Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Freidigstafetten 3. mai 2015

Klasse: H15

1.

Frol IL 1

 

2:35:04

 

1

Carl Petter Lyngen

38:18

2.

38:18

2.

2

Paul Sirum

40:30

2.

1:18:48

1.

3

Ulf Forseth Indgaard

36:48

1.

1:55:36

1.

4

Martin Vister

39:28

1.

2:35:04

1.

2.

Frol IL 2

 

2:43:54

 

1

Johan Asphjell Bjørnaas

39:04

4.

39:04

4.

2

Håvard Vassenden

40:07

1.

1:19:11

2.

3

Lars Sandstad Skjeset

38:19

2.

1:57:30

2.

4

Vegard Ressem

46:24

7.

2:43:54

2.

3.

OL Trollelg 1

 

2:46:15

 

1

Trond Einar Moen Pedersli

42:33

8.

42:33

8.

2

Ove Baardsgaard

43:05

5.

1:25:38

5.

3

Andreas Sølberg

39:52

3.

2:05:30

4.

4

Jan Schmid

40:45

2.

2:46:15

3.

4.

Frol IL 3

 

3:00:06

 

1

Jørgen Fiskum

44:30

11.

44:30

11.

2

Øystein Haug

41:09

3.

1:25:39

6.

3

Jonas Ressem

43:28

6.

2:09:07

5.

4

Johan Otto Munkeby

50:59

9.

3:00:06

4.

5.

NTNUI 3

 

3:05:46

 

1

Rasmus Rørholt Theisen

41:04

7.

41:04

7.

2

Jonas Madslien Bakken

44:49

8.

1:25:53

7.

3

Magne Jutulstad

43:24

5.

2:09:17

6.

4

Sindre Engzelius Gylver

56:29

12.

3:05:46

5.

6.

NTNUI 2

 

3:08:52

 

1

Mikkel Sørensen

40:50

6.

40:50

6.

2

Seppo Järvinen

50:23

13.

1:31:13

9.

3

Henrik Svaland Aas

51:51

9.

2:23:04

7.

4

Erik Gustafsson

45:48

6.

3:08:52

6.

7.

Freidig 1

 

3:09:30

 

1

Mattis Holt

47:14

14.

47:14

14.

2

Rein Helle Mårdalen

48:05

12.

1:35:19

11.

3

Lars Owren

49:32

7.

2:24:51

8.

4

Bjørnar Lynum

44:39

5.

3:09:30

7.

8.

OL Trollelg 2

 

3:15:40

 

1

Olav Andreas Remmen

50:05

18.

50:05

18.

2

Roar Skulbørstad

47:08

11.

1:37:13

12.

3

Kristian Stensrud

53:54

10.

2:31:07

10.

4

Jørgen Tegdan

44:33

4.

3:15:40

8.

Omstart

9.

NTNUI 1337

 

3:18:33

 

1

Dag Lofthus

39:04

4.

39:04

4.

2

Kjetil Okkenhaug

43:08

6.

1:22:12

3.

3

Fredrik Rosenberg

1:06:45

17.

2:28:57

9.

4

Anders Opsahl Bredesen

49:36

8.

3:18:33

9.

Omstart

10.

NTNUI 5

 

3:34:43

 

1

Morten Severin Saue

49:17

17.

49:17

17.

2

Adrian Opheim

54:43

15.

1:44:00

16.

3

Jacob Berg Lofthus

56:16

13.

2:40:16

13.

4

Wolfgang Kampel

54:27

10.

3:34:43

10.

Omstart

11.

Frol IL 4

 

3:41:44

 

1

Andreas Magerøy

42:39

9.

42:39

9.

2

Oscar Lyngen

57:38

17.

1:40:17

14.

3

Arne Grevskott

55:25

12.

2:35:42

11.

4

Arild Vassenden

1:06:02

16.

3:41:44

11.

Omstart

12.

Freidig 2

 

3:46:19

 

1

Øystein Jaren Samuelsen

47:19

15.

47:19

15.

2

Mathias Vindal

1:06:43

21.

1:54:02

19.

3

Adrian Opheim

1:08:15

18.

