Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Bærums Skiklub rekruttløp 13. mai 2015

Klasse: D1,5km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalia Torgersen

Bærums Skiklub

21:00

+0:00

2.

Selma Mathismoen

Tyrving, IL

22:20

+1:20

3.

Caroline Solberg

PRIVAT

24:58

+3:58

4.

Johanne Kvalsvik Lauritsen

Tyrving, IL

27:38

+6:38

5.

Rosie Petersen

PRIVAT

34:03

+13:03

6.

Anne Victoria Birkeland

Fossum IF

34:30

+13:30

7.

Iselin Veiset

PRIVAT

34:36

+13:36

8.

Ulla Moen Flatland

PRIVAT

50:11

+29:11

Klasse: H1,5km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ask F. Sætnan

Fossum IF

15:54

+0:00

2.

Trym Hovland

Asker Skiklubb

24:27

+8:33

3.

Fredrik Hammer

PRIVAT

25:35

+9:41

36

4.

Janna Proskuraick

HELSET

34:21

+18:27

5.

Michael Proskurnick Nilson

HELSET

34:25

+18:31

6.

Odin Vie Strisland

Fossum IF

42:44

+26:50

Klasse: D2,0km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Nordmoen

Fossum IF

27:12

+0:00

2.

Ida Weber Andersen

Fossum IF

36:35

+9:23

3.

Thea Lande Syljiåsen

Haslum

46:55

+19:43

4.

Ingvild Bærner Myhre

Fossum IF

47:14

+20:02

Klasse: H2,0km N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Rønne

Tyrving, IL

27:22

+0:00

2.

Marius Juel Larsen

Tyrving, IL

30:05

+2:43

3.

Jørgen Brenna Loennechen

Brandvald / Kongsvinger

33:10

+5:48

4.

Vegard Kyrkjedelen

Asker Skiklubb

35:58

+8:36

5.

Helge Øilo Jacobsen

Bærums Skiklub

36:13

+8:51

6.

Marcus Linna Berge

PRIVAT

37:01

+9:39

7.

Aksel Nissen Hellerud

Koll, IL

39:14

+11:52

8.

Peter Telle-Hansen

Tyrving, IL

41:13

+13:51

9.

Adrian Melan

PRIVAT

48:06

+20:44

10.

Erlend Bakke

Fossum IF

53:11

+25:49

11.

Thomas Vendshol

PRIVAT

1:01:51

+34:29

12.

Trygve Vendshol

PRIVAT

1:02:20

+34:58

Klasse: D2,5km C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johanne Rognerød Bøe

Fossum IF

22:35

+0:00

2.

Hilde Sonn Haug

Fossum IF

39:49

+17:14

3.

Dina Glomsaker

Fossum IF

43:05

+20:30

4.

Sofie Øksnes

PRIVAT

46:20

+23:45

5.

Kristin Kathinka Hambro

PRIVAT

46:32

+23:57

6.

Emma Kjesvu

Tyrving, IL

1:08:10

+45:35

Klasse: H2,5km C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bram Langerød

Fossum IF

23:34

+0:00

2.

Theodor Kvalsvik Lauritsen

Tyrving, IL

24:14

+0:40

3.

William Løvbukten

Tyrving, IL

35:36

+12:02

4.

Lars Eilertsen

Tyrving, IL

35:39

+12:05

5.

Kristian Juell Larsen

Tyrving, IL

37:41

+14:07

6.

Paul Jone Oppheim

Koll, IL

38:34

+15:00

7.

Eirik Skoftland

Koll, IL

38:37

+15:03

8.

Sindre Vie Stridsland

Fossum IF

38:50

+15:16

9.

Eirik Næss

Asker SK

42:51

+19:17

10.

Ulf Næss

Asker SK

43:00

+19:26

11.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

43:52

+20:18

12.

Vetle Bøch

Tyrving, IL

44:15

+20:41

13.

Simon Hernes

Fossum IF

44:33

+20:59

14.

Magnus Nygaard

Haslum

49:05

+25:31

15.

Magne Semb

Haslum

49:43

+26:09

16.

Alexander Hernes

Fossum IF

55:32

+31:58


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 mai 2015, 19:28:40

Arrangør:

AB Karusellen

Antall deltagere:

52

Antall startet:

52