Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trimtex cup (AOOK) PWT cup og KM mellom (BuOK) 7. juni 2015

Klasse: D 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lone Brochmann

Bækkelagets SK

29:56

+0:00

7:40

2.

Maren Jansson Haverstad

NTNUI

32:09

+2:13

8:14

3.

Anette Juveli

Konnerud IL

32:24

+2:28

8:18

4.

Kine Gulliksen

Bækkelagets SK

34:11

+4:15

8:45

5.

Therese Haare

Konnerud IL

34:26

+4:30

8:49

6.

Line Hagman

Bækkelagets SK

34:42

+4:46

8:53

7.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

35:44

+5:48

9:09

8.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

36:07

+6:11

9:15

9.

Anne Johanne Lind

Nydalens SK

36:23

+6:27

9:19

10.

Nora Synnøve Woxholth

Asker Skiklubb

36:48

+6:52

9:26

11.

Tonje Vassend

Porsgrunn OL

37:30

+7:34

9:36

12.

Nicole Ragvin

Nydalens SK

38:18

+8:22

9:49

13.

Tilla Farnes Hennum

Asker Skiklubb

38:31

+8:35

9:52

14.

Guro Vassend

Fossum IF

38:45

+8:49

9:56

15.

Hege Kullerud

Konnerud IL

39:07

+9:11

10:01

16.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

39:47

+9:51

10:12

17.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

40:23

+10:27

10:21

18.

Astrid Kravdal

Gjø-Vard OL

40:34

+10:38

10:24

19.

Anine Ahlsand

Nydalens SK

41:32

+11:36

10:38

20.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

42:17

+12:21

10:50

21.

Silje Arntzen

Asker Skiklubb

42:18

+12:22

10:50

22.

Margrethe Wisløff

Asker Skiklubb

42:44

+12:48

10:57

23.

Åse Bergan

Nydalens SK

45:01

+15:05

11:32

24.

Torunn økern Jensen

Ringerike OL

45:14

+15:18

11:35

25.

Line Hodt

Fossum IF

45:17

+15:21

11:36

26.

Ida Svanberg

Røyken OL

46:04

+16:08

11:48

27.

Kirsti Kringhaug

Ringerike OL

48:48

+18:52

12:30

28.

Hanna E. Andersen

Eiker OL

49:21

+19:25

12:39

29.

Anne Willkommen Eiken

Kongsberg OL

50:29

+20:33

12:56

30.

Marit Nersten

Fossum IF

50:32

+20:36

12:57

31.

Solveig Sletner

Røyken OL

50:39

+20:43

12:59

32.

Lisa Näsholm

Nydalens SK

50:41

+20:45

12:59

33.

Nanna Norderud

IL Tyrving

51:58

+22:02

13:19

34.

Siri Moholth

Kongsberg OL

52:04

+22:08

13:21

35.

Elise Ullern

IL Tyrving

52:51

+22:55

13:33

36.

Hanne Maria Vister

Oslostudentenes IK

53:46

+23:50

13:47

37.

Kjersti Myhre

Kongsberg OL

56:33

+26:37

14:30

38.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

58:05

+28:09

14:53

39.

Kristin Jæger

Oppsal Orientering

58:28

+28:32

14:59

40.

Monica Berglund

Ringerike OL

1:00:38

+30:42

15:32

41.

Anne Marthe Peveri

Eiker OL

1:01:05

+31:09

15:39

42.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:05:09

+35:13

16:42

43.

Sigrid Melander Vie

Fossum IF

1:07:13

+37:17

17:14

44.

Hanne Stenslet

Raumar Orientering

1:10:56

+41:00

18:11

45.

Ingrid Letmolie

Eiker OL

1:20:25

+50:29

20:37

46.

Kristin Sletner

Røyken OL

1:20:44

+50:48

20:42

47.

Johanne Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:27:13

+57:17

22:21

DSQ

Kaisa Svergja

Raumar Orientering

52:10

212

DSQ

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

58:58

211 212 187 210 112 213 184 180 113 114 183

DNS

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

DNS

Fride Sørensen

Sturla, IF

DNS

Siri Ulvestad

Nydalens SK

DNS

Ingunn Egeberg Vári

Sturla, IF

DNS

Kristin Brekke

Lillomarka OL

DNS

Anniken Helland-Hansen

IL Tyrving

DNS

Maren Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari-Ann Ånensen

Oppsal Orientering

36:00

+0:00

9:28

2.

Berit Sofie Wiklund

Nydalens SK

39:30

+3:30

10:23

3.

Anne Borgen Sturød

Nydalens SK

40:03

+4:03

10:32

4.

Kine Odden

Østmarka OK

41:16

+5:16

10:51

5.

Anne-Lene Bakken Ulseth

Nydalens SK

41:46

+5:46

10:59

6.

Karianne Katla

Fossum IF

42:53

+6:53

11:17

7.

Milda Øhlckers

IL Tyrving

42:56

+6:56

11:17

8.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

43:17

+7:17

11:23

9.

Monica Tørnqvist Halden

Nydalens SK

44:01

+8:01

11:35

10.

Isa Heggedal

Konnerud IL

44:18

+8:18

11:39

11.

Kari Strand

Kongsberg OL

45:14

+9:14

11:54

12.

Audrun Utskarpen

Oslostudentenes IK

46:03

+10:03

12:07

13.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

46:26

+10:26

12:13

14.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

46:39

+10:39

12:16

15.

Hanne-Kristin Bjerknes Kvarme

Røyken OL

48:08

+12:08

12:40

16.

Marit B. Eithun

Nittedal OL

49:01

+13:01

12:53

17.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

49:42

+13:42

13:04

18.

Ingeborg Øderud

Modum OL

50:04

+14:04

13:10

19.

Kari Madslien

Nydalens SK

52:21

+16:21

13:46

20.

Kristin Sørensen

Sturla, IF

54:26

+18:26

14:19

21.

Anne Mia Olsen

Modum OL

56:35

+20:35

14:53

22.

Else Kari Scheele

Nydalens SK

57:15

+21:15

15:03

23.

Barbara Willkommen Eiken

Kongsberg OL

1:00:51

+24:51

16:00

24.

