Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Grorud test 13. august 2009

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Dahl

BBS

43:13

+0:00

2.

Inge Lindseth

Nydalen

47:47

+4:34

3.

Johannes Skaar

Nittedal OL

59:57

+16:44

4.

Kjetil Sverdrup-Thygeson

FBI

1:06:40

+23:27

5.

Ola Fougner

VeiDEKKE

1:06:52

+23:39

6.

Svein Egil Nilsen

Skattedirektoratet

1:15:03

+31:50

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

42:43

+0:00

2.

Knut Erling Øen

NORDEA

43:29

+0:46

3.

Jan Tore Henriksen

HENRIKSEN CONSULTING

43:53

+1:10

4.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

44:23

+1:40

5.

Olav Eide

SKBO

45:16

+2:33

6.

Rolv Anders Systad

Systad Prosjektstyring

46:19

+3:36

7.

Gard Lindseth

Miljøverndepartementet

49:15

+6:32

8.

Petter Halvorsen

Kristiansand

50:43

+8:00

9.

Svein Nygård

NORGES BANK

50:56

+8:13

10.

Lars Karelius Noel

NRK

51:15

+8:32

11.

Hallvard Koren

OK Moss

57:00

+14:17

12.

Lars Rønning

Western Geco

58:17

+15:34

13.

Geir Sand

ULLEVÅL SYKEHUS

59:10

+16:27

14.

Frode Lillevold

FFI

1:04:16

+21:33

DSQ

Jan Roar Stange

Sandefjord OK

55:26

105

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

SKD BIL

34:53

+0:00

2.

Knut Helland

Bærum kommune

37:55

+3:02

3.

Per Morten Lefdal

Heming

43:55

+9:02

4.

Per Kaarby

BELLIT

44:43

+9:50

5.

Roar Sigurdsen

RINGNES

46:12

+11:19

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

46:36

+11:43

7.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

1:01:55

+27:02

8.

Terje Næss

Terramar

+0:0-53

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hallvard Fjær

IFE

39:43

+0:00

2.

Bjørn Grinde

FOLKEHELSA

43:59

+4:16

3.

Tormod Øvergaard

INTERO

46:55

+7:12

4.

Bjørn Carlsson

BAC

48:26

+8:43

5.

Øystein Kildahl

AHS

49:02

+9:19

6.

Richard Blom

FBI

50:21

+10:38

7.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

50:57

+11:14

8.

Per Schanche

Asker SK

51:56

+12:13

9.

Tormod Kværna

Norsar

57:44

+18:01

10.

Finn Gange

Privat

58:57

+19:14

11.

Tore Ringerike

DNB

59:48

+20:05

12.

Knut Erik Østengen

Thales

1:00:34

+20:51

13.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

1:04:23

+24:40

14.

Kjell Liset

Thales

1:15:08

+35:25

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bredalen

Nittedal

46:31

+0:00

2.

Lars Granum

LEGEMIDDELVERKET

48:49

+2:18

3.

Alain Ferber

FBI

1:06:50

+20:19

4.

Birgit Korvald

Nydalen

1:07:00

+20:29

5.

Marianne Sandberg

Modum O-lag

1:07:30

+20:59

6.

Heidi Mogstad

OSI

1:09:03

+22:32

7.

Per Aagaard

Heming Njård

1:19:05

+32:34

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Brevik

Fossum IF

43:06

+0:00

2.

Atgeir Takle

GLT

47:46

+4:40

3.

Halvard Kværna

Østmarka OK

52:30

+9:24

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

59:33

+16:27

5.

Torstein Schjelle

AIMIT

1:02:31

+19:25

6.

Eivind Venås

PRIVAT

1:05:43

+22:37

7.

Nils Løw

Amit

1:34:58

+51:52

8.

Kaj Morten Solberg

AimIT AS

1:51:52

+1:08:46


Sist oppdatert:

13 august 2009, 19:25:29

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

58

Antall startet:

58