Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2015Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 3, Børsåsen 29. april 2015

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Adrian Fagerheim

Frol IL

21:53

Jørgen Aarsbog

Frol IL

24:30

Lars Heistad

Frol IL

24:33

Jonas Alstad

Frol IL

11:41

Hege Berg

Frol IL

23:33

Sebastian Skjørholm

Frol IL

17:41

Fredrik Kjønstad Ukkelberg

Frol IL

18:18

Torunn Lian

Frol IL

14:25

Johannes Matberg

Frol IL

21:34

Sigbjørn Matberg

Frol IL

25:40

Brage Reinås

Frol IL

18:03

Ragnhild Skjerve

Frol IL

Lene Jacobsen

Frol IL

Erlend Lian

Frol IL

20:02

Sander Matberg

Frol IL

37:56

Astrid Kvam

Frol IL

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

Mathias Jacobsen

Frol IL

33:14

96

Jan Jacobsen

Frol IL

Oda Emilie Stornes

Frol IL

20:54

Magnus Fossen

Frol IL

19:02

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

24:51

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

24:26

Cecilie Aaseng

Frol IL

16:34

Nikoline Munkeby

Frol IL

12:52

Petter Skoglund

Frol IL

23:33

Sara Olsen

Frol IL

16:19

June Munkeby

Frol IL

10:29

Phillippa Sandø

Frol IL

21:58

Selma Skjulsvik

Frol IL

26:29

Katja Sandø

Frol IL

18:39

Ingrid Rebollo Lerstad

Frol IL

29:36

Andreas Amundal

Frol IL

12:55

Olav Amundal

Frol IL

13:09

Johan Amundal

Frol IL

16:16

Joar Munkeby

Frol IL

9:16

Laila Munkeby

Frol IL

Peder Munkeby

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Henrik Alstad

Frol IL

10:48

Isak Framstad Holden

Frol IL

12:55

Karianne Framstad Holden

Frol IL

14:07

Aksel Framstad Holden

Frol IL

12:56

Sigurd Vatn

Frol IL

13:56

Elisabeth Gjemble Matberg

Frol IL

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Ulseth

Frol IL

18:10

+0:00

2.

Ingvild Reinaas Bjørshol

Frol IL

18:46

+0:36

3.

Andrea Tofte

Frol IL

18:57

+0:47

4.

Tore Tofte

Frol IL

19:53

+1:43

5.

Magnus Alstad

Frol IL

20:13

+2:03

6.

Elin Hildrum Saksvoll

Frol IL

20:49

+2:39

7.

Andreas Sandberg

Frol IL

21:01

+2:51

8.

Oda Hundal

Frol IL

22:22

+4:12

9.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

22:27

+4:17

10.

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

24:11

+6:01

11.

Erik Imsland

Frol IL

26:43

+8:33

12.

Berit Reistad

Frol IL

27:24

+9:14

13.

Erik Dypdahl

Frol IL

28:03

+9:53

14.

Mats Okkenhaug

Frol IL

34:52

+16:42

15.

Kirsten Toubro

Frol IL

35:22

+17:12

16.

Ingunn Hogstad

Frol IL

36:19

+18:09

16.

Randi Hogstad

Frol IL

36:19

+18:09

18.

Hans Ove Nordbach

Frol IL

44:06

+25:56

19.

Eivind Haugnes

Frol IL

46:29

+28:19

20.

Emil Nordbach

Frol IL

47:40

+29:30

21.

Hedda Forseth

Frol IL

50:05

+31:55

22.

Emma Nordbach

Frol IL

52:58

+34:48

23.

Nora Forseth

Frol IL

57:01

+38:51

24.

Emma Trøite

Frol IL

57:02

+38:52

DSQ

Martine Myhr Imsland

Frol IL

27:41

146

DSQ

Preben Brekke Rennan

Frol IL

29:06

146

DSQ

Terje Rennan

Frol IL

30:52

146

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sylvi Haugnes

Frol IL

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Kilskar

Frol IL

41:40

+0:00

2.

Petter Hogstad

Frol IL

46:02

+4:22

3.

Oda Norling

Frol IL

1:17:14

+35:34

4.

