Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 5.løp 3. juni 2015

Klasse: 4,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Rustad

Gjerdrum OL

35:13

+0:00

2.

Dag Økern

Frogner IL

48:27

+13:14

3.

Pål Stenslet

Privat

48:45

+13:32

4.

Ståle Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

49:42

+14:29

5.

Bent Skatvedt

Ullensaker OL

53:39

+18:26

6.

Terje Bråten

Ullensaker OL

55:18

+20:05

7.

Haldor Berg

Bjerke

1:00:36

+25:23

8.

Trond Erik Hovind

Ullensaker OL

1:11:35

+36:22

9.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

1:30:45

+55:32

10.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

1:35:03

+59:50

DSQ

Tommy Skårbø

Privat

18:27

144 141 142 131 249

DSQ

Erik Sedin

Ullensaker OL

20:47

144 141 142 131 249

DSQ

Erik Rosenvold

Østmarka OL

45:34

144 141 142 131

DSQ

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

48:52

249

DSQ

Kristian Ryen

Ullensaker OL

1:37:15

144 141 142 131 249

DSQ

Joakim Ryen

Ullensaker OL

2:17:48

144 141 142 131

Klasse: 3,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Geir Andersen

Eidsvoll OL

39:02

+0:00

2.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

1:02:39

+23:37

DSQ

Sindre Vestengen

Lillomarka OL

54:09

140 141

Klasse: 3,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hedda Skatvedt

Ullensaker OL

47:40

+0:00

2.

Hanne Rapp

Gjerdrum OL

49:09

+1:29

3.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

52:14

+4:34

4.

Ingjerd Vestengen

Lillomarka OL

52:31

+4:51

5.

Synne Rapp

Gjerdrum OL

53:32

+5:52

Klasse: 2,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Larsen

Gjerdrum OL

49:48

+0:00

2.

Sindre Økern

Frogner IL

59:05

+9:17

3.

Julian Martens Meyer

Frogner IL

59:06

+9:18

4.

Kristoffer Nes Dynna

Frogner IL

59:25

+9:37

5.

Ivar Monsrud

Nes OL

1:01:58

+12:10

6.

Helge Monsrud

Frogner IL

1:07:16

+17:28

DSQ

Even Nygaard Østreng

Gjerdrum OL

59:04

139 147 140 142 131

DSQ

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

1:16:58

140 142

DSQ

Mats Langøy

Frogner IL

1:43:32

140

DSQ

Kristoffer Torkildsrud

Frogner IL

1:43:37

140

Klasse: 2,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Sønsterudbråten

Gjerdrum OL

1:30:31

+0:00

DSQ

Susanne Eriksen

Ullensaker OL

1:13:20

142 131 249

DSQ

Lone Flugholm

1:17:10

139 140 142 131

DSQ

Tuva Refsdal

Frogner IL

1:43:40

140

DSQ

Andrea Bakken

Ullensaker OL

1:44:32

142 249

Klasse: 2,0 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

37:18

+0:00

2.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

38:02

+0:44

3.

Sigve Snerlebakken Aamodt

Gjerdrum OL

45:21

+8:03

4.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

1:25:58

+48:40

5.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

1:26:01

+48:43

Klasse: 2,0 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Camilla Fosstveit

Ullensaker OL

28:52

+0:00

2.

Nora Sørberg

Frogner IL

48:42

+19:50

3.

Sigrid Skaramyren

Ullensaker OL

1:29:14

+1:00:22

Klasse: 1,5 km Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

16:05

+0:00

2.

Magnus Flyvholm Berg

Bjerke

30:13

+14:08

Klasse: 1,5 km Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

22:57

+0:00

2.

Nora Flyvholm Berg

Bjerke

29:53

+6:56

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Per Sørberg

Frogner IL

Arrangør

Stein Arne Alnæs

Frogner IL

Arrangør

Gry Anita Alnæs

Frogner IL

Arrangør

Torunn Hoel

Frogner IL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 juni 2015, 22:20:39

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

55

Antall startet:

55