Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 9 - Lavollen 9. juni 2015

Klasse: Nybegynnere

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Lerli

Skoleelev

24:48

+0:00

13:03

2.

Ellen Hansen

St Olav

38:52

+14:04

20:27

3.

Mari Wist Våge

Skoleelev

41:39

+16:51

21:55

4.

Jørgen Wittner

Skoleelev

52:28

+27:40

27:36

Klasse: Nybegynnere lang (gul)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Almberg

Skoleelev

25:25

+0:00

13:22

2.

Marte Figenschou

Skoleelev

25:26

+0:01

13:23

3.

Kine Smevik

Trondheim Kommune

26:15

+0:50

13:48

4.

Gisle Bjørnø

Ernst & Young

1:00:24

+34:59

31:47

5.

Pia Bolås

Student

1:20:26

+55:01

42:20

Klasse: D 16-34 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Opedal Uglem

Student

36:47

+0:00

19:21

2.

Oda Hilde

Student

42:49

+6:02

22:32

3.

Lobke Gierman

NTNU

56:38

+19:51

29:48

4.

Hester Berge

NTNU

59:10

+22:23

31:08

5.

Anne Gudrun Mork

Eget

1:13:53

+37:06

38:53

6.

Kjersti Opdal

St. Olavs Hospital

1:14:00

+37:13

38:56

Klasse: D 16-34 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Grændsen

Agraff

37:57

+0:00

14:03

2.

Anna Karine Lunna

BEKK

39:43

+1:46

14:42

3.

Oddveig Hovdenak

Agraff

48:13

+10:16

17:51

4.

Line Søreng

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

49:06

+11:09

18:11

5.

Martine Frekhaug

Statens vegvesen

51:32

+13:35

19:05

6.

Lydia Høyem Anker

Agraff

52:14

+14:17

19:20

7.

Eleonora Mondo

Reinertsen

52:33

+14:36

19:27

8.

Guro Stødle

NTNU bil

57:34

+19:37

21:19

9.

Therese Langseth

Student

1:11:11

+33:14

26:21

10.

Ingrid Moe Dahl

StatENS Vegvesen

1:12:02

+34:05

26:40

Klasse: D 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørg Granly

SIemens

1:14:16

+0:00

14:33

Klasse: D 35-39 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Olsen

DNV GL

36:38

+0:00

19:16

Klasse: D 35-39 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Stenseth Kjøs

St Olav

29:32

+0:00

10:56

2.

Mette Nolte

Eggen Arkitekter

40:17

+10:45

14:55

3.

Siri Pettersen

St. Olavs Hospital

48:38

+19:06

18:00

DSQ

Karin Bernsmed

Sintef

36:33

64

Arrangør

Randi Marie Mohus

St Olav

Klasse: D 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Wærnes

Skanska

1:01:12

+0:00

12:00

2.

Marit Albertsen

Ernst & Young

1:13:37

+12:25

14:26

Klasse: D 40-44 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Haukioja Anna

Eget

38:33

+0:00

20:17

Klasse: D 40-44 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger-Lill Bratbergsengen

Kongsberg Seatex BIL

31:32

+0:00

11:40

2.

Marit Melhuus

XYLEM

39:20

+7:48

14:34

3.

Vebjørg Ekseth

Eggen Arkitekter AS

51:26

+19:54

19:02

Klasse: D 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Mjølhus

NAV

56:50

+0:00

11:08

DSQ

Kristin Haugskott

Trondheim Kommune

51:28

51

Klasse: D 45-49 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Selmer

Trondheim Kommune

40:53

+0:00

21:31

Klasse: D 45-49 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Forbord

Big Bite

38:18

+0:00

14:11

2.

Kjersti Tannvik

Eggen Arkitekter AS

47:21

+9:03

17:32

Arrangør

Sigrid Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 50-54 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eli Langørgen

HIST

29:57

+0:00

15:45

2.

Eili Kvenild

St Olav

58:43

+28:46

30:54

Klasse: D 50-54 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mona Sæther

Trondheim kommune

30:30

+0:00

11:17

2.

Hege Solhjem Melhuus

Byneset Barnehager

30:45

+0:15

11:23

3.

Ingrid Gjersvold

BDO AS

33:36

+3:06

12:26

4.

Anne Betty Sødal

Trondheim Kommune

34:40

+4:10

12:50

5.

Oda Buhaug

Jordskifteretten

38:14

+7:44

14:09

6.

Elisabeth Sæthre

Miljødirektoratet BIL

38:27

+7:57

14:14

7.

