Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM sprint 6. juni 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sivert Folgerø

Freidig

30:35

21:50

Kasper Lodgaard

Byåsen IL

21:33

15:23

Sondre Furmyr Johansen

Wing OK

17:22

12:24

Live Furmyr Johansen

Wing OK

17:44

12:40

Benjamin Callanan

Wing OK

19:33

13:57

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

20:33

14:40

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

26:46

19:07

Nora Halvorsen

Freidig

18:04

12:54

175

Thomas Gundersen

Nidarøst OK

31:55

22:47

Erlend Grønli

Freidig

25:48

18:25

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

23:17

16:37

Anna Røstum Bellingmo

Gaula

35:44

25:31

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

23:14

16:35

Inus Fossum Malmring

Freidig

0:00

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Kittilsen

Freidig

16:06

11:30

Una Kittilsen

Freidig

14:55

10:39

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

15:14

10:52

Maria Strømdal Wik

Freidig

31:21

22:23

Marita Aske

Freidig

30:12

21:34

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathea Spets Storhov

Freidig

13:24

+0:00

8:22

2.

Astrid Oline Rinnan Green

Wing OK

17:15

+3:51

10:46

3.

Johanne Stefanussen Flo

Wing OK

18:27

+5:03

11:31

DNS

Mari Eidsmo

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Lereim Storli

Freidig

14:45

+0:00

7:22

2.

Tale Tannvik Skei

Freidig

15:09

+0:24

7:34

3.

Hanne Helmine Rogstad

Nidarøst OK

21:33

+6:48

10:46

4.

Stine Aune

Nidarøst OK

21:37

+6:52

10:48

Klasse: D 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Haugskott

OL Trollelg

12:43

+0:00

7:56

2.

May-Jorunn Rødsjø

Byåsen IL

13:19

+0:36

8:19

3.

Thea Walseth

Malvik IL

15:16

+2:33

9:32

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

11:37

+0:00

5:48

2.

Vera Melkild

Freidig

12:26

+0:49

6:13

3.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

13:20

+1:43

6:40

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

13:44

+2:07

6:52

5.

Anine Lome

Hamar OK

14:15

+2:38

7:07

6.

Maria Ulseth Sylte

Freidig

15:58

+4:21

7:59

7.

Malin Opøien

OL Trollelg

16:10

+4:33

8:05

8.

Andrine Viken

Byåsen IL

17:09

+5:32

8:34

9.

Ella Eriksen Kongsvik

Wing OK

17:19

+5:42

8:39

10.

Anna Renolen

Wing OK

17:26

+5:49

8:43

11.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

18:56

+7:19

9:28

12.

Martine Klock Fleten

Wing OK

19:41

+8:04

9:50

13.

Sarah Brynhildsen

Wing OK

22:11

+10:34

11:05

DNS

Marie Bakken Sørensen

Freidig

DNS

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

11:37

+0:00

5:16

2.

Malin Sandstad

Freidig

12:35

+0:58

5:43

3.

Oda Q Fossum

Freidig

13:39

+2:02

6:12

4.

Pernille Opheim

Freidig

15:04

+3:27

6:50

5.

Thea Jondum

OL Trollelg

17:14

+5:37

7:49

6.

Frida Opheim

Freidig

19:52

+8:15

9:01

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Sæther

Freidig

12:38

+0:00

5:29

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

14:02

+1:24

6:06

3.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

17:17

+4:39

7:30

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

16:23

+0:00

6:33

2.

Jenny Persson

Byåsen IL

16:30

+0:07

6:36

3.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

17:36

+1:13

7:02

4.

Line Hovdenak Stenersen

Nidarøst OK

17:41

+1:18

7:04

DNS

Melanie Simpson

Wing OK

Klasse: D 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Angell-Petersen

Freidig

12:22

+0:00

5:37

2.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

14:02

+1:40

6:22

3.

Marit Albinson

Gimle IF

16:34

+4:12

7:31

4.

Kristin Sølberg

IL Leik

22:48

+10:26

10:21

DNS

Katrine Andersen

Freidig

Klasse: D 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vibeke Klock Fleten

Wing OK

15:09

+0:00

7:34

2.

Tone Almås

IL Leik

16:10

+1:01

8:05

3.

Hilde Forbord

Malvik IL

16:42

+1:33

8:21

4.

Liv Tennes

Wing OK

17:21

+2:12

8:40

5.

