Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp3 - Iladalen 28. april 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Strømdal Wik

26:54

+0:00

2.

Rita Marie Sandberg

St. Olavs Hospital

1:08:30

+41:36

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anja Rindstad

HIST

27:48

+0:00

2.

Vebjørg Ekseth

Egge Arkitekter

29:04

+1:16

3.

Eva Hugdal

Eget

36:20

+8:32

4.

Grete Varpe

Trondheim Fengsel

37:41

+9:53

5.

Helene Nordbø

St. Olavs Hospital

39:33

+11:45

6.

Ragnhild Habberstad

St Olav

39:44

+11:56

7.

Rita Merete Sørskår-Venæs

Statoil

49:13

+21:25

8.

Hilde Dyrbeck

Statoil

49:14

+21:26

DSQ

Henrik Braathen

Student

35:51

154 100

DSQ

Andrine Næss Kvam

Student

41:21

31 154 155 113

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingela Reppe

Statoil bil

1:03:02

+0:00

2.

Sandrine Pic

Atmel

1:07:07

+4:05

3.

Oda Hilde

Student

1:33:41

+30:39

DSQ

Jorun Opedal Uglem

Student

55:22

96 45 139 115 147 146 152 157 150

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åsbøl

NTNUI

49:20

+0:00

2.

Ane Bye

BIL

54:17

+4:57

3.

Sigrid Vatne

Marintek

57:22

+8:02

4.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:08:03

+18:43

5.

Kristin Åstebøl

Nordic Semiconductor

1:08:25

+19:05

6.

Lydia Høyem Anker

Agraff

1:08:53

+19:33

7.

Marte Willumsen

Agraff

1:16:50

+27:30

8.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:23:27

+34:07

9.

Eleonora Mondo

Reinertsen

1:36:00

+46:40

10.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:49:37

+1:00:17

DSQ

Brit Langli

St Olav

1:36:24

47 51 57 92 59 95 96 106 115 147 146 152 15...

DSQ

Ingrid Moe Dahl

StatENS Vegvesen

1:38:27

47 51 57 92 59 95 96 106 115 147 146 152 15...

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Olsen

DNV GL

1:26:46

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

57:50

+0:00

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:11:01

+13:11

3.

Siri Iren Pettersen

St. Olavs Hospital

1:49:29

+51:39

DSQ

Janne Staulen Venes

Statens Vegvesen

1:37:00

47 51 57 92 59 95 96 106 115 147 146 152 15...

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:02:46

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grete Olsen

Eget

1:46:32

+0:00

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:08:35

150

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

XYLEM

1:14:20

+0:00

2.

Monika Haga

HiST

1:21:27

+7:07

DSQ

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

1:08:20

45

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Kvingedal

Natura

40:30

+0:00

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

58:05

+17:35

3.

Ingunn Morset

St. Olavs Hospital

1:04:50

+24:20

4.

Beate Sitter

HiST

1:06:28

+25:58

DSQ

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

1:04:57

139

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

56:34

+0:00

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

57:58

+1:24

3.

Tone Almås

Leik, IL

1:00:12

+3:38

4.

Inger Anne Ryen

Miljødirektoratet BIL

1:04:52

+8:18

5.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

1:27:36

+31:02

6.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:28:51

+32:17

7.

Marianne Houbiers

Statoil

1:41:24

+44:50

8.

Nina Kristine Reitan

NTNU

1:46:04

+49:30

9.

Ragnhild Haugum

Agraff

2:16:04

+1:19:30

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Haugskott

Skatteetaten

43:00

+0:00

2.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

48:24

+5:24

3.

Eli Langørgen

HIST

51:48

+8:48

4.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

1:13:32

+30:32

5.

Merete Knain

Enova SF

1:48:43

+1:05:43

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

52:46

+0:00

2.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

53:00

+0:14

3.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

59:25

+6:39

4.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

1:02:17

+9:31

5.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

1:02:30

+9:44

6.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:03:45

+10:59

7.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:06:29

+13:43

8.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:13:09

+20:23

9.

Erika Bugten

Statoil

1:13:23

+20:37

10.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:25:09

+32:23

11.

Hanne Svegård

Skatteetaten

1:28:39

+35:53

12.

Lise Martinussen

Eget

1:36:23

+43:37

13.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:44:11

+51:25

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

57:55

100

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Sofie Husby

HIST

1:35:52

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

56:30

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

58:15

+1:45

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:02:23

+5:53

4.

Trine Barstad

HiST

1:06:03

+9:33

5.

Trine M. Stene

SINTEF

1:12:40

+16:10

6.

Eli Ringdalen

Sintef

1:16:28

+19:58

7.

Gro Rypdal

Bluegarden

1:20:41

+24:11

8.

