Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 4 - Tiller 5. mai 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Hellevik

Skoleelev

17:54

+0:00

2.

Sverre Hellevik

Skoleelev

23:38

+5:44

3.

Pia Bolås

Skoleelev

27:25

+9:31

4.

Louise Hals Stensrud

Skoleelev

28:59

+11:05

5.

Fredrik Hals Stensrud

Skoleelev

29:01

+11:07

6.

Ana Castanheira

Arkiplan

33:55

+16:01

DSQ

Mari Wist Vaade

Skoleelev

47:17

60 61 147 63

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aune

Skoleelev

18:45

+0:00

2.

Xavi Ros

DNV GL

20:24

+1:39

3.

Hauhioja Anna

Eget

21:15

+2:30

4.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

22:19

+3:34

5.

Henrik Braathen

Skoleelev

22:48

+4:03

6.

Grete Varpe

Trondheim Fengsel

23:51

+5:06

7.

Lobke Gierman

NTNU

26:15

+7:30

8.

Eva Hugdal

Eget

29:50

+11:05

9.

Rita Sørskår Venes

Statoil

34:34

+15:49

10.

Hilde Dyrbeck

Statoil

34:36

+15:51

11.

Hans Ragnvald Steine

Vinde

46:05

+27:20

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guro Stødle

NTNU bil

30:07

+0:00

2.

Jorun Opedal Uglem

Student

36:45

+6:38

3.

Hanne Skogestad

Det Norske

47:27

+17:20

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Grændsen

Agraff

34:52

+0:00

2.

Vera Vik Bjarkø

Student

38:00

+3:08

3.

Marte Willumsen

Agraff

39:11

+4:19

4.

Lydia Høyem Anker

Agraff

41:02

+6:10

5.

Oddveig Hovdenak

Agraff

43:29

+8:37

6.

Anna Karine Lunna

BEKK

44:44

+9:52

7.

Theresa Böllmann

Reinertsen

51:47

+16:55

8.

Rikke Bryntsen

Vegvesenet

59:01

+24:09

9.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

59:05

+24:13

DSQ

Brit Langli

St Olav

1:05:48

117 121 154 55

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Olsen

DNV GL

39:28

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

53:58

+0:00

2.

Janne Staulen Venes

Statens Vegvesen

1:04:27

+10:29

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

46:22

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Solem Aune

Cowi

26:30

+0:00

2.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

32:48

+6:18

3.

Kari Bostad

Systor as

39:41

+13:11

4.

Monika Haga

HiST

49:29

+22:59

5.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

1:15:51

+49:21

6.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:30:00

+1:03:30

Arrangør

Margot Lynum

Vegvesenet

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Morset

St. Olavs Hospital

32:03

+0:00

2.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

36:47

+4:44

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

30:43

+0:00

2.

Gro Merete Ulstad

Statkraft

43:00

+12:17

3.

Nina Kristine Reitan

NTNU

51:21

+20:38

4.

Marianne Houbiers

Statoil

53:46

+23:03

5.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:03:57

+33:14

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Langørgen

HIST

38:47

+0:00

2.

Merete Knain

Enova SF

50:26

+11:39

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

31:18

+0:00

2.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

34:15

+2:57

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

35:15

+3:57

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

35:28

+4:10

5.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

42:37

+11:19

6.

Hilde Haugskott

Trondheim Kommune

46:31

+15:13

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

48:24

+17:06

8.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil

49:29

+18:11

9.

Aashild S. Langseth

Eget

49:49

+18:31

10.

Lise Martinussen

Eget

51:06

+19:48

11.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

55:17

+23:59

12.

Erika Bugten

Berg Hansen

55:20

+24:02

13.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:00:57

+29:39

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

37:18

+0:00

2.

Inger Sofie Husby

HIST

1:21:33

+44:15

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

34:24

+0:00

2.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

36:58

+2:34

3.

Eli Ringdalen

Sintef

40:41

+6:17

4.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

42:39

+8:15

5.

Trine Barstad

HiST

46:06

+11:42

5.

Gro Rypdal

Bluegarden

46:06

+11:42

7.

Trine M. Stene

SINTEF

47:19

+12:55

DSQ

Liv Bente Grande

Eget

53:58

152

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

39:15

+0:00

2.

Berit Grande

Sticos

40:30

+1:15

3.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

49:05

+9:50

4.

May-Britt Bjørnaas

Eget

50:14

+10:59

5.

Sissel Horghagen

HIST

57:35

+18:20

6.

Mildrid Ljosland

HiST

1:02:14

+22:59

7.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

1:06:31

+27:16

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

32:13

+0:00

2.

Gunnhild Oftedal

HiST

44:48

+12:35

3.

Siri Drogset

HiST

49:20

+17:07

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:19:06

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

40:17

+0:00

2.

