Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tradisjonsbæreren 31. mai 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Grønli

Freidig

39:29

Oskar Falk-Larssen Krogsrud

Malvik IL

33:10

Ane Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

39:21

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

28:51

Nora Halvorsen

Freidig

54:15

Gaute Romundstad

Nidarøst OK

48:25

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

1:04:21

83

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

1:04:20

Una Nomeland

Byåsen IL

36:44

83 95 90

Frida Skarpnes

Freidig

54:12

Eira Forsbakk Asplem

Freidig

1:17:33

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

38:58

Tora Kittilsen

Freidig

43:21

Maria Strømdal Wik

Freidig

50:15

Marita Aske

Freidig

1:11:11

DSQ

Una Kittilsen

Freidig

33:24

77

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

40:43

+0:00

Klasse: D 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Tveit

OL Trollelg

37:16

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Mona Eggen Kongsbak

Wing OK

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

36:09

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

55:50

+0:00

2.

Ane Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

58:04

+2:14

3.

Anna Renolen

Wing OK

1:06:42

+10:52

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

1:09:57

+14:07

DNS

Sarah Brynhildsen

Wing OK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Hokholt

NTNUI

1:08:36

+0:00

2.

Gunhild Rogne Halland

NTNUI

1:12:44

+4:08

3.

Mari Angell-Petersen

Freidig

1:17:45

+9:09

4.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

1:27:50

+19:14

5.

Marit Vala

NTNUI

1:50:54

+42:18

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

1:04:43

+0:00

2.

Torunn Spets Storhov

Freidig

1:18:52

+14:09

DSQ

Heidi Arnesen

Freidig

36:33

76 131 105 123 100 175

DSQ

Margot Bolstad Lynum

Freidig

1:46:15

105

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

1:06:34

+0:00

2.

Rine Hanssen

Byåsen IL

1:08:19

+1:45

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

1:09:24

+2:50

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

1:02:41

+0:00

2.

Ruth Schmid

OL Trollelg

1:18:10

+15:29

3.

Heidi Meyer Midtun

Freidig

1:27:44

+25:03

4.

Anne-Sofie Gjermstad

Nidarøst OK

1:41:50

+39:09

5.

Ingerid Angell-Petersen

Freidig

1:53:32

+50:51

DNS

Gro Solnørdal

Rudsbygd IL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Freidig

1:10:28

+0:00

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

30:44

Tristan Halvorsen

Freidig

1:14:01

Jørgen Aune

Byåsen IL

54:11

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Grønli

Freidig

29:01

+0:00

2.

Andreas Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

39:51

+10:50

3.

Petter Andreas Lona

Wing OK

48:53

+19:52

4.

Aapo Haukioja

Nidarøst OK

56:52

+27:51

DSQ

Iver Dalsaune Thun

Freidig

43:39

96 85 123

DSQ

Tord Romundstad

Nidarøst OK

48:29

93 123

DNS

Erlend Aune

Byåsen IL

Klasse: H 11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Håkon Wærnes Øfsti

Melhus IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

35:58

+0:00

2.

Mikkel Holt

Freidig

1:00:17

+24:19

3.

Vegard Kittilsen

Freidig

1:02:15

+26:17

DSQ

Jostein Rø

Freidig

27:38

60 118 88 78 123 100 175

DSQ

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

53:51

118 88 78 123

DNS

Jonas Grønli

Freidig

DNS

Lars Sandstad

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Asplem

Freidig

55:22

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Spets Storhov

Freidig

53:59

+0:00

2.

Mathias Vindal

Freidig

57:42

+3:43

3.

Oscar Lyngen

Frol IL

1:01:39

+7:40

4.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

1:04:46

+10:47

5.

Mats Eidsmo

Freidig

1:05:14

+11:15

6.

Mathias Hermstad

Freidig

1:05:50

+11:51

7.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

1:26:15

+32:16

8.

Anders Haugskott

OL Trollelg

+0:0-59

DNS

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Preben Antonsen

Byåsen IL

1:20:42

+0:00

DNS

Adrian Opheim

Freidig

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Keiserås

IL Leik

1:14:55

+0:00

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

OL Trollelg

1:15:53

+0:00

2.

Vegard Ruttenborg

NTNUI

1:18:48

+2:55

3.

Erik Gustafsson

NTNUI

1:21:15

+5:22

4.

Pål Kittilsen

Freidig

1:22:42

+6:49

5.

Ola Berger

Byåsen IL

1:23:51

+7:58

6.

Mikkel Sørensen

NTNUI

1:24:31

+8:38

7.

Seppo Järvinen

NTNUI

1:26:24

+10:31

8.

Jørgen Fiskum

Frol IL

1:27:03

+11:10

9.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

1:29:57

+14:04

10.

Åsmund Skomedal

NTNUI

1:39:56

+24:03

11.

Tommy Schmid

OL Trollelg

1:42:59

+27:06

12.

