Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 8 - Ulvåsen 2. juni 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Elisabeth Ulkestad

St. Olavs Hospital

17:33

+0:00

12:32

2.

Ingunn Waage

St. Olavs Hospital

17:40

+0:07

12:37

3.

Hester Berge

NTNU

27:05

+9:32

19:20

4.

Astrid Gangås Berdal

Skoleelev

54:45

+37:12

39:06

5.

Ola Gangås Berdal

Skoleelev

54:46

+37:13

39:07

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Grønset

Orkdal kommune

39:06

+0:00

20:34

2.

Frida Almberg

Skoleelev

1:11:34

+32:28

37:40

3.

Marte Figenschou

Skoleelev

1:11:37

+32:31

37:41

DSQ

Andrine Næss Kvam

Student

55:26

58 139 60 61

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Lobke Gierman

NTNU

59:39

115 47 117 118 110 113

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lien Johnsen

Skoleelev

52:40

+0:00

12:50

2.

Ingrid Grændsen

Agraff

1:04:33

+11:53

15:44

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

1:17:00

+24:20

18:46

4.

Marte Willumsen

Agraff

1:19:51

+27:11

19:28

5.

Rikke Bryntesen

Vegvesenet

1:25:45

+33:05

20:54

6.

Guro Stødle

NTNU bil

1:32:18

+39:38

22:30

DSQ

Anna Karine Lunna

BEKK

1:17:10

38 92 110 47 115 150 175

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

1:14:23

+0:00

18:08

DSQ

Gunnveig Gangås

Orkanger IF

1:17:35

36 38 92 110 47 115 150

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Randi Wærnes

Skanska

27:21

64 65 35 36 69 38 39 92 95 96 150 175

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Næss Olsen

Nylander

54:36

+0:00

20:13

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Melhuus

XYLEM

1:41:12

+0:00

24:40

DSQ

Jane Kristin Norhagen

TrønderEnergi

1:39:12

175

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

1:10:39

+0:00

11:23

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maj-Lisbet Rønning

NTNU

54:48

+0:00

20:17

2.

Beate Sitter

HiST

1:24:32

+29:44

31:18

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mai Iren Almås

Il Leik

1:12:31

+0:00

17:41

2.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

1:19:20

+6:49

19:20

3.

Ragnhild Haugum

Agraff

1:39:53

+27:22

24:21

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elfrid P By

Orkdal Regnskapskontor

47:26

+0:00

17:34

2.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

54:04

+6:38

20:01

3.

Eili Kvenild

St Olav

1:23:03

+35:37

30:45

DSQ

Merete Knain

Enova SF

1:09:30

115 47 117 118 110 113 150

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

1:00:47

+0:00

14:49

2.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

1:09:09

+8:22

16:51

3.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

1:10:50

+10:03

17:16

4.

Aashild S. Langseth

Eget

1:13:42

+12:55

17:58

5.

Erika Bugten

Berg Hansen

1:15:13

+14:26

18:20

6.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

1:21:12

+20:25

19:48

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

58:05

+0:00

21:30

2.

Inger Sofie Husby

HIST

1:42:35

+44:30

37:59

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

1:07:51

+0:00

16:32

2.

Trine Barstad

HiST

1:08:50

+0:59

16:47

3.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

1:17:12

+9:21

18:49

4.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:27:49

+19:58

21:25

5.

Bodil Monsen

Sintef

1:33:15

+25:24

22:44

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HIST

57:45

+0:00

21:23

2.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

1:01:48

+4:03

22:53

3.

Berit Grande

Sticos

1:21:58

+24:13

30:21

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Orkdal kommune

55:27

+0:00

13:31

2.

Gunnhild Oftedal

HiST

1:05:17

+9:50

15:55

3.

Heidi Midtun

Jernbanen

1:10:15

+14:48

17:08

4.

Siri Drogset

HiST

1:11:12

+15:45

17:21

5.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

2:24:35

+1:29:08

35:15

DSQ

Tone Kristin Smistad

St. Olavs Hospital BIL

24:35

35 36 38 92 110 47 115 150

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn Kari Hygen

Hygen Energi

44:16

+0:00

16:23

2.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

44:45

+0:29

16:34

3.