Lise Martinussen

Eget

40:21

+9:51

14:56

8.

Aashild S. Langseth

Eget

42:22

+11:52

15:41

9.

Hege Marit Nordgård Bolås

Statoil

44:02

+13:32

16:18

10.

Hilde Nestvold

Telenor B.I.L. Trondheim

45:34

+15:04

16:52

11.

Grethe Liatun

Trondheim Kommune

49:23

+18:53

18:17

Arrangør

Anne Melkild

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: D 55-59 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vigdis Heimly

NTNUI Bedrift

34:34

+0:00

18:11

2.

Inger Sofie Husby

HIST

58:30

+23:56

30:47

Klasse: D 55-59 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Bjørndalslaget

29:44

+0:00

11:00

2.

Ingrid Lien Johnsen

Trondheim Kommune

36:57

+7:13

13:41

3.

Trine M. Stene

SINTEF

39:09

+9:25

14:29

4.

Eli Ringdalen

Sintef

41:22

+11:38

15:19

5.

Trine Barstad

HiST

42:09

+12:25

15:36

DSQ

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

1:10:04

110 57 114 64 150

Klasse: D 60-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sissel Horghagen

HIST

31:35

+0:00

16:37

2.

Ingrid Venås

Statoil BIL Trondheim

40:57

+9:22

21:33

3.

Wenche Sandø

Trondheim Kommune

44:57

+13:22

23:39

4.

Grethe Skogstad

Trondheim Kommune

47:28

+15:53

24:58

5.

Reidun Fallan Smaavik

NAV

49:25

+17:50

26:00

6.

Mildrid Ljosland

HiST

1:06:39

+35:04

35:04

Klasse: D 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnhild Oftedal

HiST

37:57

+0:00

14:03

2.

Siri Drogset

HiST

39:04

+1:07

14:28

3.

Heidi Midtun

Jernbanen

46:01

+8:04

17:02

4.

May-Britt Bjørnaas

Eget

58:33

+20:36

21:41

Klasse: D 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Trondheim Kommune

36:35

+0:00

19:15

2.

Åse Eng Musum

Trondheim kommune

39:56

+3:21

21:01

3.

Anne Furuholt

TOBB

41:44

+5:09

21:57

4.

Maria Sand

Trondheim Kommune

47:12

+10:37

24:50

5.

Marit Bjørgum

Eget

51:04

+14:29

26:52

6.

Kirsti Haarberg

Haarberg

52:12

+15:37

27:28

Klasse: D 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Asbjørg Engdal Olsen

Statkraft

44:30

+0:00

23:25

2.

Halldis Hinsverk Lykke

Trondheim Kommune

56:48

+12:18

29:53

3.

Randi Irene Engen

SiT BIL

57:30

+13:00

30:15

Arrangør

Inger Røhjell

St. Olavs Hospital

Klasse: D 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torid Kvaal

Fylket

38:27

+0:00

14:14

2.

Sissel ravnsborg

HIST

46:36

+8:09

17:15

Klasse: D 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Stølan

Trondheim Kommune

58:04

+0:00

30:33

2.

Gerd Sæternes

Byåsingan

1:04:18

+6:14

33:50

3.

Ruth Øfsti

St. Olavs Hospital

1:09:38

+11:34

36:38

Klasse: D 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Margrete Bekkevahr

Eget

58:18

+0:00

30:41

2.

Randi Iversen

Eget

1:06:27

+8:09

34:58

Klasse: H 16-64 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Hauge Sundby

Eget

40:58

+0:00

21:33

Klasse: H 16-34 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Hagen

Kongsberg Seatex

45:34

+0:00

12:39

2.

Anthony Bossard

Atmel

47:43

+2:09

13:15

3.

Johan Kolstø Sønstabø

NTNU

47:54

+2:20

13:18

4.

Michele Baravalle

NTNU

50:29

+4:55

14:01

5.

Svein Rypdal Henninen

Epson

52:18

+6:44

14:31

6.

Arne Ilseng

NTNU

55:36

+10:02

15:26

7.

Erling Aune

SpareBanken 1

1:01:57

+16:23

17:12

8.

Stian Borersen

Rocketfarm

1:32:10

+46:36

25:36

9.

Magnus Nordgård Bolås

Eget

1:38:33

+52:59

27:22

DSQ

Magnus Nickolaysen

NGU

8:30

60 61 49 64 150 35 36 38 39 44 45 47 5...

Klasse: H 16-34 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Skarpsno

Student

49:38

+0:00

9:43

2.