Heidi Bjordal

Oppsal Orientering

1:01:23

+25:23

16:09

25.

Åshild Flatebakken

IL Tyrving

1:02:47

+26:47

16:31

26.

Anne Karin Thorstensen

Oppsal Orientering

1:05:15

+29:15

17:10

27.

Mette Spangberg

Konnerud IL

1:05:57

+29:57

17:21

28.

Heidi Myklemyr

Eiker OL

1:06:42

+30:42

17:33

29.

Tone Karina Ingesen

Sarpsborg OL

1:07:16

+31:16

17:42

30.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

1:09:26

+33:26

18:16

31.

Eldri Holo

Fossum IF

1:09:55

+33:55

18:23

32.

Marianne Reusch

Heming Orientering

1:11:04

+35:04

18:42

33.

Lene Flesseberg

Kongsberg OL

1:11:25

+35:25

18:47

34.

Toril Wiig

IL Tyrving

1:11:38

+35:38

18:51

35.

Jane Rødder

Kongsberg OL

1:45:21

+1:09:21

27:43

DNS

Ingrid Eide Rapp

Raumar Orientering

DNS

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Hov

Fossum IF

35:20

+0:00

10:23

2.

Kjersti Stræte

Ringerike OL

35:30

+0:10

10:26

3.

Alix Young Vik

Nydalens SK

37:14

+1:54

10:57

4.

Marianne Njåstein

IL Tyrving

37:24

+2:04

11:00

5.

Helle Egeberg Vári

Sturla, IF

38:37

+3:17

11:21

6.

Dagrun Melkild

Heming Orientering

38:53

+3:33

11:26

7.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

39:10

+3:50

11:31

8.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

39:23

+4:03

11:35

9.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

40:18

+4:58

11:51

10.

Ellen Olsvik

Nydalens SK

40:43

+5:23

11:58

11.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

41:41

+6:21

12:15

12.

Kjersti Skantze

IL Tyrving

42:17

+6:57

12:26

13.

Kari Natvig

Nittedal OL

43:30

+8:10

12:47

14.

Solveig Sikkeland

IL Tyrving

43:36

+8:16

12:49

15.

Ingrid Opsahl Bredesen

Fossum IF

44:00

+8:40

12:56

16.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

48:13

+12:53

14:10

17.

Berit Berge

IL Tyrving

48:56

+13:36

14:23

18.

Anne Kristine Norderud

IL Tyrving

49:28

+14:08

14:32

19.

Eva Syversen

Røyken OL

51:09

+15:49

15:02

20.

Toril Eine

Fossum IF

53:26

+18:06

15:42

21.

Cathrine Norvik

Røyken OL

58:08

+22:48

17:05

22.

Gunn Astrid Jakobsen

Fredrikstad SK

59:10

+23:50

17:24

23.

Ingvill Sommerstad

IL Tyrving

1:00:21

+25:01

17:45

24.

Kirsti Grundnes Berg

IL Tyrving

1:00:52

+25:32

17:54

25.

Grete Berntsen

Måren OK

1:01:54

+26:34

18:12

26.

Anne-Elise Edstrøm

Oppsal Orientering

1:03:59

+28:39

18:49

27.

Anna Göhlman

IL Tyrving

1:05:43

+30:23

19:19

28.

Inger Johanne Eikeland

Nydalens SK

1:12:26

+37:06

21:18

DNS

Torun Dyrkorn

Eiker OL

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Svanberg

Røyken OL

36:33

+0:00

11:47

2.

Linda Verde

Sturla, IF

38:19

+1:46

12:21

3.

Tove Møller

Eiker OL

42:55

+6:22

13:50

4.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

43:14

+6:41

13:56

5.

Aud Kjemperud

Eiker OL

47:40

+11:07

15:22

6.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

59:31

+22:58

19:11

7.

Aud I Spjelkavik

IL Tyrving

1:00:29

+23:56

19:30

8.

Hanne Marit Færden

Kolbotn og Skimt OL

1:09:07

+32:34

22:17

9.

Anne Elvsaas Mo

Røyken OL

1:38:05

+1:01:32

31:38

DNS

Elle M. Melbye

Heming Orientering

Klasse: D 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

49:23

+0:00

15:55

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

54:25

+5:02

17:33

3.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

1:01:13

+11:50

19:44

4.

Torunn Hege Frøvoll

Sturla, IF

1:10:18

+20:55

22:40

5.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:11:08

+21:45

22:56

6.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:24:22

+34:59

27:12

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

23:27

+0:00

8:41

2.

Tale Strand

Kongsberg OL

24:11

+0:44

8:57

3.

Ingvild Langeggen

Kongsberg OL

25:03

+1:36

9:16

4.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

25:52

+2:25

9:34

5.

Oda Scheele

Nydalens SK

28:07

+4:40

10:24

6.

Tuva Aas Stræte

Ringerike OL

28:11

+4:44

10:26

7.

Marte Madslien Bakken

Nydalens SK

28:31

+5:04

10:33

8.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

28:36

+5:09

10:35

8.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

28:36

+5:09

10:35

10.

Marie Liland

Nydalens SK

28:44

+5:17

10:38

11.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

29:04

+5:37

10:45

12.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

29:26

+5:59

10:54

13.

Karen Hoel Jomaas

Fossum IF

29:42

+6:15

11:00

14.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

30:40

+7:13

11:21

15.

Christine Hoen

Eiker OL

30:41

+7:14

11:21

16.

Carmen Dirro

Måren OK

30:45

+7:18

11:23

17.

Tomine Lysaker Sanden

Eiker OL

30:52

+7:25

11:25

18.

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

31:09

+7:42

11:32

19.

Yngvild Langedal Breivik

Nydalens SK

31:14

+7:47

11:34

20.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

31:31

+8:04

11:40

21.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

32:29

+9:02

12:01

22.

Ina Martini

Asker Skiklubb

32:51

+9:24

12:10

23.

Elin Flø

Lillomarka OL

33:03

+9:36

12:14

24.

Ada Wulfsberg

Nydalens SK

37:52

+14:25

14:01

25.

Silje Morlandstø

Eiker OL

38:18

+14:51

14:11

26.

