Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 3.løp 20. mai 2015

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Gill Sandholt

Eidsvoll OL

26:20

+0:00

2.

June Laake

Ullensaker OL

33:07

+6:47

3.

Live Arntsen

Gjerdrum OL

37:36

+11:16

125

4.

Sigrid Skaramyren

Ullensaker OL

38:27

+12:07

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

28:03

+0:00

2.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

31:13

+3:10

3.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

31:53

+3:50

4.

Kaisa Svergja

Gjerdrum OL

37:11

+9:08

5.

Ida Engen

Nes OL

39:02

+10:59

DSQ

Anne Arntsen

Gjerdrum OL

45:57

113

DSQ

Gry Anita Alnæs

Frogner IL

46:35

114 115

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solvor Bjørge

Ullensaker OL

46:24

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

23:13

+0:00

2.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

26:54

+3:41

3.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

40:02

+16:49

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

41:37

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

27:15

+0:00

2.

Pål Stenslet

Privat

35:58

+8:43

3.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

36:11

+8:56

3.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

36:11

+8:56

5.

Haldor Berg

Bjerke

36:43

+9:28

6.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

37:50

+10:35

7.

Tommy Skårbø

Privat

39:22

+12:07

8.

Erik Rosenvold

Østmarka OL

39:28

+12:13

9.

Robin Larsson

Ullensaker OL

40:53

+13:38

10.

Knut Engen

Nes OL

41:01

+13:46

DSQ

Erik Sedin

Ullensaker OL

35:01

116 110

DSQ

Ole Gunnar Johnsen

Ullensaker OL

39:22

113

DSQ

Tor Strand

Eidsvoll OL

40:58

113

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

38:14

+0:00

2.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

45:49

+7:35

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Olav Rustad

Gjerdrum OL

40:00

+0:00

2.

Tore Lund

Gjerdrum OL

47:58

+7:58

125

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

22:54

+0:00

2.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

26:27

+3:33

3.

Tom Eidseter

Eidsvoll OL

26:39

+3:45

4.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

30:19

+7:25

5.

Jon Erik Johnsen

Eidsvoll OL

34:51

+11:57

6.

Terje Ellefsen

Ullensaker OL

36:07

+13:13

7.

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

40:48

+17:54

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Monsrud

Frogner IL

45:30

+0:00

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Werner

Eidsvoll OL

31:51

+0:00

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aniken Rynning

Eidsvoll OL

27:07

Erik D Saxhaug

Eidsvoll OL

21:00

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

21:07

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

16:01

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

24:04

William Stokker

Eidsvoll OL

29:29

Maria Stokker

Eidsvoll OL

29:31

Marcus Langaard

Ullensaker OL

30:31

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

24:01

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

24:20

Nora Flyvholm Berg

Bjerke

22:36

Magnus Flyvholm Berg

Bjerke

25:24

Nora Sørberg

Frogner IL

16:52

Klasse: Mosjon kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Bjørge

Ullensaker OL

26:15

+0:00

2.

Jørgen Gill Sandholt

Eidsvoll OL

26:20

+0:05

3.

Marianne Risebrobakken

Ullensaker OL

29:04

+2:49

4.

Bente Aarhus

Nes OL

29:30

+3:15

5.

Ivar Monsrud

Nes OL

31:01

+4:46

6.

Eli Anne Nyerød

Nes OL

32:16

+6:01

7.

Andrea Bakken

Ullensaker OL

36:04

+9:49

8.

Susanne Eriksen

Ullensaker OL

36:07

+9:52

9.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

36:40

+10:25

10.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

55:47

+29:32

11.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

57:03

+30:48

DSQ

Olav Kvarme

Nes OL

15:51

101 109 125

Klasse: Mosjon mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Sørberg

Frogner IL

30:27

+0:00

2.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

42:17

+11:50

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Terje Bråten

Ullensaker OL

Arrangør

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

Arrangør

Anna Sveen

Ullensaker OL

Arrangør

Jan Sveen

Ullensaker OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

20 mai 2015, 23:09:26

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

73

Antall startet:

73