Gunnar Skjeflo

St. Olavs Hospital

50:31

+0:53

9:54

3.

Lars Solheim

Gauldalsjentene

56:29

+6:51

11:04

4.

Morten Andresas Nome

NTNU

59:20

+9:42

11:38

5.

Håvard Reitan

Statoil BIL Trondheim

59:59

+10:21

11:45

6.

Kasper Schei

NTNUI

1:00:16

+10:38

11:49

7.

Snorre Sulheim

Quad geometrics

1:01:04

+11:26

11:58

8.

Frode Lillevold

Gauldalsjentene

1:07:13

+17:35

13:10

9.

Jerome Soulard

Atmel

1:10:30

+20:52

13:49

10.

Anders Stubban

Team molier

1:13:40

+24:02

14:26

11.

Per Didrik Nonstad

Statoil

1:17:21

+27:43

15:10

DSQ

Magne Svare

Skanska

57:29

35 36 38 39 44 45 47 51 150

Klasse: H 35-39 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

37:22

+0:00

10:22

2.

Ola Eggen

NGU

58:53

+21:31

16:21

3.

Gjermund Sægrov

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

1:02:36

+25:14

17:23

DSQ

Ingmund Bjørkan

Kongsberg Seatex BIL

41:55

64

DSQ

Terje Solbakk

NTNU

47:00

35 36 38 39 44 45 47 51 150

DSQ

Are Løset

Granåsen legesenter

58:45

49

Klasse: H 35-39 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Roar Skulbørstad

Multiconsult

41:23

+0:00

8:06

2.

Bård Nonstad

Vegvesenet

41:44

+0:21

8:10

3.

Kristian Stensrud

Heimdal Bolig AS

50:18

+8:55

9:51

4.

Magnar Nedland

Telenor digital

1:16:44

+35:21

15:02

DSQ

Ola Berger

Granåsen legesenter

38:00

49

DSQ

Andreas Karvonen

Siemens

1:12:17

150

Klasse: H 40-44 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kim Bjerkevoll

Powel

39:36

+0:00

11:00

2.

Kurt Amundsen

Avinor

49:12

+9:36

13:40

3.

Jan Gunnar Dyrset

Cybernetica

51:40

+12:04

14:21

4.

Sverre Andreassen

Eggen Arkitekter

58:04

+18:28

16:07

Klasse: H 40-44 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Aune

Teekay Petrojarl

46:15

+0:00

9:04

2.

Vegard Hansen

Prima

46:43

+0:28

9:09

3.

Fredrik Johannessen

Rambøll

47:13

+0:58

9:15

4.

Truls Ryum

NTNU

48:51

+2:36

9:34

5.

Øystein Braathen

Statoil

58:37

+12:22

11:29

6.

Øystein Husby

Statnett

1:03:07

+16:52

12:22

7.

Henning Lysaker

Rainpower

1:08:45

+22:30

13:28

8.

Harald Svendsen

SiNTEF Energi

1:16:01

+29:46

14:54

9.

Svenn-Ivar Svendsen

Atmel

1:21:34

+35:19

15:59

Arrangør

Johan Helle

St. Olavs Hospital

Klasse: H 45-49 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sletner

Telenor B.I.L. Trondheim

40:23

+0:00

11:13

2.

Jens Kjetil Mehammer

Multiseis

41:30

+1:07

11:31

3.

Per Ivar Skinderhaug

Bouvet

41:31

+1:08

11:31

4.

Arild Heggeset

Fabricom BIL

42:49

+2:26

11:53

5.

Øystein Grøvlen

Oracle

43:04

+2:41

11:57

6.

Morten Korsvold

Marintek

44:22

+3:59

12:19

7.

Øyvind Skaug

NCC

45:14

+4:51

12:33

8.

Odd Magne Reitan

Atmel

46:15

+5:52

12:50

9.

Morten Belsvik

Powel

46:38

+6:15

12:57

10.

Ketil Solem

Broadnet

47:52

+7:29

13:17

11.

Vidar Gjelsvik

NGI

50:52

+10:29

14:07

12.

Rune Krogh

TrønderEnergi

59:32

+19:09

16:32

Klasse: H 45-49 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Tore Vik

Fylket

45:44

+0:00

8:58

2.

Arild Holm Clausen

NTNU

49:58

+4:14

9:47

3.

Robert Otterlei

Sweco

57:43

+11:59

11:19

4.

Thor Ivar Tryggestad

SpareBank 1 Midt-Norge

1:05:42

+19:58

12:52

5.

