Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Freidig 17. juni 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Nora Halvorsen

Freidig

24:08

13:20

Lars Endreseth Baasland

Freidig

21:21

11:47

Theodor Eikemo-Nilsen

Freidig

24:26

13:29

Sofie Skjevdal-Otterstad

Freidig

33:44

18:38

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

33:47

18:39

Jakob Tangvold

Freidig

32:05

17:43

Frida Skarpnes

Freidig

27:22

15:07

Eir Sverresdotter Ekseth

Freidig

24:07

13:19

Alise Sundby Bakke

Freidig

24:31

13:32

Sivert Folgerø

Freidig

28:09

15:33

Sivert Sæther Levin

Freidig

25:48

14:15

Maja Sæterhaug Knudsen

Freidig

33:56

18:44

Tor Magnus Aske Langhelle

Freidig

23:34

13:01

Karine Nyeng Sverre

Freidig

27:13

15:02

Eira Forsbak Asplem

Freidig

34:27

19:01

Linnea Skaufel Simensen

Freidig

33:53

18:43

Agnes Jernberg

Freidig

24:37

13:36

Ida Kuhlmann Jakobsen

Freidig

31:49

17:34

Cecilia Erlandsen-Sem

Freidig

24:48

13:42

Amalie Winsnes

Freidig

33:05

18:16

Lars Garstad Pettersen

Freidig

46:36

25:44

Live Espolin Johnson

Freidig

33:06

18:17

Annika Lund Eikrem

Freidig

27:47

15:20

Moa Aaskov Putz

Freidig

1:00:23

33:21

175

Selma Lund Eikrem

Freidig

35:09

19:25

Berit Bjelland Vormeland

Freidig

33:25

18:27

Delina Rediet Kiflay

Freidig

33:15

18:22

Hanna Bjelland Vormeland

Freidig

34:20

18:58

Johan Pape Skjærvold

Freidig

39:27

21:47

Håvard Berg Nervik

Freidig

32:14

17:48

Mats Becker

Freidig

34:24

19:00

DNS

Erlend Grønli

Freidig

Klasse: D -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tora Kittilsen

Freidig

28:39

12:57

Una Kittilsen

Freidig

23:58

10:50

Solveig Louise Nissen

Freidig

28:39

12:57

Marita Aske

Freidig

32:48

14:50

Lina Storler Snøfugl

Freidig

1:02:44

28:23

Maria Strømdal Wik

Freidig

30:01

13:34

Juni Pape Skjærvold

Freidig

1:02:56

28:28

Ella Sandstad

Freidig

28:26

12:51

Erika Berg Nervik

Freidig

36:19

16:25

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Malene Kolstad

Freidig

19:01

+0:00

8:36

2.

Mari Eidsmo

Freidig

19:24

+0:23

8:46

3.

Anna Aurora Nolte

Freidig

23:47

+4:46

10:45

4.

Silje Marie Nissen

Freidig

25:19

+6:18

11:27

5.

Mabel H Amundsen

Freidig

28:05

+9:04

12:42

6.

Mathea Spets Storhov

Freidig

28:12

+9:11

12:45

7.

Ella Fiskum Ness

Freidig

28:54

+9:53

13:04

8.

Frid Sverresdotter Ekseth

Freidig

29:05

+10:04

13:09

9.

Silje Skaufel Simensen

Freidig

34:16

+15:15

15:30

44 38

DNS

Vilde Talgø-Kristiansen

Freidig

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Margret Walbye Mikkelsen

Freidig

1:37:45

+0:00

31:44

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vera Melkild

Freidig

42:24

+0:00

13:17

2.

Marie Bakken Sørensen

Freidig

51:39

+9:15

16:11

3.

Dina Reitan

Freidig

58:56

+16:32

18:28

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Sandstad

Freidig

36:42

+0:00

9:27

2.

Mari Angell-Petersen

Freidig

39:01

+2:19

10:03

3.

Karen Oline Kolstad

Freidig

39:26

+2:44

10:09

4.

Malin Sandstad

Freidig

39:31

+2:49

10:11

5.