Ebba Bredland

HIST

1:02:19

+18:03

23:04

4.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

1:03:19

+19:03

23:27

5.

Anne Furuholt

TOBB

1:11:23

+27:07

26:26

DSQ

Marit Bjørgum

Eget

1:40:18

113 150

DSQ

Maria Sand

Trondheim Kommune

1:48:13

113

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

1:07:49

+0:00

25:07

2.

Gerd Karin Skjøtskift

St Olav

1:15:43

+7:54

28:02

3.

Randi Irene Engen

SiT BIL

1:16:08

+8:19

28:11

DSQ

Aud Bodil Lund

HVIL

1:11:13

175

DSQ

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

1:18:20

110 113 150

DSQ

Eva Aalde

St. Olavs Hospital

1:36:32

113

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Inge Keiserås

Student

1:03:34

+0:00

14:46

2.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

1:17:22

+13:48

17:59

3.

Eirik Munkeby

Skanska

1:22:25

+18:51

19:10

4.

Anthony Bossard

Atmel

1:24:24

+20:50

19:37

5.

Marius Evjen

Student

1:32:09

+28:35

21:25

6.

Karl Morten Lunna

Sonans

1:54:16

+50:42

26:34

DSQ

Tore Munkeby

SAS

14:24

65 44 36 45 92 110 47 113 150 175

DSQ

Arne Ilseng

NTNU

41:40

36 45 92 110 47 113 150 175

DSQ

Jonas Hjulstad

Skoleelev

1:08:30

36 45 92 110 47 113 150

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alastair Brunton

Simply Excited

1:08:56

+0:00

11:07

2.

Magne Svare

Skanska

1:19:25

+10:29

12:48

3.

Erik Aune

Statens vegvesen

1:20:16

+11:20

12:56

4.

Jerome Soulard

Atmel

1:37:56

+29:00

15:47

5.

Ola Hjulstad

Bravida

1:39:45

+30:49

16:05

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

51:54

+0:00

12:04

2.

Andreas Winnem

Reinertsen

1:29:46

+37:52

20:52

DSQ

Nicholai Carlsen

DNB

1:52:04

95 45 92 110 47 113 150

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

55:00

+0:00

8:52

2.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

1:11:00

+16:00

11:27

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kurt Amundsen

Avinor

52:38

+0:00

12:14

2.

Frode Sandøy

Powel

58:31

+5:53

13:36

3.

Otto Jonassen Wittner

Uninett

1:01:07

+8:29

14:12

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

1:06:10

+0:00

10:40

2.

Fredrik Johannessen

Rambøll

1:09:40

+3:30

11:14

3.

Brage Keiserås

Leik

1:23:20

+17:10

13:26

4.

Jardar Lohne

Sleipner

1:29:35

+23:25

14:26

5.

Ola Lædre

Sleipner

1:32:55

+26:45

14:59

DSQ

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

53:36

38 39 92 95 96 150 175

DSQ

Olle Malmring

Trondheim Kommune

1:01:39

39 92 95 96 150

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

47:52

+0:00

11:07

2.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

58:01

+10:09

13:29

3.

Odd Magne Reitan

Atmel

58:34

+10:42

13:37

4.

Morten Korsvold

Marintek

1:03:24

+15:32

14:44

5.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

1:04:12

+16:20

14:55

6.

Erik Johannessen

StatENS vegvesen Bergen

1:09:01

+21:09

16:03

7.

Rune Krogh

TrønderEnergi

1:27:14

+39:22

20:17

DSQ

Bjørnar Kvalen

AGraff

2:06:41

45 110 47 113 150

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

1:12:43

+0:00

11:43

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:17:29

+4:46

12:29

3.

Bård Smestad

KDS

1:22:32

+9:49

13:18

4.

Dag Vidar Jensen

Merit

2:01:47

+49:04

19:38

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

51:07

+0:00

11:53

2.

Lars-Erik Borge

NTNU

52:25

+1:18

12:11

3.

Bobo Nordahl

NGU

1:06:03

+14:56

15:21

4.

