Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 5 - Grønneset 12. mai 2015

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hauhioja Anna

Eget

14:52

+0:00

11:26

2.

Ana Castanheira

Arkiplan

20:50

+5:58

16:01

3.

Frida Almberg

Skoleelev

21:02

+6:10

16:10

4.

Maarte Figenschou

Skoleelev

21:30

+6:38

16:32

5.

Eva Hugdal

Eget

29:19

+14:27

22:33

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Grændsen

Agraff

27:13

+0:00

12:22

2.

Marte Willumsen

Agraff

27:54

+0:41

12:40

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

27:55

+0:42

12:41

4.

Guro Stødle

NTNU bil

32:23

+5:10

14:43

5.

Anna Karine Lunna

BEKK

32:31

+5:18

14:46

6.

Rikke Bryntsen

Vegvesenet

36:28

+9:15

16:34

7.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

38:16

+11:03

17:23

8.

Brit Langli

St Olav

38:17

+11:04

17:24

9.

Therese Langseth

Student

38:56

+11:43

17:41

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katrine Aurand

NTNU

1:09:25

+0:00

21:02

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Lea Lei

NTNU

25:19

+0:00

16:52

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

26:15

+0:00

11:55

2.

Karin Bernsmed

Sintef

26:17

+0:02

11:56

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

37:22

+0:00

11:19

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monika Haga

HiST

29:41

+0:00

13:29

2.

Marit Melhuus

XYLEM

35:26

+5:45

16:06

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

37:05

+7:24

16:51

4.

Kristin Sølberg

Melhus kommune

42:18

+12:37

19:13

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kristine Reitan

NTNU

35:51

+0:00

16:17

2.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

38:08

+2:17

17:20

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

19:43

+0:00

13:08

2.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

20:30

+0:47

13:40

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

24:28

+0:00

11:07

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

26:59

+2:31

12:15

3.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

31:09

+6:41

14:09

4.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

32:11

+7:43

14:37

5.

Aashild S. Langseth

Eget

32:18

+7:50

14:40

6.

Lise Martinussen

Eget

33:24

+8:56

15:10

7.

Erika Bugten

Berg Hansen

37:23

+12:55

16:59

Arrangør

Hilde Haugskott

Trondheim Kommune

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Sofie Husby

HIST

30:27

+0:00

20:18

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

24:02

+0:00

10:55

2.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

27:51

+3:49

12:39

3.

Trine Barstad

HiST

29:19

+5:17

13:19

3.

Gro Rypdal

Bluegarden

29:19

+5:17

13:19

5.

Eli Ringdalen

Sintef

30:02

+6:00

13:39

DSQ

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

22:43

95

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HIST

22:35

+0:00

15:03

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

25:13

+0:00

11:27

2.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

27:02

+1:49

12:17

3.

Gunnhild Oftedal

HiST

27:40

+2:27

12:34

4.

Siri Drogset

HiST

33:27

+8:14

15:12

5.

Heidi Midtun

Jernbanen

34:33

+9:20

15:42

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

59:18

+0:00

17:58

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Bredeland

HIST

25:11

+0:00

16:47

2.

Oddrun Bollingmo

HiST

29:30

+4:19

19:40

3.

Marit Bjørgum

Statsadvokatene

34:19

+9:08

22:52

DSQ

Kirsten Repvik

Eget

38:52

36

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

35:55

+0:00

16:19

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

22:14

+0:00

14:49

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

26:14

+4:00

17:29

3.

Solveig Schjetne

Statkraft

33:50

+11:36

22:33

4.

Randi Irene Engen

SiT BIL

34:21

+12:07

22:54

5.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

39:53

+17:39

26:35

DSQ

Aud Bodil Lund

HVIL

26:51

139

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

34:00

+0:00

22:40

2.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

36:17

+2:17

24:11

3.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

37:54

+3:54

25:16

4.

Gerd Sæternes

Byåsingan

41:24

+7:24

27:36

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Rypdal Henninen

Epson

32:01

+0:00

11:51

2.

Vetle Gjeilo

Student

34:48

+2:47

12:53

3.

Karl Morten Lunna

Sonans

35:45

+3:44

13:14

4.

Martin Cepelka

NTNU

38:12

+6:11

14:08

5.

Anthony Bossard

Atmel

38:23

+6:22

14:12

6.

Eirik Munkeby

Skanska

38:55

+6:54

14:24

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alastair Brunton

Simply Excited

26:49

+0:00

8:07

2.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

27:05

+0:16

8:12

3.

Ivar Marthinusen

NTNUI

28:15

+1:26

8:33

4.

