Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 7 - Månen 26. mai 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Hansen

St Olav

29:39

+0:00

2.

Anne Lende Tjeldflåt

BUFetat

30:00

+0:21

3.

Ingunn Syversen Waage

St Olav

45:37

+15:58

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eriane Mobæk

SIemens

24:45

+0:00

2.

Dominik Breu

Statoil

28:01

+3:16

3.

Sondre Huse

Student

30:28

+5:43

4.

Hanne Hegseth

Miljødirektoratet BIL

31:07

+6:22

5.

Frida Almberg

Student

31:58

+7:13

6.

Marte Figenschou

Skoleelev

31:59

+7:14

7.

Martine Frekhaug

NTNU

32:34

+7:49

8.

Andrine Næss Kvam

Student

34:27

+9:42

9.

Sigurd Braathen

Skoleelev

41:02

+16:17

10.

Anniken Skonhoft

Miljødirektoratet BIL

43:46

+19:01

11.

Mari Wist Våge

Skoleelev

44:33

+19:48

12.

Eva Hugdal

Eget

46:54

+22:09

13.

Hanne Skogestad

Det Norske

47:45

+23:00

DSQ

Grete Varpe

Trondheim fengsel

28:26

150

Arrangør

Hilde Dyrbeck

Statoil

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Hilde

Student

58:46

+0:00

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedvig Åsbøl

NTNUI

48:32

+0:00

2.

Vera Vik Bjarkø

Student

51:31

+2:59

3.

Ingrid Grændsen

Agraff

52:28

+3:56

4.

Marte Willumsen

Agraff

1:01:08

+12:36

5.

Therese Langseth

Student

1:11:36

+23:04

6.

Eleonora Mondo

Reinertsen

1:13:30

+24:58

7.

Lydia Høyem Anker

Agraff

1:14:19

+25:47

8.

Målfrid Sporsheim

Reinertsen

1:15:22

+26:50

9.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

1:18:50

+30:18

10.

Kristin Åstebøl

Nordic Semiconductor

1:18:51

+30:19

11.

Anna Karine Lunna

BEKK

1:19:57

+31:25

12.

Theresa Böllmann

Reinertsen

1:21:07

+32:35

13.

Ingela Reppe

Statoil bil

1:21:49

+33:17

14.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:33:00

+44:28

15.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

2:01:15

+1:12:43

16.

Ingrid Moe Dahl

StatENS Vegvesen

2:01:47

+1:13:15

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Stenseth Kjøs

St Olav

38:52

+0:00

2.

Randi Marie Mohus

St Olav

45:46

+6:54

3.

Beth Carlsen

Reinertsen

1:19:00

+40:08

Brutt

Tove Løberg

Statoil Stjørdal BIL

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:04:45

+0:00

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

43:25

+0:00

2.

Hauhioja Anna

Eget

56:05

+12:40

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

52:43

+0:00

2.

Monika Haga

HiST

1:01:18

+8:35

3.

Trine Nicolaisen

TrønderEnergi

1:01:35

+8:52

4.

Karen Melhuus

Statoil

1:03:24

+10:41

5.

Marit Melhuus

XYLEM

1:04:59

+12:16

6.

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:06:37

+13:54

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

44:17

+0:00

2.

Marianne Wold

Statoil

1:01:56

+17:39

3.

Beate Sitter

HiST

1:02:31

+18:14

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Morset

St. Olavs Hospital

49:02

+0:00

2.

Inger Anne Ryen

Miljødirektoratet BIL

1:01:52

+12:50

3.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:10:34

+21:32

4.

Nina Kristine Reitan

NTNU

1:19:30

+30:28

5.

Ragnhild Haugum

Agraff

1:30:43

+41:41

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åse Rita Ellingsen

Trondheim kommune

42:38

+0:00

2.

Siri Schive Hjelde

NTNU

44:38

+2:00

3.

Eli Langørgen

HIST

48:44

+6:06

4.

Merete Knain

Enova SF

1:08:12

+25:34

Brutt

Eili Kvenild

St Olav

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

45:25

+0:00

2.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

51:17

+5:52

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

51:33

+6:08

4.

Bodil Ruud

Trondheim Kommune

57:58

+12:33

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

58:43

+13:18

6.