Ebba Bredeland

HIST

40:32

+0:15

3.

Oddrun Bollingmo

HiST

54:12

+13:55

4.

Kirsten Repvik

Eget

1:11:56

+31:39

5.

Marit Bjørgum

Statsadvokatene

1:21:50

+41:33

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

41:17

+0:00

2.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

45:39

+4:22

3.

Aud Bodil Lund

HVIL

46:57

+5:40

4.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

47:17

+6:00

5.

Randi Irene Engen

SiT BIL

52:53

+11:36

6.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

53:34

+12:17

7.

Britt Kristiansen

Nidarøst, OK

1:04:57

+23:40

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

40:22

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

56:06

+0:00

2.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:12:15

+16:09

3.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:20:35

+24:29

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

58:00

+0:00

2.

Randi Iversen

Eget

59:25

+1:25

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Oskal

Sjukehuset Innlandet

28:47

+0:00

2.

Vetle Gjeilo

Student

35:52

+7:05

3.

Svein Rypdal Henninen

Epson

38:16

+9:29

4.

Anthony Bossard

Atmel

42:05

+13:18

5.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

1:06:07

+37:20

6.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:06:53

+38:06

7.

Roar Ansnes

Eget

1:06:54

+38:07

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alastair Brunton

Simply Excited

26:41

+0:00

2.

Erik Sælen

DNV GL

29:37

+2:56

3.

Halvor Lund

SiNTEF Energi

30:31

+3:50

4.

Helmer Volden

Wing OK

30:59

+4:18

5.

Geir Inge Keiserås

Student

31:54

+5:13

6.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

32:36

+5:55

7.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

33:42

+7:01

8.

Magne Svare

Skanska

34:47

+8:06

9.

Johannes Løvås

Politiet

35:21

+8:40

10.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

37:15

+10:34

11.

Ola Hjulstad

Bravida

41:34

+14:53

12.

Jerome Soulard

Atmel

41:49

+15:08

13.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

43:30

+16:49

14.

David Hagen

Kongsberg Seatex

47:38

+20:57

15.

Gard Spreemann

NTNU BIL

54:25

+27:44

DSQ

Stian Kristoffersen

Yahoo

29:06

110 106 44 45 96 47 95 92 150 175

DSQ

Thomas Ramberg

Skanska

41:15

45

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Aass

Faveo

29:14

+0:00

2.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

37:42

+8:28

3.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

40:50

+11:36

4.

Andreas Karvonen

Siemens

41:11

+11:57

5.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

43:22

+14:08

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

25:36

+0:00

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

29:33

+3:57

3.

Johannes Høysæter

Gintel

30:24

+4:48

4.

Petter Andreas Bergh

NTNU

31:17

+5:41

5.

Robert Nyhus

TINE Tunga

33:18

+7:42

6.

Per Ole M. Gundersen

St. Olavs Hospital

38:32

+12:56

7.

Terje Solbakk

NTNU

44:52

+19:16

8.

Christian Tørriseng

TrønderEnergi

56:22

+30:46

DSQ

Magnar Nedland

Telenor digital

28:31

110 106 44 45 96 47 95 92 150 175

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rolf Sigvart Lea Lein

HiST

38:46

+0:00

2.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

38:59

+0:13

3.

Eivind Lona

DNV GL

39:02

+0:16

4.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

40:33

+1:47

5.

Morten Wennevik

Bouvet

52:52

+14:06

DSQ

Frode Sandøy

Powel

31:04

114

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

24:56

+0:00

2.

Torgeir Aune

Teekey Petrojarl

28:02

+3:06

3.

Fredrik Johannessen

Rambøll

31:17

+6:21

4.

Vegard Hansen

Prima

31:21

+6:25

5.

Truls Ryum

NTNU

36:11

+11:15

6.

Olle Malmring

Trondheim Kommune

36:29

+11:33

7.

Øystein Husby

Statnett

37:55

+12:59

8.

Øystein Braathen

Statoil

39:28

+14:32

9.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

41:05

+16:09

10.

Ola Lædre

Sleipner

41:32

+16:36

11.

Jon Olaf Olaussen

HiST

47:37

+22:41

12.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

1:00:23

+35:27

DSQ

Jardar Lohne

Sleipner

45:45

95

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

26:27

+0:00

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

27:06

+0:39

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

28:02

+1:35

4.

Øyvind Skaug

NCC

28:12

+1:45

5.

Nils Tesdal

HIST

31:52

+5:25

6.

Odd Magne Reitan

Atmel

32:32

+6:05

7.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

32:56

+6:29

8.

Jon Vindal

Skanska

33:54

+7:27

9.

Øystein Grøvlen

Oracle

33:58

+7:31

10.