Geir Inge Keiserås

Student

30:02

+3:13

9:06

5.

Magne Svare

Skanska

30:49

+4:00

9:20

6.

Ola Hjulstad

Bravida

32:43

+5:54

9:54

7.

Børge Nordli

BOUVET

36:27

+9:38

11:02

8.

Jerome Soulard

Atmel

38:09

+11:20

11:33

9.

Johannes Løvås

Politiet

38:49

+12:00

11:45

10.

Ivar Melbu

Reinertsen

1:09:19

+42:30

21:00

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Aass

Faveo

25:39

+0:00

9:30

2.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

38:03

+12:24

14:05

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Langdal

Contiga AS

27:48

+0:00

8:25

2.

Petter Andreas Bergh

NTNU

28:30

+0:42

8:38

3.

Magnus Nicolaisen

NGU

30:39

+2:51

9:17

4.

Terje Solbakk

NTNU

1:09:31

+41:43

21:03

DSQ

Bård Nonstad

Vegvesenet

21:27

57

DSQ

Roar Skulbørstad

Multiconsult

22:55

147 150

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

25:50

+0:00

9:34

2.

Kurt Amundsen

Avinor

28:10

+2:20

10:25

3.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

32:27

+6:37

12:01

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

23:06

+0:00

7:00

2.

Øystein Husby

Statnett

29:13

+6:07

8:51

3.

Harald Svendsen

SiNTEF Energi

32:24

+9:18

9:49

4.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

32:27

+9:21

9:50

5.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

33:19

+10:13

10:05

DSQ

Brage Keiserås

Leik

27:52

95

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

27:04

+0:00

10:01

2.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

27:31

+0:27

10:11

3.

Jan Hage

Eget

28:25

+1:21

10:31

4.

Odd Magne Reitan

Atmel

29:31

+2:27

10:55

5.

Haukioja Jussi

NTNU

31:54

+4:50

11:48

6.

Anders Ulvolden

NRK

35:13

+8:09

13:02

7.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

38:23

+11:19

14:12

8.

Frank Norbeck

Ungt Entreprenørskap Trøndelag

38:44

+11:40

14:20

DSQ

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

22:57

44

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylket

23:13

+0:00

7:02

2.

Hans Arve Kotsbakk

Fengslet

24:37

+1:24

7:27

3.

Jon Røstum

SiNTEF

26:07

+2:54

7:54

4.

Arild Holm Clausen

NTNU

28:34

+5:21

8:39

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

31:19

+8:06

9:29

6.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

34:04

+10:51

10:19

7.

Ove Bremseth

Consto

34:54

+11:41

10:34

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Bye

BDO AS

26:34

+0:00

9:50

2.

Are Bruaset

SINTEF Energi

27:53

+1:19

10:19

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

29:31

+2:57

10:55

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska

32:10

+5:36

11:54

5.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

33:09

+6:35

12:16

6.

Bobo Nordahl

NGU

35:23

+8:49

13:06

7.

Ole Hjulstad

Noryards

35:53

+9:19

13:17

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

27:49

+0:00

8:25

2.

Svein Unsgård

Delprodukt AS

28:17

+0:28

8:34

3.

Stein Ivar Foss

SIT

29:35

+1:46

8:57

4.

Arne Helland

Møller Bil

29:58

+2:09

9:04

5.

Stig Forbord

Optoplan

32:21

+4:32

9:48

6.

Olve Mogstad

Statnett

32:43

+4:54

9:54

Arrangør

Frode Haugskott

Skaun kommune

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

24:53

+0:00

9:12

2.

Tor Hammer

BN-Bank

25:00

+0:07

9:15

3.

Erik Horghagen

BDO AS

29:18

+4:25

10:51

4.

Terje Midtbø

NTNU

29:33

+4:40

10:56

5.

Per Morten Lefdal

DnB BIL

30:24

+5:31

11:15

6.

Ola Eiken

Quad geometrics

30:41

+5:48

11:21

7.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

30:56

+6:03

11:27

8.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

31:41

+6:48

11:44

9.

Petter Mikalsen

Telenor

31:46

+6:53

11:45

10.

Tore Fornes

Statoil

31:57

+7:04

11:50

11.

Jim Løvås

Politiet

32:37

+7:44

12:04

12.

Robert Von Hirsch

Statkraft

36:11

+11:18

13:24

13.

Frode Stølan

Telenor

42:35

+17:42

15:46

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Løseth

Statoil

31:03

+0:00

9:24

2.

Lasse Natvig

NTNU

31:38

+0:35

9:35

3.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

34:52

+3:49

10:33

4.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

37:56

+6:53

11:29

5.

