Klasse: D 11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Camilla Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 35:58 | 23:58 | |||||
Malin Gjetanger | MÃ¥ren OK | 27:25 | 18:16 | |||||
Sigrid Aaby Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 21:19 | 14:12 | |||||
Hanna Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 22:44 | 15:09 | |||||
Guro Frøseth | Kolbotn og Skimt OL | 36:18 | 24:12 | |||||
Michelle Berge-Kvarme | Kolbotn og Skimt OL | 36:21 | 24:14 | |||||
Marie Rød | Kolbotn og Skimt OL | 32:43 | 21:48 | |||||
Synnøve Arnesen | Kolbotn og Skimt OL | 43:14 | 28:49 | |||||
Johanne Helene Walker Ørka | Ås-NMBU Orientering | 41:36 | 27:44 | |||||
Wiel Marie Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 30:04 | 20:02 | |||||
Klasse: D 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christine Kure | Ã…s-NMBU Orientering | 21:13 | +0:00 | 11:47 | |||
2. | Tiril Lilleheier | Ã…s-NMBU Orientering | 21:14 | +0:01 | 11:47 | |||
3. | Selma Færden | Kolbotn og Skimt OL | 25:53 | +4:40 | 14:22 | |||
4. | Sofie Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 34:17 | +13:04 | 19:02 | |||
DSQ | Noor Dirro | MÃ¥ren OK | 18:03 | 44 | ||||
Klasse: D 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Carmen Dirro | MÃ¥ren OK | 32:49 | +0:00 | 13:07 | |||
Klasse: D 13-16N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Maria Bertelsen | Kolbotn og Skimt OL | 1:04:13 | +0:00 | 35:40 | |||
2. | Maiken Langli | Kolbotn og Skimt OL | 1:04:15 | +0:02 | 35:41 | |||
Klasse: D 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 31:47 | +0:00 | 10:35 | |||
2. | Linn Mei Waaler | MÃ¥ren OK | 1:01:02 | +29:15 | 20:20 | |||
Klasse: D 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kine Odden | Østmarka OK | 49:12 | +0:00 | 11:26 | |||
2. | Hege Ynn Jødal | Bækkelagets SK | 1:09:27 | +20:15 | 16:09 | |||
3. | Maria Torgersen | Bækkelagets SK | 1:28:18 | +39:06 | 20:32 | |||
4. | Johanne Øderud Vatne | Bækkelagets SK | 1:38:10 | +48:58 | 22:49 | |||
DSQ | Goro Tillerås Urset | Ås-NMBU Orientering | 1:08:28 | 32 39 40 38 42 43 44 | ||||
Brutt | Rannveig W. Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 29:44 | 36 37 38 42 43 44 249 | ||||
Klasse: D 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kjersti Holt Hanssen | MÃ¥ren OK | 38:56 | +0:00 | 12:58 | |||
2. | Cathrine Palmgren | Kolbotn og Skimt OL | 52:23 | +13:27 | 17:27 | |||
DSQ | Ingrid M. Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 28:02 | 40 33 41 43 44 249 | ||||
Klasse: D 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Tove Strand | MÃ¥ren OK | 32:47 | +0:00 | 10:55 | |||
2. | Gunn-Torill Hokholt | Kolbotn og Skimt OL | 39:51 | +7:04 | 13:17 | |||
3. | Mona Strand | MÃ¥ren OK | 44:06 | +11:19 | 14:42 | |||
4. | May Bente Brurberg | Ã…s-NMBU Orientering | 44:19 | +11:32 | 14:46 | |||
5. | Gro Hege Ludvigsen | MÃ¥ren OK | 1:02:12 | +29:25 | 20:44 | |||
6. | Marit VÃ¥gsnes | Kolbotn og Skimt OL | 1:15:58 | +43:11 | 25:19 | |||
DSQ | Ingrid Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 26:32 | 40 33 41 43 44 249 | ||||
DSQ | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 1:01:51 | 33 | ||||
DSQ | Grete Berntsen | MÃ¥ren OK | 1:06:03 | 33 41 | ||||
