Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
O-sjuer 2015Dataeksport
Brikkesys.no

O-sjuer nr. 4, Børsåsen 6. mai 2015

Klasse: N1

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Linnea Munkeby

Frol IL

23:33

81 82 83 84 92 85

Hege Berg

Frol IL

23:56

Victoria Kulstad

Frol IL

11:41

81 82 83 84 92 85

Inger Myren

Frol IL

23:53

Jonas Alstad

Frol IL

8:48

Magnar Bolstad

Skøynar

15:09

Gunvor Bolstad

Skøynar

16:53

Sondre Skoglund Leithe

Frol IL

14:56

96

Solveig Skoglund Leithe

Frol IL

17:09

Cecilie Aaseng

Frol IL

14:39

Jonas Røstad

Frol IL

10:28

Alv Gustav Østerås

Frol IL

23:28

Jørgen Aarsbog

Frol IL

39:48

Lars Heistad

Frol IL

20:05

Oda Emilie Stornes

Frol IL

21:44

Brage Reinås

Frol IL

16:45

Ragnhild Skjerve

Frol IL

Hågen Østraat Røkke

Frol IL

8:25

Magnus Fossen

Frol IL

15:05

Trond Fossen

Frol IL

Sebastian Skjørholm

Frol IL

16:31

Olav Gjedrem Lund

Verdal OK

13:04

Nikoline Munkeby

Frol IL

15:25

Marit Svendgård

Skøynar

9:15

92 85

Emilie Nubdal Frøseth

Verdal OK

19:46

Martine Nubdahl Frøseth

Verdal OK

26:49

Ole Morten Frøseth

Verdal OK

19:37

Lena Nubdal

Verdal OK

Kajsa Johnsen

Frol IL

Trude Nubdal

Verdal OK

Mari Frøseth

Verdal OK

27:03

Petter Skoglund

Frol IL

30:06

Fredrik Kjønstad Ukkelberg

Frol IL

15:21

Bente Kjønstad

Frol IL

Daniel Alstad

Frol IL

22:43

Ann Kristin Alstad

Frol IL

22:45

Kristian Alstad

Frol IL

Odd Anders Alstad

Frol IL

Arnhild Brustad

Verdal OK

Mats Melby

Verdal OK

15:36

Benedicte Olsen

Frol IL

26:25

Sara Olsen

Frol IL

27:07

Ina Fundtaunet

Frol IL

27:33

Aksel Sandstad Skjeset

Frol IL

38:48

Ville Sandstad Skjeset

Frol IL

39:52

Kine Sofie Sandstad Skjeset

Frol IL

Selma Skjulsvik

Frol IL

22:50

Johannes Matberg

Frol IL

28:12

Sander Matberg

Frol IL

30:35

Mathias Jacobsen

Frol IL

28:36

140

Lene Jacobsen

Frol IL

Astrid Kvam

Frol IL

Jens Scherjon

Frol IL

15:01

Nils Jakob Scherjon

Frol IL

16:24

Marike Scherjon

Frol IL

Sølvi Hermansen

Frol IL

Edmund Kulstad

Frol IL

13:52

Ove Haugskott

Frol IL

Johanna Engesvik

Verdal OK

28:29

96

Arnfinn Pedersen

Verdal OK

28:28

96

Erik Imsland

Frol IL

14:21

Anita Imsland

Frol IL

Aleksander Tanem Iversen

Verdal OK

11:59

Phillippa Sandø

Frol IL

19:16

Katja Sandø

Frol IL

11:49

Johan Amundal

Frol IL

26:44

Jan Arve Amundal

Frol IL

Olav Amundal

Frol IL

25:24

Bård Haugnes

Frol IL

Erlend Lian

Frol IL

17:11

Tore Lian

Frol IL

Torunn Lian

Frol IL

16:56

Else Karin Lian

Frol IL

Henrik Alstad

Frol IL

11:00

Håkon Hallan

Skøynar

7:03

Line Vesterheim

Inderøy il

20:08

Arne Grevskott

Frol IL

Arne Okkenhaug

Verdal OK

13:01

Anne Eline Vehus Skjerve

Verdal OK

19:06

Vidar Skjerve

Verdal OK

19:48

140

Klasse: C2

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

June Munkeby

Frol IL

20:27

+0:00

2.

