Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 6 - Skjetnemarka, Melhus 19. mai 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Skoleelev

20:09

+0:00

11:11

2.

Bjørnar Kvalen

AGFF

22:39

+2:30

12:35

3.

Solveig Tofte

Trønderbladet

24:44

+4:35

13:44

4.

Oskar Storler

Skoleelev

39:16

+19:07

21:48

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Filip Hoseth

Skoleelev

34:28

+0:00

14:21

2.

Marte Figenschou

Skoleelev

38:56

+4:28

16:13

3.

Frisda Almberg

Skoleelev

38:57

+4:29

16:13

4.

Dominik Breu

Statoil

57:42

+23:14

24:02

5.

Mari Wist Våge

Skoleelev

1:06:22

+31:54

27:39

6.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

1:09:17

+34:49

28:52

7.

Hilde Andersen

Norconsult

1:09:23

+34:55

28:54

Arrangør

Ingrid Rønning

Norwegian Royal Salmon

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Hilde

Student

1:14:45

+0:00

26:41

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Bye

BIL

34:54

+0:00

13:25

2.

Ingrid Grændsen

Agraff

39:44

+4:50

15:16

3.

Marte Willumsen

Agraff

40:05

+5:11

15:25

4.

Vera Vik Bjarkø

Student

41:12

+6:18

15:50

5.

Guro Stødle

NTNU bil

42:28

+7:34

16:20

6.

Oddveig Hovdenak

Agraff

43:41

+8:47

16:48

7.

Rikke Bryntsen

Vegvesenet

55:17

+20:23

21:15

8.

Eleonora Mondo

Reinertsen

1:04:30

+29:36

24:48

9.

Therese Langseth

Student

1:06:09

+31:15

25:26

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karin Bernsmed

Sintef

31:29

+0:00

12:06

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

39:26

+7:57

15:10

3.

Janne Staulen Venes

Statens Vegvesen

59:16

+27:47

22:47

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:21:33

+0:00

13:35

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

46:05

+0:00

17:43

2.

Monika Haga

HiST

49:35

+3:30

19:04

Arrangør

Marit Melhuus

XYLEM

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

1:07:00

+0:00

11:10

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Almås

Leik, IL

36:16

+0:00

13:56

2.

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

40:10

+3:54

15:26

3.

Hilde Forbord

Big Bite

43:09

+6:53

16:35

4.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

44:44

+8:28

17:12

5.

Ragnhild Haugum

Agraff

1:08:34

+32:18

26:22

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

1:06:03

+0:00

23:35

Arrangør

Ingrid Opedal

Øya Videregående skole

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

33:40

+0:00

12:56

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

39:48

+6:08

15:18

3.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

39:55

+6:15

15:21

4.

Lise Martinussen

Eget

40:09

+6:29

15:26

5.

Nina Beate Liabakk

NTNU

42:33

+8:53

16:21

6.

Aashild S. Langseth

Eget

44:03

+10:23

16:56

7.

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

45:38

+11:58

17:33

8.

Erika Bugten

Berg Hansen

46:58

+13:18

18:03

9.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

47:33

+13:53

18:17

10.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

47:38

+13:58

18:19

DSQ

Ingrid Gjersvold

BDO AS

38:02

175

Arrangør

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

Arrangør

Trine Sunnset

Rema1000

Klasse: D 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rine Hanssen

Trondheim Kommune

1:21:42

+0:00

13:37

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

53:33

+0:00

19:07

2.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

1:00:57

+7:24

21:46

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

35:19

+0:00

13:35

2.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

35:34

+0:15

13:40

3.

Trine Barstad

HiST

42:31

+7:12

16:21

4.

Trine M. Stene

SINTEF

44:25

+9:06

17:05

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:17:02

+41:43

29:37

6.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:21:04

+45:45

31:10

DSQ

Gro Rypdal

Bluegarden

22:21

113 115 106 110 123 47

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Grande

Sticos

1:01:45

+0:00

22:03

2.

