Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim Open 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, sprint 13. mai 2015

Klasse: H-10N(Småtroll)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

12:07

13:27

Peder Ness

Wing OK

17:58

19:57

Alfred Næss

Wing OK

17:46

19:44

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

16:32

18:22

Nora Halvorsen

Freidig

17:21

19:16

Sofus H Lind

Wing OK

8:18

9:13

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

9:05

10:05

OLa Garstad Pettersen

Freidig

13:24

14:53

Erlend Grønli

Freidig

11:49

13:07

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Holst

IL Tyrving

12:01

+0:00

7:30

DNS

Helle Larssen

Wing OK

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomas Ellefsen

Freidig

12:13

+0:00

7:38

2.

Eskil Ellefsen

Freidig

14:14

+2:01

8:53

3.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

14:50

+2:37

9:16

4.

Petter Syrstad

Freidig

15:12

+2:59

9:30

5.

Magne Guttvik

Wing OK

18:18

+6:05

11:26

DNS

Brage Tobias Larssen

Wing OK

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Solveig Louise Nissen

Freidig

16:31

10:19

Tora Kittilsen

Freidig

13:17

8:18

Una Kittilsen

Freidig

11:45

7:20

Maria Strømdal Wik

Freidig

16:32

10:20

Marita Aske

Freidig

15:06

9:26

Juni Pape Skjærvold

Freidig

17:30

10:56

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Lereim Storli

Freidig

13:15

8:16

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

10:35

6:36

Tristan Halvorsen

Freidig

12:19

7:41

Andreas Bruun Rui

Freidig

15:59

9:59

Andreas Husby Nøklebye

Freidig

12:52

8:02

Martin Moseid Ulven

Freidig

13:25

8:23

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

25:19

15:49

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

12:33

+0:00

8:22

2.

Ella Fiskum Ness

Freidig

15:42

+3:09

10:28

3.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

18:03

+5:30

12:02

4.

Trude Markhus

Verdal OK

20:30

+7:57

13:40

5.

Silje Marie Nissen

Freidig

21:32

+8:59

14:21

6.

Silje Skaufel Simensen

Freidig

23:17

+10:44

15:31

7.

Mari Eidsmo

Freidig

23:59

+11:26

15:59

DNS

Ane Malene Kolstad

Freidig

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Grønli

Freidig

12:50

+0:00

8:33

2.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

15:09

+2:19

10:06

3.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

15:59

+3:09

10:39

4.

Petter Andreas Lona

Wing OK

16:01

+3:11

10:40

5.

Jakob Lundgren Meland

Wing OK

16:16

+3:26

10:50

6.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

18:39

+5:49

12:26

7.

Emil Leroyer

Freidig

24:10

+11:20

16:06

8.

Sverre Hellevik

Freidig

25:03

+12:13

16:42

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

38:11

+0:00

25:27

Klasse: DirekteC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nissen

Freidig

25:32

+0:00

17:01

DSQ

Tina Williams

Malvik IL

97 139 141 81 83 91 50 60

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

23:35

+0:00

11:47

2.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

28:17

+4:42

14:08

3.

Emilie Margret Walbye Mikkelsen

Freidig

34:15

+10:40

17:07

4.

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

41:18

+17:43

20:39

5.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

41:33

+17:58

20:46

DNS

Iris Holst

IL Tyrving

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Kittilsen

Freidig

14:38

+0:00

7:19

2.

Lars Sandstad

Freidig

18:24

+3:46

9:12

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

18:47

+4:09

9:23

4.

Simen Spets Storhov

Freidig

18:52

+4:14

9:26

5.

Tore Markhus

Verdal OK

19:23

+4:45

9:41

6.

Alf Johan Folgerø

Freidig

20:15

+5:37

10:07

7.

Matias Nissen

Freidig

22:19

+7:41

11:09

8.

Marius Møller

Stjørdals-Blink Orientering

24:05

+9:27

12:02

9.

Mikkel Holt

Freidig

24:09

+9:31

12:04

10.

Jonas Vindal

Wing OK

24:13

+9:35

12:06

11.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

25:13

+10:35

12:36

12.

Einar Eide

Byåsen IL

27:23

+12:45

13:41

13.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

32:58

+18:20

16:29

14.

Tormod Kristian Geving

Freidig

37:15

+22:37

18:37

15.

Håkon Holstad

Freidig

50:18

+35:40

25:09

16.

Trygve Annar Næss

Wing OK

53:39

+39:01

26:49

DSQ

Olaf Gilje Sanne

Freidig

DNS

Jonas Grønli

Freidig

DNS

Brage Asplem

Freidig

Klasse: DirekteB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Edvard Sørby

Freidig

33:45

+0:00

16:52

2.

Leif Arne Nytrøen

Tynset IF

37:11

+3:26

18:35

3.

Jens Øystein Gjersvold

Nidarøst OK

39:15

+5:30

19:37

4.

