Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Løp3 - Iladalen 28. april 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Rita Marie Sandberg

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Maria Strømdal Wik

+0:00

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Vebjørg Ekseth

Egge Arkitekter

+0:00

.

Anja Rindstad

HIST

+0:00

.

Grete Varpe

Trondheim Fengsel

+0:00

.

Eva Hugdal

Eget

+0:00

.

Hilde Dyrbeck

Statoil

+0:00

.

Rita Merete Sørskår-Venæs

Statoil

+0:00

.

Ragnhild Habberstad

St Olav

+0:00

.

Helene Nordbø

St. Olavs Hospital

+0:00

DSQ

Henrik Braathen

Student

DSQ

Andrine Næss Kvam

Student

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Oda Hilde

Student

+0:00

.

Ingela Reppe

Statoil bil

+0:00

.

Sandrine Pic

Atmel

+0:00

DSQ

Jorun Opedal Uglem

Student

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Lydia Høyem Anker

Agraff

+0:00

.

Oddveig Hovdenak

Agraff

+0:00

.

Marte Willumsen

Agraff

+0:00

.

Sigrid Vatne

Marintek

+0:00

.

Ane Bye

BIL

+0:00

.

Anna Karine Lunna

BEKK

+0:00

.

Kristin Åstebøl

Nordic Semiconductor

+0:00

.

Hedvig Åsbøl

NTNUI

+0:00

.

Eleonora Mondo

Reinertsen

+0:00

.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

+0:00

DSQ

Brit Langli

St Olav

DSQ

Ingrid Moe Dahl

StatENS Vegvesen

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Anna Olsen

DNV GL

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

+0:00

.

Karin Bernsmed

Sintef

+0:00

.

Siri Iren Pettersen

St. Olavs Hospital

+0:00

DSQ

Janne Staulen Venes

Statens Vegvesen

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Randi Wærnes

Skanska

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Anne Grete Olsen

Eget

+0:00

DSQ

Kirsti Næss Olsen

Nylander

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Monika Haga

HiST

+0:00

.

Marit Melhuus

XYLEM

+0:00

DSQ

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

+0:00

.

Beate Sitter

HiST

+0:00

.

Ingunn Morset

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Eli Kvingedal

Natura

+0:00

DSQ

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Ragnhild Haugum

Agraff

+0:00

.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

+0:00

.

Inger Anne Ryen

Miljødirektoratet BIL

+0:00

.

Marianne Houbiers

Statoil

+0:00

.

Hilde Forbord

Big Bite

+0:00

.

Nina Kristine Reitan

NTNU

+0:00

.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

+0:00

.

Tone Almås

Leik, IL

+0:00

.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

+0:00

.

Hilde Haugskott

Skatteetaten

+0:00

.

Merete Knain

Enova SF

+0:00

.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

+0:00

.

Eli Langørgen

HIST

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Erika Bugten

Statoil

+0:00

.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

+0:00

.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00

.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

+0:00

.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

+0:00

.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

+0:00

.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

+0:00

.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

+0:00

.

Hanne Svegård

Skatteetaten

+0:00

.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

+0:00

.

Lise Martinussen

Eget

+0:00

.

Mona Sæther

Trondheim kommune

+0:00

.

Nina Beate Liabakk

NTNU

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Inger Sofie Husby

HIST

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

+0:00

.

Trine Barstad

HiST

+0:00

.

Trine M. Stene

SINTEF

+0:00

.

Eli Ringdalen

Sintef

+0:00

.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

+0:00

.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

+0:00

.

Bodil Monsen

Sintef

+0:00

.

Gro Rypdal

Bluegarden

+0:00

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

Klasse: D 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Bernt Rognes

BEKK

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Berit Grande

Sticos

+0:00

.

Mildrid Ljosland

HiST

+0:00

.

Sissel Horghagen

HIST

+0:00

.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

+0:00

.

May-Britt Bjørnaas

Eget

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

+0:00

.

Heidi Midtun

Jernbanen

+0:00

.

Siri Drogset

HiST

+0:00

DSQ

Gunnhild Oftedal

HiST

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

+0:00

.

Anne Furuholt

TOBB

+0:00

.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

+0:00

DSQ

Marit Bjørgum

Statsadvokatene

DSQ

Maria Sand

Trondheim Kommune

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Aud Bodil Lund

HVIL

+0:00

.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

+0:00

.

Randi Irene Engen

SiT BIL

+0:00

.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

+0:00

.

Gerd Karin Skjøtskift

St. Olavs Hospital

+0:00

DSQ

Synnøve Sunde

Miljødirektoratet

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Torid Kvaal

Fylket

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

+0:00

.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

+0:00

DSQ

Gerd Sæternes

Byåsingan

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Randi Iversen

Eget

+0:00

.

Margrete Bekkevahr

Eget

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Per Didrik Nonstad

Statoil

+0:00

.

Håvard Reitan

Statoil BIL Trondheim

+0:00

.

Roar Ansnes

Eget

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

+0:00

.

Anthony Bossard

Atmel

+0:00

.

