:11

+9:08

8:05

8.

Ola Keiserås

Skoleelev

33:53

+9:50

8:15

DSQ

Anders Haugskott

Skoleelev

24:42

38 49 45 57 47 55 51 95 113 114 117 118 12...


Sist oppdatert:

1 september 2015, 11:47:38

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

285

Antall startet:

285