Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup 2 23. april 2015

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Myhr

Eiker O-lag

17:11

+0:00

2.

Henrik Drange Ruud

Røyken O-lag

18:37

+1:26

3.

Audun Heimdal

Konnerud IL

19:06

+1:55

4.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

20:08

+2:57

5.

Lars Baklid

Konnerud IL

20:43

+3:32

6.

Erik Saugerud

Konnerud IL

20:51

+3:40

7.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

21:08

+3:57

8.

Ole Myklemyr

Eiker O-lag

21:21

+4:10

8.

Peter Carlsen

Røyken O-lag

21:21

+4:10

10.

Harald Thon

Sturla, IF

21:23

+4:12

11.

Anders Juveli

Konnerud IL

21:44

+4:33

12.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

21:54

+4:43

13.

Tibor Vári

Sturla, IF

22:57

+5:46

14.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

22:58

+5:47

15.

Morten Tangen

Måren OK

24:12

+7:01

16.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

24:19

+7:08

17.

Njål Svingheim

Konnerud IL

24:24

+7:13

18.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

24:30

+7:19

19.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

24:47

+7:36

20.

Arno Grønhovd

Modum OL

25:23

+8:12

21.

Per Arne Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

25:31

+8:20

22.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

26:02

+8:51

175

23.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

27:51

+10:40

24.

Evind Heiebråten

Røyken O-lag

28:47

+11:36

25.

Eirik Holth Johannessen

Røyken O-lag

28:56

+11:45

26.

Kjetil Kjernsmo

Røyken O-lag

31:20

+14:09

27.

Arild Moen

Konnerud IL

32:04

+14:53

28.

Rune Sørensen

Sturla, IF

36:00

+18:49

29.

Knut Bjerknes

Røyken O-lag

36:20

+19:09

30.

Trond Smemo

Sturla, IF

36:25

+19:14

31.

Tom Sletner

Røyken O-lag

56:25

+39:14

DSQ

Thom Jambak

IF Sturla

36:18

58 69

DSQ

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

50:04

59 62 64

DSQ

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

DNS

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

DNS

Geir Egil Norbom

Konnerud IL

DNS

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

DNS

Iver Sørensen

Sturla, IF

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sagosen Smeby

Kongsberg OL

21:04

+0:00

2.

Ingunn Egeberg Vári

Sturla, IF

21:07

+0:03

3.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

23:25

+2:21

4.

Maren Kopland

Modum OL

24:05

+3:01

5.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

25:09

+4:05

6.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

26:08

+5:04

7.

Isa Heggedal

Konnerud IL

26:16

+5:12

8.

Amalie Fjæstad Amundsen

Konnerud IL

28:03

+6:59

9.

Caroline Bergman

Konnerud IL

28:04

+7:00

10.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

28:35

+7:31

11.

Fride Sørensen

Sturla, IF

29:22

+8:18

12.

Tone Skram

Røyken O-lag

30:43

+9:39

13.

Inger-Helene Carlsen

Røyken O-lag

31:27

+10:23

14.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

32:28

+11:24

15.

Marita Lilja Grønhovd

Modum OL

33:39

+12:35

16.

Line Drange Ruud

Røyken O-lag

33:55

+12:51

17.

Marit Gano

Røyken O-lag

34:30

+13:26

18.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

36:23

+15:19

19.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

37:16

+16:12

20.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

39:37

+18:33

21.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

41:23

+20:19

22.

Line Nordhaug

Konnerud IL

41:27

+20:23

23.

Marianne Hope Abel

Røyken O-lag

43:57

+22:53

24.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

44:35

+23:31

DSQ

Berit Danielsen

IL Tyrving

29:51

59

DSQ

Marianne Strandseter

IL Tyrving

38:57

67

DNS

Tine Hansen

Modum OL

DNS

Ingunn Lysaker Norbom

Konnerud IL

Klasse: H -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

17:03

+0:00

2.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

18:01

+0:58

3.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

19:55

+2:52

4.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

20:02

+2:59

5.