Marte Karine Larsen

Kongsberg OL

40:08

+16:41

14:51

27.

Mina Jørgensen

IL Tyrving

40:32

+17:05

15:00

28.

Monica Brevik

Østmarka OK

42:05

+18:38

15:35

29.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

42:38

+19:11

15:47

30.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

42:41

+19:14

15:48

31.

Pernille Sønsterudbråten

Raumar Orientering

42:45

+19:18

15:49

32.

Theresa Fürstenberg

Nydalens SK

45:16

+21:49

16:45

33.

Ingeborg Kvarme

Røyken OL

45:54

+22:27

16:59

34.

Solveig Letmolie

Eiker OL

46:40

+23:13

17:17

35.

Anniken Ranvik

Konnerud IL

52:48

+29:21

19:33

36.

Thea Land

Konnerud IL

58:15

+34:48

21:34

37.

Anni Saarela

Konnerud IL

59:41

+36:14

22:06

38.

Dina Marie Salvesen

Asker Skiklubb

1:00:43

+37:16

22:29

DSQ

Mari Kjelle

Røyken OL

44:50

183

DSQ

Hanne Eide Rapp

Raumar Orientering

47:16

183

DNS

Iselin Sørensen

Sturla, IF

DNS

Adine Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

DNS

Elisabeth Brandal Søfting

Kongsberg OL

DNS

Petra Hoveid

Asker Skiklubb

DNS

Kristine Eide Rapp

Raumar Orientering

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Asker Skiklubb

28:55

+0:00

8:15

2.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

29:55

+1:00

8:32

3.

Victoria Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

30:47

+1:52

8:47

4.

Åsne Holo

Fossum IF

33:25

+4:30

9:32

5.

Ragne Wiklund

Nydalens SK

34:44

+5:49

9:55

6.

Anna Cecilie Linløkken

Østmarka OK

35:20

+6:25

10:05

7.

Ingrid G. Kvålsgard

Fossum IF

35:26

+6:31

10:07

8.

Johanne Bratland Tjernshaugen

OK Moss

35:38

+6:43

10:10

9.

Pernille Katla

Fossum IF

35:54

+6:59

10:15

10.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

36:32

+7:37

10:26

11.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

36:53

+7:58

10:32

12.

Thea Dyrkorn

Eiker OL

37:12

+8:17

10:37

13.

Ingrid Hasaas

Fossum IF

37:53

+8:58

10:49

14.

Synne Skjærstein

IL Tyrving

37:57

+9:02

10:50

15.

Kjersti Tønnessen Bergstøl

Kongsberg OL

38:49

+9:54

11:05

16.

Ingvil Ahlsand

Nydalens SK

38:51

+9:56

11:06

17.

Frida Bakken Ulseth

Nydalens SK

38:55

+10:00

11:07

18.

Ane Dyrkorn

Eiker OL

39:01

+10:06

11:08

19.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

40:47

+11:52

11:39

20.

Emma Eithun Paulsen

Nittedal OL

41:00

+12:05

11:42

21.

Maren Norderud

IL Tyrving

41:58

+13:03

11:59

22.

Solveig Eline Berg

IL Tyrving

42:23

+13:28

12:06

22.

Synne Eikeland Røstadsand

Nydalens SK

42:23

+13:28

12:06

24.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

42:29

+13:34

12:08

25.

Inger Marie Rødnes

Oppsal Orientering

42:45

+13:50

12:12

26.

Rikke Blakkestad Ingesen

Sarpsborg OL

43:55

+15:00

12:32

27.

Karianne Olsvik Dengerud

Nydalens SK

44:06

+15:11

12:36

28.

Ingrid Madslien

Nydalens SK

44:43

+15:48

12:46

29.

Ingrid Aaslund

Fet OL

45:09

+16:14

12:54

30.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker Skiklubb

45:26

+16:31

12:58

31.

Thea Charlotte Hansen

Asker Skiklubb

45:45

+16:50

13:04

32.

Marie Ullevålseter

Nydalens SK

46:15

+17:20

13:12

33.

Ragne Norrud

Fossum IF

47:47

+18:52

13:39

34.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

48:02

+19:07

13:43

35.

Sarah Wøllo

Kongsberg OL

50:28

+21:33

14:25

36.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

51:22

+22:27

14:40

37.

Agnes Irene Longfjeld

Modum OL

51:41

+22:46

14:46

38.

Mathilde Sønsterudbråten

Raumar Orientering

54:36

+25:41

15:36

39.

Tuva Nesheim Flatebakken

IL Tyrving

55:01

+26:06

15:43

40.

Thea Morlandstø

Eiker OL

58:41

+29:46

16:46

41.

Oda Marie Colquhoun

Nittedal OL

59:49

+30:54

17:05

42.

Lotte Myklemyr

Eiker OL

1:00:55

+32:00

17:24

43.

Ingvild Høydal

Nydalens SK

1:02:27

+33:32

17:50

44.

Lin Marte Andorsen

Nydalens SK

1:05:48

+36:53

18:48

45.

Tilde Eine

Fossum IF

1:09:12

+40:17

19:46

46.

Thea Sofie Salvesen

Asker Skiklubb

1:11:39

+42:44

20:28

DSQ

Aurora Gjølsjø

OK Moss

37:04

202

DNS

Andrea Willkommen Eiken

Kongsberg OL

DNS

Emilie Sommerstad Vee

IL Tyrving

DNS

Hedvig Vollset

Heming Orientering

DNS

Hedda Skatvedt

Raumar Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eline Andersen

Konnerud IL

22:54

+0:00

6:44

2.

Mille Jægtvik

Konnerud IL

23:18

+0:24

6:51

3.

Johanna Sofie Longfjeld

Modum OL

24:03

+1:09

7:04

4.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

24:37

+1:43

7:14

5.

Nora Haakstad Ellingsen

Konnerud IL

25:50

+2:56

7:35

6.

Marie Kvarme

Røyken OL

26:03

+3:09

7:39

7.

Noor Dirro-Helu

Måren OK

28:03

+5:09

8:15

8.