3:02:17

19.

4

Oskar Spets Storhov

44:02

3.

3:46:19

12.

Omstart

13.

Wing OK 1

 

3:53:13

 

1

Arvid Lyngstad

55:13

22.

55:13

22.

2

Johannes K. Midtbø

1:09:00

22.

2:04:13

22.

3

Svein Erik Bratsberg

51:10

8.

2:55:23

16.

4

Agnar Renolen

57:50

13.

3:53:13

13.

Omstart

14.

NTNUI 4

 

3:57:22

 

1

Olav Vestøl

50:54

20.

50:54

20.

2

Mikal Brastad Larsen

1:12:33

23.

2:03:27

21.

3

Øyvind Berg

58:47

14.

3:02:14

17.

4

Hans Peder Langbekkhei

55:08

11.

3:57:22

14.

Omstart

15.

NTNUI 7

 

4:11:26

 

1

Harald Kalager

45:54

12.

45:54

12.

2

Sondre Sande Gullord

46:00

9.

1:31:54

10.

3

Sondre Kongsgård

1:15:43

22.

2:47:37

15.

4

Gard-Martin Udnesseter Johnson

1:23:49

18.

4:11:26

15.

Omstart

16.

Byåsen IL 1

 

4:15:10

 

1

Hans Aleksander Østhagen

50:39

19.

50:39

19.

2

Haakon Arnesen

57:34

16.

1:48:13

17.

3

Erling Bye

1:15:14

21.

3:03:27

20.

4

Øystein Wiggen

1:11:43

17.

4:15:10

16.

Omstart

17.

Freidig 3

 

4:21:04

 

1

Stig Magnar Løvås

54:56

21.

54:56

21.

2

Mathias Hermstad

1:32:28

24.

2:27:24

24.

3

Arild H Clausen

54:58

11.

3:22:22

22.

Omstart

4

Jon Holstad

58:42

14.

4:21:04

17.

Omstart

18.

NTNUI 9

 

4:21:21

 

1

Jakob Kalvig Skogan

47:27

16.

47:27

16.

2

Asbjørn Olsen

1:01:41

18.

1:49:08

18.

3

Kristoffer Nesland

1:29:40

24.

3:18:48

21.

4

Pierre Husebø Chambenoit

1:02:33

15.

4:21:21

18.

Omstart

19.

NTNUI 8

 

5:31:34

 

1

Markus Glad

1:06:15

25.

1:06:15

25.

2

Odd Eirik Farestveit

1:42:04

25.

2:48:19

25.

3

Joakim Ripman Sletten

1:08:44

19.

3:57:03

24.

Omstart

4

Helge Tovslid

1:34:31

19.

5:31:34

19.

Omstart

DSQ

NTNUI / IL Tyrving 1

 

2:03:26

 

1

Mathias Stensland Lillevold

39:00

3.

39:00

3.

2

Halvor Eid Nielsen

43:20

7.

1:22:20

4.

3

Vegard Ruttenborg

41:06

4.

2:03:26

3.

4

Torgeir Nørbech

.

0:00

.

DSQ

DSQ

NTNUI 51

 

3:44:08

 

1

Simen Aamodt

38:13

1.

38:13

1.

2

Lukas Rodewohl

1:43:06

.

0:00

.

DSQ

3

Jonas Klausen Espedal

45:12

.

0:00

.

4

Jon Aukrust Osmoen

37:37

.

0:00

.

Omstart

DSQ

NTNUI 6

 

3:44:19

 

1

Fredrik Steinsvik

50:21

.

0:00

.

DSQ

2

Niklas Profors

47:55

.

0:00

.

3

Bjørn Johannessen Field

1:03:19

.

0:00

.

4

Einar Hjortås

1:02:44

.

0:00

.

Omstart

Brutt

NTNUI / Järla Orientering 11

 

1:43:12

 

1

Adam Kazda

56:35

24.

56:35

24.

2

Mats Nordbrøden

46:37

10.

1:43:12

15.

3

.

0:00

.

DNS

4

.

0:00

.

DNS

Brutt

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:38:24

 

1

Ole Wanvik Haugen

46:25

13.

