Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Poengoversikt Romerike 2009Dataeksport
Brikkesys.no

ABIK P12 Lystadmoen 24. august 2009

Klasse: H1-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Stenslet

50:55

+0:00

2.

Gunnar Rustad

FFI

59:29

+8:34

3.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:01:34

+10:39

4.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:04:41

+13:46

5.

Gaute Svenningsen

IFE

1:09:52

+18:57

6.

Frode Lillevold

FFI

1:14:13

+23:18

Klasse: H7-8

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

Bærum kommune

45:11

+0:00

2.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

51:26

+6:15

3.

Øystein Kildahl

AHS

58:12

+13:01

4.

Tormod Kværna

Norsar

1:03:13

+18:02

5.

Jan Erik Torp

FFI

1:04:00

+18:49

6.

Oddvar Selnes

FFI

1:04:12

+19:01

7.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

1:04:51

+19:40

8.

Håkon Halvorsen

Sector Asset Mg

1:05:24

+20:13

9.

Knut Erik Østengen

Thales

1:14:42

+29:31

10.

Tore Lund

Kartkonstruktørene

1:15:49

+30:38

11.

Magne Osmundsen

NILU

1:18:08

+32:57

12.

Arne Petter Bartholdsen

FFI

1:21:53

+36:42

13.

Steinar Myrabø

JERNBANEVERKET

1:32:21

+47:10

14.

Erik Aasen

Dynea

1:32:51

+47:40

15.

Helge Stephansen

T-VIPS

1:33:12

+48:01

16.

Vidar Killingmo

FFI

2:09:43

+1:24:32

Klasse: H9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juul Sverre Stener

OPIL

45:17

+0:00

2.

Kjell Hobøl

AFK

46:53

+1:36

3.

John Thomas Petersen

NORDEA

47:09

+1:52

4.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

50:21

+5:04

5.

Sigfred Fagervik

Thales

52:34

+7:17

6.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

54:46

+9:29

7.

Per Nikolaisen

MØLLER BIL

59:38

+14:21

8.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:04:09

+18:52

9.

Jan Erik Haug

FFI

1:18:47

+33:30

10.

Tron Danielsen

NILU

1:30:40

+45:23

Klasse: H11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Haugros

LØRENSKOG KOMM

30:56

+0:00

2.

Jon Rasmussen

Scandpower

34:37

+3:41

3.

Hans Randen

Craft food

34:50

+3:54

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

41:31

+10:35

5.

Kjell Teigland

PRIVAT

43:10

+12:14

6.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

45:00

+14:04

7.

Aage Mella

SKATTEDIREKTORATET

58:24

+27:28

8.

Harald Wibye

Moss

1:32:23

+1:01:27

Klasse: D1-6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Riktor

IFE

49:10

+0:00

2.

Anne Arntzen

Per Arntzen Trading

1:15:38

+26:28

Klasse: D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

Lørenskog Kommune

1:24:57

+0:00

Klasse: D11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

ROMERIKE POLITI

45:22

+0:00

DSQ

Anne Sjønnesen

NITTEDAL

54:28

39

Klasse: Å(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

NIPRO

55:23

+0:00


Sist oppdatert:

23 september 2009, 19:53:29

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

46

Antall startet:

46