Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 2.løp 13. mai 2015

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Fagerhaug

Gjerdrum OL

25:47

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrea Bakken

Ullensaker OL

1:14:23

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

1:04:58

40 41 42 43 44 50

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karoline Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

47:18

+0:00

2.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

48:59

+1:41

3.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

49:23

+2:05

4.

Ingjerd Vestengen

Lillomarka OL

1:02:57

+15:39

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

34:27

+0:00

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Inger Døhlen

Gjerdrum OL

21:22

90 88 81 34 32 92 48 31 165

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

53:57

+0:00

2.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

58:00

+4:03

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

1:21:00

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

44:45

+0:00

2.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

1:01:15

+16:30

3.

Dag Økern

Frogner IL

1:10:15

+25:30

4.

Haldor Berg

Bjerke

1:18:37

+33:52

5.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

1:36:07

+51:22

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

51:22

+0:00

2.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:21:11

+29:49

DSQ

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

47:33

40

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Strand

Eidsvoll OL

1:03:30

+0:00

2.

Terje Bråten

Ullensaker OL

1:17:17

+13:47

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

33:48

+0:00

2.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

37:20

+3:32

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

45:01

+0:00

31

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Werner

Eidsvoll OL

48:49

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

20:17

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

37:04

Thea Flatås

Gjerdrum OL

23:19

Linnea Hoppa

Gjerdrum OL

47:16

Elius Hoppa

Gjerdrum OL

48:50

165

Valdes Hoppa

Gjerdrum OL

47:43

38

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

40:49

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

57:14

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

37:07

Nora Flyvholm Berg

Bjerke

47:29

Magnus Flyvholm Berg

Bjerke

23:46

31

Klasse: Mosjon kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

35:56

+0:00

2.

Ivar Monsrud

Nes OL

42:41

+6:45

3.

Bente Aarhus

Nes OL

43:51

+7:55

Klasse: Mosjon mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

41:41

+0:00

165

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Aslak Kinneberg

Gjerdrum OL

Arrangør

Per Olav Rustad

Gjerdrum OL

Arrangør

Vilde Kinneberg

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

13 mai 2015, 23:46:01

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

44

Antall startet:

44