Nicolai Hübschle

Sturla, IF

20:52

+3:49

6.

Vetle Lysaker Norbom

Konnerud IL

22:13

+5:10

7.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

26:56

+9:53

8.

Sigurd Smemo

Sturla, IF

28:10

+11:07

9.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

28:47

+11:44

10.

Jon Argie Gabrillo

Røyken O-lag

32:43

+15:40

DNS

Egil Frydenlund

Sturla, IF

DNS

Sindre Lysaker Norbom

Konnerud IL

DNS

Nicolai Harvik

Konnerud IL

Klasse: D -16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

18:11

+0:00

2.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

20:19

+2:08

3.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

20:54

+2:43

4.

Helene Eger

Kongsberg OL

21:14

+3:03

5.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

22:42

+4:31

6.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

23:04

+4:53

7.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

23:21

+5:10

8.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

23:54

+5:43

9.

Ingeborg Kvarme

Røyken O-Lag

26:47

+8:36

10.

Silje Carlsen

Røyken O-lag

27:49

+9:38

11.

Kornelia Bruberg

IF Sturla

28:28

+10:17

12.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

28:57

+10:46

13.

Thea Land

Konnerud IL

29:24

+11:13

14.

Ingvild Marie Haug

Konnerud IL

29:59

+11:48

15.

Vera Gano Mønnich

Røyken O-lag

31:22

+13:11

16.

Anni Saarela

Konnerud IL

31:24

+13:13

17.

Mari Kjelle

Røyken O-lag

33:25

+15:14

18.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik OL

37:45

+19:34

19.

Sandra Hope Haugan

Røyken O-lag

38:34

+20:23

DNS

Iselin Sørensen

Sturla, IF

DNS

Anniken Ranvik

Konnerud IL

Klasse: Rekrutt

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Oskar Baklid

Konnerud IL

16:00

Andrea Opsahl

Røyken O-lag

14:11

Mats Ishii Horni Johnsen

Røyken O-lag

15:49

Noah Issowitch

Røyken O-lag

19:34

Alfred BerglundSande

Røyken O-lag

19:00

Eskil Stangebye

Røyken O-lag

18:22

Håkon Haugland

Røyken O-lag

18:14

Jostein Lian

Røyken O-lag

18:31

Fredrik Smesrud Olsen

Røyken O-lag

18:32

Emma Berglund Sande

Røyken O-lag

25:07

Ine Amalie Fjær

Røyken O-lag

18:53

Celine Sanne

Røyken O-lag

18:27

Jonas Sanne

Røyken O-lag

18:32

Nora Gran Sørensen

Røyken O-lag

28:21

Joyce Mumford

Røyken O-lag

28:22

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

15:26

Vegard Sølberg Øien

Røyken O-lag

33:12

Christian Erlen Juva

Røyken O-Lag

22:24

Kristin Lian

Røyken O-lag

22:24

Vegard Geicke

Røyken O-lag

19:21

Marie Kvarme

Røyken O-lag

12:16

Andrea Kirkenes Fjell

Røyken O-lag

13:09

Mina Akiko Horni-Johnsen

Røyken O-lag

13:23

Isabel Bergum

Røyken O-lag

26:44

175

Selina Hansen

Røyken O-lag

26:40

175

Nora Hansen

Røyken O-lag

17:24

Annette Bjørnås Korgstie

Konnerud IL

13:10

Tomine Gundersveen

Røyken O-lag

51:34

175

Synne Kjernsmo

Røyken O-lag

32:55

Ola Kjølstad

Røyken O-lag

19:27

Bernard W. Moczulski

Røyken O-lag

19:23

Felix Granheim Mortvedt

Røyken O-lag

18:47

Max Granheim Mortvedt

Røyken O-lag

18:33

William Gran Sørensen

Røyken O-lag

30:00

Simen Hope Abel

Røyken O-lag

30:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 april 2015, 11:31:30

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

135

Antall startet:

124