Frida Sæther

Freidig

40:09

+3:27

10:20

6.

Gina Mølnvik

Freidig

41:24

+4:42

10:40

7.

Pernille Opheim

Freidig

43:47

+7:05

11:17

8.

Gro Sandstad Eidsmo

Freidig

45:09

+8:27

11:38

9.

Oda Q Fossum

Freidig

54:54

+18:12

14:08

10.

Mette Resell Nolte

Freidig

59:34

+22:52

15:21

11.

Tina Strømdal Wik

Freidig

1:06:27

+29:45

17:07

12.

Ingunn Skaufel

Freidig

1:09:02

+32:20

17:47

13.

Beth Paludan Carlsen

Freidig

1:15:34

+38:52

19:28

DSQ

Margot Bolstad Lynum

Freidig

16:52

147 149 41 142 143 146 156 138 40 160 175

DNS

Maj-Lisbet Rønning

Freidig

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Freidig

46:54

+0:00

14:42

2.

Mona Høiås Sæther

Freidig

47:30

+0:36

14:53

3.

Anne Melkild

Freidig

50:50

+3:56

15:56

4.

Torid Kvaal

Freidig

52:04

+5:10

16:19

5.

Elisabeth Sæthre

Freidig

52:12

+5:18

16:21

6.

Gunn Kari Hygen

Freidig

1:11:53

+24:59

22:32

7.

Kari Lillealtern

Freidig

1:21:06

+34:12

25:25

8.

Ingrid Angell-Petersen

Freidig

1:22:10

+35:16

25:45

9.

Maria Sand

Freidig

1:54:03

+1:07:09

35:45

DSQ

Ola Oldine

Freidig

1:00:55

142 55

DSQ

Reidun Fallan Smaavik

Freidig

1:43:50

142

Klasse: H -10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Vegard Lereim Storli

Freidig

28:11

12:45

Tristan Halvorsen

Freidig

28:17

12:47

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

17:45

8:01

Andreas Husby Nøklebye

Freidig

25:33

11:33

Andreas Bruun Rui

Freidig

51:27

23:16

Hallvard Hellevik

Freidig

34:19

15:31

Alf Petter Lynum

Freidig

41:30

18:46

DNS

Jørgen Moseid Ulven

Freidig

DNS

Martin Moseid Ulven

Freidig

DNS

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Grønli

Freidig

16:56

+0:00

7:39

2.

August Maske

Freidig

19:01

+2:05

8:36

3.

Håkon Høyem Olsen

Freidig

19:31

+2:35

8:49

4.

Antonius H Amundsen

Freidig

22:06

+5:10

10:00

5.

Vemund Mølnvik

Freidig

22:52

+5:56

10:20

6.

Emil Leroyer

Freidig

23:56

+7:00

10:49

7.

Vetle Grønvik Ekra

Freidig

25:28

+8:32

11:31

8.

Ola Garstad Pettersen

Freidig

26:02

+9:06

11:46

9.

Kasper Sæterhaug Knudsen

Freidig

26:48

+9:52

12:07

10.

Iver Dalsaune Thun

Freidig

27:13

+10:17

12:18

11.

Sverre Hellevik

Freidig

39:03

+22:07

17:40

12.

Alfred Gilje Sanne

Freidig

42:47

+25:51

19:21

DSQ

Oskar Tangvold

Freidig

30:29

44 43

DNS

Petter Syrstad

Freidig

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

29:33

+0:00

9:35

2.

Simen Spets Storhov

Freidig

31:14

+1:41

10:08

3.

Jonas Grønli

Freidig

37:22

+7:49

12:07

4.

Håkon Holstad

Freidig

41:22

+11:49

13:25

5.

Mikkel Holt

Freidig

42:20

+12:47

13:44

6.

Matias Nissen

Freidig

43:07

+13:34

13:59

7.

Alf Johan Folgerø

Freidig

46:30

+16:57

15:05

8.

Jostein Rø

Freidig

48:07

+18:34

15:37

9.

Håvard Singsaas

Freidig

1:01:05

+31:32

19:49

10.