Mina Akiko Johnsen

Røyken OL

28:05

+5:11

8:15

9.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

29:39

+6:45

8:43

10.

Selma Færden

Kolbotn og Skimt OL

40:28

+17:34

11:54

11.

Andrea Kirkenes Fjell

Røyken OL

41:23

+18:29

12:10

12.

Vida Helland-Hansen

IL Tyrving

53:46

+30:52

15:48

DSQ

Emilie Pedersen Vold

Lillomarka OL

51:31

102

DNS

Hannah Syrdal Øen

Heming Orientering

DNS

Tomine Ness Gundersveen

Røyken OL

Klasse: D 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

44:46

+0:00

13:10

2.

Emilie Flø

Lillomarka OL

46:44

+1:58

13:44

3.

Henriette Krokfoss

Østmarka OK

1:13:55

+29:09

21:44

DNS

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

DNS

Nora Christine Hansen

Røyken OL

DNS

Ragnhild Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

Klasse: D 17 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Telje Høydal

Nydalens SK

42:09

+0:00

15:36

2.

Marit Gano

Røyken OL

44:49

+2:40

16:35

3.

Birgit Sisjord

Fossum IF

1:01:13

+19:04

22:40

DSQ

Hilde Moholth

Kongsberg OL

1:01:51

113

DSQ

Merete Undeland

Sturla, IF

1:29:30

219 111 215 213 184 113 183 115

DNS

Marianne Ness

Røyken OL

Klasse: D 17 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Warp

Nydalens SK

26:06

+0:00

10:52

2.

Lene Colquhoun

Nittedal OL

30:16

+4:10

12:36

3.

Nina Marie Undeland

Sturla, IF

41:00

+14:54

17:05

4.

Linda Fredh

Måren OK

49:19

+23:13

20:32

5.

Grete Skotte

Fossum IF

52:40

+26:34

21:56

DNS

Heidi Berner

Fossum IF

DNS

Kristin Mortensen

Østmarka OK

Klasse: D 17 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Halsaa

Asker Skiklubb

29:48

+0:00

14:54

2.

Lene Spilde Hasaas

Fossum IF

32:32

+2:44

16:16

DNS

Astrid Kjesbu

IL Tyrving

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linn Mei Waaler

Måren OK

23:47

+0:00

9:54

2.

Ida Kristine Nordvik

Asker Skiklubb

28:21

+4:34

11:48

3.

Annette Bjørnås Krogstie

Konnerud IL

31:47

+8:00

13:14

4.

Nora Småge Hilsen

Konnerud IL

39:59

+16:12

16:39

5.

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

44:46

+20:59

18:39

6.

Helene Krokfoss

Østmarka OK

51:41

+27:54

21:32

DNS

Guro Hjerpaasen

Asker Skiklubb

Klasse: D 13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Windsvold

Sentrum OK

23:05

+0:00

11:32

2.

Jenny Emilie Brenni Herredsvela

Østmarka OK

27:37

+4:32

13:48

Klasse: D 11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Penelope Lea

OL Tønsberg og omegn

21:35

+0:00

10:47

2.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

22:39

+1:04

11:19

3.

Marte Ulven Jørgensen

Asker Skiklubb

24:45

+3:10

12:22

4.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

27:08

+5:33

13:34

5.

Alma Elise Hildrum

Lillomarka OL

31:00

+9:25

15:30

6.

Emma Kjesbu

IL Tyrving

34:32

+12:57

17:16

7.

Mina Vist

Asker Skiklubb

35:34

+13:59

17:47

8.

Magdalen Havnen

Røyken OL

36:05

+14:30

18:02

DSQ

Hannah Westgaard

Lillomarka OL

38:51

32 103 106

DNS

Helene Brandal Søfting

Kongsberg OL

Klasse: H 17

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Borger Melsom

Fossum IF

25:59

+0:00

6:11

2.

Anders Tiltnes

IL Tyrving

26:23

+0:24

6:16

3.

Torgeir Nørbech

IL Tyrving

27:11

+1:12

6:28

4.

Eirik Kamstrup Hovind

NTNUI

27:27

+1:28

6:32

5.

Øystein Sørensen

Nydalens SK

27:32

+1:33

6:33

6.

Olai Stensland Lillevold

Fossum IF

27:38

+1:39

6:34

7.

Espen Jakobsen

IL Tyrving

28:56

+2:57

6:53

8.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

30:07

+4:08

7:10

9.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

30:50

+4:51

7:20

10.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

31:04

+5:05

7:23

11.

Eirik Langedal Breivik

Nydalens SK

31:05

+5:06

7:24

12.

Eirik Rustad

Raumar Orientering

31:27

+5:28

7:29

13.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

31:46

+5:47

7:33

14.

Rune Rystad

Nydalens SK

32:31

+6:32

7:44

15.

Inge Lindseth

Nydalens SK

32:37

+6:38

7:45

16.

Térence Risse

Nydalens SK

32:39

+6:40

7:46

17.

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

32:43

+6:44

7:47

18.

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

33:03

+7:04

7:52

19.

Sigurd Melsom

Fossum IF

33:13

+7:14

7:54

20.

Erik Feyling Haare

Konnerud IL

33:46

+7:47

8:02

21.

Kjell Arild Karlsen

Fredrikstad SK

33:51

+7:52

8:03

22.

Are Kristiansen

IL Tyrving

33:54

+7:55

8:04

23.

Bjørn Haavengen

Kongsberg OL

34:05

+8:06

8:06

24.

Henrik Eijsink

Ås-NMBU Orientering

34:14

+8:15

8:09

25.

Harald Kalager

NTNUI

34:18

+8:19

8:10

25.

Vetle Christiansen

Raumar Orientering

34:18

+8:19

8:10

27.

Gustav Fiskum

NTNUI

34:22

+8:23

8:10

28.

Håvard Myhre

Kongsberg OL

34:48

+8:49

8:17

29.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

35:02

+9:03

8:20

29.

Gjermund Tørnqvist Halden

Nydalens SK

35:02

+9:03

8:20

31.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

35:07

+9:08

8:21

32.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

35:14

+9:15

8:23

33.

Vegard Myklemyr

Eiker OL

36:19

+10:20

8:38

34.

