Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Raumar o-karusell 6.løp Drømmemila 10. juni 2015

Klasse: Rekrutt herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

6:06

+0:00

2.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

7:05

+0:59

3.

Brage Fosstveit

Ullensaker OL

9:21

+3:15

4.

Erik Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

9:41

+3:35

5.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

9:49

+3:43

6.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

9:52

+3:46

7.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

9:53

+3:47

Klasse: Rekrutt damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Hoelsæter

Eidsvoll OL

9:34

+0:00

2.

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

9:37

+0:03

3.

Nora Sørberg

Frogner IL

9:54

+0:20

4.

Emma Bøyesen

Ullensaker OL

10:43

+1:09

5.

Sigrid Skaramyren

Ullensaker OL

10:44

+1:10

6.

Eirill Andersen Maribo

Eidsvoll OL

11:16

+1:42

7.

Solvor Bjørge

Ullensaker OL

12:17

+2:43

8.

Aniken Rynning

Eidsvoll OL

13:02

+3:28

8.

Maia Johanne Krogvold

Eidsvoll OL

13:02

+3:28

10.

Elise Guttervik

Eidsvoll OL

14:35

+5:01

11.

Nora Østnor Bjerke

Eidsvoll OL

14:40

+5:06

12.

Erle Fosstveit

Ullensaker OL

17:16

+7:42

Klasse: Drømmemila herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Ruud Bråten

Nydalen SK

11:28

+0:00

2.

Geir Øien

Ringsaker OK

11:47

+0:19

3.

Tor-Arve Strand

Eidsvoll OL

13:35

+2:07

4.

Roar Saxhaug

Eidsvoll OL

15:04

+3:36

5.

Terje Bråten

Ullensaker OL

15:28

+4:00

6.

Arne Saxhaug

Eidsvoll OL

15:52

+4:24

7.

Ottar Moum Larsen

Ullensaker OL

16:09

+4:41

8.

Knut Saxhaug

Eidsvoll OL

16:26

+4:58

9.

Geir Johan Andersen

Eidsvoll OL

16:31

+5:03

10.

Terje Antonsen

Eidsvoll OL

18:42

+7:14

11.

Emil Bjørnstad Strand

Eidsvoll OL

20:38

+9:10

12.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

21:36

+10:08

13.

Odd Gundersen

Eidsvoll OL

21:41

+10:13

14.

Tor Strand

Eidsvoll OL

21:42

+10:14

15.

Knut Engen

Nes OL

21:44

+10:16

16.

Andreas Sedin

Ullensaker OL

22:21

+10:53

17.

Simen Dehli Saxhaug

Eidsvoll OL

24:19

+12:51

18.

Håvard Gundersen

Eidsvoll OL

24:20

+12:52

19.

Christoffer Sletten

Ullensaker OL

28:43

+17:15

20.

Joakim Ryen

Ullensaker OL

31:13

+19:45

21.

Odd Erik Rommetvedt

Eidsvoll OL

31:38

+20:10

22.

Gaute Fosstveit

Ullensaker OL

34:17

+22:49

23.

Erlend Bjørge Bogstad

Ullensaker OL

34:49

+23:21

24.

Kristian Ryen

Ullensaker OL

36:43

+25:15

25.

Jon Erik Johnsen

Eidsvoll OL

37:54

+26:26

26.

Per Sørberg

Frogner IL

39:35

+28:07

27.

Ivar Monsrud

Nes OL

41:36

+30:08

28.

Jan Tore Gundersen

Eidsvoll OL

44:37

+33:09

29.

Herman Sedin

Ullensaker OL

47:05

+35:37

30.

Mathias Andreassen

Ullensaker OL

47:26

+35:58

31.

Alexander Sletten

Ullensaker OL

47:32

+36:04

32.

Ove Werner

Eidsvoll OL

56:59

+45:31

33.

Alvin Andersen Maribo

Eidsvoll OL

1:18:33

+1:07:05

34.

Kevin Rommetvedt

Eidsvoll OL

1:18:37

+1:07:09

DSQ

Vidar Furuseth

Eidsvoll OL

23:59

35

DSQ

Robert Øksnes

Gjerdrum OL

32:47

83

Klasse: Drømmemila damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

14:48

+0:00

2.

Turid Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

16:24

+1:36

3.

Tiril Ruud Bråten

Ullensaker OL

20:06

+5:18

4.

Mari Hernandez

OL Toten-Troll

29:01

+14:13

5.

Kari Kamstrup Hovind

Ullensaker OL

29:08

+14:20

6.

Hege Norstad Maribo

Eidsvoll OL

31:40

+16:52

7.

Eli Anne Nyerød

Nes OL

36:11

+21:23

8.

Karen Marie Nyerød

Nes OL

36:15

+21:27

9.

Sigrid Sedin

Ullensaker OL

45:08

+30:20

10.

Emma Bøyesen

Ullensaker OL

46:18

+31:30

11.

Sigrid Skaramyren

Ullensaker OL

46:22

+31:34

12.

Bente Aarhus

Nes OL

46:53

+32:05

13.

Sigrid Hoelsæter

Eidsvoll OL

1:00:43

+45:55

14.

Tina Bjørnstad

Eidsvoll OL

1:02:15

+47:27

Klasse: Arrangør

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Arrangør

Berit Saxhaug

Eidsvoll OL

Arrangør

Svein Andersen

Eidsvoll OL

Arrangør

Lars Saxhaug

Eidsvoll OL

Arrangør

Kate Eidsether

Eidsvoll OL

Arrangør

John Koppang

Eidsvoll OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

10 juni 2015, 20:48:01

Arrangør:

Raumar Orientering

Antall deltagere:

74

Antall startet:

74