Nina Beate Liabakk

NTNU

1:00:16

+14:51

7.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:02:15

+16:50

8.

Lise Martinussen

Eget

1:02:29

+17:04

9.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

1:04:47

+19:22

10.

Aashild S. Langseth

Eget

1:08:50

+23:25

11.

Merete Bjørnås Aarstein

Norconsult

1:29:25

+44:00

12.

Erika Bugten

Berg Hansen

1:32:04

+46:39

Arrangør

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cobien Clarimbould

Trondheim Kommune

50:11

+0:00

2.

Inger Sofie Husby

HIST

2:01:50

+1:11:39

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

45:48

+0:00

2.

Hanne Bysting

Midtbyen Legesenter

53:04

+7:16

3.

Eli Ringdalen

Sintef

1:05:35

+19:47

4.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:26:10

+40:22

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:31:41

+45:53

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HIST

48:24

+0:00

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

52:59

+4:35

3.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

57:28

+9:04

4.

Berit Grande

Sticos

59:36

+11:12

5.

Kari Jakobsen

Eget

1:21:27

+33:03

DSQ

Mildrid Ljosland

HiST

35 38 39 44 64 60 61 150 175

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

1:00:20

+0:00

2.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:07:25

+7:05

DSQ

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

21:36

45 106 55 57 58 64 60 61 150 175

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

45:47

+0:00

2.

Ebba Bredland

HIST

50:41

+4:54

3.

Anne Furuholt

TOBB

55:34

+9:47

4.

Oddrun Bollingmo

HiST

1:14:28

+28:41

5.

Kirsti Haarberg

Haarberg

1:21:08

+35:21

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

44:18

+0:00

2.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

52:53

+8:35

3.

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

54:59

+10:41

4.

Aud Bodil Lund

HVIL

1:04:47

+20:29

5.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

1:11:57

+27:39

6.

Britt Kristiansen

Nidarøst, OK

1:21:33

+37:15

7.

Synnøve Sunde

Miljødirektoratet

1:30:32

+46:14

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

1:18:53

+0:00

2.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:24:14

+5:21

3.

Inger Nestvold

Trondheim Kommune

1:27:53

+9:00

4.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:28:35

+9:42

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Iversen

Eget

1:21:14

+0:00

2.

Margrete Bekkevahr

Eget

1:21:21

+0:07

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Ansnes

Eget

1:15:26

+0:00

2.

Ivar Melby

Reinertsen

1:21:29

+6:03

DSQ

Trond Skjærbusdal

Skanska

1:14:08

39 44 64 60

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Marthinusen

NTNUI

45:36

+0:00

2.

Eirik Munkeby

Skanska

50:54

+5:18

3.

Erik Aune

Statens vegvesen Bergen

51:56

+6:20

4.

Svein Rypdal Henninen

Epson

53:27

+7:51

5.

Michele Baravalle

NTNU

57:23

+11:47

6.

Anthony Bossard

Atmel

58:49

+13:13

7.

Thomas Ramberg

Skanska

1:02:13

+16:37

8.

Erlend Waagø Helgeland

Jernbanen

1:14:01

+28:25

9.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:45:52

+1:00:16

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Lund

SINTEF Energi

52:53

+0:00

2.

Gunnar Skjeflo

St Olav

53:21

+0:28

3.

Jostein Bø Fløystad

Sintef Energi

1:04:20

+11:27

4.

Arild Wærnes

Lindbak BIL

1:06:33

+13:40

5.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

1:09:42

+16:49

6.

Jerome Soulard

Atmel

1:10:09

+17:16

7.

Kasper Schei

NTNUI

1:13:12

+20:19

8.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

1:13:54

+21:01

9.

Snorre Sulheim

Quad geometrics

1:21:16

+28:23

10.

Ola Hjulstad

Bravida

1:37:11

+44:18

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

49:38

+0:00

2.

Odin Damås

Skanska Aktiv

54:59

+5:21

3.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

57:35

+7:57

4.

Asbjørn Bjørgum

Brikkesys

1:01:09

+11:31

5.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:01:46

+12:08

6.

Hallvard Sægrov

Sonans

1:02:07

+12:29

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Nonstad

Vegvesenet

40:20

+0:00

2.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

45:44

+5:24

3.

