Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Trondheim Open 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Open, mellomdistanse 14. mai 2015

Klasse: D-10N(Småtroll)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

14:45

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

13:51

Thea Eilertsen

Byåsen IL

15:20

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

15:22

Klasse: H-10N(Småtroll)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

11:20

Gustav Standal

Stjørdals-Blink Orientering

16:11

Martin Levin

Freidig

14:48

Petter Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

22:42

Petter Lerfall

Stjørdals-Blink Orientering

23:25

Martin Lerfall

Stjørdals-Blink Orientering

18:22

Linus Fossum Malmring

Freidig

20:43

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Benjamin Callanan

Wing OK

8:31

Maia Ruano Strand

Wing OK

15:03

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

13:58

Gaute Romundstad

Nidarøst OK

26:01

Nora Halvorsen

Freidig

15:43

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

14:56

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

27:19

Sofus H Lind

Wing OK

9:31

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

13:01

Anna F. Høysæter

Wing OK

16:06

Alfred F. Høysæter

Wing OK

13:09

Ottar Aleksander Fløvig

Wing OK

9:05

Sondre Furmyr Johansen

Wing OK

11:20

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

11:36

Eline Klevberg Lerfall

Stjørdals-Blink Orientering

10:00

Emilie Standal

Stjørdals-Blink Orientering

15:45

Ida Eilertsen

Byåsen IL

17:35

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

12:42

Sivert Levin

Freidig

11:00

OLe Ulseth Sylte

Freidig

11:46

Erlend Grønli

Freidig

12:44

DSQ

Sverre Kristian Wollan Benum

Byåsen IL

32:08

84

DNS

Live Furmyr Johansen

Wing OK

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Agnete Fløvig

Wing OK

18:16

+0:00

2.

Leah Korsnes Vinje

Nidarøst OK

23:52

+5:36

3.

Sandra Skogstad Danielsen

Nidarøst OK

25:13

+6:57

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Ellefsen

Freidig

17:08

+0:00

2.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

17:27

+0:19

3.

Torfinn Wessel Seland

Nidarøst OK

19:26

+2:18

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Una Kittilsen

Freidig

15:18

Tora Kittilsen

Freidig

15:35

Maria Strømdal Wik

Freidig

20:34

Marita Aske

Freidig

14:28

Ingrid Myhr Amundsen

Wing OK

21:41

DNS

Solveig Louise Nissen

Freidig

DNS

Juni Pape Skjærvold

Freidig

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Lereim Storli

Freidig

23:28

Alf Petter Lynum

Freidig

15:18

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

12:56

Ruben Aune Benjaminsen

Nidarøst OK

25:49

Martin Moseid Ulven

Freidig

14:00

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

16:03

DSQ

Tristan Halvorsen

Freidig

13:57

85

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Eidsmo

Freidig

25:32

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

Freidig

26:01

+0:29

3.

Linnea Holst

IL Tyrving

36:40

+11:08

4.

Silje Marie Nissen

Freidig

36:43

+11:11

5.

Ella Fiskum Ness

Freidig

39:06

+13:34

6.

Trude Markhus

Verdal OK

42:03

+16:31

DNS

Ane Malene Kolstad

Freidig

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Grønli

Freidig

23:43

+0:00

2.

Erlend Aune

Byåsen IL

24:23

+0:40

3.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

27:21

+3:38

4.

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

34:08

+10:25

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

35:35

+0:00

2.

Ingvild Lauvstad Sunde

Wing OK

37:29

+1:54

3.

Stine Myhr Amundsen

Wing OK

37:46

+2:11

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

34:21

+0:00

Klasse: DirekteC

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Nissen

Freidig

34:14

+0:00

2.

Ingvild Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

44:02

+9:48

3.

Rune Gundersen

Nidarøst

50:03

+15:49

4.

Tina Williams

Malvik IL

1:03:36

+29:22

DSQ

Kristin Sølberg

IL Leik

10:20

132 133 87 91 60 50

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

39:19

+0:00

2.

Maren Viken

Byåsen IL

56:52

+17:33

3.

