Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #1 27. mai 2015

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

23:09

12:51

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

26:04

14:28

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

21:42

12:03

Solveig Gangstad Norhøi

Kolbotn og Skimt OL

55:13

30:40

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

30:34

16:58

Tor Kvåle

Ås-NMBU Orientering

23:50

13:14

Sol Haraldsen

Måren OK

23:34

13:05

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

31:29

17:29

Synnøve Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

24:57

13:51

DSQ

Michelle Berge-Kvarme

Kolbotn og Skimt OL

30:36

112

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noor Dirro

Måren OK

17:18

+0:00

9:06

2.

Christine Kure

Ås-NMBU Orientering

20:02

+2:44

10:32

2.

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

20:02

+2:44

10:32

4.

Synnøve Arnesen

Kolbotn og Skimt OL

25:34

+8:16

13:27

5.

Luiciana Svads

Måren OK

25:44

+8:26

13:32

6.

Jane Moen

Ås-NMBU Orientering

27:37

+10:19

14:32

7.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

1:14:58

+57:40

39:27

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carmen Dirro

Måren OK

30:56

+0:00

11:53

2.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

35:40

+4:44

13:43

Klasse: D 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øydis Herland

Kolbotn og Skimt OL

25:21

+0:00

13:20

2.

Idun Frislid

Kolbotn og Skimt OL

25:23

+0:02

13:21

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

37:16

+0:00

12:01

2.

Linn Mei Waaler

Måren OK

38:46

+1:30

12:30

3.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

40:18

+3:02

13:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

40:59

+0:00

9:59

2.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

45:15

+4:16

11:02

3.

Marianne Strandseter

IL Tyrving

1:26:37

+45:38

21:07

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

43:52

+0:00

14:09

2.

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

45:25

+1:33

14:39

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

36:49

+0:00

11:52

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

39:18

+2:29

12:40

3.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

41:21

+4:32

13:20

4.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

47:07

+10:18

15:11

5.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

48:48

+11:59

15:44

6.

Anne Nydal

Asker Skiklubb

52:36

+15:47

16:58

7.

Grete Berntsen

Måren OK

53:46

+16:57

17:20

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

1:02:40

+0:00

20:12

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

37:37

+0:00

14:28

2.

Ingrid Lome-Hagman

Kolbotn og Skimt OL

42:44

+5:07

16:26

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

22:38

12:34

Håvard Endresen

Måren OK

28:17

15:42

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

21:44

12:04

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

16:52

9:22

Theo Winsents Sæter

Måren OK

50:56

28:17

Sander Frantzen

Kolbotn og Skimt OL

23:39

13:08

Jørgen Rønning Johansen

Måren OK

26:25

14:40

Mathias Rønning Johansen

Måren OK

54:11

30:06

Ask Emanuel Vinjar Haug

Måren OK

21:42

12:03

Sigurd Storaunet

Ås-NMBU Orientering

31:44

17:37

Magnus Klaveness

Måren OK

19:18

10:43

Bjørn Emil Damlien

Måren OK

40:36

22:33

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

14:49

+0:00

7:47

2.

Andreas Gjetanger

Måren OK

15:13

+0:24

8:00

3.

Trygve Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

22:28

+7:39

11:49

4.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

25:00

+10:11

13:09

5.

Anders Haugene

Måren OK

25:50

+11:01

13:35

6.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

29:05

+14:16

15:18

7.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

30:54

+16:05

16:15

8.

Magnus Endresen

Måren OK

38:57

+24:08

20:30

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

18:52

+0:00

7:15

DSQ

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

24:26

137

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

20:48

+0:00

10:56

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Adelsten Røsholm

Bækkelagets SK

47:42

+0:00

11:38

2.

Andreas Vaage

Bækkelagets SK

52:25

+4:43

12:47

3.

Lukas Bjelde

Måren OK

1:01:09

+13:27

14:54

4.

Markus Månum Moen

Måren OK

1:19:16

+31:34

19:20

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

53:30

+0:00

8:46

2.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

55:07

+1:37

9:02

3.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

58:48

+5:18

9:38

4.

Håvard Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

59:57

+6:27

9:49

5.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:00:56

+7:26

9:59

6.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

1:04:38

+11:08

10:35

7.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:13:31

+20:01

12:03

8.

Morten Tangen

Måren OK

1:16:46

+23:16

12:35

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

37:42

+0:00

9:11

2.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

48:15

+10:33

11:46

3.

Pål Winsents

Måren OK

50:45

+13:03

12:22

4.

Lars Petter Endresen

Måren OK

51:06

+13:24

12:27

DSQ

Henrik Vaage

Bækkelagets SK

2:35

109 116 121 122 124 128 131 132 135 137 150 249

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

36:22

+0:00

8:52

2.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

37:08

+0:46

9:03

3.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

39:20

+2:58

9:35

4.

Ove Martinsen

Hauketo IF

39:57

+3:35

9:44

5.

Bård Bjørhei

Kolbotn og Skimt OL

40:08

+3:46

9:47

6.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets SK

42:21

+5:59

10:19

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

48:39

+12:17

11:51

8.

Roar Nydal

Asker Skiklubb

50:52

+14:30

12:24

9.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:09:35

+33:13

16:58

10.

Rune Moian

Asker Skiklubb

1:17:25

+41:03

18:52

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Erik Østlie

Driv IL

27:49

+0:00

8:58

2.

Nils-Petter Wiik

Driv IL

32:39

+4:50

10:31

3.

Per Hermann Krøger

Måren OK

33:43

+5:54

10:52

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

35:31

+7:42

11:27

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

36:24

+8:35

11:44

6.

Jon Fredriksen

Hauketo IF

36:47

+8:58

11:51

7.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

42:56

+15:07

13:50

8.

Trond Wettergreen

Driv IL

44:52

+17:03

14:28

9.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

45:48

+17:59

14:46

10.

Peter Klaveness

Måren OK

50:35

+22:46

16:19

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

38:23

+0:00

12:22

2.

Bjørn Tveite

Ås-NMBU Orientering

57:13

+18:50

18:27

3.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

59:47

+21:24

19:17

4.

Åsmund Jahr

Driv IL

1:07:23

+29:00

21:44

5.

Per Erik Sørensen

Haugerud IF

1:11:42

+33:19

23:07

6.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

1:34:35

+56:12

30:30

DSQ

Magnar Nilsen

Kolbotn og Skimt OL

15:54

125 128 131 132 135 137 150 249

DSQ

Harald Wibye

OK Moss

57:06

104 131 132

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

39:29

+0:00

9:52

2.

Ingrid Tveite

Ås-NMBU Orientering

49:56

+10:27

12:29

3.

Kai Fredrik Langebeck

Kolbotn og Skimt OL

1:38:24

+58:55

24:36

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

31:27

+0:00

12:05

2.

Andreas Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

35:10

+3:43

13:31

3.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

36:00

+4:33

13:50

4.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

41:40

+10:13

16:01

5.

Monica Strand

Måren OK

41:52

+10:25

16:06

6.

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

42:03

+10:36

16:10

7.

Linda Fredh

Måren OK

46:08

+14:41

17:44

8.

Espen Delp

Måren OK

52:50

+21:23

20:19

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Daniel Mania

Ås-NMBU Orientering

22:55

+0:00

12:03


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 mai 2015, 22:46:54

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

119

Antall startet:

119