Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 2 - Vikhammer 21. april 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Robert Olsen

ComputIT

+0:00

.

Sigrid Bjørkøy

Skoleelev

+0:00

.

Ragnhild Habberstad

St Olav

+0:00

.

Emma Strømsvik

Skoleelev

+0:00

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Grete Varpe

Trondheim Fengsel

+0:00

.

Andrine Næss Kvam

Student

+0:00

.

Maarte Figenschou

Skoleelev

+0:00

.

Eva Hugdal

Eget

+0:00

.

Frida Almberg

Gjest

+0:00

.

Henrik Braathen

Student

+0:00

.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Jorun Opedal Uglem

Student

+0:00

DSQ

Ane Bye

BIL

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Ingrid Moe Dahl

StatENS Vegvesen

+0:00

.

Marte Willumsen

Agraff

+0:00

.

Oddveig Hovdenak

Agraff

+0:00

.

Theresa Böllmann

Reinertsen

+0:00

.

Eleonora Mondo

Reinertsen

+0:00

.

Anna Karine Lunna

BEKK

+0:00

.

Kari Svingheim

Oceaneering

+0:00

.

Sigrid Vatne

Marintek

+0:00

.

Brit Langli

St Olav

+0:00

.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

+0:00

.

Ingrid Grændsen

Agraff

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Ina Hunsdal

Statoil

+0:00

.

Karin Bernsmed

Sintef

+0:00

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Randi Wærnes

Skanska

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kari Bostad

Systor as

+0:00

.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

+0:00

.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

+0:00

.

Gøril Flatberg

NTNU

+0:00

.

Marit Melhuus

XYLEM

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Anne-Lise Bratsberg

Jernbanen

+0:00

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Tone Almås

Leik, IL

+0:00

.

Ragnhild Haugum

Agraff

+0:00

.

Hilde Forbord

Big Bite

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

+0:00

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

+0:00

.

Aashild S. Langseth

Eget

+0:00

.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

+0:00

.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

+0:00

.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00

.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

+0:00

.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

+0:00

.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

+0:00

.

Erika Bugten

Statoil

+0:00

.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil

+0:00

.

Lise Martinussen

Eget

+0:00

Avlest

Mona Sæther

Trondheim kommune

Avlest

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

+0:00

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

+0:00

.

Trine Barstad

HiST

+0:00

.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

+0:00

.

Gro Rypdal

Bluegarden

+0:00

.

Eli Ringdalen

Sintef

+0:00

.

Bodil Monsen

Sintef

+0:00

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Mildrid Ljosland

HiST

+0:00

.

May-Britt Bjørnaas

Eget

+0:00

.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

+0:00

.

Berit Grande

Sticos

+0:00

.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

+0:00

.

Sissel Horghagen

Sør-Trøndelag O-krets

+0:00

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Heidi Midtun

Jernbanen

+0:00

.

Siri Drogset

HiST

+0:00

.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

+0:00

Arrangør

Gunnhild Oftedal

HiST

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

+0:00

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kirsti Haarberg

Haarberg

+0:00

.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

+0:00

.

Anne Furuholt

TOBB

+0:00

.

Oddrun Bollingmo

HiST

+0:00

.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

+0:00

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Aud Bodil Lund

HVIL

+0:00

.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

+0:00

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Gerd Sæternes

Byåsingan

+0:00

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Margrete Bekkevahr

Eget

+0:00

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Svein Henninen

Epson

+0:00

.

Michele Baravalle

NTNU

+0:00

.

Martin Cepelka

NTNU

+0:00

.

Karl Morten Lunna

Sonans

+0:00

.

Anthony Bossard

Atmel

+0:00

.

Tobias Schmidt Slørdahl

NTNU

+0:00

.

Martin Haugland Sundby

Gjest

+0:00

.

Roar Ansnes

Eget

+0:00

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

David Hagen

Kongsberg Seatex

+0:00

.

Robert Nyhus

TINE Tunga

+0:00

.

Martin Uglem

Student

+0:00

.