Oda Hundal

Frol IL

20:45

+0:18

3.

Runa Ersland

Frol IL

20:46

+0:19

4.

Anne Kathrine Hundal

Frol IL

21:05

+0:38

5.

Kristian Midtjell

Verdal OK

21:36

+1:09

6.

Randi Ulseth

Frol IL

22:24

+1:57

7.

Kari Melby

Verdal OK

23:15

+2:48

8.

Sondre Gjedrem Lund

Verdal OK

23:29

+3:02

9.

Aksel Framstad Holden

Frol IL

23:38

+3:11

10.

Eivind Haugnes

Frol IL

24:09

+3:42

11.

Freddy Roger Moen

Frol IL

24:37

+4:10

12.

Liva Mari Løvstad

Verdal OK

25:20

+4:53

13.

Magnus Alstad

Frol IL

26:12

+5:45

14.

Iselina Myhr Imsland

Frol IL

27:39

+7:12

15.

Uregistrert

28:37

+8:10

16.

Anne Kvam

Frol IL

28:48

+8:21

17.

Linnea Sandvik

Frol IL

29:40

+9:13

18.

Andrea Tofte

Frol IL

29:46

+9:19

19.

Erik Dypdahl

Frol IL

29:56

+9:29

20.

Isak Framstad Holden

Frol IL

30:23

+9:56

21.

Karianne Framstad Holden

Frol IL

30:27

+10:00

22.

Tore Tofte

Frol IL

30:45

+10:18

23.

Preben Brekke Rennan

Frol IL

35:01

+14:34

24.

Guro Hegstad

Skøynar

35:19

+14:52

25.

Terje Rennan

Frol IL

36:37

+16:10

26.

Emma Trøite

Frol IL

38:07

+17:40

27.

Nora Forseth

Frol IL

38:08

+17:41

28.

Martine Myhr Imsland

Frol IL

38:22

+17:55

29.

Sigrid Berg Skjei

Frol IL

38:26

+17:59

30.

Veronica Leithe

Frol IL

43:49

+23:22

31.

Joar Munkeby

Frol IL

43:56

+23:29

32.

Peder Munkeby

Frol IL

44:00

+23:33

33.

Laura Hegstad

Skøynar

46:53

+26:26

34.

Emma Nordbach

Frol IL

47:23

+26:56

35.

Hans Ove Nordbach

Frol IL

47:24

+26:57

36.

Andreas Sandberg

Frol IL

48:43

+28:16

37.

Grethe Smestad

Frol IL

49:21

+28:54

38.

Marita Nordbakk

Frol IL

50:12

+29:45

39.

Hege Hallan

Skøynar

53:05

+32:38

40.

Ingrid Svendgård

Skøynar

53:55

+33:28

41.

Johannes Sollid

Verdal OK

55:33

+35:06

42.

Trude Markhus

Verdal OK

55:54

+35:27

43.

Victoria Kulstad

Frol IL

1:02:28

+42:01

44.

Sverre Matberg

Frol IL

1:08:48

+48:21

45.

Birgit Hovdal

Skøynar

1:09:03

+48:36

DSQ

Sigurd Vatn

Frol IL

23:43

139

DSQ

Tone Flægstad

Skøynar

1:03:51

92

Klasse: C2 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kjell Georg Hegstad

Skøynar

Mona Lund Veie

Skøynar

33:01

Martin Imsland

Frol IL

Laila Munkeby

Frol IL

Lorents Hilmar Munkeby

Frol IL

Jon-Kristian Munkeby

Frol IL

45:24

Marit Myrvold

Frol IL

Johanne Munkeby

Frol IL

Grete Ekseth

Verdal OK

Klasse: C5

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Alstad

Frol IL

48:54

+0:00

2.

Magne Okkenhaug

Frol IL

48:55

+0:01

3.

Kirsten Toubro

Frol IL

54:09

+5:15

4.

Mette Kilskar

Frol IL

55:50

+6:56

5.

Hege Hegstad

Skøynar

56:54

+8:00

6.

Tone Nergård

Skøynar

57:03

+8:09

7.