MArtin H. Sundby

Student

+0:00

.

Karl Morten Lunna

Sonans

+0:00

.

Vetle Gjeilo

Student

+0:00

.

Conor Waller

Student

+0:00

.

Eirik Munkeby

Skanska

+0:00

.

Tore Munkeby

SAS

+0:00

DSQ

Tobias Schmidt Slørdahl

NTNU

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Martin Uglem

Student

+0:00

.

Erik Aune

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

+0:00

.

Erik Frøseth

Oracle

+0:00

.

Jerome Soulard

Atmel

+0:00

.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

+0:00

.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

+0:00

.

Alex Pedersen

Trollelg

+0:00

.

Eivind Juvik

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

+0:00

.

Magne Svare

Skanska

+0:00

.

Helmer Volden

Wing OK

+0:00

.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

+0:00

.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

+0:00

DSQ

Morten Andreas Nome

UIB

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

+0:00

.

Andreas Karvonen

Siemens

+0:00

.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

+0:00

.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

+0:00

DSQ

Hallvard Sægrov

Sonans

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Petter Andreas Bergh

NTNU

+0:00

.

Robert Nyhus

TINE Tunga

+0:00

.

Per Ole M. Gundersen

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

+0:00

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Morten Wennevik

Bouvet

+0:00

.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

+0:00

.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

+0:00

.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

+0:00

.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

+0:00

.

Frode Rømma

Acando

+0:00

.

Rolf Sigvart Lea Lein

HiST

+0:00

.

Kurt Amundsen

Avinor

+0:00

.

Nils Kristian Skjærvold

St Olav

+0:00

DSQ

Kim Bjerkevoll

Powel

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Henning Lysaker

Rainpower

+0:00

.

Olle Malmring

Trondheim Kommune

+0:00

.

Truls Ryum

NTNU

+0:00

.

Øystein Braathen

Statoil

+0:00

.

Leif Arne Skei

Arkiplan

+0:00

.

Øystein Husby

Statnett

+0:00

.

Brage Keiserås

Leik

+0:00

.

Jardar Lohne

Sleipner

+0:00

.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

+0:00

.

Vegard Hansen

Prima

+0:00

DSQ

Jørgen Tegdan

Ecotone

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

DSQ

Svein Olav Dyrhol

Statoil

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Rune Krogh

TrønderEnergi

+0:00

.

Robert Olsvik

Idrettens Hus BIL

+0:00

.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

+0:00

.

Øystein Grøvlen

Oracle

+0:00

.

Jan Hage

Eget

+0:00

.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

+0:00

.

Øyvind Skaug

NCC

+0:00

.

Ketil Solem

Broadnet

+0:00

.

Morten Korsvold

Marintek

+0:00

.

Nils Tesdal

HIST

+0:00

DSQ

Arild Heggeset

Fabricom BIL

DSQ

Sigurd Stendal

Kantega

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Hans Arve Kotsbakk

Fengslet

+0:00

.

Ove Bremseth

Consto

+0:00

.

Terje Drøyvold

Tine

+0:00

.

Arild Holm Clausen

NTNU

+0:00

.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00

.

Øystein Wiggen

Lindorf

+0:00

.

Roy Seland

Jernbanen

+0:00

Arrangør

John Tore Vik

Fylket

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Hallstein Hemmer

HiST

+0:00

.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

+0:00

.

Per Magne Gjersvold

Skanska

+0:00

.

Bobo Nordahl

NGU

+0:00

.

Geir Paulsen

Siemens

+0:00

.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

+0:00

.

Bjørn Munch

Oracle

+0:00

.

Jan Gunnar Jensås

Natura

+0:00

.

Tor Arne Haugen

DNB

+0:00

.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

+0:00

.

Erlend Nervik

Unicon

+0:00

.

Erling Bye

BDO AS

+0:00

.

Ivar Erdal

Ecotone

+0:00

.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

+0:00

.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

+0:00

.

Lars-Erik Borge

NTNU

+0:00

DSQ

Svein Hjelset

Eget

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

+0:00

.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

+0:00

.

Olve Mogstad

Statnett

+0:00

.

Stein Ivar Foss

SIT

+0:00

.

Stig Forbord

Optoplan

+0:00

.

Arne Helland

Wing OK

+0:00

.

Terje Berg

Statkraft

+0:00

.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Frode Haugskott

Skaun kommune

+0:00

.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

+0:00

DSQ

Geir Arnesen

Eget

DSQ

Håvard Eidnes

Uninett

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

+0:00

.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

+0:00

.

Robert Von Hirsch

Statkraft

+0:00

.

Tore Fornes

Statoil

+0:00

.

Erik Horghagen

BDO AS

+0:00

.

Petter Mikalsen

Telenor

+0:00

.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

+0:00

.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

+0:00

.

Frode Stølan

Telenor

+0:00

.

Per Morten Lefdal

DnB BIL

+0:00

.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

+0:00

.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

+0:00

.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

+0:00

.

Ola Eiken

Quad geometrics

+0:00

.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

+0:00

.