Erik Frøseth

Oracle

+0:00

.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

+0:00

.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

+0:00

.

Jerome Soulard

Atmel

+0:00

.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

+0:00

.

Helge Venås Flægstad

Entro bil

+0:00

.

Andreas Magerøy

Frol IL

+0:00

.

Ivar Marthinusen

NTNU

+0:00

.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

+0:00

.

Helmer Volden

Wing OK

+0:00

.

Erik Hegbom

Eget

+0:00

DSQ

Anders Haugskott

Skoleelev

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Andreas Winnem

Reinertsen

+0:00

.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

+0:00

DSQ

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

+0:00

.

Øivind Aunøien

Malvik kommune

+0:00

.

Christian Tørriseng

TrønderEnergi

+0:00

.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

+0:00

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kurt Amundsen

Avinor

+0:00

.

Frode Rømma

Acando

+0:00

.

Kai Ove Moen

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00

.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

+0:00

.

Frode Johansen

Broadnet

+0:00

.

Kim Bjerkevoll

Powel

+0:00

.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

+0:00

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Jardar Lohne

Sleipner

+0:00

.

Jon Olaf Olaussen

HiST

+0:00

.

Svenn Ivar Svendsen

Atmel

+0:00

.

Brage Keiserås

Leik

+0:00

.

Harry Brandsen

Statoil

+0:00

.

Svein Olav Dyrhol

Statoil

+0:00

.

Truls Ryum

NTNU

+0:00

Arrangør

Vegard Hansen

Prima

Arrangør

Øystein Braathen

Statoil

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Anders Ulvolden

NRK

+0:00

.

Rune Krogh

TrønderEnergi

+0:00

.

Frank Norbeck

Manpower

+0:00

.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

+0:00

.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

+0:00

.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

+0:00

.

Jon Vindal

Skanska

+0:00

.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

+0:00

.

Ketil Solem

Broadnet

+0:00

.

Øyvind Skaug

NCC

+0:00

.

Morten Korsvold

Marintek

+0:00

.

Jan Hage

Eget

+0:00

.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00

.

Sigurd Stendal

Kantega

+0:00

.

Nils Tesdal

HIST

+0:00

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Hans Arve Kotsbakk

Fengslet

+0:00

.

Øystein Wiggen

Lindorf

+0:00

.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Ove Bremseth

Consto

+0:00

.

Arild Holm Clausen

NTNU

+0:00

.

John Tore Vik

Fylket

+0:00

.

Trygve Reitan

Statoil

+0:00

.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

+0:00

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Bobo Nordahl

NGU

+0:00

.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

+0:00

.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

+0:00

.

Per Magne Gjersvold

Skanska

+0:00

.

Ole Hjulstad

Noryards

+0:00

.

Are Bruaset

SINTEF Energi

+0:00

.

Hallstein Hemmer

HiST

+0:00

.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

+0:00

.

Svein Hjelset

Eget

+0:00

.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

+0:00

.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

+0:00

.

Erlend Nervik

Unicon

+0:00

.

Erling Bye

BDO AS

+0:00

.

Ivar Erdal

Ecotone

+0:00

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Frode Haugskott

Skaun kommune

+0:00

.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

+0:00

.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

+0:00

.

Stein Ivar Foss

SIT

+0:00

.

Stein Ove Østvik

FHF

+0:00

.

Stig Forbord

Optoplan

+0:00

.

Håvard Eidnes

Uninett

+0:00

.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

+0:00

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Jon Annar Fordal

NRK

+0:00

.

Robert Von Hirsch

Statkraft

+0:00

.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

+0:00

.

Erik Horghagen

BDO AS

+0:00

.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

+0:00

.

Tore Fornes

Statoil

+0:00

.

Frode Stølan

Telenor

+0:00

.

Petter Mikalsen

Telenor

+0:00

.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

+0:00

.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

+0:00

.

Terje Midtbø

NTNU

+0:00

.

Ola Eiken

Quad geometrics

+0:00

Arrangør

Tor Hammer

BN-Bank

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Helge Løseth

Statoil

+0:00

.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

+0:00

.

