Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Finnemarka Vårløp 31. mai 2015

Klasse: H 19A, 8.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Nydalens Skiklubb

1:05:25

+0:00

7:26

2.

Eirik Rustad

Raumar O-lag

1:07:32

+2:07

7:40

3.

Espen Jacobsen

IL Tyrving

1:10:37

+5:12

8:01

4.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

1:12:17

+6:52

8:12

5.

David Løver

Modum O-lag

1:12:24

+6:59

8:13

6.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

1:16:03

+10:38

8:38

7.

Gard Lindseth

Nydalens Skiklubb

1:19:27

+14:02

9:01

8.

Svein Nygård

Lillomarka O-lag

1:22:19

+16:54

9:21

9.

Henning Spjelkavik

IL Tyrving

1:22:46

+17:21

9:24

10.

Trond Arne Grønhovd Lund

IL Tyrving

1:27:41

+22:16

9:57

11.

Lars Grønhovd

Modum O-lag

1:34:59

+29:34

10:47

12.

Harald Hovi

Skien O-klubb

1:35:22

+29:57

10:50

13.

Daniel Fløtre

Kongsberg O-lag

1:38:13

+32:48

11:09

14.

Erlend Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

1:45:20

+39:55

11:58

15.

Christian Grotnes

IL Tyrving

1:57:32

+52:07

13:21

DSQ

Inge Lindseth

Nydalens Skiklubb

27:33

36 37 38 36 39 40 41 42 36 43 44 45 4...

DSQ

Jens Torbjørn Sagberg

IL Tyrving

51:10

37 38 36 39 40 41 42 36 43 44 45 46 4...

Klasse: Aapen lang, 6.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Grande

Kongsberg O-lag

1:13:47

+0:00

10:51

2.

Frida Volden

Kongsberg O-lag

1:14:01

+0:14

10:53

3.

Brit Volden

Kongsberg O-lag

1:14:45

+0:58

10:59

4.

Jørn Are-Longfjeld

Modum O-lag

1:16:18

+2:31

11:13

5.

Magne Knudsen

Oppsal IF

1:16:24

+2:37

11:14

6.

Gunnar Hope

Modum O-lag

1:26:44

+12:57

12:45

Klasse: H 40, 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Syver Løken

Kongsberg O-lag

42:02

+0:00

8:45

2.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

51:02

+9:00

10:37

3.

Espen Svae

Sarpsborg O-lag

53:06

+11:04

11:03

4.

Stein Mella

Oppsal IF

58:18

+16:16

12:08

5.

Rune Sørensen

IF Sturla

1:03:09

+21:07

13:09

6.

Stein H. Hagen

Fossum IF

1:10:43

+28:41

14:43

7.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal IF

1:11:46

+29:44

14:57

8.

Ole Myklemyr

Eiker O-lag

1:12:28

+30:26

15:05

9.

Nils Karsten Ceeberg

Andebu IL

1:39:56

+57:54

20:49

DNS

Andre Jægtvik

Konnerud IL

Klasse: H 50, 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

46:16

+0:00

9:38

2.

Guttorm L Egge

OSI

55:55

+9:39

11:38

3.

Jan Morten Andersen

IF Sturla

1:00:51

+14:35

12:40

4.

Anton Plaian

Asker Skiklubb

1:03:19

+17:03

13:11

5.

Arild Storheim

Kongsberg O-lag

1:06:01

+19:45

13:45

6.

Per Olav Rustad

Raumar O-lag

1:14:58

+28:42

15:37

7.

Hallvard Berg

IL Tyrving

1:20:29

+34:13

16:46

8.

Petter Fure

Oppsal IF

1:31:36

+45:20

19:05

9.

Ivar Lindseth

Ringerike O-lag

2:09:51

+1:23:35

27:03

DNS

Jens Kristian Kopland

Modum O-lag

Klasse: H 60, 4.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Eriksen

OSI

46:10

+0:00

10:44

2.

Hans Roar Bakken

Eiker O-lag

48:44

+2:34

11:20

3.

Magne Vollen

OSI

52:25

+6:15

12:11

4.

Per Osen

Vestre Aker Skiklubb

53:23

+7:13

12:24

5.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

53:54

+7:44

12:32

6.

Sveinung Rekaa

Notodden O-lag

55:57

+9:47

13:00

7.

Øyvind Gylder

Asker Skiklubb

57:49

+11:39

13:26

8.

Per Ølchkers

IL Tyrving

58:39

+12:29

13:38

9.

Rolf Lunde

Eiker O-lag

1:00:38

+14:28

14:06

10.

Helge Lye

IL Tyrving

1:01:13

+15:03

14:14

11.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

1:03:49

+17:39

14:50

12.

Svein Grønhovd

Modum O-lag

1:07:54

+21:44

15:47

13.

Ove Gunnar Jacobsen

Stokke IL

1:08:22

+22:12

15:53

14.