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

1:02:39

+23:20

4.

Vilde Østeraas Jondum

OL Trollelg

1:05:49

+26:30

DNS

Iris Holst

IL Tyrving

DNS

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

DNS

Ingeborg A Sæternes

Byåsen IL

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

22:24

+0:00

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

23:34

+1:10

3.

Jo Even Kolstad

Freidig

24:21

+1:57

4.

Lars Sandstad

Freidig

28:18

+5:54

5.

Matias Nissen

Freidig

31:26

+9:02

6.

Tore Markhus

Verdal OK

34:32

+12:08

7.

Marius Møller

Stjørdals-Blink Orientering

34:59

+12:35

8.

Alf Johan Folgerø

Freidig

35:22

+12:58

9.

Håkon Holstad

Freidig

39:31

+17:07

10.

Mikkel Holt

Freidig

40:41

+18:17

11.

Jonas Vindal

Wing OK

41:06

+18:42

12.

Nikolai Renolen

Wing OK

48:55

+26:31

13.

Erling Eide Hustvedt

Wing OK

49:52

+27:28

14.

Gabriel Callanan

Wing OK

58:56

+36:32

DNS

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

DNS

Jonas Grønli

Freidig

Klasse: DirekteB

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune M Holt

Freidig

48:42

+0:00

DSQ

Mari Pukstad

Nidarøst OK

1:04:13

103 93

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

28:20

+0:00

2.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

31:44

+3:24

3.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

33:59

+5:39

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

34:43

+6:23

5.

Vera Melkild

Freidig

36:10

+7:50

6.

Andrine Viken

Byåsen IL

37:35

+9:15

7.

Dina Reitan

Freidig

40:30

+12:10

8.

Anna Renolen

Wing OK

43:52

+15:32

9.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

43:55

+15:35

10.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

47:15

+18:55

11.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

1:09:28

+41:08

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Byåsen IL

31:05

+0:00

2.

Mona Høiås Sæther

Freidig

34:49

+3:44

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

36:12

+5:07

4.

Anne Melkild

Freidig

36:35

+5:30

5.

Eli Ringdalen

Mo OK

51:39

+20:34

6.

Hanne Svegård

Byåsen IL

54:24

+23:19

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

51:18

+0:00

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Forbord

Malvik IL

36:37

+0:00

2.

Magnus Landstad

Freidig

41:24

+4:47

3.

Robert Strøm

Wing OK

48:58

+12:21

Klasse: DirekteA

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Bø Fløystad

Freidig

25:09

+0:00

2.

Torgeir Aune

Byåsen IL

27:13

+2:04

3.

Lisbeth Voll

NTNUI

27:50

+2:41

4.

Håvard Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

28:12

+3:03

5.

Jon Holstad

Freidig

29:27

+4:18

6.

Harald Oftedal

Freidig

31:07

+5:58

7.

Siri Selvig

NTNUI

31:10

+6:01

8.

OLle Malmring

Freidig

31:21

+6:12

9.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

31:50

+6:41

10.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

35:29

+10:20

11.

Jon Eirik Holst

IL Tyrving

36:36

+11:27

12.

Roy Seland

Wing OK

39:12

+14:03

13.

Katrine Austmo Møller

Stjørdals-Blink Orientering

45:08

+19:59

14.

Gunnhild Oftedal

Freidig

45:16

+20:07

15.

Mai Iren Almås

Leik IL

45:21

+20:12

16.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

45:52

+20:43

17.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

47:07

+21:58

18.

Jens Christian Holst

IL Tyrving

48:57

+23:48

DSQ

Børge Leiren

Byåsen IL

28:08

125

Klasse: D17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

37:15

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

40:05

+2:50

3.

Malin Sandstad

Freidig

42:20

+5:05

4.

Maiken Økern Hågård

Stjørdals-Blink Orientering

46:21

+9:06

5.

Line Sølberg

OL Trollelg

51:05

+13:50

6.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

56:05

+18:50

7.

Thea Jondum

OL Trollelg

1:07:47

+30:32

8.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

1:13:03

+35:48

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Freidig

43:36

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

45:43

+2:07

3.