Ove Bremseth

Consto

1:20:21

+34:37

15:45

DSQ

Roy Seland

Jernbanen

1:07:55

49

DSQ

Dag Vidar Jensen

Merit

1:30:40

58 57 60 61 49 64 150 35 36 38 39 44 4...

Arrangør

Rune Stræte

St. Olavs Hospital

Klasse: H 50-54 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Atle Haugan

Statoil BIL Trondheim

42:38

+0:00

11:50

2.

Jan Erik Ledal

Lindbak BIL

44:22

+1:44

12:19

3.

Per Erik Kvam

Kongsberg Seatex

45:01

+2:23

12:30

4.

Bobo Nordahl

NGU

45:13

+2:35

12:33

5.

Per Magne Gjersvold

Skanska

48:32

+5:54

13:28

6.

Erling Bye

BDO AS

49:24

+6:46

13:43

7.

Øystein Nytrø

NTNU

50:45

+8:07

14:05

8.

Ole Hjulstad

Noryards

51:30

+8:52

14:18

9.

Hallstein Hemmer

HiST

52:01

+9:23

14:26

10.

Tor Arne Haugen

DNB

53:40

+11:02

14:54

11.

Birger Nordstrand Wik

SpareBank 1 markets

57:04

+14:26

15:51

12.

Geir Willumsen

A C Møller Skole

1:04:14

+21:36

17:50

13.

Jan Petter Opedal

Danica Pensjon

1:05:33

+22:55

18:12

14.

Morten Husom

Powel

1:19:11

+36:33

21:59

DSQ

Bård Sverre Solem

Eggen Arkitekter AS

45:21

49 36

Klasse: H 50-54 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Svergja

Emma edb

45:18

+0:00

8:52

2.

Frode Haugskott

Skaun kommune

46:46

+1:28

9:10

3.

Stein Ivar Foss

SIT

50:12

+4:54

9:50

4.

Olve Mogstad

Statnett

1:00:16

+14:58

11:49

5.

Håvard Eidnes

Uninett

1:02:38

+17:20

12:16

6.

Terje Berg

Statkraft

1:03:51

+18:33

12:31

7.

Tor Erik Schjølberg

Statkraft

1:07:57

+22:39

13:19

8.

Gunnar Skånøy

Jernbanen

1:09:23

+24:05

13:36

9.

Geir Arnesen

Eget

1:10:05

+24:47

13:44

Arrangør

Øyvind Schjelderup

St. Olavs Hospital

Klasse: H 55-59 år/Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Horghagen

BDO AS

45:33

+0:00

12:39

2.

Gudmund Melland

Trondheim Kommune

46:11

+0:38

12:49

3.

Tore Wærnes

Trondheim Kommune

46:42

+1:09

12:58

4.

Ivar Kjøsnes

Statoil

49:58

+4:25

13:52

5.

Tore Fornes

Statoil

50:07

+4:34

13:55

6.

Leif Gunnar Smistad

Brannkorpset

51:31

+5:58

14:18

7.

Helge Eriksen

Eget

53:21

+7:48

14:49

8.

John Lerli

Trønderbladet

55:39

+10:06

15:27

9.

Rolf Helge Røsand

Rambøll

55:42

+10:09

15:28

10.

Robert Von Hirsch

Statkraft

56:50

+11:17

15:47

11.

Frode Stølan

Telenor

59:00

+13:27

16:23

12.

Tor Hammer

BN-Bank

1:00:54

+15:21

16:55

DSQ

Jon Annar Fordal

NRK

1:06:21

64 44

Klasse: H 55-59 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Natvig

NTNU

56:12

+0:00

11:01

2.

Dag Stenersen

Sintef

57:07

+0:55

11:11

3.

Bernt Rognes

BEKK

57:24

+1:12

11:15

4.

Inge Nørstebø

Skanska

57:55

+1:43

11:21

5.

Helge Løseth

Statoil

1:04:41

+8:29

12:40

6.

Bjørn Erik Johnsen

RevisorGruppen Trøndelag AS

1:12:08

+15:56

14:08

7.

Morten Skoglund

Multiconsult

1:13:20

+17:08

14:22

8.

Svein Solvik

Evry

1:13:58

+17:46

14:30

9.

Thor Nielsen

Paparazzi

1:22:04

+25:52

16:05

DSQ

Bo Konring

Jernbaneverket

49:14

35 36 38 39 44 45 47 51 150

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi

1:12:50

58 57

Klasse: H 60-64 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Statoil

28:32

+0:00

10:34

2.

