Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Bedriftsorientering i Trondheim 2015Dataeksport
Brikkesys.no

Løp 10 - Henriksåsen, Vårstafetten 16. juni 2015

Klasse: Mixed lang

1.

Multiconsult BIL Trondheim 1

 

1:14:48

 

1

Øystein Haug

21:13

2.

21:13

2.

2

Guro Torpe

29:41

1.

50:54

1.

3

Roar Skulbørstad

23:54

1.

1:14:48

1.

2.

Malvik IL 1

 

1:47:11

 

1

Sindre Johannessen

20:39

1.

20:39

1.

2

Hilde Forbord

43:55

4.

1:04:34

2.

3

Roar Forbord

42:37

5.

1:47:11

2.

3.

Siemens 1

 

1:58:00

 

1

Øyvind Stangenes

42:04

6.

42:04

6.

2

Bjørg Granly

38:28

3.

1:20:32

4.

3

Geir Paulsen

37:28

3.

1:58:00

3.

4.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

2:03:23

 

1

Randi Wærnes

34:09

4.

34:09

4.

2

Eirik Munkeby

50:22

5.

1:24:31

5.

3

Jon Vindal

38:52

4.

2:03:23

4.

5.

Landslaget i Flyfemkamp 2

 

2:26:57

 

1

Bjørn Sævik

35:03

5.

35:03

5.

2

Ane Thea Kristoffersen

1:15:32

7.

1:50:35

7.

3

Frank Sandberg

36:22

2.

2:26:57

5.

6.

Reinertsen 1

 

2:29:58

 

1

Michele Baravalle

33:56

3.

33:56

3.

2

Arne Ilseng

58:45

6.

1:32:41

6.

3

Eleonora Mondo

57:17

6.

2:29:58

6.

7.

Kongsberg Seatex BIL 1

 

2:30:02

 

1

Inger-Lill Bratbergsengen

42:40

7.

42:40

7.

2

Ingmund Bjørkan

35:59

2.

1:18:39

3.

3

Øystein Tveit

1:11:23

7.

2:30:02

7.

Klasse: Mixed kort

1.

Evry

 

1:15:56

 

1

Svein Solvik

24:11

3.

24:11

3.

2

Torgeir Iversen

30:10

4.

54:21

3.

3

Svein Solvik

21:35

1.

1:15:56

1.

2.

BDO 1

 

1:20:03

 

1

Erling Bye

23:40

2.

23:40

2.

2

Ingrid Gjersvold

26:36

2.

50:16

2.

3

Erik Horghagen

29:47

3.

1:20:03

2.

3.

Halsa IL 1

 

1:21:48

 

1

Tore Heggem

25:14

5.

25:14

5.

2

Leif Gunnar Smistad

24:44

1.

49:58

1.

3

Egil Repvik

31:50

5.

1:21:48

3.

4.

Miks 1

 

1:29:41

 

1

Tor Gjermstad

27:54

6.

27:54

6.

2

Edgar Furuholt

28:24

3.

56:18

4.

3

Åse Rita Ellingsen

33:23

6.

1:29:41

4.

5.

Eggen Arkitekter AS 1

 

1:33:25

 

1

Bård Sverre Solem

24:59

4.

24:59

4.

2

Bente Skorge

40:31

8.

1:05:30

7.

3

Sverre Andreassen

27:55

2.

1:33:25

5.

6.

Rypinen 1

 

1:36:35

 

1

Gro Rypdal

34:17

10.

34:17

10.

2

Kjell-Arne Henninen

31:08

5.

1:05:25

6.

3

Svein Henninen

31:10

4.

1:36:35

6.

7.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:42:20

 

1

Erik Aune

19:48

1.

19:48

1.

2

Line Søreng

46:29

10.

1:06:17

8.

3

Rikke Bryntesen

36:03

8.

1:42:20

7.

8.

AI-AI 1

 

1:48:00

 

1

Øystein Hoffart

29:05

7.

29:05

7.

2

Olivier Herail

31:54

6.

1:00:59

5.

3

Lydia Høyem Anker

47:01

11.

1:48:00

8.

9.

Jordskifteretten 1

 

1:53:20

 

1

Oda Buhaug

34:19

11.

34:19

11.

2

Gunnar Børset

40:42

9.

1:15:01

9.

3

Arne Gaustad

38:19

9.

1:53:20

9.

10.

AI-AI 2

 

1:54:30

 

1

Trond Heggem

31:47

9.

31:47

9.

2

Johannes Smidt

48:48

11.

1:20:35

11.

3

Oddveig Hovdenak2

33:55

7.

1:54:30

10.

11.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:57:35

 

1

Frode Stølan

41:42

12.

41:42

12.

2

Ståle Engdal

37:17

7.

1:18:59

10.

3

Hilde Nestvold

38:36

10.