Andreas Haaland

St Olav

48:32

+8:12

4.

Dyre Meen

Lingit

49:57

+9:37

5.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

51:36

+11:16

6.

Øivind Aunøien

Malvik kommune

52:31

+12:11

7.

Petter Andreas Bergh

NTNU

58:48

+18:28

8.

Per Ole M. Gundersen

St. Olavs Hospital

1:09:54

+29:34

9.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:17:45

+37:25

10.

Esten Ingar Grøtli

SINTEF

1:19:25

+39:05

11.

Andreas Karvonen

Siemens

1:21:55

+41:35

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

43:14

+0:00

2.

Snorre Gangaune

Statkraft

44:55

+1:41

3.

Kurt Amundsen

Avinor

44:59

+1:45

4.

Kyrre Auran

Ranheim Kraft

45:36

+2:22

5.

Eivind Lona

DNV GL

46:33

+3:19

6.

Øystein Tveit

Kongsberg Seatex

50:04

+6:50

7.

Frode Sandøy

Powel

50:14

+7:00

8.

Rolf Sigvart Lea Lein

HiST

1:01:27

+18:13

9.

Lars Brækstad

Eget

1:06:18

+23:04

10.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

1:07:46

+24:32

DSQ

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:02:06

51

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Tegdan

Ecotone

47:45

+0:00

2.

Vegard Hansen

Prima

51:52

+4:07

3.

Fredrik Johannessen

Rambøll

55:31

+7:46

4.

Truls Ryum

NTNU

59:01

+11:16

5.

Øystein Braathen

Statoil

1:03:18

+15:33

6.

Skjalg Stordal

Video 4

1:07:26

+19:41

7.

Henning Lysaker

Rainpower

1:09:25

+21:40

8.

Johan Helle

St. Olavs Hospital

1:15:18

+27:33

9.

Knut Morten Vangen

Miljødirektoratet BIL

1:16:55

+29:10

10.

Jardar Lohne

Sleipner

1:16:57

+29:12

11.

Ola Lædre

Sleipner

1:17:48

+30:03

12.

Øystein Husby

Statnett

1:23:09

+35:24

13.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:29:40

+41:55

14.

Kjell Rune Logan-Halvorsrud

St Olav

1:29:48

+42:03

Arrangør

Svein Olav Dyrhol

Statoil

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milan Bily

Czech

33:22

+0:00

2.

Øystein Grøvlen

Oracle

40:52

+7:30

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

41:13

+7:51

4.

Øyvind Skaug

NCC

41:43

+8:21

5.

Odd Magne Reitan

Atmel

41:47

+8:25

6.

Morten Korsvold

Marintek

46:43

+13:21

7.

Nils Tesdal

HIST

53:10

+19:48

8.

Sigurd Stendal

Kantega

55:38

+22:16

9.

Haukioja Jussi

NTNU

57:32

+24:10

10.

Anders Ulvolden

NRK

1:01:55

+28:33

11.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:04:43

+31:21

12.

Bjørnar Kvalen

AGraff

1:05:02

+31:40

DSQ

Jon Vindal

Skanska

42:54

51

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Huse

Norkart

46:54

+0:00

2.

John Tore Vik

Fylket

47:38

+0:44

3.

Arild Holm Clausen

NTNU

53:04

+6:10

4.

Terje Drøyvold

Tine

1:01:02

+14:08

5.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:01:22

+14:28

6.

Hans Arve Kotsbakk

Fengslet

1:02:27

+15:33

7.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:07:37

+20:43

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

38:13

+0:00

2.

Erlend Nervik

Unicon

38:48

+0:35

3.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

42:33

+4:20

4.

Jan Gunnar Jensås

Natura

43:36

+5:23

5.

Lars-Erik Borge

NTNU

45:59

+7:46

6.

Erling Bye

BDO AS

47:08

+8:55

7.

Leif-Magne Meringdal

Nortura

50:05

+11:52

8.

Ole Hjulstad

Noryards

52:48

+14:35

9.

Bobo Nordahl

NGU

53:22

+15:09

10.

Tor Arne Haugen

DNB

53:41

+15:28

11.

Per Magne Gjersvold

Skanska

54:59

+16:46

12.