Rune M Holt

Freidig

43:43

+9:58

21:51

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

17:59

+0:00

8:59

2.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

18:26

+0:27

9:13

3.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:36

+1:37

9:48

4.

Vera Melkild

Freidig

22:06

+4:07

11:03

5.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

23:42

+5:43

11:51

6.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

24:40

+6:41

12:20

7.

Anna Renolen

Wing OK

25:21

+7:22

12:40

8.

Andrine Viken

Byåsen IL

25:23

+7:24

12:41

9.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

35:47

+17:48

17:53

10.

Dina Reitan

Freidig

40:04

+22:05

20:02

11.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

40:43

+22:44

20:21

12.

Martine Klock Fleten

Wing OK

57:30

+39:31

28:45

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

27:18

+0:00

13:39

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

27:41

+0:23

13:50

3.

Anne Melkild

Freidig

28:20

+1:02

14:10

4.

Hanne Svegård

Byåsen IL

37:28

+10:10

18:44

5.

Eli Ringdalen

Mo OK

38:10

+10:52

19:05

6.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

1:00:34

+33:16

30:17

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

36:34

+0:00

18:17

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig

25:40

+0:00

12:50

2.

Roar Forbord

Malvik IL

26:11

+0:31

13:05

3.

Robert Strøm

Wing OK

47:41

+22:01

23:50

Klasse: DirekteA

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

23:06

+0:00

11:33

2.

Eivind Lona

Wing OK

26:56

+3:50

13:28

3.

Jon Eirik Holst

IL Tyrving

28:55

+5:49

14:27

4.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

30:47

+7:41

15:23

5.

May Iren Almås

Leik IL

37:51

+14:45

18:55

DSQ

Turid Arnesen

Byåsen IL

124 127 128 131 138 141 142 143 82 83 91 50 6...

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

18:43

+0:00

8:54

2.

Malin Sandstad

Freidig

19:22

+0:39

9:13

3.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

20:16

+1:33

9:39

4.

Line Sølberg

OL Trollelg

23:58

+5:15

11:24

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

26:04

+7:21

12:24

6.

Oda Q Fossum

Freidig

27:58

+9:15

13:19

7.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

33:07

+14:24

15:46

8.

Thea Jondum

OL Trollelg

34:32

+15:49

16:26

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

20:58

+0:00

9:59

2.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

21:35

+0:37

10:16

3.

Tone Almås

IL Leik

23:39

+2:41

11:15

4.

Margot Bolstad Lynum

Freidig

26:53

+5:55

12:48

5.

Hilde Forbord

Malvik IL

27:02

+6:04

12:52

6.

Gøril Eide

Byåsen IL

27:45

+6:47

13:12

7.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

28:29

+7:31

13:33

8.

Sigrid Melkild

Freidig

30:27

+9:29

14:30

9.

Katrine Austmo Møller

Stjørdals-Blink Orientering

32:05

+11:07

15:16

10.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

48:01

+27:03

22:51

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

15:49

+0:00

7:31

2.

Mathias Vindal

Freidig

18:46

+2:57

8:56

3.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

19:02

+3:13

9:03

4.

Anders Haugskott

OL Trollelg

20:23

+4:34

9:42

5.

Mathias Hermstad

Freidig

21:19

+5:30

10:09

6.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

22:24

+6:35

10:40

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

25:04

+9:15

11:56

8.

Mats Eidsmo

Freidig

28:05

+12:16

13:22

9.

Ådne Skjæveland Jøssing

Wing OK

46:00

+30:11

21:54

DSQ

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

50:57

125 82

DSQ

Gjermund Almås

Malvik IL

DNS

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

DNS

Sivert Bellingmo

OL Gaula

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNUI

20:10

+0:00

9:36

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

21:20

+1:10

10:09

3.

Helge Revhaug

Ringerike OL

30:53

+10:43

14:42

4.

Anders Waage

Freidig

33:25

+13:15

15:54

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Freidig

17:30

+0:00

8:20

2.

Sturla Sæther

Freidig

17:52

+0:22

8:30

3.

Frode Haugskott

OL Trollelg

19:37

+2:07

9:20

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

20:01

+2:31

9:31

5.

Stein Markhus

Verdal OK

20:56

+3:26

9:58

6.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

21:18

+3:48

10:08

7.

Per Einar Pedersli

OL Trollelg

21:39

+4:09

10:18

8.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

24:08

+6:38

11:29

9.

Geir Paulsen

OL Trollelg

26:10

+8:40

12:27

10.

Ragnar Ness

Freidig

39:16

+21:46

18:41

11.

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

45:14

+27:44

21:32

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

20:49

144

DNS

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

Freidig

19:00

+0:00

8:15

2.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

26:10

+7:10

11:22

3.

Heidi Jensen

NTNUI

32:40

+13:40

14:12

DNS

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Markhus

Verdal OK

21:22

+0:00

9:17

2.