Stig Magnar Løvås

Freidig

1:43:30

+27:37

13.

Jostein Bø Fløystad

Freidig

1:45:56

+30:03

14.

Halvor Lund

Freidig

1:46:18

+30:25

15.

Mihail Utkin

Wing OK

1:46:42

+30:49

16.

Einar Hjortås

NTNUI

1:59:39

+43:46

17.

Markus Glad

NTNUI

2:11:58

+56:05

18.

Frederik Seeger

NTNUI

2:18:37

+1:02:44

DSQ

Morten Andreas Nome

BSI - Orientering

52:49

88 78 120 81 130 97 105 104 101 106 103 84 12...

DNS

Kristian Stensrud

OL Trollelg

DNS

Paul Sirum

Frol IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Røstum

OL Gaula

1:00:30

+0:00

2.

Vegard Hansen

OL Trollelg

1:02:01

+1:31

3.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

1:06:08

+5:38

4.

Brage Keiserås

IL Leik

1:08:03

+7:33

5.

Vegard Grønli

Freidig

1:08:28

+7:58

6.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

1:13:17

+12:47

7.

Agnar Renolen

Wing OK

1:13:29

+12:59

8.

Jørgen Longva

Byåsen IL

1:13:51

+13:21

9.

Arild H Clausen

Freidig

1:14:33

+14:03

10.

Asle Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

1:18:25

+17:55

11.

Bjørn P. Løvås

Nidarøst OK

1:22:54

+22:24

12.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

1:23:45

+23:15

13.

Jon Vindal

Wing OK

1:30:54

+30:24

14.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

1:33:09

+32:39

15.

Eivind Lona

Wing OK

1:51:13

+50:43

DNS

Torgeir Aune

Byåsen IL

DNS

Olle Malmring

Freidig

DNS

Skjalg Stordal

Byåsen IL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Haugskott

OL Trollelg

1:01:55

+0:00

2.

Dag Ove Tinmannsvik

OL Trollelg

1:07:03

+5:08

3.

Geir Owren

Freidig

1:19:03

+17:08

4.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

1:40:07

+38:12

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNUI

46:25

+0:00

2.

Tore Angell-Petersen

Freidig

1:03:40

+17:15

3.

Anders Waage

Freidig

1:07:09

+20:44

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:10:37

+24:12

5.

Rune M Holt

Freidig

1:37:29

+51:04

DNS

Paul Martin Berg

Rudsbygd IL

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

1:05:24

+0:00

2.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:08:34

+3:10

3.

Anders Lauglo

OL Trollelg

1:15:56

+10:32

4.

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

1:21:16

+15:52

5.

Paul Forseth

OL Trollelg

1:24:21

+18:57

6.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

1:25:44

+20:20

7.

Robert Strøm

Wing OK

1:26:19

+20:55

8.

Arne Sæterhaug

Byåsen IL

1:32:07

+26:43

DSQ

Gunnar Østerbø

Freidig

1:17:30

61

DNS

Magnus Landstad

Freidig

Klasse: A6

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Aalde

Freidig

56:06

+0:00

2.

Kari Solem Aune

Byåsen IL

1:19:57

+23:51

3.

Jan Hage

IL Leik

1:22:51

+26:45

4.

Helge Eriksen

Byåsen IL

1:24:07

+28:01

5.

Erling Bye

Byåsen IL

1:24:50

+28:44

6.

Øystein Grøvlen

Nidarøst OK

1:26:03

+29:57

7.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

1:37:42

+41:36

8.

Hilvi Emerence Hamar

Freidig

1:47:06

+51:00

DSQ

Gaute Nepstad

NTNUI

2:27:22

76 131 105 123 100

DNS

Wolfgang Kampel

NTNUI

DNS

Alex Pedersen

OL Trollelg

Klasse: B4

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

OL Trollelg

58:08

+0:00

2.

Marcus Barstad Smevik

Byåsen IL

1:09:02

+10:54

3.

Hannne Jørgensen

Oddersjå

1:21:56

+23:48

4.

Eirik Lundteigen Aune

Byåsen IL

1:25:49

+27:41

5.

Finn Bjørgum

Nidarøst OK

1:26:20

+28:12

6.

Ingrid Liabakk

Byåsen IL

1:29:33

+31:25

7.

Eline Halset

NTNUI

2:12:11

+1:14:03

8.

Inger Anne Ryen

Verdal OK

+0:0-8

DSQ

Susanna Brynhildsen

Wing OK

43:54

118 88 78 123 100 175

Klasse: C3

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Geving Skulbørstad

Stjørdals-Blink Orientering

50:56

+0:00

DNS

Sara Oden-Haugen

Klasse: A12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Svare

Skanska

2:35:20

+0:00

Klasse: A7

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Aune

1:38:07

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

29 september 2015, 18:51:44

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

158

Antall startet:

139