Dag Stenersen

Sintef

+0:00

.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

+0:00

.

Lasse Natvig

NTNU

+0:00

.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

+0:00

.

Morten Skoglund

Multiconsult

+0:00

.

Inge Nørstebø

Skanska

+0:00

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Roar Sundby

HiST

+0:00

.

Klaus Livik

Powel

+0:00

.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

+0:00

.

Jan Erik Kofoed

NTNU

+0:00

.

Asbjørn Rønning

Fylket

+0:00

.

Olav Kvittem

Uninett

+0:00

.

Bjørn Berger

Statoil

+0:00

.

Oddmar Iversen

HIST

+0:00

.

Rolf Bye

Trondheim Kommune

+0:00

.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

+0:00

.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

+0:00

Arrangør

Tore Heggem

HiNT

Arrangør

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Frank Bjarkø

NRK

+0:00

.

Stein Øvstedal

HIST

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

+0:00

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

+0:00

.

Harald Lauglo

HiST

+0:00

.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

+0:00

.

Atle Mørk

SINTEF

+0:00

.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

+0:00

.

Tor Gjermstad

HEMIT

+0:00

.

Tom Bugge

Det norske

+0:00

.

Steinar Aasvang

Siemens

+0:00

.

Geir Dolmen

KVT

+0:00

.

Ole Lutro

NGU

+0:00

.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

+0:00

.

Edgar Furuholt

Det Norske

+0:00

.

Egil Repvik

NETTseksjonering

+0:00

.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

+0:00

.

Lars Skrøvseth

VisionTech

+0:00

DSQ

Ottar G Kristiansen

Evry

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

Arrangør

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Nils Olav Vennevik

Eget

+0:00

.

Erik Lund

NTNU

+0:00

.

Frode Stensrud

Eget

+0:00

.

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital BIL

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Thore Sundsetvik

Smiths

+0:00

.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

+0:00

.

Bjørn Norberg

Veritas

+0:00

DSQ

Per Skaaraas

Eget

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

+0:00

.

Tore Brurok

Eget

+0:00

.

Magne Måge

Skanska

+0:00

.

Leidulv Vinje

Spenncon

+0:00

.

Torgeir Iversen

Evry

+0:00

.

Martin Melhuus

Veritas

+0:00

.

Leif Engen

SiT BIL

+0:00

.

Finn Faye Knudsen

NTNU

+0:00

.

Harald E Krogstad

NTNU

+0:00

.

Torger Haarberg

Haarberg

+0:00

.

Øistein Åsmul

Kommunen

+0:00

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Robert Strøm

Eget

+0:00

.

Torleif Stephansen

Evry

+0:00

.

Carl Martin Larsen

NTNU

+0:00

Arrangør

Magnus Landstad

NTNU

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Oddvar Opland

Stompa

+0:00

.

Rolf Hellan

Eget

+0:00

.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

+0:00

.

Magne Sæternes

Justervesenet

+0:00

.

Arnfinn Langeland

NTNU

+0:00

.

Edmund Olsen

NTNU

+0:00

.

Roar Kvam

HiST

+0:00

DSQ

Ola Aalde

Reinertsen

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Stig Arild Haugskott

Posten

+0:00

.

Finn Bjørgum

Eget

+0:00

.

Henry Sundsetvik

OTEK

+0:00

.

Jarle Nestvold

Rambøll

+0:00

.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

+0:00

DSQ

Torger Elseth

Eget

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Oddgeir Øfsti

NTNUI

+0:00

.

Thor Meland

Statoil

+0:00

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

+0:00

.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Linn Iren Hansen

Student

+0:00

.

Even Bye

Skoleelev

+0:00

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Oda Q Fossum

Skoleelev

+0:00

.

Emilie Liabakk Eriksen

Skoleelev

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

+0:00

.

Ola Keiserås

Skoleelev

+0:00


Sist oppdatert:

14 mai 2015, 14:24:49

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

276

Antall startet:

276