Berit Ressem

Frol IL

+0:0-40

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odin Johnson

Frol IL

21:58

+0:00

2.

Tobias Alstad

Frol IL

23:30

+1:32

3.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

24:36

+2:38

4.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

24:37

+2:39

5.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

26:14

+4:16

6.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

26:20

+4:22

7.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

28:15

+6:17

8.

Karen Rysgård

Frol IL

28:32

+6:34

9.

Ole A Hustad

Frol IL

29:10

+7:12

10.

Harald Bakken

Frol IL

29:25

+7:27

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

30:19

+8:21

12.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

30:24

+8:26

13.

Rolf Alstad

Frol IL

31:02

+9:04

14.

Magne Okkenhaug

Frol IL

35:42

+13:44

15.

Line Sundsvik

Frol IL

36:48

+14:50

15.

Thomas Renå

Frol IL

36:48

+14:50

17.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

38:45

+16:47

18.

Marit Berg Ness

Frol IL

39:04

+17:06

19.

Hans Moltzau

Frol IL

39:32

+17:34

20.

Bjørn Åge Reinås

Frol IL

40:13

+18:15

21.

Mari K Grevskott

Frol IL

41:35

+19:37

22.

Atle Bakken

Frol IL

43:59

+22:01

23.

Anne Kvam

Frol IL

46:07

+24:09

24.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

47:50

+25:52

25.

Linnea Sandvik

Frol IL

47:51

+25:53

26.

Linnea Munkeby

Frol IL

49:10

+27:12

27.

Jostein Nordvoll

Frol IL

52:13

+30:15

28.

Julie Kristoffersen

Frol IL

55:07

+33:09

29.

Freddy Roger Moen

Frol IL

57:45

+35:47

29.

Mona Falch Moen

Frol IL

57:45

+35:47

DSQ

Marianne Mathisen

Frol IL

2:11:35

144 145

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vidar Venås

Frol IL

Anne Midtbust

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grevskott

Frol IL

32:05

+0:00

2.

Jo Severin Matberg

Frol IL

33:36

+1:31

3.

Stian Sundsvik

Frol IL

33:46

+1:41

4.

Frank Robert Rysgård

Frol IL

33:50

+1:45

5.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

38:22

+6:17

6.

Arild Vassenden

Frol IL

39:53

+7:48

7.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

42:56

+10:51

8.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

46:21

+14:16

9.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

50:31

+18:26

10.

Jonny Sundsvik

Frol IL

51:46

+19:41

11.

Asmund Bjørshol

Frol IL

56:10

+24:05

12.

Randi Jensen

Frol IL

57:51

+25:46

13.

Ragne Munkeby

Frol IL

58:52

+26:47

14.

Mathilde Munkeby

Frol IL

59:12

+27:07

15.

Ane Marte Vatn

Frol IL

59:16

+27:11

16.

Ivar Reinås

Frol IL

1:16:57

+44:52

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

39:48

+0:00

2.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

46:08

+6:20

3.

Jonas Ressem

Frol IL

48:03

+8:15

4.

Espen Sundsvik

Frol IL

48:11

+8:23

5.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

50:30

+10:42

6.

Vegard Ressem

Frol IL

53:33

+13:45

7.

Oscar Lyngen

Frol IL

1:12:05

+32:17

8.

Herman Leithe

Frol IL

1:15:56

+36:08

9.

Maren Grande

Frol IL

1:20:44

+40:56

10.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

1:25:49

+46:01

11.

Hanne Kristine Jørgensen

Oddersjaa

1:44:42

+1:04:54

DSQ

Gunnar Vatn

Frol IL

56:57

91

DSQ

Martin Rustan

Frol IL

1:40:09

142 136 143 138 139 140 141

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lena Alstad

Frol IL

+0:00

1.

Torbjørn Sirum

Frol IL

+0:00

1.

Randi Haugskott

Frol IL

+0:00

1.

Else Sirum

Frol IL

+0:00

1.

Ingeborg Sirum Skavhaug

Frol IL

+0:00

1.

Unni Haugskott

Frol IL

+0:00

1.

Ove Haugskott

Frol IL

+0:00

1.

Paul Sirum

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2015, 18:10:34

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

149

Antall startet:

149