Bodil Monsen

Sintef

1:51:23

+54:53

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:34:43

152

Klasse: D 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bernt Rognes

BEKK

57:28

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:01:17

+0:00

2.

Sissel Horghagen

HIST

1:02:07

+0:50

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:08:08

+6:51

4.

May-Britt Bjørnaas

Eget

1:12:52

+11:35

5.

Mildrid Ljosland

HiST

1:29:38

+28:21

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:06:11

+0:00

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:12:25

+6:14

3.

Siri Drogset

HiST

1:14:33

+8:22

DSQ

Gunnhild Oftedal

HiST

1:10:05

55

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:43:26

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

51:53

+0:00

2.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

54:53

+3:00

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:04:58

+13:05

DSQ

Maria Sand

Trondheim Kommune

1:22:11

55 57 92 63 96 45

DSQ

Marit Bjørgum

Statsadvokatene

1:42:59

45 139 115 147 146 152 157 150

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:01:40

+0:00

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:03:36

+1:56

3.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:04:07

+2:27

4.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:14:40

+13:00

5.

Gerd Karin Skjøtskift

St. Olavs Hospital

1:21:38

+19:58

6.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:51:49

+50:09

DSQ

Synnøve Sunde

Miljødirektoratet

1:41:02

64

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

1:13:34

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:23:26

+0:00

2.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:33:05

+9:39

3.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:50:16

+26:50

DSQ

Gerd Sæternes

Byåsingan

2:13:52

147 146 157 150

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:29:47

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Didrik Nonstad

Statoil

51:25

+0:00

2.

Håvard Reitan

Statoil BIL Trondheim

55:12

+3:47

3.

Roar Ansnes

Eget

1:16:06

+24:41

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Munkeby

SAS

1:07:21

+0:00

2.

Vetle Gjeilo

Student

1:09:54

+2:33

3.

Eirik Munkeby

Skanska

1:10:49

+3:28

4.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:26:44

+19:23

5.

Conor Waller

Student

1:27:38

+20:17

6.

Anthony Bossard

Atmel

1:38:47

+31:26

7.

MArtin H. Sundby

Student

1:44:54

+37:33

8.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

2:03:49

+56:28

DSQ

Tobias Schmidt Slørdahl

NTNU

1:17:46

63

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

39:44

+0:00

2.

Helmer Volden

Wing OK

50:24

+10:40

3.

Erik Frøseth

Oracle

51:13

+11:29

4.

Alex Pedersen

Trollelg

51:34

+11:50

5.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

51:47

+12:03

6.

Martin Uglem

Student

55:29

+15:45

7.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

1:02:30

+22:46

8.

Magne Svare

Skanska

1:05:24

+25:40

9.

Jerome Soulard

Atmel

1:10:02

+30:18

10.

Erik Aune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:15:00

+35:16

11.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:15:41

+35:57

12.

Eivind Juvik

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

1:23:40

+43:56

DSQ

Morten Andreas Nome

UIB

49:51

60 61

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

59:42

+0:00

2.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:09:37

+9:55

3.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

1:09:58

+10:16

4.

Andreas Karvonen

Siemens

1:30:38

+30:56

DSQ

Hallvard Sægrov

Sonans

1:44:10

118

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

39:11

+0:00

2.

Robert Nyhus

TINE Tunga

44:19

+5:08

3.

Per Ole M. Gundersen

St. Olavs Hospital

58:50

+19:39

49

4.

Petter Andreas Bergh

NTNU

1:08:16

+29:05

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

49:30

+0:00

2.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

54:23

+4:53

3.

Frode Rømma

Acando

56:27

+6:57

4.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

1:00:40

+11:10

5.

Nils Kristian Skjærvold

St Olav

1:01:37

+12:07

6.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

1:05:05

+15:35

7.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:12:32

+23:02

8.

Rolf Sigvart Lea Lein

HiST

1:13:06

+23:36

9.

Morten Wennevik

Bouvet

1:29:55

+40:25

DSQ

Kim Bjerkevoll

Powel

1:07:34

51

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

Prima

47:55

+0:00

2.

Truls Ryum

NTNU

49:17

+1:22

3.

Brage Keiserås

Leik

53:05

+5:10

4.

Øystein Husby

Statnett

57:15

+9:20

5.

Olle Malmring

Trondheim Kommune

57:34

+9:39

6.

Leif Arne Skei

Arkiplan

59:53

+11:58

7.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:00:59

+13:04

8.

Henning Lysaker

Rainpower

1:04:11

+16:16

9.

Øystein Braathen

Statoil

1:04:47

+16:52

10.