Tor Arne Haugen

DNB

1:07:53

+16:46

15:47

5.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:31:56

+40:49

21:22

DSQ

Erling Bye

BDO AS

23:03

44 36 45 92 110 47 113 150

DSQ

Morten Husom

Powel

55:38

36 45 92 110 47 113 150 175

DSQ

Øystein Nytrø

NTNU

1:01:29

175

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jostein Mårdalen

Ntnu

1:00:01

+0:00

9:40

2.

Sturla Sæther

Statoil

1:08:18

+8:17

11:00

3.

Stein Ivar Foss

SIT

1:08:58

+8:57

11:07

4.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:16:40

+16:39

12:21

5.

Olve Mogstad

Statnett

1:21:39

+21:38

13:10

6.

Håvard Eidnes

Uninett

1:43:17

+43:16

16:39

DSQ

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

1:07:39

38 39 92

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Olav Åmot

TrønderEnergi

50:39

+0:00

11:46

2.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

1:00:13

+9:34

14:00

3.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

1:00:42

+10:03

14:06

4.

Jomar Grøtan

Consto AS

1:02:14

+11:35

14:28

5.

John Lerli

Trønderbladet

1:03:35

+12:56

14:47

6.

Bjarne Bugten

Statoil BIL Trondheim

1:06:35

+15:56

15:29

7.

Erik Horghagen

BDO AS

1:09:56

+19:17

16:15

8.

Petter Mikalsen

Telenor

1:12:44

+22:05

16:54

9.

Tore Fornes

Statoil

1:20:43

+30:04

18:46

10.

Frode Stølan

Telenor

1:31:21

+40:42

21:14

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

1:09:35

+0:00

11:13

2.

Inge Nørstebø

Skanska

1:12:24

+2:49

11:40

3.

Hans Boye Skogstad

SiNTEF

1:14:20

+4:45

11:59

4.

Kjell Maroni

Fiskeri og havbruksnæringens forskningsfond

1:33:46

+24:11

15:07

5.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:38:32

+28:57

15:53

DSQ

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

47:58

157 64 65 35 36 69 38 39 92 95 96 150

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Statoil Stjørdal BIL

49:41

+0:00

12:07

2.

Bjørn Berger

Statoil

54:52

+5:11

13:22

3.

Klaus Livik

Powel

58:19

+8:38

14:13

4.

Tore Heggem

HiNT

1:00:15

+10:34

14:41

5.

Øystein Hoffart

JSTA

1:02:26

+12:45

15:13

6.

Stein Arne Sæther

Adresseavisen

1:09:19

+19:38

16:54

7.

Olav Kvittem

Uninett

1:11:49

+22:08

17:30

8.

Roar Sundby

HiST

1:12:53

+23:12

17:46

9.

Reinold Ellingsen

NTNU

1:14:00

+24:19

18:02

10.

Jan Erik Kofoed

NTNU

1:17:41

+28:00

18:56

11.

Oddmar Iversen

HIST

1:18:36

+28:55

19:10

12.

Asbjørn Rønning

Fylket

1:21:55

+32:14

19:58

13.

John Sirum

Rambøll

1:22:53

+33:12

20:12

14.

Kåre Eggereide

Rambøll

1:58:38

+1:08:57

28:56

DSQ

Jostein Grepstad

NTNU

1:20:20

36 38 92 110 47 115 150

DSQ

Halvard Kjønli

Orkanger IF

2:02:57

175

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:25:00

+0:00

13:42

2.

Stein Øvstedal

HIST

2:35:46

+1:10:46

25:07

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

39:57

+0:00

14:47

2.

Erling Rise

Eget

1:00:36

+20:39

22:26

3.

John K Lium

Eget

1:23:03

+43:06

30:45

DSQ

Reidar Ottem

MTG

54:14

113 150 175

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

50:09

+0:00

12:13

2.

Per Bjørgum

Politiet

52:15

+2:06

12:44

3.

Ottar G Kristiansen

Evry

54:12

+4:03

13:13

4.

Tom Bugge

Det norske

1:01:20

+11:11

14:57

5.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

1:01:59

+11:50

15:07

6.