Eirik W. Moe

Lierbygda OL

36:21

+10:22

8:39

35.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

36:40

+10:41

8:43

36.

Gunnar A Fiskum

IL Tyrving

36:53

+10:54

8:46

37.

Lars Enerhaugen

Modum OL

37:09

+11:10

8:50

38.

Ludvig Rødnes

Oppsal Orientering

37:43

+11:44

8:58

39.

Eirik Holth Johannessen

Røyken OL

38:15

+12:16

9:06

40.

Tarjei Holo

Fossum IF

38:20

+12:21

9:07

41.

Haakon Ingvaldsen

Nydalens SK

38:37

+12:38

9:11

42.

Sander Hildebrand Rogndokken

Fet OL

38:48

+12:49

9:14

43.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

39:45

+13:46

9:27

44.

Harald Thon

Sturla, IF

40:28

+14:29

9:38

45.

Gjermund Røren

Eiker OL

41:25

+15:26

9:51

46.

Hallvard Koren

OK Moss

41:34

+15:35

9:53

47.

Ole Martin Edstrøm

Oppsal Orientering

43:14

+17:15

10:17

48.

Geir Nilsen

Viul Orienteringsklubb

43:59

+18:00

10:28

49.

Anders Løset

Ringerike OL

45:12

+19:13

10:45

50.

Vegard Østlid Bagstevold

Kongsberg OL

45:48

+19:49

10:54

51.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

46:13

+20:14

11:00

52.

Jostein Tandberg

Nydalens SK

46:22

+20:23

11:02

53.

Mikael Olausson

Oslostudentenes IK

47:45

+21:46

11:22

54.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

48:50

+22:51

11:37

55.

Lars Treekrem

Heming Orientering

49:01

+23:02

11:40

56.

Markus Knapp Kongsberg

IL Tyrving

49:56

+23:57

11:53

57.

Jon Erik Kvarme

Røyken OL

50:33

+24:34

12:02

58.

Audun Rognerud Bøe

Fossum IF

50:37

+24:38

12:03

59.

Morten Tangen

Måren OK

52:22

+26:23

12:28

60.

Karl Kristen Gjølsjø

OK Moss

54:35

+28:36

12:59

61.

Leif Erik Havnen

Røyken OL

57:03

+31:04

13:35

DSQ

Jostein Andersen

Nydalens SK

40:51

200

DSQ

Kristoffer Nesland

NTNUI

1:10:30

191

DSQ

Erik Trøen

Modum OL

DNS

Ulrik Astrup Arnesen

Heming Orientering

DNS

Mathias Drage

Kongsberg OL

DNS

Elias Wiklund

Nydalens SK

DNS

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

DNS

Erik Olsvik Dengerud

Nydalens SK

DNS

Sindre Sandven

Fossum IF

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Holmboe

IL Tyrving

31:22

+0:00

7:39

2.

Ståle Sønsterudbråten

Raumar Orientering

31:46

+0:24

7:44

3.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

32:25

+1:03

7:54

4.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

33:18

+1:56

8:07

5.

Stein H. Hagen

Fossum IF

35:01

+3:39

8:32

6.

Dag Helland-Hansen

IL Tyrving

37:33

+6:11

9:09

7.

Arild Andresen

Fossum IF

38:01

+6:39

9:16

8.

Odd Strand

Kongsberg OL

39:00

+7:38

9:30

9.

Sven Arne Gylterud

Fossum IF

39:39

+8:17

9:40

10.

Bjørn Hauge

Fet OL

40:04

+8:42

9:46

11.

Knut Jostein Sætnan

Fossum IF

40:06

+8:44

9:46

12.

Øivind Due Trier

Nydalens SK

40:11

+8:49

9:48

13.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

40:13

+8:51

9:48

14.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

40:23

+9:01

9:50

15.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

41:35

+10:13

10:08

16.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

41:59

+10:37

10:14

17.

Anders Færden

Kolbotn og Skimt OL

42:05

+10:43

10:15

18.

Christian Jomaas

Fossum IF

42:16

+10:54

10:18

19.

Lars Berglund

Ringerike OL

42:17

+10:55

10:18

20.

Lars Karelius Noer

Brandval/Kongsvinger OK

42:51

+11:29

10:27

21.

Jørn-Are Longfjeld

Modum OL

44:45

+13:23

10:54

22.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

44:52

+13:30

10:56

23.

Christian Reusch

Heming Orientering

44:55

+13:33

10:57

24.

Kyrre Gran

Fet OL

45:17

+13:55

11:02

25.

Jørn Moe

Fet OL

45:31

+14:09

11:06

26.

Olav Hasaas

Fossum IF

45:33

+14:11

11:06

27.

Stig Melling

Ringerike OL

46:06

+14:44

11:14

28.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

46:27

+15:05

11:19

29.

Pål Winsents

Måren OK

47:03

+15:41

11:28

30.

Ole Myklemyr

Eiker OL

48:47

+17:25

11:53

31.

Runar Thorstensen

Oppsal Orientering

49:03

+17:41

11:57

32.

Odd Arne Lian

Østmarka OK

49:12

+17:50

12:00

33.

Anders Flågen

Heming Orientering

50:54

+19:32

12:24

34.

Trond Brevik

Fossum IF

52:32

+21:10

12:48

35.

Kjetil Kjernsmo

Røyken OL

53:33

+22:11

13:03

36.

Rune Sørensen

Sturla, IF

55:11

+23:49

13:27

37.

Trond Myhre

Fossum IF

55:50

+24:28

13:37

38.

Jan-Henrik Nilsen

Oppsal Orientering

58:49

+27:27

14:20

39.

Torstein Hole

Nydalens SK

1:03:16

+31:54

15:25

40.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

1:14:01

+42:39

18:03

DSQ

Eirik Jørgensen

IL Tyrving

52:29

115

DNS

Magne Brænden

Lillomarka OL

DNS

Lars Baklid

Konnerud IL

DNS

Ivar Hegbom Smeby

Nydalens SK

DNS

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

DNS

Magne Vollen

Oslostudentenes IK

DNS

Henning Røberg

Nittedal OL

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Bjørnerød

OK Moss

28:47

+0:00

7:59

2.