Edvard Sørby

Freidig

1:02:39

+33:06

20:20

DSQ

Bjørn Ivar Øye

Freidig

44:48

146

DNS

Lars Sandstad

Freidig

DNS

Olaf Gilje Sanne

Freidig

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Egil Aske Langhelle

Freidig

20:24

+0:00

9:13

2.

Brage Asplem

Freidig

25:07

+4:43

11:21

3.

Ole- Andreas Drivenes

Freidig

26:40

+6:16

12:03

DNS

Mathias Enebak Iversen

Freidig

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mats Eidsmo

Freidig

39:43

+0:00

10:14

2.

Oskar Spets Storhov

Freidig

46:57

+7:14

12:06

3.

Kristian Fredrik Lynum

Freidig

51:25

+11:42

13:15

4.

Martin Selmer

Freidig

1:12:39

+32:56

18:43

DNS

Mathias Hermstad

Freidig

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

Freidig

42:02

+0:00

8:00

2.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

43:21

+1:19

8:15

3.

Lars Owren

Freidig

46:17

+4:15

8:48

4.

Jostein Kvakland

Varegg Fleridrett

47:23

+5:21

9:01

5.

Eivind Schjelderup Skarpsno

NTNUI

47:32

+5:30

9:03

6.

Vegard Grønli

Freidig

52:26

+10:24

9:59

7.

Adrian Opheim

Freidig

53:38

+11:36

10:12

8.

Tomas Eidsmo

Freidig

55:45

+13:43

10:37

9.

Håvard Eidsmo

Freidig

56:08

+14:06

10:41

10.

Jens Even Storhov

Freidig

56:13

+14:11

10:42

11.

Stig Magnar Løvås

Freidig

58:46

+16:44

11:11

12.

Jon Holstad

Freidig

1:00:48

+18:46

11:34

13.

Erik Aalde

Freidig

1:05:45

+23:43

12:31

14.

Arild Heggeset

Freidig

1:14:45

+32:43

14:14

15.

Nils Kristian Skjærvold

Freidig

1:18:43

+36:41

14:59

16.

Sverre Andreasen

Freidig

1:40:12

+58:10

19:05

DNS

Trond Simensen

Freidig

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturla Sæther

Freidig

38:22

+0:00

9:53

2.

Bernt Rognes

Freidig

46:23

+8:01

11:57

3.

Gunnar Østerbø

Freidig

52:47

+14:25

13:36

4.

Øyvind Schjelderup

Freidig

54:46

+16:24

14:06

5.

Magne Lysberg

Freidig

55:06

+16:44

14:12

6.

Ragnar Ness

Freidig

58:41

+20:19

15:07

7.

Tore Angell-Petersen

Freidig

59:09

+20:47

15:14

8.

Knut Lillealtern

Freidig

59:19

+20:57

15:17

9.

Vemund Jaren

Freidig

1:00:05

+21:43

15:29

10.

Nils Olav Vennevik

Freidig

1:06:12

+27:50

17:03

11.

Geir Willumsen

Freidig

1:20:07

+41:45

20:38

DSQ

Anthony Leroyer

Freidig

1:42:50

153 149

Klasse: Foreldreklasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Petter Winsnes

Freidig

16:45

+0:00

7:34

2.

Ole John Aske

Freidig

20:09

+3:24

9:07

3.

Christian Øie

Freidig

21:45

+5:00

9:50

4.

Anders Sanne

Freidig

25:31

+8:46

11:32

5.

Gjermund Rø

Freidig

25:35

+8:50

11:34

6.

Vebjørg Ekseth

Freidig

30:26

+13:41

13:46

7.

Sara Oden-Haugen

Freidig

31:05

+14:20

14:03

Klasse: Foreldreklasse B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nelly Maske

Freidig

1:20:08

+0:00

26:01

2.

Ingrid Nissen

Freidig

1:37:04

+16:56

31:30


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 juni 2015, 20:52:51

Arrangør:

Freidig, O-avd

Antall deltagere:

165

Antall startet:

153