Edgar Furuholt

Det Norske

1:04:48

+14:39

15:48

7.

Halvor Flatberg

NTNU BIL

1:04:53

+14:44

15:49

8.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

1:05:13

+15:04

15:54

9.

Egil Repvik

NETTseksjonering

1:05:56

+15:47

16:04

10.

Ole Nervik

Eget

1:07:13

+17:04

16:23

11.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:13:38

+23:29

17:57

12.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

1:16:39

+26:30

18:41

13.

Pål Skyberg

Evry

1:18:19

+28:10

19:06

14.

Harald Lauglo

HiST

1:28:55

+38:46

21:41

15.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

1:35:44

+45:35

23:20

DSQ

Trond Damås

Skanska Aktiv

1:24:11

175

Arrangør

Steinar Aasvang

Siemens

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:22:52

+0:00

13:21

2.

Erik Lund

NTNU

1:30:32

+7:40

14:36

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:37:34

+14:42

15:44

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnt Johan Skjetne

Eget

45:13

+0:00

16:44

2.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

51:21

+6:08

19:01

3.

Bjørn Norberg

Veritas

52:49

+7:36

19:33

4.

Odd Arne Rye

Rambøll

53:02

+7:49

19:38

5.

Harald E Krogstad

NTNU

1:15:44

+30:31

28:02

6.

Thore Sundsetvik

Smiths

1:41:13

+56:00

37:29

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Skjesol

Statkraft

57:03

+0:00

13:54

2.

Leif Røhjell

Siemens

58:30

+1:27

14:16

3.

Leif Engen

SiT BIL

1:00:48

+3:45

14:49

4.

Øistein Åsmul

Kommunen

1:01:17

+4:14

14:56

5.

Eigil Sørli

Q-Free

1:02:36

+5:33

15:16

6.

Torgeir Iversen

Evry

1:08:29

+11:26

16:42

7.

Odd Musum

Rambøll

1:09:10

+12:07

16:52

8.

Martin Melhuus

Veritas

1:11:04

+14:01

17:20

9.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:15:33

+18:30

18:25

10.

Tore Kiste

Fylket

1:15:34

+18:31

18:25

11.

Tore Brurok

Eget

1:16:40

+19:37

18:41

12.

Torleif Bjørvik

Trollelg

1:29:07

+32:04

21:44

13.

Torfinn Knotten

StatoilHydro

1:37:07

+40:04

23:41

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:33:35

+0:00

15:05

2.

Torleif Stephansen

Evry

2:17:28

+43:53

22:10

3.

Robert Strøm

Eget

2:31:54

+58:19

24:30

DSQ

Roar Forbord

Terratec

28:01

36 69 38 39 92 95 96 150 175

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Kvam

HiST

49:54

+0:00

18:28

2.

Arnfinn Langeland

NTNU

54:00

+4:06

20:00

3.

Rolf Hellan

Eget

54:44

+4:50

20:16

4.

Oddvar Opland

Stompa

58:17

+8:23

21:35

5.

Edmund Olsen

NTNU

1:12:28

+22:34

26:50

6.

Ola Aalde

Reinertsen

1:17:04

+27:10

28:32

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

52:23

+0:00

12:46

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

1:08:28

+16:05

16:41

3.

Stig Arild Haugskott

Posten

1:15:10

+22:47

18:20

4.

Henry Sundsetvik

OTEK

1:17:01

+24:38

18:47

5.

Per Løvås

Vegvesenet

1:22:49

+30:26

20:11

6.

Jarle Nestvold

Rambøll

1:24:10

+31:47

20:31

7.

Arne Sæterhaug

Eget

1:24:41

+32:18

20:39

DSQ

Finn Bjørgum

Eget

1:14:01

36 38 92 110

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Meland

Statoil

51:56

+0:00

19:14

2.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

1:06:40

+14:44

24:41

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

NTNUI

1:10:45

+0:00

17:15

DSQ

Paul Forseth

Trondheim Kommune

1:50:29

38

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oda Fossum

Skoleelev

1:00:51

+0:00

14:50


Sist oppdatert:

2 september 2015, 11:29:22

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

224

Antall startet:

224