Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Poengoversikt Romerike 2009Dataeksport
Brikkesys.no

RM 2009 Nittedalcup 2. september 2009

Klasse: D55-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirsti Blomdal

Lørenskog Kommune

1:27:49

+0:00

DSQ

Liv Simonsen

PRIVAT

1:32:49

100

Klasse: D65(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Døhlen

ROMERIKE POLITI

55:45

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Skaar

Nittedal OL

1:21:54

+0:00

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Nygård

NORGES BANK

1:13:06

+0:00

2.

Carl Erik Wasberg

FFI

1:27:08

+14:02

Klasse: H45-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Helland

Bærum kommune

1:00:18

+0:00

2.

Hallvard Fjær

IFE

1:03:34

+3:16

3.

Leif Thingsrud

Riksarkivbygningens BIL

1:05:50

+5:32

4.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

1:08:34

+8:16

5.

Øystein Kildahl

AHS

1:15:14

+14:56

6.

Tormod Kværna

Norsar

1:16:11

+15:53

7.

Tore Lund

Kartkonstruktørene

1:24:54

+24:36

8.

Øyvind Grandum

FFI

1:31:11

+30:53

9.

Erik Aasen

Dynea

1:41:50

+41:32

Klasse: H55-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tore Ruud

ØOK

45:49

+0:00

2.

Juul Sverre Stener

OPIL

47:09

+1:20

3.

John Thomas Petersen

NORDEA

56:37

+10:48

4.

Tor Arne Ulfeng

NRVA

58:20

+12:31

5.

Ivar Strømstad

OU-KAM.

59:22

+13:33

6.

Karl Gustavsen

LØRENSKOG FIL

1:09:20

+23:31

7.

Magne Osmundsen

NILU

1:09:25

+23:36

8.

Øyvind Eriksen

Indre Akershus Blad

1:09:49

+24:00

9.

Tron Danielsen

NILU

2:01:26

+1:15:37

DSQ

Kjell Hobøl

AFK

53:12

93

Klasse: H65(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigfred Fagervik

Thales

47:38

+0:00

2.

Aage Øyvann

HYDRO OSLO

48:53

+1:15

3.

Jon Rasmussen

Scandpower

53:15

+5:37

4.

Kjell Teigland

PRIVAT

1:00:46

+13:08

5.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

1:02:07

+14:29

6.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

1:02:16

+14:38

7.

Trond Varang

BM NORGROS

1:03:00

+15:22

Klasse: Å(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thor Mella

SKD BIL

1:02:22

+0:00

2.

Halvor Hobøl

Østmarka OK

1:25:42

+23:20

Klasse: Å(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Sandersen

NGI

59:38

+0:00

2.

Yngve Gotfridson

Nittedal Orientering

1:10:09

+10:31

Klasse: Å(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit B Eithun

Nittedal Orientering

51:03

+0:00

2.

Halvard Kværna

Østmarka OK

1:14:55

+23:52

DSQ

Gerd Fossestøl

Nittedal Orientering

1:34:10

107 145 138 134 146 128 140 100

Klasse: Å(KORT-B)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Bredalen

Nittedal Orientering

35:32

+0:00

2.

Terje Didriksen

FBI

42:38

+7:06

Klasse: Å(EKORT-C)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Nergård

Nittedal Orientering

33:58

+0:00

2.

Rune Nergård

Nittedal Orientering

34:52

+0:54

3.

Emma Paulsen

Nittedal Orientering

53:41

+19:43

4.

Tor Simonsen

PRIVAT

53:55

+19:57

5.

Oda Paulsen

Nittedal Orientering

56:10

+22:12

Klasse: Å(2.5km-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Åmdal

Nittedal Orientering

23:05

+0:00

2.

Ingrid Nergård

Nittedal Orientering

31:58

+8:53

3.

Ingrid Bredalen

Nittedal Orientering

39:46

+16:41

4.

Fredrik Hesselberg

Nittedal Orientering

49:50

+26:45


Sist oppdatert:

23 september 2009, 19:55:08

Arrangør:

ABIK Romerike Orientering

Antall deltagere:

50

Antall startet:

50