1:57:35

11.

12.

a.c.møller skole 1

 

30:19

 

1

Geir Willumsen

30:19

8.

30:19

8.

Klasse: D 135-194 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:25:34

 

1

Guri Stenseth Kjøs

29:21

1.

29:21

1.

2

Sigrid Melkild

25:38

1.

54:59

1.

3

Anne Melkild

30:35

1.

1:25:34

1.

2.

HiST 1

 

1:36:39

 

1

Trine Barstad

30:10

2.

30:10

2.

2

Siri Drogset

31:18

2.

1:01:28

2.

3

Monika Haga

35:11

2.

1:36:39

2.

3.

BeReWe 1

 

1:59:27

 

1

Berit Grande

39:17

5.

39:17

5.

2

Reidun Fallan Smaavik

35:34

3.

1:14:51

3.

3

Wenche Sandø

44:36

4.

1:59:27

3.

4.

HiST 2

 

2:25:25

 

1

Eli Langørgen

32:01

3.

32:01

3.

2

Sissel Horghagen

48:28

4.

1:20:29

4.

3

Mildrid Ljosland

1:04:56

6.

2:25:25

4.

5.

EVRY/Bekk 1

 

2:35:29

 

1

May-Britt Bjørnås

51:13

8.

51:13

8.

2

Annefi Gjermstad

1:08:23

5.

1:59:36

6.

3

Anna Lunna

35:53

3.

2:35:29

5.

6.

HiST 3

 

3:06:27

 

1

Ebba Bredeland

39:26

6.

39:26

6.

2

Oddrun Bollingmo

1:36:52

7.

2:16:18

7.

3

Beate Sitter

50:09

5.

3:06:27

6.

7.

Miks 1

 

1:58:22

 

1

Asbjørg Engdal Olsen

49:56

7.

49:56

7.

2

Britt Kristiansen

1:08:26

6.

1:58:22

5.

8.

Trondheim Kommune

 

33:03

 

1

Grethe Liatun

33:03

4.

33:03

4.

Klasse: D < 135 år

1.

AI-AI 1

 

1:41:25

 

1

Oddveig Hovdenak

34:03

3.

34:03

3.

2

Marte Willumsen

38:07

1.

1:12:10

1.

3

Ingrid Grændsen

29:15

1.

1:41:25

1.

2.

Landslaget i Flyfemkamp 2

 

1:58:28

 

1

Anniken Erichsen

28:10

1.

28:10

1.

2

Stine Sjo

58:58

3.

1:27:08

3.

3

Inger Marie Hoberg

31:20

2.

1:58:28

2.

3.

Eggen Arkitekter AS 1

 

2:00:43

 

1

Mette Resell Nolte

29:49

2.

29:49

2.

2

Vebjørg Ekseth

46:16

2.

1:16:05

2.

3

Kjersti Tannvik

44:38

3.

2:00:43

3.

DSQ

Landslaget i Flyfemkamp 1

 

2:03:34

 

1

Renate Evensen

25:53

.

0:00

.

DSQ

2

Wenche Rydning

55:27

.

0:00

.

3

Idunn Assev

42:14

.

0:00

.

Klasse: D > 194 år

1.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

2:16:38

 

1

Inger Røhjell

40:29

1.

40:29

1.

2

Eva Aalde

42:36

1.

1:23:05

1.

3

Anne Stenseth

53:33

2.

2:16:38

1.

2.

Byåspian 1

 

2:42:44

 

1

Anne Furuholt

45:03

2.

45:03

2.

2

Randi Iversen

1:14:25

2.

1:59:28

2.

3

Halldis H. Lykke

43:16

1.

2:42:44

2.

Klasse: H 135-194 år

1.

Multiconsult BIL Trondheim 1

 

1:25:54

 

1

Vegard Hansen

25:18

1.

25:18

1.

2

Dag Ove Tinmannsvik

31:20

2.

56:38

1.

3

Harald Musum

29:16

2.

1:25:54

1.

2.

St. Olavs Hospital BIL 1

 

1:29:37

 

1

Johan Helle

29:01

2.

29:01

2.

2

Øyvind Schjelderup

31:24

3.

1:00:25

2.

3

Rune Stræte

29:12

1.

1:29:37

2.

3.

IT-gutta 1

 

1:49:06

 

1

Eirik Vefsnmo

36:34

9.

36:34

9.

2

Per Ivar Skinderhaug

40:07

5.

1:16:41

5.

3

Jens Kjetil Mehammer

32:25

3.

1:49:06

3.

4.

NTNU BIL 1

 

1:53:09

 

1

Knut Hagen

44:36

15.

44:36

15.

2

Carl Martin Larsen

35:40

4.

1:20:16

6.

3

Lasse Natvig

32:53

4.

1:53:09

4.

5.