Øystein Holo

Fossum IF

28:58

+0:11

8:02

3.

Yngvar Christiansen

Bækkelagets SK

30:38

+1:51

8:30

4.

Knut Erling Øen

Heming Orientering

31:12

+2:25

8:40

5.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

31:55

+3:08

8:51

6.

Njål Svingheim

Konnerud IL

32:25

+3:38

9:00

6.

Nils Hæstad

Fossum IF

32:25

+3:38

9:00

8.

Børge Pedersen

Nydalens SK

32:56

+4:09

9:08

9.

Gløer Windsvold

Sentrum OK

33:01

+4:14

9:10

10.

Knut Aas

Ringerike OL

33:27

+4:40

9:17

11.

Tibor Vári

Sturla, IF

33:31

+4:44

9:18

12.

Guttorm L Egge

Oslostudentenes IK

33:39

+4:52

9:20

13.

Martin Granly

Lillomarka OL

34:59

+6:12

9:43

14.

Mons Kr. Løvfald

Nydalens SK

35:07

+6:20

9:45

15.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

35:27

+6:40

9:50

16.

Bjørn Are Carlsson

Fossum IF

37:36

+8:49

10:26

17.

Øyvind Roger Hansen

Røyken OL

40:22

+11:35

11:12

18.

Hallvard Berg

IL Tyrving

41:19

+12:32

11:28

19.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

42:42

+13:55

11:51

20.

Per-Arne Røstadsand

Nydalens SK

43:37

+14:50

12:06

21.

Jarl Øvstedal

Nydalens SK

43:57

+15:10

12:12

22.

Terje Melsom

Fossum IF

44:27

+15:40

12:20

23.

Frode Løset

Ringerike OL

44:38

+15:51

12:23

24.

Tormod Bøe

Fossum IF

44:54

+16:07

12:28

25.

Morten Karlsen

Måren OK

45:13

+16:26

12:33

26.

Morten Kongsberg

IL Tyrving

45:33

+16:46

12:39

27.

Bengt-Åke Jansson

Främmestads IK

47:38

+18:51

13:13

28.

Sigbjørn Modalsli

Fossum IF

48:13

+19:26

13:23

29.

Are Njåstein

IL Tyrving

48:41

+19:54

13:31

30.

Roar Tønnessen

Kongsberg OL

48:54

+20:07

13:35

31.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

48:57

+20:10

13:35

32.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

49:55

+21:08

13:51

33.

Roy Gjerding

OK Moss

50:28

+21:41

14:01

34.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

51:42

+22:55

14:21

35.

Svein Helge Høydal

Nydalens SK

52:43

+23:56

14:38

36.

Terje Ulla Eiken

Kongsberg OL

53:10

+24:23

14:46

37.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

54:54

+26:07

15:15

38.

Don Skantze

IL Tyrving

59:57

+31:10

16:39

39.

Bo Emilsson

Oppsal Orientering

1:02:24

+33:37

17:20

40.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:03:01

+34:14

17:30

41.

Jo Wiklund

Nydalens SK

1:06:01

+37:14

18:20

42.

Anders Emil Olsen

Nydalens SK

1:14:19

+45:32

20:38

DSQ

Lars Hjermstad

Fossum IF

34:02

223

DSQ

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:05:23

223

DSQ

Torkjel Nesheim

IL Tyrving

1:08:46

112

DSQ

Thor Norderud

IL Tyrving

1:14:47

206 204 207 112 223

DNS

Sven Ohrvik

Konnerud IL

DNS

Roar Bye

Modum OL

DNS

Geir O. Rønning

Nydalens SK

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein S Jacobsen

IL Tyrving

31:13

+0:00

9:10

2.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

33:30

+2:17

9:51

3.

Morten Johannessen

Røyken OL

36:45

+5:32

10:48

4.

Per Øhlckers

IL Tyrving

37:11

+5:58

10:56

5.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

37:12

+5:59

10:56

6.

Jørgen Holmboe

IL Tyrving

37:58

+6:45

11:10

7.

Kjell Svanberg

Røyken OL

39:14

+8:01

11:32

8.

Stein Turtumøygard

Måren OK

39:23

+8:10

11:35

9.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

40:51

+9:38

12:00

10.

Hasse Bergstrøm

IL Tyrving

42:29

+11:16

12:29

11.

Bård Natvig

Nittedal OL

42:38

+11:25

12:32

12.

Hogne Kjærås

Andebu IL

43:14

+12:01

12:42

13.

Rolf Gunnar Bredesen

Fossum IF

45:40

+14:27

13:25

14.

Bjørn Spjelkavik

IL Tyrving

51:03

+19:50

15:00

15.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

51:05

+19:52

15:01

16.

Georg Kapperud

Oppsal Orientering

1:08:58

+37:45

20:17

DNS

Bernt Tollefsen

IL Geoform

DNS

Hans O Augedal

Asker Skiklubb

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Langaard

Oppsal Orientering

33:45

+0:00

10:53

2.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

34:08

+0:23

11:00

3.

Einar Hem

Lillomarka OL

36:49

+3:04

11:52

4.

Thorolf Trolsrud

Botne SK

39:31

+5:46

12:44

5.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

43:46

+10:01

14:07

6.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

44:19

+10:34

14:17

7.

Kjell Stenstadvold

IL Tyrving

44:49

+11:04

14:27

8.

John Ivar Kjellevold

Modum OL

45:54

+12:09

14:48

9.

Erling Tidemann

Lommedalens IL

47:32

+13:47

15:20

10.

Tor Drage

Haugerud IF

48:08

+14:23

15:31

11.

Lasse Vråle

Sturla, IF

49:20

+15:35

15:54

12.

Steinar Ruud

Konnerud IL

54:22

+20:37

17:32

13.

Per Meiland

Lommedalens IL

56:06

+22:21

18:05

14.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:02:46

+29:01

20:14

15.

Ole Einar Dalen

Ringerike OL

1:06:49

+33:04

21:33

16.

Olav Mo

Røyken OL

1:07:05

+33:20

21:38

17.