Susanna Brynhildsen

Wing OK

21:02

+5:53

10:31

DNS

Anne Elisabeth Helland

Wing OK

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Høiås Sæther

Freidig

14:06

+0:00

7:03

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

14:23

+0:17

7:11

3.

Elisabeth Sæthre

Freidig

15:40

+1:34

7:50

4.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

17:39

+3:33

8:49

Klasse: D 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

15:33

+0:00

7:46

2.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

16:25

+0:52

8:12

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Schmid

OL Trollelg

17:05

+0:00

9:29

2.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

17:20

+0:15

9:37

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Helland

Wing OK

23:21

+0:00

12:58

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Lereim Storli

Freidig

15:19

10:56

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

11:44

8:22

Tristan Halvorsen

Freidig

13:37

9:43

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Grønli

Freidig

12:31

+0:00

7:49

2.

Tor-Kristian Rødsjø

Byåsen IL

15:33

+3:02

9:43

3.

Aapo Haukioja

Nidarøst OK

15:53

+3:22

9:55

4.

Tomas Ellefsen

Freidig

17:47

+5:16

11:06

5.

Tord Romundstad

Nidarøst OK

21:04

+8:33

13:10

6.

Andreas Korstad

Stjørdals-Blink Orientering

21:28

+8:57

13:25

7.

William P Walseth

Malvik IL

22:02

+9:31

13:46

8.

Eskil Ellefsen

Freidig

22:13

+9:42

13:53

DSQ

Vegard Ulseth Sylte

Freidig

20:20

106

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Spets Storhov

Freidig

11:33

+0:00

5:46

2.

Vegard Kittilsen

Freidig

11:34

+0:01

5:47

3.

Lars Sandstad

Freidig

11:36

+0:03

5:48

4.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

14:01

+2:28

7:00

5.

Jonas Vindal

Wing OK

14:41

+3:08

7:20

6.

Nikolai Renolen

Wing OK

17:01

+5:28

8:30

7.

Johannes Langaas

Nidarøst OK

18:38

+7:05

9:19

8.

Alf Johan Folgerø

Freidig

18:50

+7:17

9:25

9.

Gabriel Callanan

Wing OK

19:19

+7:46

9:39

10.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

19:43

+8:10

9:51

11.

Tobias Gundersen

Nidarøst OK

20:04

+8:31

10:02

12.

Jostein Rø

Freidig

20:11

+8:38

10:05

13.

Odin Unsgård

IL Leik

23:57

+12:24

11:58

DSQ

Håkon Holstad

Freidig

16:58

120

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Enebak Iversen

Freidig

23:36

+0:00

14:45

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Freidig

11:11

+0:00

5:05

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

11:16

+0:05

5:07

3.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

11:43

+0:32

5:19

4.

Mats Eidsmo

Freidig

12:05

+0:54

5:29

5.

Anders Haugskott

OL Trollelg

12:18

+1:07

5:35

6.

Mathias Hermstad

Freidig

14:37

+3:26

6:38

7.

Are Lodgaard

Byåsen IL

14:39

+3:28

6:39

8.

Martin Selmer

Freidig

16:52

+5:41

7:39

9.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

20:32

+9:21

9:20

DSQ

Even Kjøsen Unsgård

IL Leik

14:56

103

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Eidsmo

Freidig

11:00

+0:00

4:46

2.

Petter Vangen Lunåsmo

Tynset IF

11:08

+0:08

4:50

3.

Adrian Opheim

Freidig

11:59

+0:59

5:12

4.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

12:14

+1:14

5:19

5.

Jonas Unsgård

IL Leik

12:16

+1:16

5:20

6.

Johannes K. Midtbø

Wing OK

13:25

+2:25

5:50

7.

Martin Løvås

Nidarøst OK

20:55

+9:55

9:05

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

OL Trollelg

11:12

+0:00

4:28

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

12:56

+1:44

5:10

3.

Arvid Lyngstad

Wing OK

13:52

+2:40

5:32

4.

Ola Keiserås

IL Leik

14:39

+3:27

5:51

5.

Matthias Leibundgut

OLV Hindelbank

15:14

+4:02

6:05

6.

Rein Helle Mårdalen

Freidig

16:05

+4:53

6:26

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Petter Lyngen

Frol IL

13:24

+0:00

4:37

2.

Bjørn Lundanes

NTNUI

14:00

+0:36

4:49

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

14:19

+0:55

4:56

4.

Mattis Holt

Freidig

14:21

+0:57

4:56

5.