Rolf Gunnar Bredesen

Fossum IF

1:14:05

+27:55

17:13

15.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

1:18:52

+32:42

18:20

16.

Georg Kapperud

Oppsal IF

1:48:14

+1:02:04

25:10

DSQ

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

40:42

50 51 52 49

Klasse: H 70, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnar Øvreås

Botne Skiklubb

59:42

+0:00

15:42

2.

John Ivar Kjellevold

Modum O-lag

1:02:57

+3:15

16:33

3.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

1:06:49

+7:07

17:35

4.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

1:07:16

+7:34

17:42

5.

Kjell Klokkerud

Eiker O-lag

1:11:38

+11:56

18:51

6.

Harald Wibye

OK Moss

1:36:27

+36:45

25:22

7.

Lasse Vråle

IF Sturla

1:36:50

+37:08

25:28

DSQ

Roar Bjordal

Oppsal IF

1:05:20

35 42

Klasse: H 75, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Lund

Larvik OK

46:07

+0:00

17:44

2.

Asbjørn Bræck

Kongsberg O-lag

46:59

+0:52

18:04

3.

Steinar Ruud

Konnerud IL

47:29

+1:22

18:15

4.

Ronald Malcolm

Larvik OK

50:45

+4:38

19:31

5.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

55:18

+9:11

21:16

6.

Arne Øfsthus

Asker Skiklubb

55:53

+9:46

21:29

7.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:03:16

+17:09

24:20

8.

Ivar L. Berg

IF Sturla

1:08:21

+22:14

26:17

9.

Thor Edvardsen

Larvik OK

1:08:23

+22:16

26:18

10.

Per Meiland

Lommedalens IL

1:53:27

+1:07:20

43:38

DSQ

Bjørn Egner

Heming Orientering

48:01

52

Klasse: H 80, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg O-lag

50:15

+0:00

19:19

2.

Leiv Hope

Kongsberg O-lag

56:59

+6:44

21:55

Klasse: H 85, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Helge Tvedten

Larvik OK

56:18

84

Klasse: H 10-12, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Ølchkers

IL Tyrving

30:29

16:02

Bo Utseth Bøhlerengen

Oppsal IF

50:22

26:30

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

29:13

15:22

Halvor Løken

Kongsberg O-lag

22:12

11:41

Sturla Rognskog Mella

Oppsal IF

41:12

21:41

Klasse: H 15-16 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Patrick Thomassen

Modum O-lag

48:22

+0:00

12:05

Klasse: H 13-14, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

48:19

+0:00

21:00

Klasse: H 15-16, 4.0km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

1:01:23

+0:00

15:20

Klasse: H 17-18, 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

43:50

+0:00

9:07

2.

Vegard Myklemyr

Eiker O-lag

45:51

+2:01

9:33

3.

Jonas Solem Tronrud

Eiker O-lag

1:42:45

+58:55

21:24

Klasse: H 17AK, 4.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Lesteberg

Kongsberg O-lag

41:30

+0:00

8:38

31

2.

Mats Olav Berg

IL Tyrving

1:05:28

+23:58

13:38

31

3.

Magnus Erstad

IL Tyrving

1:16:04

+34:34

15:50

31

4.

Bård Engzelius Gylder

Asker Skiklubb

1:17:32

+36:02

16:09

31

5.

Peter Carlsen

Røyken O-lag

1:20:44

+39:14

16:49

31 39

Klasse: H 17C, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amund Myklebust Lindseth

Ringerike O-lag

45:10

+0:00

13:17

2.

August Borgevad Kornerud

Eiker O-lag

48:30

+3:20

14:15

3.

Henrik Herø

Eiker O-lag

49:28

+4:18

14:32

4.

Hans Herman Herø

Eiker O-lag

53:28

+8:18

15:43

5.

Halvard Foss

Eiker O-lag

1:19:03

+33:53

23:15

DSQ

Trond Ceeberg

Andebu IL

1:13:53

51

DSQ

Ivar Tyse

Eiker O-lag

Klasse: N aapen, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofia Ølchkers

IL Tyrving

31:39

16:39

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik O-lag

1:05:55

34:41

Ingrid Lesteberg

Kongsberg O-lag

46:24

24:25

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal IF

35:45

18:48

55

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

30:43

16:10

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg O-lag

32:12

16:56

Ulrik Fønstelien

Noteam

1:04:21

33:52

Odin Fismen

Fossum IF

1:04:31

33:57

Klasse: D 19 A, 6.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audrun Utskarpen

OSI

1:27:59

+0:00

12:56

2.

Kajsa Svergja

Raumar O-lag

1:42:25

+14:26

15:03

DNS

Maren Kopland

Modum O-lag

Klasse: D 40, 4.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Dirro Bøhlerengen

Østmarka O-lag

49:28

+0:00

11:30

2.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

59:27

+9:59

13:49

3.