Vidar Lunda

DNB

1:05:36

+27:23

13.

Morten Husom

Powel

1:09:00

+30:47

Arrangør

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Ove Tinmannsvik

Multiconsult

49:25

+0:00

2.

Jostein Mårdalen

Ntnu

49:55

+0:30

3.

Stein Ivar Foss

SIT

54:21

+4:56

4.

Kjell Baardsgaard

Jernbanen

57:27

+8:02

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:08:19

+18:54

6.

Terje Berg

Statkraft

1:09:44

+20:19

7.

Frode Vassenden

TrønderEnergi

1:14:28

+25:03

8.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:32:39

+43:14

DSQ

Olve Mogstad

Statnett

1:01:27

51

Arrangør

Sturla Sæther

Statoil

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

41:22

+0:00

2.

Tore Fornes

Statoil

44:55

+3:33

3.

Terje Midtbø

NTNU

46:10

+4:48

4.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

46:17

+4:55

5.

Vemund Jaren

Miljødirektoratet

49:39

+8:17

6.

Erik Horghagen

BDO AS

50:16

+8:54

7.

Oddgeir Rokseth

SINTEF Energi

52:07

+10:45

8.

John Lerli

Trønderbladet

52:37

+11:15

9.

Jomar Grøtan

Consto AS

52:47

+11:25

10.

Petter Mikalsen

Telenor

53:54

+12:32

11.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

53:57

+12:35

12.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

53:58

+12:36

13.

Tor Hammer

BN-Bank

56:57

+15:35

14.

Sverre Torp

St. Olavs Hospital

1:06:50

+25:28

15.

Frode Stølan

Telenor

1:13:14

+31:52

Arrangør

Ivar Kjøsnes

Statoil

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Stenersen

Sintef

56:10

+0:00

2.

Lasse Natvig

NTNU

1:02:26

+6:16

3.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:03:57

+7:47

4.

Eirik Vefsnmo

Bouvet

1:05:28

+9:18

5.

Inge Nørstebø

Skanska

1:15:58

+19:48

6.

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:19:00

+22:50

7.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:23:42

+27:32

8.

Thor Nielsen

Paparazzi

1:28:34

+32:24

9.

Svein Solvik

Evry

1:37:35

+41:25

DSQ

Helge Løseth

Statoil

1:06:05

51

Arrangør

Helge Løseth

Statoil

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Kvittem

Uninett

46:43

+0:00

2.

Klaus Livik

Powel

47:46

+1:03

3.

Tore Heggem

HiNT

47:48

+1:05

4.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

48:18

+1:35

5.

Øystein Hoffart

JSTA

49:41

+2:58

6.

Roar Sundby

HiST

55:05

+8:22

7.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

57:51

+11:08

8.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

59:15

+12:32

9.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:00:20

+13:37

10.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:02:01

+15:18

11.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:02:19

+15:36

12.

Jostein Grepstad

NTNU

1:04:54

+18:11

13.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:06:17

+19:34

14.

Svein Nassvik

Skanska

1:06:44

+20:01

15.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

1:17:44

+31:01

16.

Rune M Holt

NTNU

1:22:02

+35:19

DSQ

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

1:07:22

55

DSQ

John Sirum

Rambøll

1:12:40

55

Arrangør

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNU

58:51

+0:00

2.

Frank Bjarkø

NRK

1:06:28

+7:37

3.

Stein Øvstedal

HIST

2:12:00

+1:13:09

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

37:16

+0:00

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

40:24

+3:08

3.

Reidar Skogseth

Evry

50:58

+13:42

4.

Steinar Kulsås

Heimdal Bilservice

1:20:56

+43:40

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Steinar Aasvang

Siemens

43:16

+0:00

2.

Knut Lillealtern

Eget

43:33

+0:17

3.

Per Bjørgum

Politiet

47:29

+4:13

4.

Roar Stenset

St Olav

47:50

+4:34

5.

Jon Arne Klemmetsaune

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

48:09

+4:53

6.

Tom Bugge

Det norske

50:25

+7:09

7.

Pål Skyberg

Evry

51:45

+8:29

8.

Edgar Furuholt

Det Norske

52:31

+9:15

9.

