Klasse: Rekrutt herrer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Christoffer Sletten | Ullensaker OL | 6:06 | +0:00 | ||||
2. | Mathias Andreassen | Ullensaker OL | 7:05 | +0:59 | ||||
3. | Brage Fosstveit | Ullensaker OL | 9:21 | +3:15 | ||||
4. | Erik Dehli Saxhaug | Eidsvoll OL | 9:41 | +3:35 | ||||
5. | Alvin Andersen Maribo | Eidsvoll OL | 9:49 | +3:43 | ||||
6. | Alexander Sletten | Ullensaker OL | 9:52 | +3:46 | ||||
7. | Kevin Rommetvedt | Eidsvoll OL | 9:53 | +3:47 | ||||
Klasse: Rekrutt damer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sigrid Hoelsæter | Eidsvoll OL | 9:34 | +0:00 | ||||
2. | Eirill Andersen Maribo | Eidsvoll OL | 9:37 | +0:03 | ||||
3. | Nora Sørberg | Frogner IL | 9:54 | +0:20 | ||||
4. | Emma Bøyesen | Ullensaker OL | 10:43 | +1:09 | ||||
5. | Sigrid Skaramyren | Ullensaker OL | 10:44 | +1:10 | ||||
6. | Eirill Andersen Maribo | Eidsvoll OL | 11:16 | +1:42 | ||||
7. | Solvor Bjørge | Ullensaker OL | 12:17 | +2:43 | ||||
8. | Aniken Rynning | Eidsvoll OL | 13:02 | +3:28 | ||||
8. | Maia Johanne Krogvold | Eidsvoll OL | 13:02 | +3:28 | ||||
10. | Elise Guttervik | Eidsvoll OL | 14:35 | +5:01 | ||||
11. | Nora Østnor Bjerke | Eidsvoll OL | 14:40 | +5:06 | ||||
12. | Erle Fosstveit | Ullensaker OL | 17:16 | +7:42 | ||||
Klasse: Drømmemila herrer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sondre Ruud Bråten | Nydalen SK | 11:28 | +0:00 | ||||
2. | Geir Øien | Ringsaker OK | 11:47 | +0:19 | ||||
3. | Tor-Arve Strand | Eidsvoll OL | 13:35 | +2:07 | ||||
4. | Roar Saxhaug | Eidsvoll OL | 15:04 | +3:36 | ||||
5. | Terje Bråten | Ullensaker OL | 15:28 | +4:00 | ||||
6. | Arne Saxhaug | Eidsvoll OL | 15:52 | +4:24 | ||||
7. | Ottar Moum Larsen | Ullensaker OL | 16:09 | +4:41 | ||||
8. | Knut Saxhaug | Eidsvoll OL | 16:26 | +4:58 | ||||
9. | Geir Johan Andersen | Eidsvoll OL | 16:31 | +5:03 | ||||
10. | Terje Antonsen | Eidsvoll OL | 18:42 | +7:14 | ||||
11. | Emil Bjørnstad Strand | Eidsvoll OL | 20:38 | +9:10 | ||||
12. | John Thomas Petersen | Nittedal OL | 21:36 | +10:08 | ||||
13. | Odd Gundersen | Eidsvoll OL | 21:41 | +10:13 | ||||
14. | Tor Strand | Eidsvoll OL | 21:42 | +10:14 | ||||
15. | Knut Engen | Nes OL | 21:44 | +10:16 | ||||
16. | Andreas Sedin | Ullensaker OL | 22:21 | +10:53 | ||||
17. | Simen Dehli Saxhaug | Eidsvoll OL | 24:19 | +12:51 | ||||
18. | HÃ¥vard Gundersen | Eidsvoll OL | 24:20 | +12:52 | ||||
19. | Christoffer Sletten | Ullensaker OL | 28:43 | +17:15 | ||||
20. | Joakim Ryen | Ullensaker OL | 31:13 | +19:45 | ||||
21. | Odd Erik Rommetvedt | Eidsvoll OL | 31:38 | +20:10 | ||||
22. | Gaute Fosstveit | Ullensaker OL | 34:17 | +22:49 | ||||
23. | Erlend Bjørge Bogstad | Ullensaker OL | 34:49 | +23:21 | ||||
24. | Kristian Ryen | Ullensaker OL | 36:43 | +25:15 | ||||
25. | Jon Erik Johnsen | Eidsvoll OL | 37:54 | +26:26 | ||||
26. | Per Sørberg | Frogner IL | 39:35 | +28:07 | ||||
27. | Ivar Monsrud | Nes OL | 41:36 | +30:08 | ||||
28. | Jan Tore Gundersen | Eidsvoll OL | 44:37 | +33:09 | ||||
29. | Herman Sedin | Ullensaker OL | 47:05 | +35:37 | ||||
30. | Mathias Andreassen | Ullensaker OL | 47:26 | +35:58 | ||||
31. | Alexander Sletten | Ullensaker OL | 47:32 | +36:04 | ||||
32. | Ove Werner | Eidsvoll OL | 56:59 | +45:31 | ||||
33. | Alvin Andersen Maribo | Eidsvoll OL | 1:18:33 | +1:07:05 | ||||
34. | Kevin Rommetvedt | Eidsvoll OL | 1:18:37 | +1:07:09 | ||||
DSQ | Vidar Furuseth | Eidsvoll OL | 23:59 | 35 | ||||
DSQ | Robert Øksnes | Gjerdrum OL | 32:47 | 83 | ||||
Klasse: Drømmemila damer | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Anne Kamstrup Hovind | Ullensaker OL | 14:48 | +0:00 | ||||
2. | Turid Kamstrup Hovind | Ullensaker OL | 16:24 | +1:36 | ||||
3. | Tiril Ruud Bråten | Ullensaker OL | 20:06 | +5:18 | ||||
4. | Mari Hernandez | OL Toten-Troll | 29:01 | +14:13 | ||||
5. | Kari Kamstrup Hovind | Ullensaker OL | 29:08 | +14:20 | ||||
6. | Hege Norstad Maribo | Eidsvoll OL | 31:40 | +16:52 | ||||
7. | Eli Anne Nyerød | Nes OL | 36:11 | +21:23 | ||||
8. | Karen Marie Nyerød | Nes OL | 36:15 | +21:27 | ||||
9. | Sigrid Sedin | Ullensaker OL | 45:08 | +30:20 | ||||
10. | Emma Bøyesen | Ullensaker OL | 46:18 | +31:30 | ||||
11. | Sigrid Skaramyren | Ullensaker OL | 46:22 | +31:34 | ||||
12. | Bente Aarhus | Nes OL | 46:53 | +32:05 | ||||
13. | Sigrid Hoelsæter | Eidsvoll OL | 1:00:43 | +45:55 | ||||
14. | Tina Bjørnstad | Eidsvoll OL | 1:02:15 | +47:27 | ||||
Klasse: Arrangør | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
Arrangør | Berit Saxhaug | Eidsvoll OL | ||||||
Arrangør | Svein Andersen | Eidsvoll OL | ||||||
Arrangør | Lars Saxhaug | Eidsvoll OL | ||||||
Arrangør | Kate Eidsether | Eidsvoll OL | ||||||
Arrangør | John Koppang | Eidsvoll OL |
Sist oppdatert: | 10 juni 2015, 18:48:01 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 74 |
Antall startet: | 74 |