Asgeir Brustad

Verdal OK

1:00:04

+11:10

8.

Marius Flasnes

Overhalla

1:00:49

+11:55

9.

Marianne Mathisen

Frol IL

1:05:37

+16:43

10.

Marius Ressem

Frol IL

1:17:15

+28:21

11.

Kaja Seel

Frol IL

1:22:48

+33:54

12.

Berit Ressem

Frol IL

+0:0-54

Klasse: B3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Alstad

Frol IL

26:11

+0:00

2.

Fredrik Skjerve

Verdal OK

31:06

+4:55

3.

Håvard Veie

Skøynar

31:25

+5:14

4.

Arne Marius Munkeby

Frol IL

32:24

+6:13

5.

Halvar Hallan

Skøynar

32:37

+6:26

6.

Simen Hegstad

Skøynar

33:30

+7:19

7.

Steinar Kvam

Inderøy il

33:36

+7:25

8.

Karl Arne Melbye

Verdal OK

33:38

+7:27

9.

Trym Nergård Rønning

Skøynar

33:54

+7:43

10.

Olav Martin Indgaard

Frol IL

34:37

+8:26

11.

Magnhild Forseth

Frol IL

35:28

+9:17

12.

Bjørn Olav Nygård

Frol IL

35:47

+9:36

13.

Torbjørn Sirum

Frol IL

35:52

+9:41

14.

Per M Kvam

Inderøy il

36:22

+10:11

15.

Louise Rongland

Skøynar

36:49

+10:38

16.

Erling Ronglan

Skøynar

36:55

+10:44

17.

Marit Berg Ness

Frol IL

39:25

+13:14

18.

Petter Lynum

Frol IL

41:24

+15:13

19.

Marit Hæreid Sandstad

Frol IL

41:47

+15:36

20.

Aida Langø

Verdal OK

43:08

+16:57

21.

Tore Markhus

Verdal OK

44:51

+18:40

21.

Knut Evenhus

Skøynar

44:51

+18:40

23.

Mari K Grevskott

Frol IL

45:07

+18:56

24.

Ivar Reinås

Frol IL

45:08

+18:57

25.

Svein Holberg

Skøynar

46:12

+20:01

26.

Kjell Lundsaunet

Verdal OK

46:44

+20:33

27.

Mathilde Munkeby

Frol IL

46:55

+20:44

28.

Hågen Lynum

Frol IL

47:33

+21:22

29.

Åse Kvaal

Verdal OK

47:36

+21:25

30.

Martin Wold Stavrum

Frol IL

49:31

+23:20

31.

Lars Stavran

Inderøy il

49:44

+23:33

32.

Harald Bakken

Frol IL

49:55

+23:44

33.

Ragnhild Lynum

Frol IL

50:08

+23:57

34.

Magnhild Kvaal

Verdal OK

50:56

+24:45

35.

Atle Bakken

Frol IL

51:31

+25:20

36.

Hans Moltzau

Frol IL

52:05

+25:54

37.

Olav Magne Svendgård

Skøynar

53:19

+27:08

38.

Kjell Olav Melby

Verdal OK

54:14

+28:03

39.

Gudmund Nesgård

Skøynar

55:30

+29:19

40.

Alf Dagfinn Ringstad

Skøynar

55:53

+29:42

41.

Thomas Renå

Frol IL

58:01

+31:50

42.

Line Sundsvik

Frol IL

58:51

+32:40

43.

Sverre Kristoffersen

Verdal OK

58:55

+32:44

44.

Eivind Sæther

Verdal OK

1:00:09

+33:58

45.

Hilde Mikalsen

Verdal OK

1:00:16

+34:05

46.

Stig Viken

Verdal OK

1:00:55

+34:44

47.

Kristine Hammer

Skøynar

1:01:56

+35:45

48.

Heidi Hammer

Skøynar

1:01:59

+35:48

49.

Trygve Skavhaug

Frol IL

1:03:30

+37:19

50.

Chiara Dalla Santa

Frol IL

1:06:11

+40:00

51.

Kamilla Sundal

Frol IL

1:06:15

+40:04

52.

Gunnar Kvaal

Verdal OK

1:06:58

+40:47

53.