Tor Gjermstad

HEMIT

53:10

+9:54

10.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

53:53

+10:37

11.

Ottar G Kristiansen

Evry

54:25

+11:09

12.

Trond Damås

Skanska Aktiv

57:00

+13:44

13.

Ole Nervik

Eget

58:26

+15:10

14.

Egil Repvik

NETTseksjonering

59:06

+15:50

15.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:00:58

+17:42

16.

Atle Mørk

SINTEF

1:02:57

+19:41

17.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:04:40

+21:24

18.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:06:30

+23:14

19.

Terje Norddal

Rambøll

1:11:07

+27:51

20.

Magne Rø

St. Olavs Hospital

1:12:08

+28:52

DSQ

Halvor Flatberg

NTNU BIL

50:51

64

DSQ

Anders Waage

St. Olavs Hospital

1:09:44

106 55 57 58 64 60 61 150

DSQ

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:12:00

64

Brutt

Harald Lauglo

HiST

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:08:34

+0:00

2.

Erik Lund

NTNU

1:09:20

+0:46

3.

Tobias Bredland

Eget

1:13:01

+4:27

4.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:22:16

+13:42

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Arne Rye

Rambøll

43:27

+0:00

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

44:00

+0:33

3.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

46:43

+3:16

4.

Bjørn Norberg

Veritas

47:58

+4:31

5.

Olaf Eggen

Jernia

1:00:52

+17:25

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leif Røhjell

Siemens

48:02

+0:00

2.

Øistein Åsmul

Kommunen

48:51

+0:49

3.

Leif Engen

SiT BIL

50:38

+2:36

4.

Eigil Sørli

Q-Free

51:39

+3:37

5.

Magnus Landstad

NTNU

55:19

+7:17

6.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

57:26

+9:24

7.

Martin Melhuus

Veritas

59:07

+11:05

8.

Tore Brurok

Eget

1:02:36

+14:34

9.

Odd Musum

Rambøll

1:02:55

+14:53

10.

Torgeir Iversen

Evry

1:04:08

+16:06

11.

Tore Kiste

Fylket

1:04:21

+16:19

12.

Leidulv Vinje

Spenncon

1:05:45

+17:43

13.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:12:46

+24:44

14.

Magne Måge

Skanska

1:14:01

+25:59

15.

Torleif Bjørvik

Trollelg

1:19:25

+31:23

DSQ

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:07:50

55

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:15:54

+0:00

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:31:07

+15:13

3.

Robert Strøm

Eget

1:41:57

+26:03

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oddvar Opland

Stompa

41:55

+0:00

2.

Edmund Olsen

NTNU

46:08

+4:13

3.

Roar Kvam

HiST

47:50

+5:55

4.

Magne Sæternes

Justervesenet

50:39

+8:44

5.

Rolf Hellan

Eget

1:06:26

+24:31

DSQ

Ola Aalde

Reinertsen

46:06

175

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

49:30

+0:00

2.

Per Løvås

Vegvesenet

1:00:40

+11:10

3.

Finn Bjørgum

Eget

1:05:09

+15:39

4.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:05:41

+16:11

5.

Torger Elseth

Eget

1:15:13

+25:43

6.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:15:50

+26:20

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

1:03:50

55

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

49:35

+0:00

2.

Thor Meland

Statoil

1:02:38

+13:03

3.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:28:21

+38:46

Arrangør

Thor Meland

Statoil

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

1:02:39

+0:00

2.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:20:50

+18:11

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

35:19

+0:00

2.

Henrik Braathen

Student

1:05:58

+30:39

Arrangør

Henrik Braathen

Student

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Skoleelev

48:49

+0:00

2.

Even Bye

Skoleelev

51:19

+2:30

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Vatne

Marintek

50:14

+0:00

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

43:10

+0:00

2.

Petter Reinemo

Asplan Viak

48:58

+5:48

3.

Eirik Marthinsen

Petrell AS

59:53

+16:43

4.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

1:00:29

+17:19

5.

Erik Hegbom

Eget

1:12:36

+29:26

6.

Bjørg Granly

SIemens

1:18:14

+35:04

7.

Mathias Hermstad

Freidig

1:42:23

+59:13


Sist oppdatert:

2 september 2015, 12:59:32

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

354

Antall startet:

354