Sissel Horghagen

HIST

1:03:29

+1:44

22:40

3.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:07:14

+5:29

24:00

4.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

1:22:16

+20:31

29:22

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

36:33

+0:00

14:03

2.

Siri Drogset

HiST

42:01

+5:28

16:09

3.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

44:28

+7:55

17:06

4.

Gunnhild Oftedal

HiST

50:55

+14:22

19:35

Klasse: D 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

2:53:07

+0:00

28:51

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ebba Bredeland

HIST

59:14

+0:00

21:09

2.

Kari Lillealtern

Eget

1:02:03

+2:49

22:09

3.

Anne Furuholt

TOBB

1:09:31

+10:17

24:49

4.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

1:12:18

+13:04

25:49

5.

Maria Sand

Trondheim Kommune

1:16:34

+17:20

27:20

6.

Oddrun Bollingmo

HiST

1:32:42

+33:28

33:06

DSQ

Kirsten Repvik

Eget

1:07:43

106 110 123 47

Klasse: D 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Anne Lise Brenne

Eget

24:36

113 115 106 110 123 47 175

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:02:25

+0:00

22:17

2.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:06:06

+3:41

23:36

3.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:13:55

+11:30

26:23

4.

Britt Kristiansen

Nidarøst, OK

1:36:52

+34:27

34:35

5.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:48:15

+45:50

38:39

6.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:50:04

+47:39

39:18

DSQ

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

44:28

113 64 115 106 110 123

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:39:22

+0:00

35:29

2.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:52:33

+13:11

40:11

3.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

2:08:41

+29:19

45:57

DSQ

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:40:30

113

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:46:55

+0:00

38:11

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Adrian Rodriguez

Reinertsen

1:50:30

+0:00

39:27

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Munkeby

Skanska

1:04:44

+0:00

16:11

2.

Svein Rypdal Henninen

Epson

1:07:59

+3:15

16:59

3.

Anthony Bossard

Atmel

1:11:06

+6:22

17:46

4.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:16:06

+11:22

19:01

5.

Michele Baravalle

NTNU

1:16:41

+11:57

19:10

6.

Tore Munkeby

SAS

1:18:12

+13:28

19:33

7.

Martin Cepelka

NTNU

1:24:11

+19:27

21:02

7.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:24:11

+19:27

21:02

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wolfgang Kampel

NTNU

56:01

+0:00

9:20

2.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:08:58

+12:57

11:29

3.

Magne Svare

Skanska

1:10:53

+14:52

11:48

4.

Kasper Schei

NTNUI

1:13:04

+17:03

12:10

5.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:15:35

+19:34

12:35

6.

Geir Inge Keiserås

Student

1:16:14

+20:13

12:42

7.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

1:22:11

+26:10

13:41

8.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:29:30

+33:29

14:55

9.

Jan Edvard Nødland

Byåsen IL

1:38:05

+42:04

16:20

10.

Jerome Soulard

Atmel

1:41:53

+45:52

16:58

11.

Ivar Melby

Reinertsen

2:00:37

+1:04:36

20:06

Arrangør

Ola Hjulstad

Bravida

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Aass

Faveo

57:07

+0:00

14:16

2.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:10:56

+13:49

17:44

3.

Morten Bjerkås

Reinertsen

1:13:19

+16:12

18:19

4.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

1:26:18

+29:11

21:34

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

51:24

+0:00

8:34

2.

Robert Nyhus

TINE Tunga

1:06:41

+15:17

11:06

3.

Lars Langdal

Contiga AS

1:07:04

+15:40

11:10

4.

Terje Solbakk

NTNU

2:00:37

+1:09:13

20:06

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

51:44

+0:00

12:56

2.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

57:33

+5:49

14:23

3.

Ole-Petter Holmvassdal

Det norske

57:56

+6:12

14:29

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

1:10:36

+18:52

17:39

DSQ

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:11:46

123

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

59:57

+0:00

9:59

2.