46:25

13.

2

Jakob Haugen

50:52

14.

1:37:17

13.

3

Henrik Nielsen Solberg

1:01:07

15.

2:38:24

12.

4

Endre Aaen

.

0:00

.

DNS

Brutt

NTNUI 10

 

2:44:18

 

1

Bjørn Lundanes

43:35

10.

43:35

10.

2

Sindre Østgulen Deisz

42:36

4.

1:26:11

8.

3

Camilla Øhman

1:18:07

23.

2:44:18

14.

4

Tore Eirik Havnen Johansen

.

0:00

.

DNS

Brutt

IL Leik 1

 

3:02:16

 

1

Ola Keiserås

55:19

23.

55:19

23.

2

Jonas Unsgård

1:04:20

20.

1:59:39

20.

3

Brage Keiserås

1:02:37

16.

3:02:16

18.

4

Morten Rikstaddal

.

0:00

.

Brutt

Brutt

OL Trollelg 3

 

3:25:17

 

1

Vegard Hansen

1:06:59

26.

1:06:59

26.

2

Tommy Schmid

1:03:29

19.

2:10:28

23.

3

Line Sølberg

1:14:49

20.

3:25:17

23.

4

Martin Solli

.

0:00

.

DNS

Klasse: D15

1.

Frol IL 1

 

1:50:43

 

1

Guro Torpe

38:35

5.

38:35

5.

2

Eirin Svanøe-Hafstad

38:57

1.

1:17:32

2.

3

Mathilde Rundhaug

33:11

1.

1:50:43

1.

2.

NTNUI 10

 

1:52:06

 

1

Kristine Fjellanger

35:37

1.

35:37

1.

2

Kristine Fjeldbo

41:47

2.

1:17:24

1.

3

Linn Hokholt

34:42

2.

1:52:06

2.

3.

Freidig 1

 

2:03:03

 

1

Frida Sæther

40:06

7.

40:06

7.

2

Torunn Spets Storhov

42:09

3.

1:22:15

3.

3

Mari Angell-Petersen

40:48

7.

2:03:03

3.

4.

NTNUI 5

 

2:04:24

 

1

Martine Åstebøl

38:39

6.

38:39

6.

2

Rannveig Jørgensen

43:47

4.

1:22:26

4.

3

Hedvig Åstebøl

41:58

8.

2:04:24

4.

5.

NTNUI / IL Tyrving 11

 

2:07:08

 

1

Ida Lindkvist

38:27

4.

38:27

4.

2

Åsta Venås Flægstad

48:23

7.

1:26:50

6.

3

Ida Tiltnes

40:18

5.

2:07:08

5.

6.

NTNUI 3

 

2:12:55

 

1

Anna Ulvensøen

38:21

3.

38:21

3.

2

Jorunn Kvakland

45:48

5.

1:24:09

5.

3

Marte Fallbakken Berge

48:46

10.

2:12:55

6.

7.

Frol IL / Larvik 2

 

2:13:49

 

1

Sara Profors

42:13

10.

42:13

10.

2

Kari Svingheim

52:11

13.

1:34:24

9.

3

Runa Fremstad

39:25

3.

2:13:49

7.

8.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

2:17:33

 

1

Maiken Økern Hågård

41:15

8.

41:15

8.

2

Ane Nielsen Solberg

47:14

6.

1:28:29

7.

3

Birgit Økern Jensen

49:04

11.

2:17:33

8.

9.

Asker Skiklubb / NTNUI 12

 

2:23:11

 

1

Gry Granstedt

43:20

13.

43:20

13.

2

Solveig Løken

59:30

18.

1:42:50

16.

3

Ingrid Gulbrandsen

40:21

6.

2:23:11

9.

10.

NTNUI 2

 

2:26:47

 

1

Katharina Rogstad

56:20

21.

56:20

21.

2

Ingrid Okkenhaug

50:58

11.

1:47:18

19.

3

Agni Fjogstad Nielsen

39:29

4.

2:26:47

10.

11.

NTNUI 8

 

2:28:33

 

1

Marit Vala

50:14

18.