Nora Skauen

IL Tyrving

45:53

+2:17

4.

Birgit Økern Jensen

Stjørdals-Blink Orientering

49:12

+5:36

5.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

50:29

+6:53

6.

Sigrid Melkild

Freidig

52:45

+9:09

7.

Monica Hægstad

Stjørdals-Blink Orientering

54:22

+10:46

8.

Hilde Forbord

Malvik IL

54:36

+11:00

9.

Tone Almås

IL Leik

58:42

+15:06

10.

Mette Wanvik

Stjørdals-Blink Orientering

59:58

+16:22

11.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

1:24:32

+40:56

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

35:10

+0:00

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

38:28

+3:18

3.

Mathias Vindal

Freidig

38:29

+3:19

4.

Mats Eidsmo

Freidig

38:32

+3:22

5.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

39:47

+4:37

6.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

41:47

+6:37

7.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

42:47

+7:37

8.

Mathias Hermstad

Freidig

43:34

+8:24

9.

Are Lodgaard

Byåsen IL

47:41

+12:31

10.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

1:01:27

+26:17

11.

Ludvig Williams Strømsnes

Malvik IL

1:05:07

+29:57

12.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

1:07:24

+32:14

DNS

Gjermund Almås

Malvik IL

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

45:57

+0:00

2.

Terje Skjeggedal

NTNUI

46:40

+0:43

3.

Frank Bjarkø

Wing OK

49:42

+3:45

4.

Jan Kåre Vatne

Mo OK

52:05

+6:08

5.

Helge Revhaug

Ringerike OL

53:43

+7:46

6.

Knut Lillealtern

Freidig

54:28

+8:31

7.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:01:27

+15:30

8.

Anders Waage

Freidig

1:11:10

+25:13

DSQ

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:02:29

131 93

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

37:52

+0:00

2.

Sturla Sæther

Freidig

39:57

+2:05

3.

Jostein Mårdalen

Freidig

40:20

+2:28

4.

Trond Svanøe-Hafstad

Steinkjer OK

41:10

+3:18

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

42:55

+5:03

6.

Stein Markhus

Verdal OK

45:29

+7:37

7.

Knut Hagen

Byåsen IL

51:59

+14:07

8.

Erling Bye

Byåsen IL

53:08

+15:16

9.

Ragnar Ness

Freidig

53:13

+15:21

10.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:08:02

+30:10

DSQ

Håvard Eidnes

OL Trollelg

50:01

125

DSQ

Geir Paulsen

OL Trollelg

55:23

125

Klasse: D19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

52:11

+0:00

2.

Karen Oline Kolstad

Freidig

52:45

+0:34

3.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

1:07:24

+15:13

4.

Kajsa Stina Sandstad

Frol IL

1:16:10

+23:59

DNS

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

DNS

Frida Sæther

Freidig

Klasse: H17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Kvittum Nytrøen

Tynset IF

48:57

+0:00

2.

Kjetil Mølnvik

Freidig

51:40

+2:43

3.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

53:13

+4:16

4.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

55:24

+6:27

5.

Petter Markhus

Verdal OK

1:00:37

+11:40

6.

Birk Gravdahl

Wing OK

1:12:40

+23:43

DNS

Brage Jørum

Byåsen IL

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

50:05

+0:00

2.

Vegard Hansen

OL Trollelg

50:47

+0:42

3.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

51:40

+1:35

4.

Jon Røstum

OL Gaula

52:56

+2:51

5.

Otto Richard Eide

Byåsen IL

53:48

+3:43

6.

Vegard Grønli

Freidig

55:08

+5:03

7.

Arild H Clausen

Freidig

55:20

+5:15

8.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

56:24

+6:19

9.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

58:15

+8:10

10.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:00:03

+9:58

11.

Brage Keiserås

IL Leik

1:00:46

+10:41

12.

Håvard Kjesbu

Stjørdals-Blink Orientering

1:02:49

+12:44

13.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

1:05:46

+15:41

14.

Egil Hustvedt

Wing OK

1:06:03

+15:58

15.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

1:06:19

+16:14

16.