Tore Heggem

HiNT

30:44

+2:12

11:22

3.

Helge Rustad

SiNTEF

35:45

+7:13

13:14

4.

Kjell-Arne Henninen

Bluegarden

37:04

+8:32

13:43

5.

Anders Gjervan

Charlottenlund videregående skole

37:31

+8:59

13:53

6.

Jan Erik Kofoed

NTNU

38:14

+9:42

14:09

7.

Terje Bostad

SiT BIL

39:08

+10:36

14:29

8.

John Sirum

Rambøll

40:34

+12:02

15:01

9.

Roar Sundby

HiST

40:53

+12:21

15:08

10.

Asbjørn Rønning

Fylket

40:55

+12:23

15:09

11.

Kåre Eggereide

Rambøll

43:18

+14:46

16:02

12.

Jens Øystein Gjersvold

Vegvesenet

46:23

+17:51

17:10

13.

Atle Mjøsund

SpareBank 1 Midt-Norge

51:41

+23:09

19:08

14.

Jostein Grepstad

NTNU

52:50

+24:18

19:34

Klasse: H 60-64 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frank Bjarkø

NRK

1:06:16

+0:00

12:59

2.

Viggo Schei

Skanska Aktiv Trondheim

1:23:37

+17:21

16:23

3.

Stein Øvstedal

HIST

1:43:04

+36:48

20:12

Klasse: H 65-69 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidar Ottem

MTG

28:44

+0:00

15:07

2.

Kåre Onsøyen

TrønderEnergi

30:08

+1:24

15:51

3.

Stein Fanavoll

EMGS

30:49

+2:05

16:13

4.

Erling Rise

Eget

47:50

+19:06

25:10

5.

Svein Olav Haug

Bravida

49:09

+20:25

25:52

6.

Jon K Lium

Eget

58:45

+30:01

30:55

Klasse: H 65-69 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Lillealtern

Eget

28:24

+0:00

10:31

2.

Steinar Aasvang

Siemens

28:54

+0:30

10:42

3.

Per Bjørgum

Politiet

31:45

+3:21

11:45

4.

Terje Hanssen

Politiets Il, Trondheim

31:59

+3:35

11:50

5.

Jon Arne Klemmetsaune

StatENS vegvesen Sør-Trøndelag

33:16

+4:52

12:19

6.

Pål Skyberg

Evry

33:22

+4:58

12:21

7.

Svein Hove

Statens vegvesen Sør-Trøndelag

33:42

+5:18

12:28

8.

Ole Lutro

NGU

34:28

+6:04

12:45

9.

Lars Skrøvseth

VisionTech

34:49

+6:25

12:53

10.

Ottar G Kristiansen

Evry

34:50

+6:26

12:54

11.

Roar Stenset

St Olav

36:44

+8:20

13:36

12.

Åge Sivertsen

Vegvesenet

38:18

+9:54

14:11

13.

Ole Nervik

Eget

40:02

+11:38

14:49

14.

Per Erik Sundby

Trondheim Kunstmuseum

42:04

+13:40

15:34

15.

Egil Repvik

NETTseksjonering

42:12

+13:48

15:37

16.

Terje Norddal

Rambøll

42:12

+13:48

15:37

17.

Ståle Engdal

Telenor B.I.L. Trondheim

44:51

+16:27

16:36

DSQ

Tor Gjermstad

HEMIT

34:05

47

Klasse: H 65-69 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Stensrud

Eget

1:06:09

+0:00

12:58

2.

Erik Lund

NTNU

1:06:46

+0:37

13:05

3.

Nils Olav Vennevik

Eget

1:20:31

+14:22

15:47

Arrangør

Kristian Fougner

St. Olavs Hospital BIL

Klasse: H 70-74 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Atle Strande

Creditreform AS

32:50

+0:00

17:16

2.

Einar Otto Stephansen

SpareBank 1 Midt-Norge

36:08

+3:18

19:01

3.

Olaf Eggen

Jernia

37:19

+4:29

19:38

4.

Thore Sundsetvik

Smiths

39:15

+6:25

20:39

5.

Per Skaaraas

Eget

44:36

+11:46

23:28

6.

Peder lysestøl

HiST

52:33

+19:43

27:39

7.

Bjørn Flor

Eget

1:11:46

+38:56

37:46

Klasse: H 70-74 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Leidulv Vinje

Spenncon

34:05

+0:00

12:37

2.