Brage Keiserås

Leik

1:00:24

+0:27

10:04

3.

Vegard Hansen

Prima

1:00:56

+0:59

10:09

4.

Skjalg Stordal

Video 4

1:04:13

+4:16

10:42

5.

Øystein Braathen

Statoil

1:17:42

+17:45

12:57

6.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:18:48

+18:51

13:08

7.

Henning Lysaker

Rainpower

1:20:04

+20:07

13:20

8.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:24:31

+24:34

14:05

DSQ

Olle Malmring

Trondheim Kommune

1:06:09

60 61 115 106 51 110 123 47

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

48:00

+0:00

12:00

2.

Odd Magne Reitan

Atmel

51:57

+3:57

12:59

3.

Øystein Grøvlen

Oracle

54:37

+6:37

13:39

4.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

55:09

+7:09

13:47

5.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

1:04:15

+16:15

16:03

6.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:07:52

+19:52

16:58

7.

Anders Ulvolden

NRK

1:09:26

+21:26

17:21

8.

Ole Hogstad

Drivstua Gartneri

1:19:11

+31:11

19:47

9.

Stein Tore Rekdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:23:52

+35:52

20:58

10.

Robert Olsvik

Idrettens Hus BIL

1:35:29

+47:29

23:52

Arrangør

Ove Bremseth

Consto

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bakk

SiNTEF

50:46

+0:00

8:27

2.

John Tore Vik

Fylket

55:18

+4:32

9:13

3.

Ingebrigt Fuglem

Telenor B.I.L. Trondheim

1:06:16

+15:30

11:02

4.

Hans Arve Kotsbakk

Fengslet

1:07:29

+16:43

11:14

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:07:52

+17:06

11:18

6.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:26:01

+35:15

14:20

7.

Øystein Wiggen

Lindorff

1:26:49

+36:03

14:28

8.

Harald Storrønning

ATB

1:27:35

+36:49

14:35

9.

Dag Vidar Jensen

Merit

1:27:58

+37:12

14:39

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Nervik

Unicon

50:11

+0:00

12:32

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

52:01

+1:50

13:00

3.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

54:44

+4:33

13:41

4.

Per Magne Gjersvold

Skanska

1:00:23

+10:12

15:05

5.

Erling Bye

BDO AS

1:00:53

+10:42

15:13

6.

Bobo Nordahl

NGU

1:05:49

+15:38

16:27

7.

Are Bruaset

SINTEF Energi

1:05:50

+15:39

16:27

8.

Geir Paulsen

Siemens

1:12:35

+22:24

18:08

9.

Ivar Erdal

Ecotone

1:19:16

+29:05

19:49

10.

Bjørn Munch

Oracle

1:19:52

+29:41

19:58

11.

Kjell Arne Schanke

E.A. Smith

1:39:14

+49:03

24:48

Arrangør

Atle Pedersen

SINTEF Energi

Arrangør

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

Arrangør

Ole Hjulstad

Noryards

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

Skaun kommune

58:05

+0:00

9:40

2.

Sturla Sæther

Statoil

1:01:38

+3:33

10:16

3.

Jostein Mårdalen

Ntnu

1:03:21

+5:16

10:33

4.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

1:06:48

+8:43

11:08

5.

Arne Helland

Møller Bil

1:07:03

+8:58

11:10

6.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:12:59

+14:54

12:09

7.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

1:14:44

+16:39

12:27

8.

Stig Forbord

Optoplan

1:18:44

+20:39

13:07

9.

Olve Mogstad

Statnett

1:18:57

+20:52

13:09

10.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:21:17

+23:12

13:32

11.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:28:22

+30:17

14:43

12.

Håvard Eidnes

Uninett

1:35:33

+37:28

15:55

Arrangør

Stein Ivar Foss

SIT

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Hammer

BN-Bank

56:56

+0:00

14:14

2.

John Lerli

Trønderbladet

1:02:05

+5:09

15:31

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:03:32

+6:36

15:53

4.

