Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp Dunserudhagan 23. april 2015

Eiker o-lag: Løypelegger Hans Roar Bakken

Klasse: 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Egil Tronrud

Eiker

17:11

+0:00

9:32

2.

Per Ingvar Tollehaug

Eiker

29:29

+12:18

16:22

3.

Kristin Morlandstø

Eiker

32:42

+15:31

18:10

4.

Sigrid Lande

Eiker

39:37

+22:26

22:00

5.

Kristin Viken

Eiker

44:15

+27:04

24:35

6.

Aurora Viken

Eiker

44:17

+27:06

24:36

Klasse: 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Sølvberg

Eiker

27:59

+0:00

9:59

2.

Øystein Andersen

Eiker

32:55

+4:56

11:45

3.

August Borgevad Kornerud

Eiker

35:00

+7:01

12:30

4.

Silje Morlandstø

Eiker

38:12

+10:13

13:38

5.

Sunniva Morlandsto

Eiker

38:14

+10:15

13:39

6.

Henning Gaarder

Konnerud

38:20

+10:21

13:41

7.

Ingrid Letmolie

Eiker

39:36

+11:37

14:08

8.

Aud Kjemperud

Eiker

39:37

+11:38

14:08

8.

Solveig Letmolie

Eiker

39:37

+11:38

14:08

10.

Knut Maudal

Eiker

39:42

+11:43

14:10

11.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker

42:36

+14:37

15:12

12.

Helge Lysaker

Eiker

42:43

+14:44

15:15

13.

Bjørn Lysaker

Eiker

44:43

+16:44

15:58

14.

Anne Smedberg

Eiker

45:11

+17:12

16:08

15.

Eli Tufte Hanssen

Eiker

45:17

+17:18

16:10

16.

Hanne Lysaker Næss

Eiker

47:52

+19:53

17:05

17.

Oda Isnes Tyse

Eiker

48:26

+20:27

17:17

18.

Rolf Justad

Hellas

49:18

+21:19

17:36

19.

Kathrine Tollehaug

Eiker

50:08

+22:09

17:54

20.

Helga Peveri

Eiker

1:07:13

+39:14

24:00

21.

Hans L.Werp

Eiker

1:19:06

+51:07

28:15

DSQ

Torgeir Brochmann

Eiker

47:15

167

DSQ

Olaf Helgesen

Kongsberg

49:48

160

DSQ

Vigdis Andersen

Eiker

Klasse: 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Jakobsson

Nydalen

39:11

+0:00

9:47

2.

Eirin Haugen

Eiker

44:30

+5:19

11:07

3.

Kristine Fossen Gabrielsen

Eiker

46:14

+7:03

11:33

4.

Thor Inge Tollehaug

Eiker

47:16

+8:05

11:49

5.

Åmund Tonna

Eiker

49:03

+9:52

12:15

6.

Jonas Solem Tronrud

Eiker

49:28

+10:17

12:22

7.

Ole Johnny Petersen

Eiker

49:48

+10:37

12:27

8.

Tor Sørensen

Eiker

50:02

+10:51

12:30

9.

Eirik Eriksen

Sturla

51:06

+11:55

12:46

10.

Kirsti Aas Olsen

Eiker

51:22

+12:11

12:50

11.

Tom Gretteberg

Drammen kommune

51:29

+12:18

12:52

12.

Odd Eivind Gabrielsen

Eiker

53:42

+14:31

13:25

13.

Per Arne Skramstad

Eiker

54:25

+15:14

13:36

14.

Rolf Lunde

Eiker

54:30

+15:19

13:37

15.

Elling Frøvoll

Sturla

58:37

+19:26

14:39

16.

Tove Møller

Eiker

1:00:17

+21:06

15:04

17.

Christine Hoen

Eiker

1:04:10

+24:59

16:02

18.

Finn Åge Østern

Kongsberg

1:05:12

+26:01

16:18

19.

Hans Herman Herø

Eiker

1:06:22

+27:11

16:35

20.

Kjell Klokkerud

Eiker

1:06:54

+27:43

16:43

21.

Anna Isnes Tyse

Eiker

1:09:18

+30:07

17:19

22.

Johanne Viken Flaten

Eiker

1:09:21

+30:10

17:20

23.

Per Kruke

Eiker

1:10:47

+31:36

17:41

24.

Henrik Herø

Eiker

1:15:25

+36:14

18:51

25.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker

1:23:53

+44:42

20:58

Klasse: 6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalen

38:28

+0:00

6:44

2.

Morten Berglia

Eiker

1:02:40

+24:12

10:59

3.

Ane Dyrkorn

Eiker

1:02:42

+24:14

11:00

4.

Thea Dyrkorn

Eiker

1:03:52

+25:24

11:12

5.

Severin Berglia

Modum

1:05:24

+26:56

11:28

6.

Anne Marthe Peveri

Eiker

1:24:01

+45:33

14:44


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 april 2015, 22:03:56

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

61

Antall startet:

61