Haukioja Jussi

NTNU

34:05

+7:38

11.

Rune Krogh

TrønderEnergi

35:11

+8:44

12.

Robert Olsvik

Idrettens Hus BIL

37:10

+10:43

13.

Sigurd Stendal

Kantega

40:19

+13:52

14.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

43:46

+17:19

15.

Anders Ulvolden

NRK

44:24

+17:57

16.

Frank Norbeck

Ungt Entreprenørskap Trøndelag

1:09:06

+42:39

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Smestad

KDS

26:40

+0:00

2.

John Tore Vik

Fylket

27:53

+1:13

3.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

36:15

+9:35

4.

Øystein Wiggen

Lindorff

36:21

+9:41

5.

Leif Arne Skei

Arkiplan

39:33

+12:53

6.

Erik Johannessen

StatENS vegvesen Bergen

41:35

+14:55

DSQ

Hans Arve Kotsbakk

Fengslet

30:26

45

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

29:48

+0:00

2.

Jan Gunnar Jensås

Natura

30:26

+0:38

3.

Erling Bye

BDO AS

31:01

+1:13

4.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

31:16

+1:28

5.

Are Bruaset

SINTEF Energi

32:27

+2:39

6.

Erlend Nervik

Unicon

32:31

+2:43

7.

Per Magne Gjersvold

Skanska

34:00

+4:12

8.

Bobo Nordahl

NGU

35:58

+6:10

9.

Ole Hjulstad

Noryards

36:21

+6:33

10.

Bjørn Munch

Oracle

36:36

+6:48

11.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

37:32

+7:44

12.

Hallstein Hemmer

HiST

40:53

+11:05

13.

Vidar Lunda

DNB

42:40

+12:52

14.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

45:05

+15:17

15.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

45:30

+15:42

16.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

54:04

+24:16

17.

Ivar Erdal

Ecotone

54:31

+24:43

18.

Svein Hjelset

Eget

1:01:06

+31:18

DSQ

Morten Husom

Powel

47:14

114

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

28:47

+0:00

2.

Frode Haugskott

Skaun kommune

29:27

+0:40

3.

Stein Ivar Foss

SIT

31:07

+2:20

4.

Olve Mogstad

Statnett

34:07

+5:20

5.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

35:57

+7:10

6.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

37:17

+8:30

7.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

37:32

+8:45

8.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

40:07

+11:20

9.

Stig Forbord

Optoplan

41:28

+12:41

10.

Terje Berg

Statkraft

43:08

+14:21

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

31:08

+0:00

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

31:11

+0:03

3.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

31:54

+0:46

4.

Terje Midtbø

NTNU

33:24

+2:16

5.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

35:53

+4:45

6.

Tor Hammer

BN-Bank

36:10

+5:02

7.

Jomar Grøtan

Consto AS

36:26

+5:18

8.

Jim Løvås

Politiet

37:28

+6:20

9.

Robert Von Hirsch

Statkraft

37:48

+6:40

10.

Arve Remmen

Trondheim Kommune

38:43

+7:35

11.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

38:52

+7:44

12.

Per Morten Lefdal

DnB BIL

39:48

+8:40

13.

Petter Mikalsen

Telenor

42:45

+11:37

14.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

44:02

+12:54

15.

Frode Stølan

Telenor

47:22

+16:14

16.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

48:01

+16:53

DSQ

Håvard Rekstad

NTNU

48:41

117

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Løseth

Statoil

32:21

+0:00

2.

Dag Stenersen

Sintef

32:52

+0:31

3.

Bernt Rognes

BEKK

37:36

+5:15

4.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

42:48

+10:27

5.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

44:41

+12:20

6.

Morten Skoglund

Multiconsult

46:39

+14:18

7.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

53:46

+21:25

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

26:34

+0:00

2.

Bjørn Berger

Statoil

28:47

+2:13

3.

Olav Kvittem

Uninett

29:28

+2:54

4.

Tore Heggem

HiNT

31:50

+5:16

5.

Ole Nervik

Eget

33:58

+7:24

6.

Reinold Ellingsen

NTNU

37:13

+10:39

7.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

38:32

+11:58

8.

Rolf Wærnes

Coop

39:01

+12:27

9.

Klaus Livik

Powel

39:11

+12:37

10.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

39:33

+12:59

11.

Jan Erik Kofoed

NTNU

40:15

+13:41

12.

Steinar Strømdal

EMma edb

43:47

+17:13

13.

John Sirum

Rambøll

44:34

+18:00

14.

Bjørn Rindstad

NGU

46:31

+19:57

15.

Kåre Eggereide

Rambøll

49:18

+22:44

16.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

49:25

+22:51

17.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

55:52

+29:18

18.

Rune M Holt

NTNU

56:18

+29:44

19.