50:14

18.

2

Marit Rønning Skoglund

49:44

9.

1:39:58

13.

3

Mali Gederaas Kanstad

48:35

9.

2:28:33

11.

12.

Frol IL 3

 

2:33:26

 

1

Kine Sofie Sandstad

44:03

14.

44:03

14.

2

Elise Taylor Spets

51:19

12.

1:35:22

10.

3

Chiara Dalla Santa

58:04

14.

2:33:26

12.

13.

NTNUI 6

 

2:38:15

 

1

Aurora Fossøy

47:25

17.

47:25

17.

2

Heidi Jensen

58:57

17.

1:46:22

18.

3

Trine Disch Kihle

51:53

12.

2:38:15

13.

14.

NTNUI 7

 

2:38:17

 

1

Ingrid Berge

46:23

16.

46:23

16.

2

Live Bredholt Jørgensen

49:17

8.

1:35:40

11.

3

Mai Elin Watson

1:02:37

18.

2:38:17

14.

15.

Byåsen IL 1

 

2:41:38

 

1

Emma Arnesen

43:09

12.

43:09

12.

2

Emilie Liabakk Eriksen

57:08

15.

1:40:17

14.

3

Nina-Beate Liabakk

1:01:21

17.

2:41:38

15.

16.

NTNUI / Gimle IF 13

 

2:44:06

 

1

Audhild Bakken Rognstad

35:46

2.

35:46

2.

2

Maria Dahl Fosby

1:10:06

20.

1:45:52

17.

3

Karoline Dahl Fosby

58:14

15.

2:44:06

16.

17.

NTNUI 4

 

2:54:07

 

1

Fredrikke Nohr Moth

42:24

11.

42:24

11.

2

Julie Hilland Andersen

57:58

16.

1:40:22

15.

3

Kristin Høgetveit

1:13:45

19.

2:54:07

17.

18.

Freidig 2

 

2:54:58

 

1

Oda Q Fossum

51:07

19.

51:07

19.

2

Pernille Opheim

1:08:34

19.

1:59:41

20.

3

Sigrid Melkild

55:17

13.

2:54:58

18.

19.

NTNUI 1

 

2:58:23

 

1

Gunhild Rogne Halland

41:21

9.

41:21

9.

2

Maja Fjellstad Knutsen

49:59

10.

1:31:20

8.

3

Mari Eidnes

1:27:03

20.

2:58:23

19.

20.

Nidarøst OK 1

 

4:18:29

 

1

Marianne Løvås

1:03:56

22.

1:03:56

22.

2

Mari Jeanette Pukstad

2:15:34

21.

3:19:30

21.

3

Line Hovdenak Stenersen

58:59

16.

4:18:29

20.

Omstart

DSQ

NTNUI 9

 

4:03:49

 

1

Lise Østlid bagstevold

51:10

20.

51:10

20.

2

Ida Elise Overgård

1:54:50

.

0:00

.

DSQ

3

Ragnhild Håøy Grue

1:17:49

.

0:00

.

Omstart

Brutt

Frol IL 4

 

1:39:04

 

1

Ane Kjerstine Sandstad

45:58

15.

45:58

15.

2

Marie Wold Stavrum

53:06

14.

1:39:04

12.

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: DH11-12

1.

Freidig 1

 

51:10

 

1

Emil Grønli

17:00

1.

17:00

1.

2

Emil Leroyer

11:53

2.

28:53

2.

2

Vilde Talgø-Kristiansen

16:57

7.

28:53

2.

DSQ

3

Vemund Mølnvik

22:17

1.

51:10

1.

2.

Freidig 2

 

52:29

 

1

Mathea Spets Storhov

17:13

3.

17:13

3.

2

Oskar Tangvold

11:37

1.

28:50

1.

3

Vetle Grønvik Ekra

23:39

3.

52:29

2.

3.

Frol IL 1

 

59:30

 

1

June Munkeby

20:40

4.

20:40

4.

2

Linnea Sandvik

16:32

5.

37:12

5.

2

Linnea Munkeby

16:34

6.

37:12

5.

3

Iselina Myhr Imsland

22:18

2.

