Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Foll-O-karusellen #3 10. juni 2015

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Kure

Ås-NMBU Orientering

12:06

+0:00

7:17

2.

Noor Dirro

Måren OK

13:03

+0:57

7:51

3.

Tiril Lilleheier

Ås-NMBU Orientering

15:23

+3:17

9:16

4.

Guro Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

17:05

+4:59

10:17

5.

Michelle Berge-Kvarme

Kolbotn og Skimt OL

17:11

+5:05

10:21

6.

Sofie Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

17:13

+5:07

10:22

7.

Wiel Marie Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

38:23

+26:17

23:07

Klasse: D -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Malin Gjetanger

Måren OK

17:19

12:38

Oline Bjerknes Fagerlid

Måren OK

23:13

16:56

Hanna Rehn

Kolbotn og Skimt OL

13:32

9:52

Kaja Christine Wæhler-Delp

Måren OK

17:48

12:59

Alva Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

16:54

12:20

Sigrid Aaby Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

15:13

11:06

Helene Røsvik

Ås-NMBU Orientering

21:25

15:37

Johanne Helene Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

21:51

15:56

Sofia Cortez

Ås-NMBU Orientering

21:50

15:56

Camilla Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

18:49

13:44

Johanne Moen

Ås-NMBU Orientering

16:53

12:19

Klara Aas Sandtrø

Måren OK

23:05

16:50

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carmen Dirro

Måren OK

26:09

+0:00

12:16

2.

Marthe Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

37:07

+10:58

17:25

3.

Maiken Langli

Kolbotn og Skimt OL

53:50

+27:41

25:16

4.

Maria Bertelsen

Kolbotn og Skimt OL

53:59

+27:50

25:20

DSQ

Andrea Sævereid

Kolbotn og Skimt OL

38:22

36

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

26:07

+0:00

11:36

2.

Kjersti Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

29:37

+3:30

13:09

3.

Linn Mei Waaler

Måren OK

32:18

+6:11

14:21

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kine Bøhlerengen

Østmarka OK

36:11

+0:00

12:18

2.

Ina Catharina Storrønning

Ås-NMBU Orientering

37:50

+1:39

12:52

3.

Goro Tillerås Urset

Ås-NMBU Orientering

55:24

+19:13

18:50

4.

Linda Fredh

Måren OK

1:23:04

+46:53

28:15

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

25:12

+0:00

11:12

2.

Cathrine Palmgren

Kolbotn og Skimt OL

32:50

+7:38

14:35

3.

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

37:49

+12:37

16:48

DSQ

Christine Handstanger

Kolbotn og Skimt OL

56:42

34 155 40

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunn-Torill Hokholt

Kolbotn og Skimt OL

23:39

+0:00

10:30

2.

Tove Strand

Måren OK

26:16

+2:37

11:40

3.

Mona Strand

Måren OK

28:40

+5:01

12:44

4.

Gro Hege Ludvigsen

Måren OK

36:23

+12:44

16:10

5.

Grete Berntsen

Måren OK

37:14

+13:35

16:32

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Bakken

Måren OK

38:14

+0:00

16:59

2.

Bodil Klakegg

Kolbotn og Skimt OL

40:21

+2:07

17:56

3.

Anne Kaasa

Driv IL

41:00

+2:46

18:13

4.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

46:01

+7:47

20:27

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Bøhlerengen

Måren OK

38:06

+0:00

17:53

2.

Inger Halck

Måren OK

45:43

+7:37

21:27

3.

Aud Margret Kirkhorn

Måren OK

1:09:03

+30:57

32:25

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

10:02

+0:00

6:02

2.

Andreas Gjetanger

Måren OK

10:42

+0:40

6:26

3.

Anders Bredal-Andersen

Ås-NMBU Orientering

11:36

+1:34

6:59

4.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

15:14

+5:12

9:10

5.

Trygve Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

15:56

+5:54

9:35

6.

Mikkel Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

20:42

+10:40

12:28

7.

Anders Haugene

Måren OK

21:45

+11:43

13:06

8.

Magnus Endresen

Måren OK

22:17

+12:15

13:25

9.

David Megard Grønli

Kolbotn og Skimt OL

23:58

+13:56

14:26

10.

Mathias Pedersen

Kolbotn og Skimt OL

36:22

+26:20

21:54

44

10.

Erlend Sævareid

Kolbotn og Skimt OL

36:22

+26:20

21:54

44

Klasse: H -12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Erlend Bjerknes Fagerlid

Måren OK

11:58

8:44

Håvard Endresen

Måren OK

26:06

19:03

Magnus Kvarme Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

13:08

9:35

Thor Trandem Kvåle

Ås-NMBU Orientering

15:21

11:12

Magnus Klaveness

Måren OK

39:29

28:49

Bjørn Emil Damlien

Måren OK

26:59

19:41

Bernhard Husabø

Måren OK

27:06

19:46

Torbjørn Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

16:15

11:51

Øyvind Røsvik

Ås-NMBU Orientering

13:06

9:33

Halvor Walker Ørka

Ås-NMBU Orientering

23:33

17:11

Sondre Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

13:23

9:46

Philip Berglie

Kolbotn og Skimt OL

16:14

11:50

Arthur Sævareid

Kolbotn og Skimt OL

16:15

11:51

Mathias Rønning Johansen

Måren OK

41:13

30:05

Jørgen Rønning Johansen

Måren OK

26:06

19:03

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

21:58

+0:00

10:18

2.