Klasse: D 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Bodil Klakegg | Kolbotn og Skimt OL | 1:01:44 | +0:00 | 20:34 | |||
2. | Sissel Olaisen | Kolbotn og Skimt OL | 1:06:37 | +4:53 | 22:12 | |||
DSQ | Anne Kaasa | Driv IL | 59:35 | 40 | ||||
Klasse: D 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Unni Bøhlerengen | Måren OK | 40:54 | +0:00 | 16:21 | |||
2. | Inger Halck | MÃ¥ren OK | 48:42 | +7:48 | 19:28 | |||
3. | Ingrid Lome-Hagman | Kolbotn og Skimt OL | 56:09 | +15:15 | 22:27 | |||
4. | Aud Margret Kirkhorn | MÃ¥ren OK | 1:14:15 | +33:21 | 29:42 | |||
Klasse: H 11-12N | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Magnus Kvarme Gangnæs | Ås-NMBU Orientering | 22:51 | 15:14 | |||||
HÃ¥vard Endresen | MÃ¥ren OK | 36:36 | 24:24 | |||||
Sigurd Storaunet | Ã…s-NMBU Orientering | 34:42 | 23:08 | |||||
Leo Dahlstrøm | Kolbotn og Skimt OL | 29:12 | 19:28 | |||||
Magnus Klaveness | MÃ¥ren OK | 19:46 | 13:10 | |||||
Tor Kvåle | Ås-NMBU Orientering | 28:00 | 18:40 | |||||
Torbjørn Walker Ørka | Ås-NMBU Orientering | 33:38 | 22:25 | |||||
Klasse: H 11-12 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anselm Reichenbach | Oppsal Orientering | 17:35 | +0:00 | 9:46 | |||
2. | Andreas Gjetanger | MÃ¥ren OK | 17:40 | +0:05 | 9:48 | |||
3. | Magnus Endresen | MÃ¥ren OK | 22:25 | +4:50 | 12:27 | |||
4. | Trygve Lillehammer | Ã…s-NMBU Orientering | 36:54 | +19:19 | 20:30 | |||
5. | David Megard Grønli | Kolbotn og Skimt OL | 57:03 | +39:28 | 31:41 | |||
Klasse: H 13-14 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nils Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 24:13 | +0:00 | 9:41 | |||
2. | Vegard Aarstad | Ã…s-NMBU Orientering | 43:01 | +18:48 | 17:12 | |||
Klasse: H 15-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Olav Torgersen | Bækkelagets SK | 55:53 | +0:00 | 12:59 | |||
2. | Andreas Vaage | Bækkelagets SK | 59:45 | +3:52 | 13:53 | |||
3. | Martin Adelsten Røsholm | Bækkelagets SK | 1:01:49 | +5:56 | 14:22 | |||
4. | Markus MÃ¥num Moen | MÃ¥ren OK | 1:32:14 | +36:21 | 21:26 | |||
5. | Lukas Bjelde | MÃ¥ren OK | 1:34:15 | +38:22 | 21:55 | |||
Klasse: H 17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Felix Breitschädel | Bækkelagets SK | 52:55 | +0:00 | 8:23 | |||
2. | Gløer Winsvold | Sentrum OK | 1:02:27 | +9:32 | 9:54 | |||
3. | Gunnar Tenge | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:54 | +11:59 | 10:18 | |||
4. | Jo Inge Fjellstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:06:51 | +13:56 | 10:36 | |||
5. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 1:09:52 | +16:57 | 11:05 | |||
6. | Henrik Eijsink | Ã…s-NMBU Orientering | 1:11:38 | +18:43 | 11:22 | |||
7. | Morten Tangen | MÃ¥ren OK | 1:35:31 | +42:36 | 15:09 | |||
DSQ | Johan Johansen | Sentrum OK | 53:07 | 41 38 40 33 45 42 43 44 249 | ||||
DSQ | David Gottfridsson | Lillomarka OL | 58:14 | 40 | ||||
Klasse: H 40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Erlend Rehn | Kolbotn og Skimt OL | 50:19 | +0:00 | 11:42 | |||
2. | Anders Færden | Kolbotn og Skimt OL | 56:04 | +5:45 | 13:02 | |||
3. | Henrik Vaage | Bækkelagets SK | 58:42 | +8:23 | 13:39 | |||
4. | Lars Petter Endresen | MÃ¥ren OK | 1:03:07 | +12:48 | 14:40 | |||
5. | Martin Reichenbach | Oppsal Orientering | 1:21:46 | +31:27 | 19:00 | |||
