Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp Årbogen Vest 30. april 2015

Løypeleggere: Odd Eivind og Kristine Fossen Gabrielsen

Klasse: 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Kvale Støstad

Eiker

29:11

+0:00

14:35

2.

Phillip August Fleischer

Eiker

30:57

+1:46

15:28

3.

Aurora Viken

Eiker

48:08

+18:57

24:04

4.

Kristin Viken

Eiker

48:12

+19:01

24:06

Klasse: 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Myklemyr

Eiker

31:21

+0:00

11:11

2.

Heidi Myklemyr

Eiker

33:44

+2:23

12:02

3.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker

38:41

+7:20

13:48

4.

Helge Lysaker

Eiker

38:47

+7:26

13:51

5.

Knut Maudal

Eiker

39:26

+8:05

14:05

6.

Egil Hoen

Eiker

39:30

+8:09

14:06

7.

Aud Kjemperud

Eiker

44:45

+13:24

15:58

8.

Øystein Andersen

Eiker

44:57

+13:36

16:03

9.

Helge Haga

Eiker

50:31

+19:10

18:02

10.

Hanne Lysaker Næss

Eiker

51:17

+19:56

18:18

11.

Marit Westerhus

Eiker

53:06

+21:45

18:57

12.

Helga Peveri

Eiker

1:05:10

+33:49

23:16

13.

Eli Tufte Hanssen

Eiker

1:06:11

+34:50

23:38

14.

Torgeir Brochmann

Eiker

1:06:23

+35:02

23:42

15.

Oda Isnes Tyse

Eiker

1:08:18

+36:57

24:23

16.

Rolf Justad

Hellas

1:10:57

+39:36

25:20

17.

Hans L.Werp

Eiker

1:42:25

+1:11:04

36:34

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud

57:54

162

Klasse: 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Myklemyr

Eiker

30:10

+0:00

7:44

2.

Aleksander Helberg

Eiker

34:05

+3:55

8:44

3.

Jonas Solem Tronrud

Eiker

38:56

+8:46

9:58

4.

Ole Myklemyr

Eiker

42:47

+12:37

10:58

5.

Rolf Lunde

Eiker

46:33

+16:23

11:56

6.

Anita Hanssen

Eiker

46:41

+16:31

11:58

7.

Kirsti Aas Olsen

Eiker

47:13

+17:03

12:06

8.

Henrik Herø

Eiker

47:37

+17:27

12:12

9.

Åmund Tonna

Eiker

47:49

+17:39

12:15

10.

Tor Sørensen

Eiker

48:30

+18:20

12:26

11.

Hans Herman Herø

Eiker

50:36

+20:26

12:58

12.

Sølvi Fossøy

Notodden

54:55

+24:45

14:04

13.

Tom Andre Alstadsether

Notodden

54:59

+24:49

14:05

14.

Johanne Viken Flaten

Eiker

57:56

+27:46

14:51

15.

Bjørn Lysaker

Eiker

58:05

+27:55

14:53

16.

Christine Hoen

Eiker

1:03:04

+32:54

16:10

17.

August Borgevad Kornerud

Eiker

1:04:14

+34:04

16:28

18.

Per Kruke

Eiker

1:05:55

+35:45

16:54

19.

Ingrid Letmolie

Eiker

1:06:00

+35:50

16:55

20.

Solveig Letmolie

Eiker

1:06:01

+35:51

16:55

Klasse: 6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Fleisher

Eiker

46:14

+0:00

8:53

2.

Hans R. Bakken

Eiker

1:07:10

+20:56

12:55

3.

Anne Marthe Peveri

Eiker

1:28:05

+41:51

16:56

DSQ

Bjørn Tore Evju

IBK

48:17

174 170 163 165 175


Sist oppdatert:

30 april 2015, 19:54:50

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46