59:30

3.

4.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:02:59

 

1

Fredrik Møller

17:09

2.

17:09

2.

2

Andreas Korstad

12:24

3.

29:33

4.

3

Marie Nielsen Solberg

33:26

5.

1:02:59

4.

5.

Wing OK 1

 

1:06:29

 

1

Astrid Oline Rinnan Green

26:22

5.

26:22

5.

2

Jakob Lundgren Meland

15:20

4.

41:42

7.

3

Petter Andreas Lona

24:47

4.

1:06:29

5.

Klasse: DH13-16

1.

Freidig 2

 

1:17:21

 

1

Vegard Kittilsen

23:00

2.

23:00

2.

2

Håkon Holstad

24:39

1.

47:39

1.

3

Vera Melkild

29:42

2.

1:17:21

1.

2.

Freidig 3

 

1:24:22

 

1

Kristian Fredrik Lynum

25:49

3.

25:49

3.

2

Tale Tannvik Skei

26:29

3.

52:18

3.

2

Emilie W Mikkelsen

39:40

9.

52:18

3.

3

Jonas Grønli

32:04

4.

1:24:22

2.

3.

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:31:01

 

1

Audun Wanvik Haugen

27:24

5.

27:24

5.

2

Henrik Kraft

33:46

6.

1:01:10

6.

3

Marius Møller

29:51

3.

1:31:01

3.

4.

Byåsen IL 2

 

1:33:24

 

1

Petter Liabakk Eriksen

32:09

6.

32:09

6.

2

Andrine Viken

33:25

5.

1:05:34

7.

3

Ragnhild Eide

27:50

1.

1:33:24

4.

5.

Freidig 1

 

1:34:04

 

1

Simen Spets Storhov

22:47

1.

22:47

1.

2

Mikkel Holt

24:58

2.

47:45

2.

3

Martin Selmer

46:19

7.

1:34:04

5.

6.

Frol IL 2

 

1:43:39

 

1

Tobias Alstad

26:28

4.

26:28

4.

2

Martin Wold Stavrum

29:53

4.

56:21

5.

3

Petter Lynum

47:18

8.

1:43:39

6.

7.

Frol IL 1

 

1:52:53

 

1

Mari Kilskar Grevskott

42:14

9.

42:14

9.

2

Matilde Munkeby

34:44

7.

1:16:58

8.

3

Ragne Munkeby

35:55

6.

1:52:53

7.

8.

Byåsen IL 1

 

2:00:51

 

1

Marte Lien Johnsen

47:41

10.

47:41

10.

2

Maren Viken

37:55

8.

1:25:36

11.

3

Even Svegård Bye

35:15

5.

2:00:51

8.

9.

Wing OK 2

 

2:15:42

 

1

Hallvard Dahle

36:40

7.

36:40

7.

2

Mona Eggen Kongsbak

47:10

11.

1:23:50

10.

3

Sarah Brynhildsen

51:52

9.

2:15:42

9.

10.

Wing OK 1

 

2:25:24

 

1

Jonas Vindal

37:23

8.

37:23

8.

2

Trygve Næss

46:15

10.

1:23:38

9.

3

Nikolai Renolen

1:01:46

10.

2:25:24

10.

Klasse: D135

1.

Frol IL 1

 

2:19:47

 

1

Magnhild Forseth

34:42

2.

34:42

2.

2

Marit Hæreid Sandstad

36:46

2.

1:11:28

2.

3

Anne Midtbust

1:08:19

1.

2:19:47

1.

DSQ

Stjørdals-Blink Orientering 1

 

1:52:38

 

1

Mette Wanvik

34:41

1.

34:41

1.

2

"Kyrrine" Kraft

35:36

.

0:00

.

DSQ

3

Katrine Austmo Møller

42:21

.

0:00

.

DSQ

Freidig 1

 

1:59:16

 

1

Grete Berge Owren

35:15

3.

35:15

3.

2

Anne Melkild

35:04

1.

1:10:19

1.

3

Torid Kvaal

48:57

.

0:00

.

DSQ

Klasse: H175

1.