DSQ | Kai Fredrik Langebeck | Kolbotn og Skimt OL | 32 39 40 35 36 37 38 42 43 44 249 | |||||
Klasse: H 50- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Knut Bjørkelo | Kolbotn og Skimt OL | 39:08 | +0:00 | 9:06 | |||
2. | Bård Bjørhei | Kolbotn og Skimt OL | 46:40 | +7:32 | 10:51 | |||
3. | Bjørnar Gammelsæter | Kolbotn og Skimt OL | 47:11 | +8:03 | 10:58 | |||
4. | Morten Karlsen | MÃ¥ren OK | 50:03 | +10:55 | 11:38 | |||
5. | Ove Kristian Jødal | Bækkelagets SK | 50:40 | +11:32 | 11:46 | |||
6. | Per Arne Andresen | Kolbotn & Skimt | 54:38 | +15:30 | 12:42 | |||
7. | Bjørn Sverre Gulheim | Kolbotn og Skimt OL | 56:47 | +17:39 | 13:12 | |||
8. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:02:26 | +23:18 | 14:31 | |||
9. | Clas Svanteson | Kolbotn og Skimt OL | 1:03:54 | +24:46 | 14:51 | |||
10. | Lars Arnesen | Bækkelagets SK | 1:16:50 | +37:42 | 17:52 | |||
DSQ | Ivar Maalen | Ã…s-NMBU Orientering | 33:51 | 35 36 37 | ||||
DSQ | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 1:04:34 | 35 36 37 38 42 43 44 | ||||
Klasse: H 60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Stein Turtumøygard | Måren OK | 35:07 | +0:00 | 11:42 | |||
DSQ | Per-Erik Østlie | Driv IL | 46:17 | 41 | ||||
DSQ | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | 50:59 | 41 43 44 | ||||
DSQ | Trond Wettergreen | Driv IL | 52:59 | 40 33 41 43 44 | ||||
DSQ | Stig Hultgreen Karlsen | Oppsal Orientering | 1:02:07 | 33 | ||||
Klasse: H 70- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ã…smund Jahr | Driv IL | 56:40 | +0:00 | 18:53 | |||
2. | Magnar Nilsen | Kolbotn og Skimt OL | 1:11:47 | +15:07 | 23:55 | |||
3. | Kolbjørn Megard | Kolbotn og Skimt OL | 1:17:41 | +21:01 | 25:53 | |||
DSQ | Bjørn Tveite | Ås-NMBU Orientering | 1:01:08 | 40 33 41 43 44 | ||||
DSQ | Johan Theisen | Kolbotn og Skimt OL | 1:02:42 | 43 44 249 | ||||
DSQ | Carl-Fred. Kolderup | Stabæk IF | 1:13:39 | 33 | ||||
DSQ | Harald Wibye | OK Moss | 1:24:09 | 45 39 40 41 43 | ||||
Klasse: Ã…pen B | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Jon Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 29:57 | +0:00 | 11:58 | |||
2. | Espen Delp | MÃ¥ren OK | 34:52 | +4:55 | 13:56 | |||
3. | Andreas Lundqvist | Ã…s-NMBU Orientering | 36:12 | +6:15 | 14:28 | |||
4. | Eli Moe | Ã…s-NMBU Orientering | 36:16 | +6:19 | 14:30 | |||
5. | Andrine Langebeck | Kolbotn og Skimt OL | 38:16 | +8:19 | 15:18 | |||
6. | Fredrik Færden | Kolbotn og Skimt OL | 38:49 | +8:52 | 15:31 | |||
7. | Tora Frøseth | Kolbotn og Skimt OL | 39:03 | +9:06 | 15:37 | |||
8. | Monica Strand | MÃ¥ren OK | 39:36 | +9:39 | 15:50 | |||
9. | Trond Møretrø | Kolbotn og Skimt OL | 42:49 | +12:52 | 17:07 | |||
10. | Kjetil Jacobsen | Hamar OK | 50:32 | +20:35 | 20:12 | |||
11. | Vera Telje Sjølie | Norges Bank | 52:07 | +22:10 | 20:50 | |||
12. | Linda Fredh | MÃ¥ren OK | 1:27:15 | +57:18 | 34:54 | |||
13. | Tor Kaurin | MÃ¥ren OK | 1:30:00 | +1:00:03 | 36:00 | |||
Klasse: åpen C | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Thor Ivar Gangnæs | Ås-NMBU Orientering | 18:40 | +0:00 | 10:22 |
Sist oppdatert: | 3 juni 2015, 18:32:28 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 117 |
Antall startet: | 117 |