Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar sprint-karusell 4.løp 29. april 2015

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Sørberg

Frogner IL

19:23

+0:00

2.

Nora Østnor Bjerke

Eidsvoll OL

39:10

+19:47

3.

Tuva Helene Fredsvik Kaveldiget

Eidsvoll OL

39:17

+19:54

Klasse: D 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

29:25

+0:00

2.

Andrea Bakken

Ullensaker OL

41:46

+12:21

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

21:45

+0:00

2.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

23:13

+1:28

3.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

25:21

+3:36

4.

Kaisa Svergja

Gjerdrum OL

25:45

+4:00

5.

Heidi Østli

Gjerdrum OL

28:44

+6:59

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

34:43

+0:00

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

20:51

+0:00

2.

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

21:35

+0:44

3.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

30:33

+9:42

DSQ

Vivian Austad Røang

Eidsvoll OL

30:07

33

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

12:51

+0:00

2.

Erlend Gundersen

Eidsvoll OL

15:47

+2:56

3.

Kristoffer Engebretsen

Gjerdrum OL

15:59

+3:08

DNS

Herman Hvideberg Moer

Gjerdrum OL

Klasse: H 13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Horvei

Frogner IL

24:00

+0:00

2.

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

25:08

+1:08

3.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

28:02

+4:02

4.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

30:18

+6:18

5.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

31:22

+7:22

6.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

31:24

+7:24

7.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

36:08

+12:08

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

16:06

+0:00

2.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

16:48

+0:42

3.

Geir Øien

Ringsaker OL

18:40

+2:34

4.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

21:42

+5:36

5.

Haldor Berg

Bjerke

22:32

+6:26

6.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

22:38

+6:32

7.

Ole Gunnar Johnsen

Ullensaker OL

24:48

+8:42

8.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

28:20

+12:14

Bekreftet tid

Erik Sedin

Ullensaker OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Østereng

Gjerdrum OL

20:14

+0:00

2.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

22:44

+2:30

3.

Terje Bråten

Ullensaker OL

23:54

+3:40

4.

Tom Eidseter

Eidsvoll OL

26:18

+6:04

5.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

28:56

+8:42

6.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

31:32

+11:18

Klasse: Mosjon kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Engebretsen

Gjerdrum OL

15:41

+0:00

2.

Nora Flyvholm Berg

Bjerke

32:25

+16:44

DNS

Julie Hvideberg Moer

Gjerdrum OL

Klasse: Mosjon mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sørberg

Frogner IL

23:15

+0:00

2.

Thea Sørberg

Frogner IL

23:21

+0:06

3.

Vidar Furuseth

Eidsvoll OL

26:13

+2:58

4.

Erlend Bjørge

Ullensaker OL

34:27

+11:12

DSQ

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

51:10

32 43 44 49 81 82 83 84 85 87 175

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Tor Strand

Eidsvoll OL

Arrangør

Tor-Arve Strand

Eidsvoll OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 april 2015, 20:36:11

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

51

Antall startet:

49