Vegard Aarstad

Ås-NMBU Orientering

26:46

+4:48

12:33

Klasse: H 13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terjei Lillehammer

Ås-NMBU Orientering

15:52

+0:00

9:33

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Adelsten Røsholm

Bækkelagets SK

45:33

+0:00

15:29

2.

Markus Månum Moen

Måren OK

48:25

+2:52

16:28

3.

Lukas Bjelde

Måren OK

50:13

+4:40

17:04

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Felix Breitschädel

Bækkelagets SK

35:23

+0:00

9:23

2.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

47:10

+11:47

12:30

3.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

47:30

+12:07

12:35

4.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

47:44

+12:21

12:39

5.

Magnus Nordbrøden

Halden SK

48:46

+13:23

12:56

6.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

57:20

+21:57

15:12

7.

Arturs Putnins

Ås-NMBU Orientering

57:41

+22:18

15:18

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Sigvald Hetland

Kolbotn og Skimt OL

35:41

+0:00

12:08

2.

Erlend Rehn

Kolbotn og Skimt OL

36:44

+1:03

12:29

3.

Lars Petter Endresen

Måren OK

39:38

+3:57

13:28

4.

Bjørn Aasestad

Ås-NMBU Orientering

40:53

+5:12

13:54

5.

Martin Reichenbach

Oppsal Orientering

54:00

+18:19

18:22

DSQ

Audun Bjerknes

Måren OK

22:21

39 40 41 42 44 175

DSQ

Dag Strisland

Kolbotn og Skimt OL

29:26

45 46 39

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørnar Gammelsæter

Kolbotn og Skimt OL

26:07

+0:00

8:52

2.

Knut Bjørkelo

Kolbotn og Skimt OL

30:30

+4:23

10:22

3.

Tormod Strand

Måren OK

32:08

+6:01

10:55

4.

Håvard Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

32:45

+6:38

11:08

5.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

33:19

+7:12

11:19

6.

Morten Karlsen

Måren OK

36:14

+10:07

12:19

7.

Bjørn Sverre Gulheim

Kolbotn og Skimt OL

36:27

+10:20

12:23

8.

Dag Amundsen

Kolbotn og Skimt OL

40:04

+13:57

13:37

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Erik Østlie

Driv IL

22:52

+0:00

10:09

2.

Stig Hultgreen Karlsen

Oppsal Orientering

24:57

+2:05

11:05

3.

Knut Vidar Johansen

Måren OK

27:16

+4:24

12:07

4.

Stein Turtumøygard

Måren OK

29:39

+6:47

13:10

5.

Trond Wettergreen

Driv IL

33:35

+10:43

14:55

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Åsmund Jahr

Driv IL

39:29

+0:00

17:32

2.

Kolbjørn Megard

Kolbotn og Skimt OL

41:05

+1:36

18:15

3.

Carl-Fred. Kolderup

Stabæk IF

51:37

+12:08

22:56

4.

Bjørn Tveite

Ås-NMBU Orientering

58:07

+18:38

25:49

Klasse: LangLett

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

28:23

+0:00

9:33

2.

Thor Ivar Gangnæs

Ås-NMBU Orientering

31:35

+3:12

10:38

3.

Siv Skeie

Måren OK

32:03

+3:40

10:47

4.

Svein Kvåle

Ås-NMBU Orientering

33:20

+4:57

11:13

5.

Jan Sævareid

Kolbotn og Skimt OL

47:52

+19:29

16:07

6.

Sigrid Tveit Mjanger

Ås-NMBU Orientering

49:38

+21:15

16:42

7.

Frode Waaler

Måren OK

58:14

+29:51

19:36

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Strand

Måren OK

28:22

+0:00

13:19

2.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

29:15

+0:53

13:43

3.

Trond Møretrø

Kolbotn og Skimt OL

31:32

+3:10

14:48

4.

Espen Delp

Måren OK

35:13

+6:51

16:32

5.

Nina Lundqvist

Ås-NMBU Orientering

36:37

+8:15

17:11

6.

Tora Frøseth

Kolbotn og Skimt OL

47:20

+18:58

22:13

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Fagerlid

Måren OK

14:51

+0:00

8:56

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

23:46

+8:55

14:19


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 juni 2015, 12:58:35

Arrangør:

Follokarusellen

Antall deltagere:

125

Antall startet:

125