Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Modum OL treningsløp Gravermoen 12. mai 2015

Klasse: 2 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Enerhaugen

Ringerike O-lag

1:13:05

36:32

Dagfinn Lund Jensen

Modum O-lag

53:58

26:59

Emil Molenaar

Modum O-lag

20:22

10:11

Filip Molenaar

Modum O-lag

36:16

18:08

Per Kristian Ingesen

Modum O-lag

45:53

22:56

Lars Jørgen Longfeldt

Modum O-lag

42:59

21:29

Oskar Hope

Modum O-lag

30:15

15:07

Siri Brunes

Modum O-lag

1:06:42

33:21

Marianne Pedersen

Modum O-lag

48:57

24:28

Anna Marie Pedersen

Modum O-lag

48:57

24:28

Kari Lund

Modum O-lag

53:58

26:59

Viktoria Moe Løken

Modum O-lag

53:58

26:59

Ida Kråkemo

Modum O-lag

51:13

25:36

Terje Juliussen

Modum O-lag

45:53

22:56

Edvin Brunes

Modum O-lag

1:06:42

33:21

Åse Marit Thorrud

Modum O-lag

1:06:52

33:26

Toril Moe

Modum O-lag

1:20:00

40:00

Fredrik Kråkemo

Modum O-lag

51:23

25:41

Klasse: 3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilman Tietz

Germany

31:35

+0:00

10:31

2.

Kine Hogeweg

Modum O-lag

46:40

+15:05

15:33

3.

Ida Enerhaugen

Ringerike O-lag

51:09

+19:34

17:03

4.

Knut Løver

Modum O-lag

57:28

+25:53

19:09

5.

Karl Næss Hilsen

Modum O-lag

59:41

+28:06

19:53

6.

Johanna Sofie Longfjeld

Modum O-lag

1:00:24

+28:49

20:08

7.

Sindre Lobben

Modum O-lag

1:01:01

+29:26

20:20

8.

Eva Thorsby

Modum O-lag

1:20:00

+48:25

26:40

8.

Thorbjørn Enerhaugen

Modum O-lag

1:20:00

+48:25

26:40

8.

Patrick Thomassen

Modum O-lag

1:20:00

+48:25

26:40

8.

Sverre Solheim

Modum O-lag

1:20:00

+48:25

26:40

8.

Lillian Solheim

Modum O-lag

1:20:00

+48:25

26:40

13.

Anne Lise Sandberg

Modum O-lag

1:29:48

+58:13

29:56

14.

Jørund Sandberg

Modum O-lag

1:29:48

+58:13

29:56

Klasse: 4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Hope

Modum O-lag

33:40

+0:00

8:25

2.

Erik Molenaar

Modum O-lag

34:08

+0:28

8:32

3.

Arno Grønhovd

Modum O-lag

40:35

+6:55

10:08

4.

Sirpa Lilja

Modum OL

43:02

+9:22

10:45

5.

Bård Stang

Modum O-lag

47:03

+13:23

11:45

6.

Wilhelm Krogstad

Modum O-lag

47:28

+13:48

11:52

7.

Marita Grønhovd

Modum O-lag

47:43

+14:03

11:55

8.

Marta Stang

Modum O-lag

48:47

+15:07

12:11

9.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

52:10

+18:30

13:02

10.

Laila Thomassen

Modum O-lag

53:46

+20:06

13:26

11.

Solveig Kongsrud

Modum O-lag

54:58

+21:18

13:44

12.

George Thomassen

Modum O-lag

57:05

+23:25

14:16

13.

Tove Jelstad

Modum O-lag

1:00:52

+27:12

15:13

14.

Odd Tormod Eriksen

Modum O-lag

1:13:13

+39:33

18:18

Klasse: 6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Løver

Modum O-lag

41:40

+0:00

6:56

2.

Sigurd Rønning

Modum O-lag

44:29

+2:49

7:24

3.

Roar Bye

Modum O-lag

48:57

+7:17

8:09

4.

Lars Grønhovd

Modum O-lag

49:40

+8:00

8:16

5.

Lars Enerhaugen

Modum O-lag

53:43

+12:03

8:57

6.

Agnes Longfeldt

Modum O-lag

54:05

+12:25

9:00

7.

Ragnhild Rønning

Modum O-lag

1:02:26

+20:46

10:24

8.

Jørn Are Longfeldt

Modum O-lag

1:10:31

+28:51

11:45

9.

Johan Ruud

Modum O-lag

1:10:56

+29:16

11:49

10.

Truls Håkon Skjelbred

Modum O-lag

1:25:32

+43:52

14:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 mai 2015, 18:10:15

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56