Jim Løvås

Politiet

1:04:36

+7:40

16:09

5.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:04:53

+7:57

16:13

6.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

1:05:49

+8:53

16:27

7.

Helge Eriksen

Eget

1:07:13

+10:17

16:48

8.

Jomar Grøtan

Consto AS

1:07:39

+10:43

16:54

9.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:08:14

+11:18

17:03

10.

Robert Von Hirsch

Statkraft

1:09:51

+12:55

17:27

11.

Ivar Kjøsnes

Statoil

1:12:49

+15:53

18:12

12.

Tore Fornes

Statoil

1:18:27

+21:31

19:36

13.

Ola Eiken

Quad geometrics

1:21:33

+24:37

20:23

14.

Frode Stølan

Telenor

1:23:00

+26:04

20:45

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

1:09:20

+0:00

11:33

2.

Dag Stenersen

Sintef

1:11:37

+2:17

11:56

3.

Inge Nørstebø

Skanska

1:15:07

+5:47

12:31

4.

Helge Løseth

Statoil

1:21:18

+11:58

13:33

5.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:23:00

+13:40

13:50

6.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:28:20

+19:00

14:43

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

26:54

+0:00

10:20

2.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

29:05

+2:11

11:11

3.

Olav Kvittem

Uninett

32:27

+5:33

12:28

4.

Tore Heggem

HiNT

33:01

+6:07

12:41

5.

Roar Sundby

HiST

38:22

+11:28

14:45

6.

Klaus Livik

Powel

38:32

+11:38

14:49

7.

Jan Erik Kofoed

NTNU

39:56

+13:02

15:21

8.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

43:46

+16:52

16:50

9.

Steinar Strømdal

EMma edb

44:40

+17:46

17:10

10.

Øystein Hoffart

JSTA

45:56

+19:02

17:40

11.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

46:10

+19:16

17:45

12.

John Sirum

Rambøll

49:46

+22:52

19:08

13.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:07:09

+40:15

25:49

Arrangør

Eivind Bakk

Eget

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:20:15

+0:00

13:22

2.

Stein Øvstedal

HIST

1:49:42

+29:27

18:17

3.

Viggo Schei

Skanska Aktiv Trondheim

1:54:55

+34:40

19:09

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

48:21

+0:00

17:16

Arrangør

Audun Kleiven

Politiet

Arrangør

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Arne Klemmetsaune

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

30:27

+0:00

11:42

2.

Knut Lillealtern

Eget

32:52

+2:25

12:38

3.

Steinar Aasvang

Siemens

35:35

+5:08

13:41

4.

Tom Bugge

Det norske

36:27

+6:00

14:01

5.

Edgar Furuholt

Det Norske

37:17

+6:50

14:20

6.

Egil Repvik

NETTseksjonering

37:47

+7:20

14:31

7.

Ole Nervik

Eget

38:40

+8:13

14:52

8.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

39:18

+8:51

15:06

9.

Pål Skyberg

Evry

39:51

+9:24

15:19

10.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

40:41

+10:14

15:38

11.

Tor Gjermstad

HEMIT

41:23

+10:56

15:55

12.

Roar Stenset

St Olav

41:43

+11:16

16:02

13.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

42:09

+11:42

16:12

14.

Terje Norddal

Rambøll

45:27

+15:00

17:28

15.

Per Bjørgum

Politiet

47:18

+16:51

18:11

16.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

47:41

+17:14

18:20

17.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

50:28

+20:01

19:24

18.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

56:33

+26:06

21:45

19.

Reidar Skogseth

Evry

59:34

+29:07

22:54

20.

Harald Lauglo

HiST

1:03:04

+32:37

24:15

21.

Atle Mørk

SINTEF

1:06:07

+35:40

25:25

22.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:06:44

+36:17

25:40

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Lund

NTNU

1:23:21

+0:00

13:53

2.

Frode Stensrud

Eget

1:36:23

+13:02

16:03

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:50:25

+27:04

18:24

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

51:02

+0:00

18:13

2.