Oddmar Iversen

HIST

56:35

+30:01

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

40:29

+0:00

2.

Stein Øvstedal

HIST

56:55

+16:26

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

28:36

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

31:47

+3:11

3.

Stein Fanavoll

EMGS

32:00

+3:24

4.

Reidar Skogseth

Evry

49:09

+20:33

DSQ

Ivar Wangensteen

NTNU

1:27:27

123 36 55 118 64 113 155 106 44 92 150

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

28:22

+0:00

2.

Per Bjørgum

Politiet

29:47

+1:25

3.

Knut Lillealtern

Eget

30:41

+2:19

4.

Ole Lutro

NGU

32:57

+4:35

5.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

34:29

+6:07

6.

Ottar G Kristiansen

Evry

35:32

+7:10

7.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

37:31

+9:09

8.

Pål Skyberg

Evry

39:40

+11:18

9.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

42:43

+14:21

10.

Roar Stenset

St Olav

43:07

+14:45

11.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

45:48

+17:26

12.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

46:47

+18:25

13.

Geir Dolmen

KVT

48:07

+19:45

14.

Harald Lauglo

HiST

52:22

+24:00

15.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

55:00

+26:38

DSQ

Egil Repvik

NETTseksjonering

39:52

114

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

40:06

+0:00

2.

Frode Stensrud

Eget

43:42

+3:36

3.

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital BIL

44:24

+4:18

4.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

53:07

+13:01

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

33:54

+0:00

2.

Bjørn Norberg

Veritas

42:00

+8:06

3.

Odd Arne Rye

Rambøll

43:52

+9:58

4.

Olaf Eggen

Jernia

46:56

+13:02

5.

Thore Sundsetvik

Smiths

48:15

+14:21

6.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

57:24

+23:30

7.

Per Skaaraas

Eget

1:03:01

+29:07

8.

Tore Heimdal

Pirbadet

1:07:06

+33:12

9.

Bjørn Flor

Eget

1:58:42

+1:24:48

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

35:27

+0:00

2.

Leif Engen

SiT BIL

35:31

+0:04

3.

Martin Melhuus

Veritas

41:01

+5:34

4.

Leif Røhjell

Siemens

41:53

+6:26

5.

Tore Brurok

Eget

42:29

+7:02

6.

Tore Kiste

Fylket

42:35

+7:08

7.

Eigil Sørli

Q-Free

46:41

+11:14

8.

Magne Måge

Skanska

55:00

+19:33

9.

Torgeir Iversen

Evry

56:40

+21:13

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Terratec

42:29

+0:00

2.

Carl Martin Larsen

NTNU

46:35

+4:06

3.

Torleif Stephansen

Evry

48:43

+6:14

4.

Robert Strøm

Eget

55:56

+13:27

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

35:00

+0:00

2.

Martin Skjetneli

Eget

36:55

+1:55

3.

Arnfinn Langeland

NTNU

38:43

+3:43

4.

Magne Sæternes

Justervesenet

40:26

+5:26

5.

Edmund Olsen

NTNU

40:54

+5:54

6.

Rolf Hellan

Eget

42:15

+7:15

7.

Ola Aalde

Reinertsen

42:33

+7:33

8.

Roar Kvam

HiST

47:16

+12:16

DSQ

Kåre Aflekt

NTNU BIL

47:48

118

DSQ

Arnfinn Lindaas

OL Trollelg

1:08:28

118 64 113 155 106 44 45

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Arild Haugskott

Posten

37:36

+0:00

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

41:13

+3:37

3.

Henry Sundsetvik

OTEK

49:11

+11:35

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

49:59

+12:23

5.

Per Løvås

Vegvesenet

56:57

+19:21

6.

Torger Elseth

Eget

59:30

+21:54

DSQ

Gunnar Østerbø

DnB Sport

32:48

35

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

46:24

+0:00

2.

Oddgeir Øfsti

NTNUI

1:12:08

+25:44

DSQ

Thor Meland

Statoil

47:53

45

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

45:06

+0:00

2.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

46:38

+1:32

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Brynjulf Forseth

Busklein gård

58:53

113

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Haugskott

Skoleelev

27:09

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Svingheim

Oceaneering

25:23

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

24:50

+0:00

2.

Andreas Magerøy

Frol IL

25:55

+1:05

3.

Petter Reinemo

Asplan Viak

27:51

+3:01

4.

Ola Keiserås

Skoleelev

28:55

+4:05

5.

Martin Uglem

Student

28:58

+4:08

6.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

31:00

+6:10

7.

Erik Frøseth

Oracle

31:26

+6:36

8.

Erik Hegbom

Eget

35:08

+10:18


Sist oppdatert:

2 september 2015, 11:28:35

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

337

Antall startet:

337