Leif Røhjell

Siemens

35:18

+1:13

13:04

3.

Leif Engen

SiT BIL

36:05

+2:00

13:21

4.

Odd Musum

Rambøll

36:49

+2:44

13:38

5.

Tore Kiste

Fylket

40:54

+6:49

15:08

6.

Øivind Magne Rogndalen

Vegvesenet

42:52

+8:47

15:52

7.

Kjell Bratbergsengen

NTNU bil

44:20

+10:15

16:25

8.

Eigil Sørli

Q-Free

44:43

+10:38

16:33

9.

Tore Brurok

Eget

45:48

+11:43

16:57

10.

Knut Erik Østengen

Thales

46:02

+11:57

17:02

11.

Harald E Krogstad

NTNU

47:32

+13:27

17:36

12.

Torgeir Iversen

Evry

48:23

+14:18

17:55

13.

Martin Melhuus

Veritas

49:24

+15:19

18:17

14.

Finn Faye Knudsen

NTNU

51:13

+17:08

18:58

15.

Torger Haarberg

Haarberg

57:30

+23:25

21:17

DSQ

Knut Skjesol

Statkraft

33:04

110 57 114 64 150

DSQ

Øistein Åsmul

Kommunen

40:55

45

Klasse: H 70-74 år/Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Martin Larsen

NTNU

1:05:19

+0:00

12:48

2.

Torleif Stephansen

Evry

1:24:54

+19:35

16:38

3.

Robert Strøm

Eget

1:44:33

+39:14

20:30

DSQ

Roar Forbord

Terratec

23:43

60 61 49 64 150 35 36 38 39 44 45 47 5...

Klasse: H 75-79 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnfinn Langeland

NTNU

33:11

+0:00

17:27

2.

Rolf Hellan

Eget

38:32

+5:21

20:16

3.

Magne Sæternes

Justervesenet

40:50

+7:39

21:29

4.

Roar Kvam

HiST

41:32

+8:21

21:51

5.

Oddvar Opland

Stompa

42:12

+9:01

22:12

6.

Edmund Olsen

NTNU

44:23

+11:12

23:21

7.

Kåre Aflekt

NTNU BIL

56:41

+23:30

29:50

Klasse: H 75-79 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

DnB Sport

37:51

+0:00

14:01

2.

Anders Lauglo

Lauglo Gård

38:31

+0:40

14:15

3.

Henry Sundsetvik

OTEK

46:46

+8:55

17:19

4.

Stig Arild Haugskott

Posten

51:06

+13:15

18:55

5.

Torger Elseth

Eget

55:25

+17:34

20:31

DSQ

Arne Sæterhaug

Eget

35:49

51

Klasse: H 80-84 år/Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Smistad

Brannkorpset

46:21

+0:00

24:23

2.

Oddgeir Øfsti

NTNU

1:09:33

+23:12

36:36

DSQ

Thor Meland

Statoil

44:04

45 115 51

Klasse: H 80-84 år/Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Forseth

Trondheim Kommune

46:21

+0:00

17:10

Klasse: Gjester-Kort (hvit)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Braathen

Student

30:53

+0:00

16:15

Klasse: Gjester-Mellom (rød)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Sofie Gjermstad

Evry

1:33:30

+0:00

25:58

Klasse: Gjester-Mellom (grønn)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Schmid

Gjest

36:25

+0:00

13:29

2.

Martin Selmer

Freidig

40:47

+4:22

15:06

3.

Ivar Melby

Reinertsen

42:42

+6:17

15:48

4.

Vebjørn Langseth

Student

1:11:50

+35:25

26:36

Klasse: Gjester-Lang (blå)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Norges Skiforbund

39:40

+0:00

7:46

2.

Ove Baardsgaard

Trollelg

43:40

+4:00

8:33

3.

Hans Aleksander Østhagen

Gjest

43:55

+4:15

8:36

4.

Lars Owren

Student

46:44

+7:04

9:09

5.

Tommy Schmid

Norges Skiforbund

48:00

+8:20

9:24

6.

Vegard Kittilsen

Skoleelev

52:04

+12:24

10:12

7.

Åsta Venås Flægstad

NTNUI

59:01

+19:21

11:34

8.

Alex Pedersen

Trollelg

1:00:29

+20:49

11:51

9.

Martin Uglem

Student

1:01:22

+21:42

12:01

10.

Oda Q Fossum

Skoleelev

1:04:38

+24:58

12:40


Sist oppdatert:

2 september 2015, 13:17:05

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

317

Antall startet:

317