Jardar Lohne

Sleipner

1:07:03

+19:08

DSQ

Jørgen Tegdan

Ecotone

42:46

58

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:03:58

146

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:13:07

100

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Skaug

NCC

47:43

+0:00

2.

Morten Korsvold

Marintek

53:46

+6:03

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

54:22

+6:39

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

55:47

+8:04

5.

Robert Olsvik

Idrettens Hus BIL

58:46

+11:03

6.

Ketil Solem

Broadnet

1:06:47

+19:04

7.

Nils Tesdal

HIST

1:06:58

+19:15

8.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:08:25

+20:42

9.

Jan Hage

Eget

1:13:15

+25:32

10.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

1:24:12

+36:29

DSQ

Arild Heggeset

Fabricom BIL

58:00

63

DSQ

Sigurd Stendal

Kantega

1:05:39

47 51 57 92 63

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

48:36

+0:00

2.

Terje Drøyvold

Tine

51:37

+3:01

3.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

53:19

+4:43

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

57:18

+8:42

5.

Hans Arve Kotsbakk

Fengslet

1:05:37

+17:01

6.

Ove Bremseth

Consto

1:11:10

+22:34

7.

Roy Seland

Jernbanen

1:18:55

+30:19

Arrangør

John Tore Vik

Fylket

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Nervik

Unicon

52:24

+0:00

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

55:02

+2:38

3.

Erling Bye

BDO AS

55:05

+2:41

4.

Lars-Erik Borge

NTNU

57:25

+5:01

5.

Geir Paulsen

Siemens

1:01:59

+9:35

6.

Per Magne Gjersvold

Skanska

1:02:02

+9:38

7.

Tor Arne Haugen

DNB

1:02:23

+9:59

8.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

1:05:01

+12:37

9.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

1:06:17

+13:53

10.

Bobo Nordahl

NGU

1:07:00

+14:36

11.

Hallstein Hemmer

HiST

1:10:09

+17:45

12.

Jan Gunnar Jensås

Natura

1:10:43

+18:19

13.

Ivar Erdal

Ecotone

1:18:24

+26:00

14.

Bjørn Munch

Oracle

1:18:40

+26:16

15.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:22:05

+29:41

16.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:33:07

+40:43

DSQ

Svein Hjelset

Eget

1:34:49

51 57

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun kommune

45:40

+0:00

2.

Stein Ivar Foss

SIT

47:50

+2:10

3.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

50:44

+5:04

4.

Stig Forbord

Optoplan

52:04

+6:24

5.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

56:03

+10:23

6.

Arne Helland

Wing OK

57:23

+11:43

7.

Olve Mogstad

Statnett

58:05

+12:25

8.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:05:03

+19:23

9.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

1:08:25

+22:45

10.

Terje Berg

Statkraft

1:21:08

+35:28

DSQ

Geir Arnesen

Eget

57:09

92

DSQ

Håvard Eidnes

Uninett

1:04:14

55 58 60 61 63 47 64 65 69 57 92 63 5...

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

51:42

+0:00

2.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

52:31

+0:49

3.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

54:52

+3:10

4.

Terje Midtbø

NTNU

55:23

+3:41

5.

Erik Horghagen

BDO AS

57:20

+5:38

6.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

59:44

+8:02

7.

Tore Fornes

Statoil

1:01:25

+9:43

8.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:01:53

+10:11

9.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:03:33

+11:51

10.

Per Morten Lefdal

DnB BIL

1:03:59

+12:17

11.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

1:05:17

+13:35

12.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:08:20

+16:38

13.

Helge Eriksen

Eget

1:09:51

+18:09

14.

Petter Mikalsen

Telenor

1:11:52

+20:10

15.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

1:13:39

+21:57

16.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:21:10

+29:28

17.

Frode Stølan

Telenor

1:30:23

+38:41

DSQ

Tor Hammer

BN-Bank

54:45

61

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

Skanska

52:02

+0:00

2.

Lasse Natvig

NTNU

53:40

+1:38

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

56:22

+4:20

4.

Dag Stenersen

Sintef

58:35

+6:33

5.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:02:07

+10:05

6.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:11:41

+19:39

DSQ

Helge Løseth

Statoil

53:24

95

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

46:32

+0:00

2.

Olav Kvittem

Uninett

53:27

+6:55

3.

Even Hofstad

DNB

56:15

+9:43

4.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

57:56

+11:24

5.

Klaus Livik

Powel

59:09

+12:37

6.

Roar Sundby

HiST

59:46

+13:14

7.

Bjørn Rindstad

NGU

1:06:41

+20:09

8.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:12:45

+26:13

9.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

1:14:34

+28:02

10.

John Sirum

Rambøll

1:18:50

+32:18

11.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

1:22:08

+35:36

12.

Oddmar Iversen

HIST

1:22:28

+35:56

13.

