Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Tour of Lillomarka - løp 7 8. juni 2015

Klasse: Herrer A-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Aalvik

Nydalens SK

33:15

+0:00

7:23

2.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

36:08

+2:53

8:01

3.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

37:20

+4:05

8:17

4.

Jens Olav Kløverud

Lillomarka OL

38:07

+4:52

8:28

5.

Svein Nygård

Lillomarka OL

38:24

+5:09

8:32

6.

Markus Living

UOK

41:52

+8:37

9:18

7.

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

41:59

+8:44

9:19

8.

Jens Johan Brekke

Lillomarka OL

42:11

+8:56

9:22

9.

Joar Oldernes

Lillomarka OL

43:15

+10:00

9:36

10.

Arne Dybdahl

Lillomarka OL

44:41

+11:26

9:55

11.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

45:39

+12:24

10:08

12.

Martin Granly

Lillomarka OL

46:24

+13:09

10:18

13.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

48:42

+15:27

10:49

14.

Claes-H. Unger

Lillomarka OL

51:41

+18:26

11:29

15.

Truls Angell

Lillomarka OL

53:44

+20:29

11:56

16.

Kristian Markhus Brekke

Lillomarka OL

54:41

+21:26

12:09

17.

Håkon Berg

Stokke IL

57:58

+24:43

12:52

18.

Simen Fritzner

Nittedal OL

59:21

+26:06

13:11

19.

Herman Brunborg

Nittedal OL

1:19:45

+46:30

17:43

119

20.

Mathias Vold

Lillomarka OL

1:23:10

+49:55

18:28

21.

Rudi B Olsen

Lillomarka OL

1:23:14

+49:59

18:29

DSQ

Fredrik Steiwer

Lillomarka OL

58:08

123

Klasse: Herrer B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

39:26

+0:00

11:35

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar O-klubb

40:10

+0:44

11:48

3.

Einar Hem

Lillomarka OL

41:00

+1:34

12:03

4.

Knut Fossgard

Lillomarka OL

41:18

+1:52

12:08

5.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal IF

41:23

+1:57

12:10

6.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

41:39

+2:13

12:15

7.

Tore Lund

Hadeland

47:14

+7:48

13:53

8.

John Thomas Petersen

Lillomarka OL

48:50

+9:24

14:21

9.

Harald Risnes

Fana

52:35

+13:09

15:27

10.

Lars Audun Vold

Lillomarka OL

53:02

+13:36

15:35

11.

Tom Edvardsen

Koll IL

55:19

+15:53

16:16

11.

Claus Fritzner

Nittedal OL

55:19

+15:53

16:16

DSQ

Simen Masdal

Lillomarka OL

11:27

124 113 117 81 82 203 150 200

Klasse: Herrer C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

41:59

+0:00

14:59

2.

Trond Oldernes

Lillomarka OL

44:31

+2:32

15:53

3.

Vebjørn Blindheim

Lillomarka OL

48:59

+7:00

17:29

4.

Terje Throndsen

Nittedal OL

49:57

+7:58

17:50

5.

Tor Henriksen

ÅRVOLL IL

54:37

+12:38

19:30

Klasse: Damer A-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Beata Falk

Hagaby

37:04

+0:00

8:14

2.

Solveig Blindheim

Lillomarka OL

43:35

+6:31

9:41

3.

Toril Hallan

Lillomarka OL

47:35

+10:31

10:34

4.

Ingvild Wang

Lillomarka OL

52:18

+15:14

11:37

5.

Emma Paulsen

Nittedal OL

56:06

+19:02

12:28

6.

Marit Eithun

Nittedal OL

56:24

+19:20

12:32

7.

Maria Rørvik Haver

Lillomarka OL

1:00:51

+23:47

13:31

DSQ

Ingrid Tronshaug

Stokke IL

1:18:28

150

Klasse: Damer B-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Edvardsen

Koll IL

38:38

+0:00

11:21

2.

Merete Rørvik

Lillomarka OL

44:15

+5:37

13:00

3.

Torill Oldernes

Lillomarka OL

44:17

+5:39

13:01

4.

Ingrid Masdal

Lillomarka OL

44:36

+5:58

13:07

5.

Nina Elise Jørgensen

Nittedal OL

55:13

+16:35

16:14

Klasse: Damer C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trine Oldernes

Lillomarka OL

44:45

+0:00

15:58

2.

Cora Helene Hildrum

Lillomarka OL

57:28

+12:43

20:31

3.

Malene Nielsen

Lillomarka OL

1:14:15

+29:30

26:31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 juni 2015, 21:01:47

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

56

Antall startet:

56