Katrine Torhus

Verdal OK

1:15:37

+49:26

54.

Uregistrert

1:16:05

+49:54

55.

Else Sirum

Frol IL

1:24:51

+58:40

56.

Helga Sirum Skavhaug

Frol IL

1:24:56

+58:45

DSQ

Maren Grande

Frol IL

28:43

90 91 151 93 163 140 84 92 85

DSQ

Edvin Sivertsen

Verdal OK

32:48

84 92

DSQ

Randi Jensen

Frol IL

38:23

90 151 93 163 92 85

DSQ

Gunnhild Bredesen

Verdal OK

56:15

148 91 151 93 163 140

Klasse: B3 uten tid

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Rønnaug M Viken

Verdal OK

Marius Enes

Verdal OK

Randi Høgenhaug

Verdal OK

Ragnhild Woll Enes

Verdal OK

Heidi Green Matberg

Frol IL

Klasse: A4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Otto Munkeby

Frol IL

30:27

+0:00

2.

Kurt Ove Melbye

Verdal OK

32:20

+1:53

3.

Espen Sundsvik

Frol IL

33:37

+3:10

4.

Robert Ressem

Frol IL

35:33

+5:06

5.

Einar Lund

Verdal OK

36:06

+5:39

6.

Ole Petter Stavrum

Frol IL

37:04

+6:37

7.

Anders Israelsson

Skøynar

38:49

+8:22

8.

Andreas Bolstad

Skøynar

39:06

+8:39

9.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

39:18

+8:51

10.

Jan Inge Jacobsen

Frol IL

40:08

+9:41

11.

Morten Svendgård

Skøynar

40:52

+10:25

12.

Joar Svendgård

Skøynar

41:13

+10:46

13.

John Ola Hovdal

Skøynar

42:50

+12:23

14.

Odin Johnson

Frol IL

44:47

+14:20

15.

Bente Hovdal Sundsvik

Frol IL

45:36

+15:09

16.

Stein Markhus

Verdal OK

45:58

+15:31

17.

Tor Ove Hallem

Verdal OK

46:17

+15:50

18.

Jan Hruby

Inderøy il

47:57

+17:30

19.

Inge Hafstad

Verdal OK

50:37

+20:10

20.

Per Bjørn Munkeby

Frol IL

51:38

+21:11

21.

Sigrid Vehus Skjerve

Verdal OK

53:26

+22:59

22.

Jonny Sundsvik

Frol IL

57:07

+26:40

23.

Randi Wold Stavrum

Frol IL

57:19

+26:52

24.

Ragne Munkeby

Frol IL

1:13:27

+43:00

25.

Ane Marte Vatn

Frol IL

1:13:41

+43:14

26.

Martin Rustan

NTNUI

1:24:53

+54:26

DSQ

Hanne Kristine Jørgensen

Oddersjaa

1:02:51

90

DSQ

Cathrine Solberg

Frol IL

1:28:05

82

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Sandstad Skjeset

Frol IL

35:54

+0:00

2.

Jonas Ressem

Frol IL

37:28

+1:34

3.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

37:49

+1:55

4.

Anton Bjartnes

Verdal OK

42:37

+6:43

5.

Vegard Ressem

Frol IL

45:04

+9:10

6.

Oscar Lyngen

Frol IL

52:48

+16:54

7.

Petter Markhus

Verdal OK

55:22

+19:28

8.

Terje Rønning

Skøynar

56:17

+20:23

9.

Gunnar Vatn

Frol IL

59:58

+24:04

DSQ

Arild Vassenden

Frol IL

1:08:44

163

Klasse: Vert

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Wold Stavrum

Frol IL

+0:00

1.

Marius Røkke

Frol IL

+0:00

1.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

+0:00

1.

Herman Leithe

Frol IL

+0:00

1.

Rolf Alstad

Frol IL

+0:00

1.

Lena Alstad

Frol IL

+0:00

1.

Thor Arne Røkke

Frol IL

+0:00

1.

Kristin Østraat

Frol IL

+0:00

1.

Marte Skoglund

Frol IL

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 oktober 2015, 18:10:43

Arrangør:

Frol IL Orientering

Antall deltagere:

260

Antall startet:

260