Freidig 1

 

1:31:00

 

1

Tore Angell-Petersen

31:28

3.

31:28

3.

2

Gunnar Østerbø

35:10

1.

1:06:38

3.

3

Vegard Grønli

24:22

1.

1:31:00

1.

2.

OL Trollelg 1

 

1:32:49

 

1

Kjell Baardsgaard

27:35

1.

27:35

1.

2

Anders Lauglo

36:08

4.

1:03:43

1.

3

Per Einar Pedersli

29:06

2.

1:32:49

2.

3.

Frol IL 1

 

1:42:28

 

1

Olav Martin Indgaard

31:07

2.

31:07

2.

2

Harald Bakken

35:27

2.

1:06:34

2.

3

Torbjørn Sirum

35:54

3.

1:42:28

3.

4.

OL Trollelg 2

 

1:56:20

 

1

Jon Arne Klemetsaune

33:27

5.

33:27

5.

2

Egil Repvik

44:52

6.

1:18:19

6.

3

Geir Paulsen

38:01

4.

1:56:20

4.

5.

Östersunds OK 1

 

2:02:00

 

1

Hans Ågren

34:36

6.

34:36

6.

2

Tom Brantheim

36:00

3.

1:10:36

5.

3

Karin Walltin

51:24

5.

2:02:00

5.

6.

OL Trollelg 3

 

2:47:36

 

1

Paul Forseth

44:17

7.

44:17

7.

2

Harald Lauglo

1:00:34

7.

1:44:51

7.

3

Henry Sundsetvik

1:02:45

6.

2:47:36

6.

DSQ

Wing OK 1

 

1:59:20

 

1

Terje Midtbø

32:27

4.

32:27

4.

2

Lars Skrøvseth

38:07

5.

1:10:34

4.

3

Robert Strøm

48:46

.

0:00

.

DSQ

Klasse: A5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Blix Prestmo

Bækkelagets SK

52:52

+0:00

8:37

2.

Geir Owren

Freidig

58:51

+5:59

9:36

3.

Harald Oftedal

Freidig

1:02:29

+9:37

10:11

4.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:12:11

+19:19

11:46

5.

Simen Oskal

Hamar OK

1:12:13

+19:21

11:46

6.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

1:12:26

+19:34

11:48

7.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

1:21:04

+28:12

13:13

DSQ

Sina Prestmo

Bækkelagets SK

34:32

157 43 33 34 36 38 45 40

Klasse: A3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Persson

Byåsen IL

30:30

+0:00

9:23

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

32:37

+2:07

10:02

3.

Liv Bente Grande

Byåsen IL

45:55

+15:25

14:07

4.

Gunnhild Oftedal

Freidig

47:51

+17:21

14:43

5.

Svein Hove

Byåsen IL

53:51

+23:21

16:34

6.

Jon Vegard Lunde

Lillehammer

54:44

+24:14

16:50

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Alstad

Frol IL

41:18

+0:00

11:13

2.

Monika Ågren

Östersunds OK

46:09

+4:51

12:32

3.

Ingeborg Gurine Kraft

Stjørdals-Blink Orientering

55:33

+14:15

15:05

4.

Lene Oskal

Hamar OK

59:19

+18:01

16:07

5.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

1:02:23

+21:05

16:57

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Kittilsen

Freidig

20:17

10:33

Una Kittilsen

Freidig

17:17

9:00

Martine Myhr Imsland

Frol IL

18:33

9:39

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

13:09

6:50

Tristan Halvorsen

Freidig

23:35

12:16

Magnus Alstad

Frol IL

14:31

7:33

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maria Strømdal Wik

Freidig

23:02

12:47

Nora Halvorsen

Freidig

26:36

14:46

Nikoline Munkeby

Frol IL

24:34

13:38

Erik Myhr Imsland

Frol IL

21:04

11:42

Karita Møller

Stjørdals-Blink Orientering

22:17

12:22

Jonas Alstad

Frol IL

18:45

10:25

Jakob Tangvold

Freidig

26:35

14:46

Erlend Grønli

Freidig

27:08

15:04


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 august 2015, 23:04:13

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

285

Antall startet:

279