TrønderEnergi 1

 

1:53:48

 

1

Frode Vassenden

32:45

3.

32:45

3.

2

Svein Olav Åmot

41:14

6.

1:13:59

4.

3

Christian Tørriseng

39:49

8.

1:53:48

5.

6.

Statkraft 1

 

1:55:01

 

1

Snorre Gangaune

35:37

7.

35:37

7.

2

Robert Nicolai Von Hirsch

45:23

9.

1:21:00

7.

3

Tor Erik Schjølberg

34:01

5.

1:55:01

6.

7.

Statoil BIL Trondheim 1

 

1:57:48

 

1

Helge Løseth

35:33

6.

35:33

6.

2

Bjarne Bugten

45:30

10.

1:21:03

8.

3

Svein Olav Dyrhol

36:45

7.

1:57:48

7.

8.

Politiets il, Trondheim 1

 

2:01:47

 

1

Terje Hanssen

43:09

14.

43:09

14.

2

Jim Løvås

43:08

7.

1:26:17

12.

3

Per Bjørgum

35:30

6.

2:01:47

8.

9.

HiST 1

 

2:06:51

 

1

Nils Tesdal

32:47

4.

32:47

4.

2

Per Erik Sundby

51:51

14.

1:24:38

10.

3

Stein Øvstedal

42:13

10.

2:06:51

9.

10.

NGU 1

 

2:12:13

 

1

Ola Eggen

49:07

16.

49:07

16.

2

Bjørn Rindstad

43:15

8.

1:32:22

14.

3

Bobo Nordahl

39:51

9.

2:12:13

10.

11.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

2:13:02

 

1

Jens Øystein Gjersvold

36:09

8.

36:09

8.

2

Gjermund Sægrov

47:32

11.

1:23:41

9.

3

Magne Eidem

49:21

11.

2:13:02

11.

12.

ROGUAS 1

 

2:20:12

 

1

Gudmund Melland

37:08

10.

37:08

10.

2

Rolf Bye

48:53

13.

1:26:01

11.

3

Asbjørn Rønning

54:11

12.

2:20:12

12.

13.

TrønderEnergi 2

 

2:25:31

 

1

Rune Krogh

38:43

11.

38:43

11.

2

Kåre Onsøien

48:05

12.

1:26:48

13.

3

Per Olav Johansen

58:43

13.

2:25:31

13.

14.

DNB BIL 1

 

3:01:02

 

1

Tor Arne Haugen

42:54

13.

42:54

13.

2

Vidar Lunda

59:18

15.

1:42:12

15.

3

Torstein Dahl

1:18:50

14.

3:01:02

14.

15.

Statnett Trondheim 1

 

1:05:58

 

1

Øystein Husby

35:03

5.

35:03

5.

2

Olve Mogstad

30:55

1.

1:05:58

3.

DSQ

UNINETT 1

 

2:41:25

 

1

Olav Kvittem

42:46

12.

42:46

12.

2

Gurvinder Singh

1:10:26

.

0:00

.

DSQ

3

Otto Wittner

48:13

.

0:00

.

Klasse: H > 194 år

1.

St Olav

 

1:14:03

 

1

Roar Stenset

26:02

2.

26:02

2.

2

Kristian Fougner

23:58

1.

50:00

1.

3

Anders Waage

24:03

2.

1:14:03

1.

2.

Siemens 1

 

1:25:10

 

1

Leif Røhjell

27:35

4.

27:35

4.

2

Per Laksfors

32:58

7.

1:00:33

5.

3

Steinar Aasvang

24:37

3.

1:25:10

2.

3.

Statens vegvesen Sør-Trøndelag 1

 

1:25:27

 

1

Jon Arne Klemetsaune

23:43

1.

23:43

1.

2

Åge Sivertsen

29:26

3.

53:09

2.

3

Svein Hove

32:18

9.

1:25:27

3.

4.

Eget 1

 

1:25:43

 

1

Nils Olav Vennevik

30:06

9.

30:06

9.

2

Øistein Åsmul

27:27

2.

57:33

3.

3

Frode Stensrud

28:10

5.

1:25:43

4.

5.

Rambøll 1

 

1:26:17

 

1

Odd Musum

30:46

11.

30:46

11.

2

Odd Arne Rye

30:12

4.

1:00:58

6.

3

Rolf Røsand

25:19

4.

1:26:17

5.

6.

Evry 1

 

1:31:28

 

1

Pål Skyberg

29:30

8.

29:30

8.

2

Torleif Stephansen

33:48

9.

1:03:18

9.

3

Ottar Kristiansen

28:10

5.

1:31:28

6.

7.

Rambøll 1

 

1:33:30

 

1

John Sirum

30:53

12.

30:53

12.

2

Kåre Eggereide

31:06

5.

1:01:59

8.

3

Terje Norddal

31:31

8.