Mats Nordbrøden

Järla Orientering

14:34

+1:10

5:01

6.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

15:48

+2:24

5:26

7.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

19:12

+5:48

6:37

8.

Gaute Nepstad

NTNUI

23:20

+9:56

8:02

DSQ

Tommy Schmid

OL Trollelg

19:08

106

DNS

Terje Maroni

Byåsen IL

Klasse: H 35-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Keiserås

IL Leik

14:43

+0:00

5:53

2.

Vegard Hansen

OL Trollelg

16:32

+1:49

6:36

3.

Olle Malmring

Freidig

18:39

+3:56

7:27

4.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

24:25

+9:42

9:46

DSQ

Martin Solli

OL Trollelg

17:38

DNS

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

Klasse: H 45-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sylte

Freidig

12:02

+0:00

5:13

2.

Tomas Eidsmo

Freidig

12:32

+0:30

5:26

3.

Jakob Haugen

Stjørdals-Blink Orientering

13:10

+1:08

5:43

4.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

13:31

+1:29

5:52

5.

Jon Røstum

OL Gaula

14:01

+1:59

6:05

6.

Reidar Selmer

Freidig

14:17

+2:15

6:12

7.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

14:33

+2:31

6:19

8.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

14:43

+2:41

6:23

9.

Arild H Clausen

Freidig

15:12

+3:10

6:36

10.

Jan Hage

IL Leik

15:26

+3:24

6:42

11.

Jon Holstad

Freidig

16:09

+4:07

7:01

12.

Agnar Renolen

Wing OK

16:12

+4:10

7:02

DSQ

Jon Vindal

Wing OK

16:39

DNS

Arild Heggeset

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

11:05

+0:00

5:02

2.

Frode Haugskott

OL Trollelg

11:44

+0:39

5:20

3.

Jostein Mårdalen

Freidig

11:52

+0:47

5:23

4.

Eivind Hoff

IL Tyrving

12:04

+0:59

5:29

5.

Øyvind Schjelderup

Freidig

12:24

+1:19

5:38

6.

Knut Hagen

Byåsen IL

12:51

+1:46

5:50

DSQ

Haakon Arnesen

Byåsen IL

13:04

DSQ

Geir Willumsen

Freidig

18:50

112

Klasse: H 55-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Gullikstad

Røros IL

12:44

+0:00

6:22

2.

Geir Owren

Freidig

13:09

+0:25

6:34

3.

Dag Stenersen

Nidarøst OK

13:42

+0:58

6:51

4.

Terje Midtbø

Wing OK

13:47

+1:03

6:53

5.

Kjell Maroni

Byåsen IL

14:24

+1:40

7:12

6.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

20:13

+7:29

10:06

DSQ

Bjørn Erik Johnsen

Byåsen IL

14:47

81

DNS

Svein Olav Åmot

IL Leik

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Skjeggedal

NTNUI

13:14

+0:00

6:37

2.

Rune M Holt

Freidig

16:04

+2:50

8:02

3.

Jan Erik Kofoed

Nidarøst OK

17:24

+4:10

8:42

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Gjermstad

Wing OK

15:25

+0:00

7:42

2.

Lars Skrøvseth

Wing OK

15:35

+0:10

7:47

3.

Steinar Aasvang

Wing OK

15:57

+0:32

7:58

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig

17:52

+2:27

8:56

DNS

Rolf Karset

Steinkjer OK

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Landstad

Freidig

15:57

+0:00

8:51

2.

Torleif Stephansen

Nidarøst OK

18:37

+2:40

10:20

DSQ

Øistein Åsmul

OL Trollelg

15:55

101

DSQ

Roar Forbord

Malvik IL

16:44

101

DSQ

Robert Strøm

Wing OK

18:03

101

DSQ

Leif Engen

Nidarøst OK

18:49

101

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Paul Forseth

OL Trollelg

21:25

130

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

Freidig

15:40

+0:00

6:48

2.

Marit Schmid

OL Trollelg

16:14

+0:34

7:03

3.

Tina Wik

Freidig

18:50

+3:10

8:11

4.

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

22:25

+6:45

9:44

5.

Kjersti Selmer

Freidig

22:46

+7:06

9:53

6.

Roar Stenseth

Byåsen IL

24:31

+8:51

10:39

DSQ

Svein Endre Hove

Byåsen IL

26:17

81

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Iren Almås

IL Leik

18:42

+0:00

11:41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

23 september 2015, 22:49:58

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

199

Antall startet:

187