Erlend Kvittum Nytrøen

Tynset IF

21:29

+0:07

9:20

3.

Nils Ola Kvam

Freidig

25:53

+4:31

11:15

4.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

29:10

+7:48

12:40

5.

Birk Gravdahl

Wing OK

46:15

+24:53

20:06

DNS

Brage Jørum

Byåsen IL

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

OL Trollelg

20:19

+0:00

8:50

2.

Jon Røstum

OL Gaula

20:35

+0:16

8:56

3.

Jon Holstad

Freidig

21:19

+1:00

9:16

4.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

22:02

+1:43

9:34

5.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

23:34

+3:15

10:14

6.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

23:36

+3:17

10:15

7.

Bård Øyvind Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

23:42

+3:23

10:18

8.

Arild H Clausen

Freidig

23:45

+3:26

10:19

9.

Brage Keiserås

IL Leik

24:14

+3:55

10:32

10.

Egil Hustvedt

Wing OK

32:25

+12:06

14:05

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

18:01

+0:00

7:50

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

18:02

+0:01

7:50

3.

Hanne Sandstad

Freidig

18:21

+0:20

7:58

4.

Mari Angell-Petersen

Freidig

19:34

+1:33

8:30

5.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

20:00

+1:59

8:41

6.

Kristine Fjellanger

NTNUI

20:54

+2:53

9:05

7.

Guro Torpe

Frol IL

21:22

+3:21

9:17

8.

Marit Vala

NTNUI

23:30

+5:29

10:13

9.

Katharina Rogstad

NTNUI

24:10

+6:09

10:30

10.

Mai Elin Watson

NTNUI

25:01

+7:00

10:52

11.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

25:03

+7:02

10:53

12.

Aurora Fossøy

NTNUI

26:12

+8:11

11:23

13.

Melanie Simpson

Wing OK

26:36

+8:35

11:33

14.

Katrine Andersen

Freidig

26:50

+8:49

11:40

15.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

26:56

+8:55

11:42

16.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

35:26

+17:25

15:24

DSQ

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

16:10

142 144 82 83 91 50 60

DSQ

Anna Ulvensøen

NTNUI

18:29

142 144 82 83 91 50

DNS

Mari Fasting

Halden SK

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

14:38

+0:00

6:21

2.

Håvard Eidsmo

Freidig

16:56

+2:18

7:21

3.

Arvid Lyngstad

Wing OK

17:48

+3:10

7:44

4.

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

19:51

+5:13

8:37

5.

Kjetil Mølnvik

Freidig

22:18

+7:40

9:41

6.

Ola Keiserås

IL Leik

22:47

+8:09

9:54

DSQ

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

25:42

50

DNS

Rein Helle Mårdalen

Freidig

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

14:22

+0:00

6:14

2.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

14:45

+0:23

6:24

3.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

15:10

+0:48

6:35

4.

Kjetil Okkenhaug

NTNUI

15:15

+0:53

6:37

5.

Jan Schmid

OL Trollelg

15:25

+1:03

6:42

6.

Bård Nonstad

OL Trollelg

15:49

+1:27

6:52

7.

Håvard Vassenden

Frol IL

15:54

+1:32

6:54

8.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

16:00

+1:38

6:57

9.

Tomas Eidsmo

Freidig

16:12

+1:50

7:02

10.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

16:29

+2:07

7:10

11.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

16:38

+2:16

7:13

12.

Pål Kittilsen

Freidig

16:42

+2:20

7:15

13.

Jørgen Fiskum

Frol IL

16:49

+2:27

7:18

14.

Andreas Sylte

Freidig

16:55

+2:33

7:21

15.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:04

+2:42

7:25

16.

Sondre Sande Gullord

NTNUI

17:05

+2:43

7:25

17.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

17:07

+2:45

7:26

18.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

17:48

+3:26

7:44

19.

Trygve Olsen

NTNUI

17:59

+3:37

7:49

20.

Tommy Schmid

OL Trollelg

18:40

+4:18

8:06

21.

Joakim Blix Prestmo

Bækkelagets SK

20:09

+5:47

8:45

22.

Snorre Hansen

Byåsen IL

21:07

+6:45

9:10

23.

Fredrik Steinsvik

NTNUI

23:37

+9:15

10:16

24.

Mads Fornes

NTNUI

23:51

+9:29

10:22

25.

Markus Glad

NTNUI

26:18

+11:56

11:26

26.

Sondre Kongsgård

NTNUI

26:48

+12:26

11:39

27.

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

28:49

+14:27

12:31

28.

Gaute Nepstad

NTNUI

40:10

+25:48

17:27

DSQ

Helmer Volden

Wing OK

11:18

137 138 139 142 143 82 90 91 50 60

DSQ

Isak Bergset

NTNUI

17:48

142

DSQ

Mattis Holt

Freidig

27:30

129

DNS

Ola Berger

Byåsen IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 mai 2017, 22:15:55

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

233

Antall startet:

219