Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 4.løp 27. mai 2015

Klasse: 6 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

46:19

+0:00

2.

Pål Stenslet

Privat

1:03:48

+17:29

3.

Dag Økern

Frogner IL

1:04:20

+18:01

4.

Terje Bråten

Ullensaker OL

1:15:16

+28:57

5.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

1:22:12

+35:53

6.

Tommy Skårbø

Privat

1:25:51

+39:32

7.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

1:30:34

+44:15

DSQ

Ole Gunnar Johnsen

Ullensaker OL

1:05:29

31 70 35 40 41 58 36 37 38

Klasse: 6 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Grethe Rustad

Gjerdrum OL

1:06:50

+0:00

2.

Silje Ekroll Jahren

Ullensaker OL

1:13:41

+6:51

Klasse: 3,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Østereng

Gjerdrum OL

31:01

+0:00

2.

Knut Engen

Nes OL

32:14

+1:13

3.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

36:50

+5:49

4.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

39:12

+8:11

5.

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

39:53

+8:52

6.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

40:20

+9:19

7.

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

46:49

+15:48

8.

Gunnar Fosstveit

Ullensaker OL

47:31

+16:30

9.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

50:04

+19:03

10.

Tore Lund

Gjerdrum OL

56:28

+25:27

11.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

1:00:12

+29:11

12.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

1:01:33

+30:32

13.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

1:01:34

+30:33

14.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

1:03:37

+32:36

15.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:03:47

+32:46

DSQ

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

21:25

43 40 36 37 38 165

Klasse: 3,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katja Jahren

Gjerdrum OL

39:39

+0:00

2.

Ann Kristin Moelanden

Gjerdrum OL

41:05

+1:26

3.

Ida Engen

Nes OL

41:26

+1:47

4.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

48:15

+8:36

5.

Anne Arntsen

Gjerdrum OL

53:48

+14:09

5.

Anne Arntsen

Gjerdrum OL

53:48

+14:09

7.

Ingjerd Vestengen

Lillomarka OL

56:29

+16:50

DSQ

Solvor Bjørge

Ullensaker OL

21:22

43 40 36 37 38 165

DSQ

Andrea Bakken

Ullensaker OL

1:32:30

37 38

Klasse: 2,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

27:08

+0:00

2.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

29:57

+2:49

3.

Martin Skuterud

Gjerdrum OL

43:35

+16:27

4.

William Jødahl

Gjerdrum OL

43:43

+16:35

5.

Kristian Skuterud

Gjerdrum OL

44:39

+17:31

6.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

1:05:12

+38:04

7.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

1:05:15

+38:07

8.

Stian Moseide Sørlie

Gjerdrum OL

+0:0-8

8.

Herman Hvideberg Moer

Gjerdrum OL

+0:0-8

Klasse: 2,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Anne Nyerød

Nes OL

37:23

+0:00

2.

Eveline Hoppa

Gjerdrum OL

39:27

+2:04

3.

Julie Hvideberg Moer

Gjerdrum OL

47:07

+9:44

4.

Sigrid Skaramyren

Ullensaker OL

1:11:30

+34:07

DSQ

Live Arntsen

Gjerdrum OL

50:55

36 37 46 34 42 38

Klasse: 2,0 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

17:37

+0:00

2.

Sindre Moe Landen

Gjerdrum OL

20:01

+2:24

3.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

20:34

+2:57

4.

Ove Werner

Eidsvoll OL

24:11

+6:34

5.

Magnus Flyvholm Berg

Bjerke

26:25

+8:48

Klasse: 2,0 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thea Flatås

Gjerdrum OL

21:42

+0:00

2.

Jenny Skuterud

Gjerdrum OL

21:47

+0:05

3.

Emma Ailin Skårbø

Ullensaker OL

21:55

+0:13

4.

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

23:56

+2:14

5.

Nora Flyvholm Berg

Bjerke

26:16

+4:34

6.

Hedda Herseth Bjerke

Bjerke

26:20

+4:38

7.

Anita Hvam

Gjerdrum OL

39:42

+18:00

8.

Therese Moe Landem

Gjerdrum OL

43:04

+21:22

9.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

44:35

+22:53

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Ingrid Eide Rapp

Gjerdrum OL

Arrangør

Anders Kronberg

Gjerdrum OL

Arrangør

Øystein Rapp

Gjerdrum OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 mai 2015, 19:37:05

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

66

Antall startet:

66