Morten Skoglund

Multiconsult

39:06

+8:03

11:50

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Heggem

HiNT

21:31

+0:00

9:46

2.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

22:50

+1:19

10:22

3.

Ole Nervik

Eget

23:09

+1:38

10:31

4.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

28:09

+6:38

12:47

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

28:54

+7:23

13:08

6.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

28:55

+7:24

13:08

7.

Kåre Eggereide

Rambøll

34:21

+12:50

15:36

8.

Asbjørn Rønning

Fylket

39:08

+17:37

17:47

DSQ

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

22:39

150

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

35:04

+0:00

10:37

2.

Stein Øvstedal

HIST

56:23

+21:19

17:05

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

20:44

+0:00

13:49

Brutt

Ivar Wangensteen

NTNU

36:52

100 115 150 175

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Lutro

NGU

22:05

+0:00

10:02

2.

Ottar G Kristiansen

Evry

22:43

+0:38

10:19

3.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

22:45

+0:40

10:20

4.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

23:40

+1:35

10:45

5.

Per Bjørgum

Politiet

24:32

+2:27

11:09

6.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

25:40

+3:35

11:40

7.

Tor Gjermstad

HEMIT

27:19

+5:14

12:24

8.

Tom Bugge

Det norske

27:42

+5:37

12:35

9.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

28:55

+6:50

13:08

10.

Egil Repvik

NETTseksjonering

29:05

+7:00

13:13

11.

Atle Mørk

SINTEF

30:57

+8:52

14:04

12.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

34:45

+12:40

15:47

13.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

36:03

+13:58

16:23

14.

Reidar Skogseth

Evry

36:14

+14:09

16:28

DSQ

Harald Lauglo

HiST

39:44

55

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemmetsaune

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

35:02

+0:00

10:36

2.

Helge Revhaug

Eget

36:16

+1:14

10:59

3.

Erik Lund

NTNU

36:28

+1:26

11:03

4.

Frode Stensrud

Eget

36:57

+1:55

11:11

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Norberg

Veritas

20:47

+0:00

13:51

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

21:13

+0:26

14:08

3.

Olaf Eggen

Jernia

27:27

+6:40

18:18

4.

Tore Heimdal

Pirbadet

28:17

+7:30

18:51

5.

Bjørn Flor

Eget

57:12

+36:25

38:08

Arrangør

Thore Sundsetvik

Smiths

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

23:52

+0:00

10:50

2.

Leif Røhjell

Siemens

24:04

+0:12

10:56

3.

Leif Engen

SiT BIL

26:27

+2:35

12:01

4.

Knut Skjesol

Statkraft

26:40

+2:48

12:07

5.

Tore Kiste

Fylket

29:22

+5:30

13:20

6.

Martin Melhuus

Veritas

30:19

+6:27

13:46

7.

Eigil Sørli

Q-Free

31:03

+7:11

14:06

8.

Torgeir Iversen

Evry

34:52

+11:00

15:50

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Evry

44:00

+0:00

13:20

2.

Robert Strøm

Eget

55:54

+11:54

16:56

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

20:18

+0:00

13:32

2.

Oddvar Opland

Stompa

22:12

+1:54

14:48

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

23:34

+3:16

15:42

4.

Roar Kvam

HiST

25:41

+5:23

17:07

5.

Edmund Olsen

NTNU

25:56

+5:38

17:17

6.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

26:23

+6:05

17:35

7.

Harald Grønli

Eget

27:00

+6:42

18:00

8.

Rolf Hellan

Eget

27:09

+6:51

18:06

DSQ

Martin Skjetneli

Eget

16:42

36 47 147 100 115 150

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

25:44

+0:00

11:41

2.

Jarle Nestvold

Rambøll

35:39

+9:55

16:12

Arrangør

Stig Arild Haugskott

Posten

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Glesåen

Gaula

29:02

+0:00

19:21

2.

Oddgeir Øfsti

NTNUI

34:15

+5:13

22:50

3.

Magnar Egseth

Jernbanen

38:51

+9:49

25:54

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

31:36

+0:00

14:21

DSQ

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

28:42

44

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

34:42

+0:00

23:08

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Bye

Skoleelev

30:13

+0:00

11:11

Arrangør

Anders Haugskott

Skoleelev

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

21:42

+0:00

6:34

2.

Ola Keiserås

Skoleelev

26:42

+5:00

8:05

3.

Erik Frøseth

Oracle

29:37

+7:55

8:58

4.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

31:29

+9:47

9:32


Sist oppdatert:

4 november 2015, 09:40:35

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

217

Antall startet:

217