Klasse: D-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nora Sørberg | Frogner IL | 18:57 | +0:00 | ||||
2. | Julie Moer | Gjerdrum OL | 31:21 | +12:24 | ||||
3. | Carl Philip Garli | Ullensaker OL | 31:36 | +12:39 | ||||
4. | Sigrid Nygård | Gjerdrum OL | 31:37 | +12:40 | ||||
5. | Erle Fosstveit | Ullensaker OL | 36:19 | +17:22 | ||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DNS | LIve Arntsen | Gjerdrum OL | ||||||
Klasse: D 13-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Mathilde Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | 22:48 | +0:00 | ||||
2. | Pernille Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | 23:18 | +0:30 | ||||
3. | Hedda Skatvedt | Ullensaker OL | 24:11 | +1:23 | ||||
4. | Thea Sørberg | Frogner IL | 31:18 | +8:30 | ||||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Karoline Sønsterudbråten | Gjerdrum OL | 18:33 | +0:00 | ||||
2. | Tiril Ruud Bråten | Ullensaker OL | 19:56 | +1:23 | ||||
3. | Mari Hernandez | OL Toten-Troll | 20:40 | +2:07 | ||||
4. | Trine Ruud Bråten | Ullensaker OL | 25:27 | +6:54 | ||||
5. | Anne Arntsen | Gjerdrum OL | 26:40 | +8:07 | ||||
6. | Solvor Bjørge | Ullensaker OL | 34:50 | +16:17 | ||||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ida Engen | Nes OL | 19:44 | +0:00 | ||||
2. | Inger Finstad | Ullensaker OL | 23:13 | +3:29 | 125 | |||
3. | Nanna Bergan | Frogner IL | 30:50 | +11:06 | ||||
Klasse: H-10 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erik Dehli Saxhaug | Eidsvoll OL | 19:42 | +0:00 | ||||
2. | Mathias Andreassen | Ullensaker OL | 22:31 | +2:49 | ||||
3. | Sven Ã…ge Kristensen | Frogner IL | 37:15 | +17:33 | ||||
4. | Jens Erik Kristensen | Frogner IL | 37:38 | +17:56 | ||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stian Moseide Sørlie | Gjerdrum OL | 15:15 | +0:00 | ||||
2. | Kristoffer Engebretsen | Gjerdrum OL | 19:43 | +4:28 | ||||
3. | Herman Moer | Gjerdrum OL | 20:59 | +5:44 | ||||
4. | Markus Finskud | Hurdal OL | 21:19 | +6:04 | ||||
5. | Brage Fosstveit | Ullensaker OL | 27:42 | +12:27 | ||||
6. | Erlend Gundersen | Eidsvoll OL | 31:07 | +15:52 | ||||
Klasse: H 13-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anders Horvei | Frogner IL | 18:33 | +0:00 | ||||
2. | Gaute Fosstveit | Ullensaker OL | 19:51 | +1:18 | ||||
3. | Even Nygaard Østreng | Gjerdrum OL | 21:19 | +2:46 | ||||
4. | HÃ¥vard Gundersen | Eidsvoll OL | 23:53 | +5:20 | ||||
5. | Simen Dehli | Eidsvoll OL | 24:05 | +5:32 | ||||
6. | Joakim Ryen | Ullensaker OL | 25:54 | +7:21 | ||||
7. | Christoffer Sletten | Ullensaker OL | 26:58 | +8:25 | ||||
8. | Erlend Bjørge | Ullensaker OL | 29:55 | +11:22 | ||||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Andreas Sedin | Ullensaker OL | 19:08 | +0:00 | ||||
2. | Tor-Arve Strand | Eidsvoll OL | 19:23 | +0:15 | ||||
3. | Ole Gunnar Johnsen | Ullensaker OL | 23:12 | +4:04 | ||||
4. | Roar Saxhaug | Eidsvoll OL | 23:23 | +4:15 | 104 | |||
5. | Javier Lopez | Ullensaker OL | 28:34 | +9:26 | ||||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bent Skatvedt | Ullensaker OL | 16:27 | +0:00 | ||||
2. | Per Østreng | Gjerdrum OL | 17:45 | +1:18 | ||||
3. | Terje Bråten | Ullensaker OL | 20:18 | +3:51 | ||||
4. | Tor Strand | Eidsvoll OL | 21:23 | +4:56 | ||||
5. | Terje Antonsen | Eidsvoll OL | 22:39 | +6:12 | ||||
6. | Aslak Kinneberg | Gjerdrum OL | 24:38 | +8:11 | ||||
Klasse: Mosjon kort | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kyrre Finskud | Hurdal OL | 15:52 | +0:00 | ||||
2. | Andrea Bakken | Ullensaker OL | 19:30 | +3:38 | ||||
3. | Lars Andre Bakken | Ullensaker OL | 19:31 | +3:39 | ||||
4. | Berit Saxhaug | Eidsvoll OL | 19:41 | +3:49 | ||||
5. | Morten Engebretsen | Gjerdrum OL | 19:49 | +3:57 | ||||
6. | Tina Bjørnstad | Eidsvoll OL | 27:32 | +11:40 | ||||
Klasse: Mosjon mellom | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Sørberg | Frogner IL | 20:08 | +0:00 | ||||
2. | Thea Fagerhaug | Gjerdrum OL | 21:12 | +1:04 | ||||
3. | Hanne Sørensen | Gjerdrum OL | 26:00 | +5:52 | ||||
4. | Odd Gundersen | Eidsvoll OL | 26:22 | +6:14 | ||||
Klasse: Mosjon lang | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristian Ryen | Ullensaker OL | 34:57 | +0:00 | ||||
Klasse: Arrangør | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Arrangør | Anne Kamstrup Hovind | Ullensaker OL | ||||||
Arrangør | Kari Kamstrup Hovind | Ullensaker OL | ||||||
Arrangør | Eirik Kamstrup Hovind | NTNUI |
Sist oppdatert: | 22 april 2015, 17:59:34 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 62 |
Antall startet: | 61 |