Dagfinn Føllesdal

Oslostudentenes IK

1:16:32

+42:47

24:41

DSQ

Elling Frøvoll

Sturla, IF

57:28

201 184 113 114 222 115 200

DSQ

Johan Theisen

Kolbotn og Skimt OL

1:21:22

184 113 114 222 115 200

DNS

Helge Bjaaland

Heming Orientering

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Young Vik

Nydalens SK

22:01

+0:00

7:51

2.

Halvor Tørnqvist Halden

Nydalens SK

23:24

+1:23

8:21

3.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

23:44

+1:43

8:28

4.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

25:51

+3:50

9:13

5.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

26:17

+4:16

9:23

6.

Tobias Mikael Espedal

Nydalens SK

27:36

+5:35

9:51

7.

Alexander Smeby

Nydalens SK

27:51

+5:50

9:56

8.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

28:46

+6:45

10:16

9.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

30:32

+8:31

10:54

10.

Christopher Engebretsen

OK Moss

31:38

+9:37

11:17

11.

August Syrdal Øen

Heming Orientering

32:35

+10:34

11:38

12.

Frikk Alvaro Embergsrud

Asker Skiklubb

32:53

+10:52

11:44

13.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

34:29

+12:28

12:18

14.

Joakim Wilkens Jernberg

Nydalens SK

34:59

+12:58

12:29

15.

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

35:28

+13:27

12:40

16.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

36:25

+14:24

13:00

17.

Eirik Øvstedal

Nydalens SK

36:52

+14:51

13:10

18.

Henrik Reusch

Heming Orientering

37:05

+15:04

13:14

19.

Vemund Heier

Nydalens SK

37:21

+15:20

13:20

20.

Mathias Pedersen Vold

Lillomarka OL

38:47

+16:46

13:51

21.

Jonas Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

41:11

+19:10

14:42

22.

Jørgen Nøkleby Melling

Ringerike OL

46:54

+24:53

16:45

23.

Simen Fritzner

Nittedal OL

48:55

+26:54

17:28

DSQ

Vetle Drage

Kongsberg OL

29:27

223

DSQ

Egil Frydenlund

Sturla, IF

30:51

223

DSQ

Ådne Skjærstein

IL Tyrving

35:54

114 177 100 223 200 249

DSQ

Sindre Gisholt

Fossum IF

45:03

177

DSQ

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

1:16:03

208

DSQ

Lars Øderud Vatne

Bækkelagets SK

1:46:03

215

DNS

Ole Jakob Frankrig

Nydalens SK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kasper Fosser

Heming Orientering

25:59

+0:00

6:50

2.

Lukas Liland

Nydalens SK

27:42

+1:43

7:17

3.

Erling Hjermstad

Fossum IF

29:36

+3:37

7:47

4.

Jørgen Wulfsberg

Nydalens SK

29:41

+3:42

7:48

5.

Bjørn Anders Flågen

Heming Orientering

30:53

+4:54

8:07

6.

Tord Strand

Kongsberg OL

31:15

+5:16

8:13

7.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

31:24

+5:25

8:15

8.

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

32:46

+6:47

8:37

9.

Lavran Thorstensen

Oppsal Orientering

33:09

+7:10

8:43

10.

Erik Hæstad Bjørnstad

Fossum IF

33:37

+7:38

8:50

11.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

34:26

+8:27

9:03

12.

Axel Hoveid

Asker Skiklubb

35:40

+9:41

9:23

13.

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

36:26

+10:27

9:35

14.

Per Clemet Wisløff

Asker Skiklubb

36:48

+10:49

9:41

15.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

37:23

+11:24

9:50

16.

Audun Uglenes Bergan

Nydalens SK

37:33

+11:34

9:52

17.

Eirik Høst Fossgard

Lillomarka OL

37:47

+11:48

9:56

18.

Joar Gjerdahl

Konnerud IL

39:45

+13:46

10:27

19.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

40:03

+14:04

10:32

20.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

40:30

+14:31

10:39

21.

Sindre Vestengen Lian

Lillomarka OL

40:58

+14:59

10:46

22.

Erik Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

41:45

+15:46

10:59

23.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

42:23

+16:24

11:09

24.

Knut Selstad

Fossum IF

46:19

+20:20

12:11

25.

Sølve Drage

Kongsberg OL

46:51

+20:52

12:19

26.

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

47:03

+21:04

12:22

27.

Andreas Ramberg

Østmarka OK

48:47

+22:48

12:50

28.

Håkon Sturød

Nydalens SK

49:04

+23:05

12:54

29.

Henrik Haug

Kongsberg OL

50:21

+24:22

13:15

30.

Peter Gisholt

Fossum IF

51:01

+25:02

13:25

31.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

54:07

+28:08

14:14

32.

Johan Teodor Westly

Asker Skiklubb

54:13

+28:14

14:16

33.

Martin Andresen Skotte

Fossum IF

54:34

+28:35

14:21

34.

William Resvoll Skaug

Oppsal Orientering

1:02:16

+36:17

16:23

35.

Truls Wegner Hodt

Fossum IF

1:02:25

+36:26

16:25

36.

Ole Jørgen Bogen Arenth

Sturla, IF

1:03:10

+37:11

16:37

37.

Sindre Rolfsen Haugmo

Heming Orientering

1:07:23

+41:24

17:43

38.

Andreas Moldskred

Oppsal Orientering

1:08:45

+42:46

18:05

39.

Sverre Graffer

Ringerike OL

1:22:19

+56:20

21:39

DNS

Torjus Ullern

IL Tyrving

DNS

Håkon Thunshelle Øvstedal

Nydalens SK

DNS

Einar Melsom

Fossum IF

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

18:05

+0:00

7:32

2.

Tor Erling Gjølsjø

OK Moss

18:09

+0:04

7:33

3.

Birk F. Sætnan

Fossum IF

18:51

+0:46

7:51

4.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

19:39

+1:34

8:11

5.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

19:41

+1:36

8:12

6.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

19:42

+1:37

8:12

7.

Sondre Engebretsen

OK Moss

20:11

+2:06

8:24

8.

Jonas Krogh

Oppsal Orientering

20:22

+2:17

8:29

9.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

21:18

+3:13

8:52

10.