Rune M Holt

NTNU

1:23:06

+36:34

14.

Ole Nervik

Eget

1:28:22

+41:50

DSQ

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

50:57

58

DSQ

Tore Heggem

HiNT

59:20

106

DSQ

Oddbjørn Harbak

Skanska Aktiv Trondheim

1:43:23

152 157 150 175

Arrangør

Asbjørn Rønning

Fylket

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:02:31

+0:00

2.

Trond Lillealtern

NRK

1:05:22

+2:51

3.

Stein Øvstedal

HIST

1:39:35

+37:04

DSQ

Terje Skjeggedal

NTNU

56:26

146

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

44:41

+0:00

2.

Stein Fanavoll

EMGS

45:14

+0:33

3.

Reidar Ottem

MTG

56:49

+12:08

4.

Jan Olav Ormberg

Eikner Naturstein BIL

57:35

+12:54

DSQ

Ivar Wangensteen

NTNU

58:19

47 64 51 55 57 92 63 96 45 139 115 147 14...

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

48:13

+0:00

2.

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

53:05

+4:52

3.

Per Bjørgum

Politiet

53:18

+5:05

4.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:00:59

+12:46

5.

Ottar G Kristiansen

Evry

1:01:23

+13:10

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:01:27

+13:14

7.

Steinar Aasvang

Siemens

1:03:23

+15:10

8.

Ole Lutro

NGU

1:09:02

+20:49

9.

Tor Gjermstad

HEMIT

1:09:49

+21:36

10.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:13:51

+25:38

11.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:17:53

+29:40

12.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:18:35

+30:22

13.

Atle Mørk

SINTEF

1:19:05

+30:52

14.

Harald Lauglo

HiST

1:45:22

+57:09

14.

Terje Norddal

Rambøll

1:45:22

+57:09

DSQ

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

55:24

157

DSQ

Lars Skrøvseth

VisionTech

1:00:22

106

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:17:09

51

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:06:56

+0:00

2.

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital BIL

1:16:08

+9:12

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:25:45

100

Arrangør

Nils Olav Vennevik

Eget

Arrangør

Frode Stensrud

Eget

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

47:28

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

49:27

+1:59

3.

Tore Heimdal

Pirbadet

1:20:00

+32:32

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:30:16

+42:48

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

52:53

+0:00

2.

Eigil Sørli

Q-Free

58:07

+5:14

3.

Leif Røhjell

Siemens

59:43

+6:50

4.

Martin Melhuus

Veritas

1:00:50

+7:57

5.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:03:46

+10:53

6.

Leif Engen

SiT BIL

1:11:21

+18:28

7.

Torgeir Iversen

Evry

1:14:41

+21:48

8.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:20:11

+27:18

9.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:24:24

+31:31

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

1:06:24

63 47 51 57 92 59

Arrangør

Tore Kiste

Nidarøst, OK

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

47:36

59 95 96 106 110 147 146 49 100 150 175

DSQ

Roar Forbord

Terratec

1:01:45

36

DSQ

Torleif Stephansen

Evry

1:31:31

60 61

DSQ

Robert Strøm

Eget

1:31:41

58

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

49:26

+0:00

2.

Oddvar Opland

Stompa

56:17

+6:51

3.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

1:04:58

+15:32

4.

Rolf Hellan

Eget

1:07:21

+17:55

5.

Edmund Olsen

NTNU

1:09:04

+19:38

6.

Magne Sæternes

Justervesenet

1:10:01

+20:35

DSQ

Martin Skjetneli

Eget

1:34:42

139

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

50:39

+0:00

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

59:25

+8:46

3.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:18:09

+27:30

4.

Finn Bjørgum

Eget

1:22:28

+31:49

5.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:25:57

+35:18

6.

Per Løvås

Vegvesenet

1:26:11

+35:32

7.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:28:47

+38:08

DSQ

Torger Elseth

Eget

1:39:24

39 65 59 63 47 51 57 92 59 95 96 106 11...

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddgeir Øfsti

NTNUI

1:49:13

+0:00

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:18:13

47 64 51 55 57 92 63 96 45

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:04:34

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

1:14:32

+9:58

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

1:34:57

+0:00

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Selmer

Freidig

59:53

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Bye

Skoleelev

54:02

+0:00

DSQ

Svein Rypdal Henninen

Skoleelev

1:22:49

118 36 44 63 61 110 49

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

I Beste Laget

57:38

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

48:21

+0:00

2.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

56:29

+8:08

3.

Mathias Hermstad

Freidig

1:09:40

+21:19

4.

Roar Wærnes

Telenor

1:23:29

+35:08


Sist oppdatert:

15 juni 2015, 13:00:36

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

339

Antall startet:

339