Helge Eriksen

Eget

+0:00

.

Terje Midtbø

NTNU

+0:00

DSQ

Tor Hammer

BN-Bank

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

+0:00

.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

+0:00

.

Inge Nørstebø

Skanska

+0:00

.

Dag Stenersen

Sintef

+0:00

.

Morten Skoglund

Multiconsult

+0:00

.

Lasse Natvig

NTNU

+0:00

DSQ

Helge Løseth

Statoil

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Jan Erik Kofoed

NTNU

+0:00

.

Oddmar Iversen

HIST

+0:00

.

Bjørn Rindstad

NGU

+0:00

.

Klaus Livik

Powel

+0:00

.

John Sirum

Rambøll

+0:00

.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

+0:00

.

Olav Kvittem

Uninett

+0:00

.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

+0:00

.

Roar Sundby

HiST

+0:00

.

Ole Nervik

Eget

+0:00

.

Even Hofstad

DNB

+0:00

.

Bjørn Berger

Statoil

+0:00

.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

+0:00

.

Rune M Holt

NTNU

+0:00

DSQ

Oddbjørn Harbak

Skanska Aktiv Trondheim

DSQ

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

DSQ

Tore Heggem

HiNT

Arrangør

Asbjørn Rønning

Fylket

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Stein Øvstedal

HIST

+0:00

.

Trond Lillealtern

NRK

+0:00

.

Frank Bjarkø

NRK

+0:00

DSQ

Terje Skjeggedal

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Reidar Ottem

MTG

+0:00

.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

+0:00

.

Jan Olav Ormberg

Eikner Naturstein BIL

+0:00

.

Stein Fanavoll

EMGS

+0:00

DSQ

Ivar Wangensteen

NTNU

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Per Bjørgum

Politiet

+0:00

.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Atle Mørk

SINTEF

+0:00

.

Edgar Furuholt

Det Norske

+0:00

.

Harald Lauglo

HiST

+0:00

.

Egil Repvik

NETTseksjonering

+0:00

.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00

.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

+0:00

.

Ottar G Kristiansen

Evry

+0:00

.

Steinar Aasvang

Siemens

+0:00

.

Knut Lillealtern

Eget

+0:00

.

Tore Angell Petersen

Jordskifteretten

+0:00

.

Tor Gjermstad

HEMIT

+0:00

.

Ole Lutro

NGU

+0:00

.

Terje Norddal

Rambøll

+0:00

DSQ

Lars Skrøvseth

VisionTech

DSQ

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

DSQ

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Erik Lund

NTNU

+0:00

.

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital BIL

+0:00

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

Arrangør

Nils Olav Vennevik

Eget

Arrangør

Frode Stensrud

Eget

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Thore Sundsetvik

Smiths

+0:00

.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

+0:00

.

Tore Heimdal

Pirbadet

+0:00

.

Bjørn Norberg

Veritas

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Torgeir Iversen

Evry

+0:00

.

Leidulv Vinje

Spenncon

+0:00

.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

+0:00

.

Leif Røhjell

Siemens

+0:00

.

Martin Melhuus

Veritas

+0:00

.

Leif Engen

SiT BIL

+0:00

.

Eigil Sørli

Q-Free

+0:00

.

Finn Faye Knudsen

NTNU

+0:00

.

Øistein Åsmul

Kommunen

+0:00

DSQ

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

Arrangør

Tore Kiste

Nidarøst, OK

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Robert Strøm

Eget

DSQ

Torleif Stephansen

Evry

DSQ

Carl Martin Larsen

NTNU

DSQ

Roar Forbord

Terratec

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Oddvar Opland

Stompa

+0:00

.

Arnfinn Langeland

NTNU

+0:00

.

Rolf Hellan

Eget

+0:00

.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

+0:00

.

Magne Sæternes

Justervesenet

+0:00

.

Edmund Olsen

NTNU

+0:00

DSQ

Martin Skjetneli

Eget

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Per Løvås

Vegvesenet

+0:00

.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

+0:00

.

Stig Arild Haugskott

Posten

+0:00

.

Finn Bjørgum

Eget

+0:00

.

Jarle Nestvold

Rambøll

+0:00

.

Henry Sundsetvik

OTEK

+0:00

.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

+0:00

DSQ

Torger Elseth

Eget

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Oddgeir Øfsti

NTNUI

+0:00

DSQ

Gunnar Smistad

Brannkorpset

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

+0:00

.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

+0:00

Klasse: H 85-89 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Brynjulf Forseth

Busklein gård

+0:00

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Martin Selmer

Freidig

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Even Bye

Skoleelev

+0:00

DSQ

Svein Rypdal Henninen

Skoleelev

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Lene Berg Hanssen

I Beste Laget

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Mathias Hermstad

Freidig

+0:00

.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

+0:00

.

Ola Keiserås

Skoleelev

+0:00

.

Roar Wærnes

Telenor

+0:00


Sist oppdatert:

23 august 2015, 16:57:53

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

339

Antall startet:

339