Vegard Holm Johannesen

Kongsberg OL

22:44

+4:39

9:28

11.

Eivind Bogen Arenth

Sturla, IF

23:38

+5:33

9:50

12.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

23:51

+5:46

9:56

13.

Kristoffer Øhlckers

IL Tyrving

25:08

+7:03

10:28

14.

Lukas Klausen

Sturla, IF

25:40

+7:35

10:41

15.

Bram Langerød

Fossum IF

26:32

+8:27

11:03

16.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

26:40

+8:35

11:06

17.

Jakob Backer-Tellnes

Asker Skiklubb

26:46

+8:41

11:09

18.

Fridtjof Reusch

Heming Orientering

27:20

+9:15

11:23

19.

Jonas Hasaas

Fossum IF

28:32

+10:27

11:53

20.

Stein Aas Stræte

Ringerike OL

29:38

+11:33

12:20

21.

Oskar Baklid

Konnerud IL

33:20

+15:15

13:53

22.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

33:22

+15:17

13:54

23.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

33:36

+15:31

14:00

24.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

38:59

+20:54

16:14

25.

Simen Hagen Strømsnes

Asker Skiklubb

44:26

+26:21

18:30

26.

Bo Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

53:33

+35:28

22:18

27.

Birk Thorstensen

Oppsal Orientering

56:01

+37:56

23:20

DNS

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

DNS

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

DNS

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

Klasse: H 10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

26:40

+0:00

11:06

2.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

38:08

+11:28

15:53

3.

Theo Winsents Sæter

Måren OK

39:49

+13:09

16:35

4.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

42:09

+15:29

17:33

5.

Håvard Rekve Lian

Fossum IF

49:35

+22:55

20:39

6.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

52:57

+26:17

22:03

Klasse: H 17 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Hildrum

Lillomarka OL

32:44

+0:00

11:41

2.

Kjetil Hagen

Asker Skiklubb

37:22

+4:38

13:20

3.

Jarle Rogndokken

Fet OL

41:58

+9:14

14:59

4.

Pål Espen Nordhaug

Konnerud IL

45:00

+12:16

16:04

5.

Torbjørn Bogen

Sturla, IF

48:23

+15:39

17:16

6.

Kjell Petter Småge

Konnerud IL

49:25

+16:41

17:38

7.

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

51:15

+18:31

18:18

8.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

52:18

+19:34

18:40

9.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

52:25

+19:41

18:43

10.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

53:23

+20:39

19:03

DNS

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H 17 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Idar Ellingsen

Konnerud IL

29:58

+0:00

12:29

2.

Johan Bondi

Asker Skiklubb

34:42

+4:44

14:27

3.

Knut Bjerknes

Røyken OL

35:24

+5:26

14:45

4.

Claus Fritzner

Nittedal OL

36:10

+6:12

15:04

DNS

Jon OIav Hjerpaasen

Asker Skiklubb

Klasse: H 17 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

17:47

+0:00

8:53

DNS

Tord Kjesbu

IL Tyrving

Klasse: H 15-16 B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nikolai Nordhaug

Konnerud IL

44:31

+0:00

15:53

2.

Bernhard Bryhn

Sturla, IF

49:26

+4:55

17:39

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eilev Kvaale

Asker Skiklubb

28:35

+0:00

11:54

2.

Brede Tolo Haugland

Asker Skiklubb

35:49

+7:14

14:55

3.

Jonas Emil Neuman

Nydalens SK

36:58

+8:23

15:24

4.

Olaf Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

37:01

+8:26

15:25

5.

Andreas Hegland Simensen

Fossum IF

40:42

+12:07

16:57

6.

Ty Sævareid Ellefsen

Kongsberg OL

1:01:05

+32:30

25:27

7.

Adrian Gunnar Lauterer

Asker Skiklubb

1:39:50

+1:11:15

41:35

DNS

Ole Henrik Woxholth

Asker Skiklubb

Klasse: H 13-16 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Noor Esmatjar

Lillomarka OL

31:45

+0:00

15:52

2.

Philip Bergsveen

Nydalens SK

35:35

+3:50

17:47

Klasse: H 11-12 N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Kolbergsrud

Røyken OL

26:23

+0:00

13:11

2.

Vetle Bøch

IL Tyrving

31:28

+5:05

15:44

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Daniel Holmboe

IL Tyrving

27:29

14:27

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

32:28

17:05

Jon Strand

Kongsberg OL

22:19

11:44

Tiril Ebon Espedal

Nydalens SK

24:06

12:41

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

30:16

15:55

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

22:40

11:55

Odin Vie Strisland

Fossum IF

44:57

23:39

Kristoffer Katla

Fossum IF

20:28

10:46

Andreas Sandernes

Østmarka OK

40:16

21:11

Cora Helene Hildrum

Lillomarka OL

29:33

15:33

Sivert Knutheim

Sturla, IF

30:29

16:02

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

23:09

12:11

Sofia Øhlckers

IL Tyrving

19:07

10:03

Olav Iversland

Sturla, IF

24:02

12:38

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

18:37

9:47

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

33:53

17:50

Mats Olsen Bye

Modum OL

18:30

9:44

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

33:49

17:47

Synne Kjernsmo

Røyken OL

36:00

18:56

Kristine Kjesbu

IL Tyrving

24:17

12:46

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

27:09

14:17

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

21:24

11:15

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

27:24

14:25

Maja Kalleson Røed

Oppsal Orientering

22:37

11:54

Linea Kalleson Røed

Oppsal Orientering

22:34

11:52

Natalia Havnen

Røyken OL

51:00

26:50

Marie Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

34:14

18:01

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

33:46

17:46

Cornelia Eidem

Asker Skiklubb

52:34

27:40

August Lea Kabbe

OL Tønsberg og omegn

24:16

12:46

Magnus Baklid

Konnerud IL

32:02

16:51

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

23:48

12:31

Ingrid Haugmo

Heming Orientering

32:23

17:02

Håvard Færdern

Kolbotn og Skimt OL

49:57

26:17

DNS

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

DNS

Aurora Ness Gundersveen

Røyken OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2015, 21:05:57

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

670

Antall startet:

608