Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Brommaløpet 10. mai 2015

Klasse: Lang A, 6.4 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

44:01

+0:00

6:52

2.

Henning Ravnås

Nedre Sigdal IF

57:19

+13:18

8:57

3.

Ola Haraldset

Nesbyen IL

57:54

+13:53

9:02

4.

Vegard Myklemyr

Eiker O-lag

58:13

+14:12

9:05

5.

Kristian Mikkelsplass

Nesbyen IL

58:28

+14:27

9:08

6.

Hans Roar Bakken

Eiker O-lag

59:10

+15:09

9:14

7.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

59:43

+15:42

9:19

8.

Vidar Sire

Ål IL

1:00:15

+16:14

9:24

9.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:04:11

+20:10

10:01

10.

Kjell Grønhovd

Modum O-lag

1:07:09

+23:08

10:29

11.

Eivind Gullingsrud

Nesbyen IL

1:09:52

+25:51

10:55

12.

Rolf Lunde

Eiker O-lag

1:14:11

+30:10

11:35

13.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

1:18:37

+34:36

12:17

14.

Geir Kåre Øen

Nesbyen IL

1:24:37

+40:36

13:13

15.

Øystein Andersen

Eiker O-lag

1:39:45

+55:44

15:35

DSQ

Ole Myklemyr

Eiker O-lag

29:46

74 77 79 81 83 76 82 84 106 60 61 69 8...

DSQ

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

1:05:41

77

Klasse: Lang A, 6.4 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hultgreen

Ringerike O-lag

1:06:47

+0:00

10:26

2.

Marit Mikkelsplass

Nesbyen IL

1:14:04

+7:17

11:34

3.

Hildegunn Mikkelsplass

Nesbyen IL

1:27:40

+20:53

13:41

Klasse: Mellom A, 3.3 km, M

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gudbrand Tandberg

Nesbyen IL

37:22

+0:00

11:19

2.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

38:18

+0:56

11:36

3.

Ole Skogedal

Asker Skiklubb

43:22

+6:00

13:08

4.

Steinar Ruud

Konnerud IL

47:48

+10:26

14:29

5.

Ole Feten

Ål IL

1:15:48

+38:26

22:58

Klasse: Mellom A, 3.3 km, K

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Else Skogen Tandberg

Nesbyen IL

37:12

+0:00

11:16

2.

Aud Kjemperud

Eiker O-lag

49:03

+11:51

14:51

3.

Elin Mikkelsplass

Nesbyen IL

49:29

+12:17

14:59

4.

Eli Tufte Hanssen

Eiker O-lag

54:56

+17:44

16:38

5.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

1:04:52

+27:40

19:39

6.

Vigdis Andersen

Eiker O-lag

1:19:48

+42:36

24:10

7.

Mette Feten

Ål IL

1:26:22

+49:10

26:10

8.

Ellen Ruud

Eiker O-lag

1:30:29

+53:17

27:25

Klasse: 3.1 km, Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Omund Kolsrud

Flåværingen IL

34:40

11:10

Oliver Kolsrud

Flåværingen IL

37:22

12:03

Franciska Eriksen

Nesbyen IL

37:02

11:56

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

50:39

16:20

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

50:39

16:20

Marte Mikkelsplass

Nesbyen IL

44:17

14:17

Guri Feten

Nesbyen IL

1:26:22

27:51

Per Olav Hagen Hallingstad

Gol IL

1:00:00

19:21


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 mai 2015, 15:17:32

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

41

Antall startet:

41