Jan Hage

IL Leik

1:07:44

+17:39

17.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:17:39

+27:34

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audhild Bakken Rognstad

NTNUI

45:01

+0:00

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

46:01

+1:00

3.

Kristine Fjellanger

NTNUI

52:18

+7:17

4.

Guro Torpe

Frol IL

52:31

+7:30

5.

Mari Angell-Petersen

Freidig

54:14

+9:13

6.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

57:22

+12:21

7.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

1:05:08

+20:07

8.

Elise Taylor Spets

Frol IL

1:05:31

+20:30

9.

Melanie Simpson

Wing OK

1:12:11

+27:10

10.

Marit Vala

NTNUI

1:16:48

+31:47

11.

Mai Elin Watson

NTNUI

1:20:48

+35:47

12.

Elin-Kristin Hem

NTNUI

1:26:02

+41:01

DNS

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

DNS

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

DNS

Katrine Andersen

Freidig

DNS

Mari Fasting

Halden SK

Klasse: H19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

47:03

+0:00

2.

Jonas Ressem

Frol IL

51:46

+4:43

3.

Håvard Eidsmo

Freidig

52:01

+4:58

4.

Magne Jutulstad

NTNUI

53:35

+6:32

5.

Arvid Lyngstad

Wing OK

56:39

+9:36

6.

Ola Keiserås

IL Leik

58:34

+11:31

DSQ

Vegard Ressem

Frol IL

35:44

65 63 62 96 95 70 94 123 91

DSQ

Endre Aaen

Stjørdals-Blink Orientering

1:00:34

96 95 70 94 123 91 60

DNS

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

DNS

Rein Helle Mårdalen

Freidig

DNS

Gard-Martin Udnesseter Johnson

NTNUI

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ulf Forseth Indgaard

Frol IL

44:32

+0:00

2.

Mathias Stensland Lillevold

NTNUI

45:40

+1:08

3.

Jan Schmid

OL Trollelg

46:08

+1:36

4.

Håvard Vassenden

Frol IL

46:25

+1:53

5.

Øystein Haug

Frol IL

46:53

+2:21

6.

Paul Sirum

Frol IL

47:41

+3:09

7.

Tomas Eidsmo

Freidig

48:18

+3:46

8.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

48:36

+4:04

9.

Bård Nonstad

OL Trollelg

49:52

+5:20

10.

Isak Bergset

NTNUI

50:26

+5:54

11.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

50:54

+6:22

12.

Sindre Østgulen Deisz

NTNUI

51:34

+7:02

13.

Jørgen Tegdan

OL Trollelg

51:36

+7:04

14.

Jørgen Fiskum

Frol IL

51:48

+7:16

15.

Trygve Olsen

NTNUI

52:50

+8:18

16.

Andreas Sylte

Freidig

54:15

+9:43

17.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

54:48

+10:16

18.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

56:55

+12:23

19.

Jørgen Lerfall

Stjørdals-Blink Orientering

57:37

+13:05

20.

Halvor Lund

Freidig

1:01:40

+17:08

21.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:05:08

+20:36

22.

Mads Fornes

NTNUI

1:06:27

+21:55

23.

Jan Sochor

SKOB Banik Havirov

1:07:54

+23:22

24.

Markus Glad

NTNUI

1:12:32

+28:00

25.

Sondre Kongsgård

NTNUI

1:13:01

+28:29

26.

Gaute Nepstad

NTNUI

2:21:41

+1:37:09

DSQ

Pål Kittilsen

Freidig

49:59

126

DSQ

Henrik Svaland Aas

NTNUI

1:16:31

96 95 70 123

DNS

Ola Berger

Byåsen IL

DNS

Jakob Kalvig Skogan

NTNUI

DNS

Helmer Volden

Wing OK

Klasse: H15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Ulrik Harsha Vasseljen Lundbo

Wing OK

1:33:00

125

Klasse: D15-20B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Myhr Amundsen

Wing OK

1:21:02

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 mai 2015, 09:41:04

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

282

Antall startet:

259