Bjørn Norberg

Veritas

56:08

+5:06

20:02

3.

Harald E Krogstad

NTNU

1:13:00

+21:58

26:04

4.

Olaf Eggen

Jernia

1:19:01

+27:59

28:13

5.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:20:20

+29:18

28:41

DSQ

Bjørn Flor

Eget

1:42:31

115 123

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Engen

SiT BIL

35:39

+0:00

13:42

2.

Leif Røhjell

Siemens

36:04

+0:25

13:52

3.

Leidulv Vinje

Spenncon

37:05

+1:26

14:15

4.

Knut Skjesol

Statkraft

37:14

+1:35

14:19

5.

Øistein Åsmul

Kommunen

37:31

+1:52

14:25

6.

Odd Musum

Rambøll

37:58

+2:19

14:36

7.

Eigil Sørli

Q-Free

39:57

+4:18

15:21

8.

Tore Kiste

Fylket

45:28

+9:49

17:29

9.

Tore Brurok

Eget

47:17

+11:38

18:11

10.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

53:12

+17:33

20:27

11.

Magne Måge

Skanska

53:50

+18:11

20:42

12.

Torgeir Iversen

Evry

58:03

+22:24

22:19

13.

Torleif Bjørvik

Trollelg

1:25:56

+50:17

33:03

Arrangør

Martin Melhuus

Veritas

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:21:05

+0:00

13:30

2.

Roar Forbord

Terratec

1:29:35

+8:30

14:55

3.

Torleif Stephansen

Evry

1:53:18

+32:13

18:53

DSQ

Robert Strøm

Eget

1:43:25

60 61 115 106 51 110 123 47

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Sæternes

Justervesenet

56:47

+0:00

20:16

2.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

1:03:57

+7:10

22:50

3.

Oddvar Opland

Stompa

1:04:29

+7:42

23:01

4.

Martin Skjetneli

Eget

1:05:11

+8:24

23:16

5.

Ola Aalde

Reinertsen

1:05:58

+9:11

23:33

6.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:09:05

+12:18

24:40

7.

Rolf Hellan

Eget

1:10:48

+14:01

25:17

8.

Edmund Olsen

NTNU

1:16:11

+19:24

27:12

DSQ

Harald Grønli

Eget

1:14:18

47

Arrangør

Ivar Keiserås

Melhus Kommune

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

34:03

+0:00

13:05

2.

Finn Bjørgum

Eget

43:34

+9:31

16:45

3.

Arne Sæterhaug

Eget

44:14

+10:11

17:00

4.

Stig Arild Haugskott

Posten

44:55

+10:52

17:16

5.

Henry Sundsetvik

OTEK

45:28

+11:25

17:29

6.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

55:01

+20:58

21:09

7.

Jarle Nestvold

Rambøll

58:36

+24:33

22:32

8.

Per Løvås

Vegvesenet

1:01:50

+27:47

23:46

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

1:02:38

+0:00

22:22

2.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:07:48

+5:10

24:12

3.

Jostein Glesåen

Gaula

1:11:35

+8:57

25:33

4.

Oddgeir Øfsti

NTNU

2:08:40

+1:06:02

45:57

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:16:28

+0:00

29:24

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Braathen

Student

2:29:25

+0:00

53:21

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

Multiconsult

48:24

+0:00

12:06

2.

Anders Haugskott

Skoleelev

58:57

+10:33

14:44

3.

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:15:06

+26:42

18:46

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

I Beste Laget

31:38

+0:00

12:10

2.

Vebjørn Langseth

Student

1:08:07

+36:29

26:11

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

Skoleelev

57:26

+0:00

9:34

2.

Simen Spets Storhov

Skoleelev

58:07

+0:41

9:41

3.

Erik Frøseth

Oracle

1:15:38

+18:12

12:36


Sist oppdatert:

2 september 2015, 11:28:59

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

300

Antall startet:

300