Milda Ølchkers

IL Tyrving

1:00:11

+10:43

13:59

4.

Laila Thomassen

Modum O-lag

1:07:14

+17:46

15:38

5.

Heidi Myklemyr

Eiker O-lag

1:16:25

+26:57

17:46

6.

Kristin Sørensen

IF Sturla

1:21:54

+32:26

19:02

Klasse: D 50, 4.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grete Rustad

Raumar O-lag

49:00

+0:00

11:23

2.

Grete Borge Hovi

Skien O-klubb

52:45

+3:45

12:16

3.

Helga Haverstad

Lierbygda O-lag

53:20

+4:20

12:24

4.

Berit Danielsen

IL Tyrving

55:37

+6:37

12:56

5.

Kjersti Hov

Fossum IF

59:09

+10:09

13:45

6.

Kirsti Aas Olsen

Eiker O-lag

1:04:35

+15:35

15:01

7.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:05:03

+16:03

15:07

84

8.

Ragnhild Hultgreen

Ringerike O-lag

1:06:14

+17:14

15:24

9.

Ingrid Opsahl Bredesen

Fossum IF

1:07:07

+18:07

15:36

DSQ

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:10:02

52 49 80

DSQ

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

1:16:28

52 49 47

DSQ

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

1:18:17

39

Klasse: D 60, 3.8 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud I. Spjelkavik

IL Tyrving

1:28:11

+0:00

23:12

2.

Gry Bruland Vråle

IF Sturla

1:38:18

+10:07

25:52

3.

Helga Peveri

Eiker O-lag

1:53:11

+25:00

29:47

DSQ

Unn Ellefsen

IL Tyrving

1:25:00

52 49

Klasse: D 70, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken O-lag

44:50

+0:00

17:14

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

45:53

+1:03

17:38

3.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

57:02

+12:12

21:56

4.

Hanne Bræck

Kongsberg O-lag

1:04:06

+19:16

24:39

5.

Hjørdis Øvreås

Botne Skiklubb

1:06:19

+21:29

25:30

6.

Hjørdis Egner

Heming Orientering

1:07:43

+22:53

26:02

7.

Lisa Sørensen

Røyken O-lag

1:38:57

+54:07

38:03

DSQ

Inger Lise Bjordal

Oppsal IF

1:32:15

46 51

Klasse: D 75, 2.6 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

55:33

+0:00

21:21

2.

Marit Økern Jensen

Bærums Skiklubb

1:02:40

+7:07

24:06

Klasse: D 17 AK, 4.3 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Zsuzsa Fey

IL Tyrving

45:15

+0:00

10:31

2.

Åsa Frantzen

IL Tyrving

57:06

+11:51

13:16

3.

Anne Marthe Peveri

Eiker O-lag

1:07:51

+22:36

15:46

4.

Ingrid Letmolie

Eiker O-lag

1:14:25

+29:10

17:18

5.

Fride Sørensen

IF Sturla

1:20:31

+35:16

18:43

6.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

1:22:02

+36:47

19:04

Klasse: D 17 C, 3.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Viken

Eiker O-lag

52:58

+0:00

15:34

2.

Enikø Bertalan

Asker Skiklubb

1:25:06

+32:08

25:01

3.

Mona Dalgård Løken

Kongsberg O-lag

2:00:19

+1:07:21

35:23

DSQ

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg O-lag

3:40

36 38 39 42 43 54 50 51 71

DSQ

Inger Isnes Tyse

Eiker O-lag

Klasse: D 17 N, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andrine Myklebust Lindseth

Ringerike O-lag

1:04:06

+0:00

26:42

2.

Rigmor Nordal

Andebu IL

2:00:00

+55:54

50:00

Klasse: D 10-12, 1.9 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Mille Jægtvik

Konnerud IL

Klasse: D 13-14, 2.4 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker O-lag

26:26

+0:00

11:00

2.

Iselin Sørensen

IF Sturla

28:59

+2:33

12:04

3.

Alvilde Lysaker Sanden

Eiker O-lag

31:21

+4:55

13:03

4.

Solveig Letmolie

Eiker O-lag

35:15

+8:49

14:41

5.

Carmen Dirro

Måren OK

36:34

+10:08

15:14

6.

Oda Isnes Tyse

Eiker O-lag

37:56

+11:30

15:48

7.

Oda Gjerdahl

Berger og Svelvik O-lag

44:30

+18:04

18:32

Klasse: D 15-16, 4.0 km

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lotte Myklemyr

Eiker O-lag

57:48

+0:00

14:27

2.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

58:54

+1:06

14:43

3.

Anna Isnes Tyse

Eiker O-lag

59:52

+2:04

14:58

4.

Johanne Viken Flaten

Eiker O-lag

1:00:51

+3:03

15:12


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 juni 2015, 10:34:14

Arrangør:

Viul OK

Antall deltagere:

173

Antall startet:

169