1:33:30

7.

8.

"""HeStAn""" 1

 

1:35:05

 

1

Anders Lauglo

26:21

3.

26:21

3.

2

Henry Sundsetvik

33:25

8.

59:46

4.

3

Stig Arild Haugskott

35:19

10.

1:35:05

8.

9.

BRENVIN 1

 

1:37:05

 

1

Tore Brurok

30:32

10.

30:32

10.

2

Tore Kiste

36:05

10.

1:06:37

10.

3

Leif Engen

30:28

7.

1:37:05

9.

10.

Leik, IL 1

 

1:39:24

 

1

Thor Meland

38:07

16.

38:07

16.

2

Finn Bjørgum

37:31

11.

1:15:38

14.

3

Tone Almås

23:46

1.

1:39:24

10.

11.

NTNU Matematikk Senior 1

 

1:43:24

 

1

Finn Knudsen

29:10

6.

29:10

6.

2

Magnus Landstad

31:51

6.

1:01:01

7.

3

Harald Krogstad

42:23

13.

1:43:24

11.

12.

ROTORO 1

 

1:51:01

 

1

Robert Strøm

29:19

7.

29:19

7.

2

Rolf Hellan

38:32

12.

1:07:51

11.

3

Torger Elseth

43:10

14.

1:51:01

12.

13.

NTNU BIL 1

 

1:51:45

 

1

Arnfinn Langeland

31:32

14.

31:32

14.

2

Edmund Olsen

41:56

14.

1:13:28

13.

3

Kåre Aflekt

38:17

11.

1:51:45

13.

14.

HiST 1

 

1:52:50

 

1

Oddmar Iversen

32:26

15.

32:26

15.

2

Harald Lauglo

40:46

13.

1:13:12

12.

3

Roar Kvam

39:38

12.

1:52:50

14.

15.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

2:08:42

 

1

Trond Damås

31:01

13.

31:01

13.

2

Svein Nassvik

46:01

15.

1:17:02

15.

3

Magne Måge

51:40

15.

2:08:42

15.

DSQ

SFO 1

 

1:37:41

 

1

Martin Skjetneli

27:18

.

0:00

.

DSQ

2

Paul Forseth

35:30

.

0:00

.

3

Oddvar Opland

34:53

.

0:00

.

DSQ

Dro til skogs 1

 

2:08:35

 

1

Reidar Ottem

29:00

5.

29:00

5.

2

Erling Rise

59:43

.

0:00

.

DSQ

3

Reidar Skogseth

39:52

.

0:00

.

Klasse: Nybegynnere Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erika Bugten

Berg Hansen

32:55

+0:00

2.

Nina Astrid Rieck

Asplan Viak

33:51

+0:56

3.

Sol Haugen

Telenor B.I.L. Trondheim

38:40

+5:45

4.

Kirsti Haarberg

Haarberg

39:23

+6:28

5.

Hanne Skogestad

Det Norske

42:34

+9:39

6.

Åsa Nordgård

Student

53:14

+20:19

Klasse: H < 134 år

1.

Kittarn 1

 

1:16:53

 

1

Vegard Kittilsen

24:23

2.

24:23

2.

2

Geir Arnesen

27:49

2.

52:12

2.

3

Pål Kittilsen

24:41

1.

1:16:53

1.

2.

Leik, IL 1

 

1:27:24

 

1

Brage Keiserås

27:43

4.

27:43

4.

2

Jan Hage

32:48

3.

1:00:31

3.

3

Ola Keiserås

26:53

3.

1:27:24

2.

3.

TINE Tunga 1

 

1:30:33

 

1

Robert Nyhus

28:50

5.

28:50

5.

2

Terje Drøyvold

34:55

6.

1:03:45

5.

3

Sigurd Bjørke

26:48

2.

1:30:33

3.

4.

Telenor B.I.L. Trondheim 1

 

1:32:39

 

1

Ingebrigt Fuglem

29:55

7.

29:55

7.

2

Trond Sletner

32:51

4.

1:02:46

4.

3

Ingebrigt Fuglem2

29:53

5.

1:32:39

4.

5.

O-lauget 1

 

1:38:11

 

1

Kyrre Auran

35:28

9.

35:28

9.

2

Øyvind Skaug

33:56

5.

1:09:24

8.

3

Petter Andreas Bergh

28:47

4.

1:38:11

5.

6.

Acando / Lindbak 1

 

1:49:37

 

1

Arild Wærnes

29:14

6.

29:14

6.

2

Frode Rømma

43:31

12.

1:12:45

9.

3

Jan Erik Ledal

36:52

9.

1:49:37

6.

7.

SINTEF Energiforskning BIL 1

 

1:53:38

 

1

Jostein Fløystad

37:04

10.

37:04

10.

2

Oddgeir Rokseth

44:00

13.

1:21:04

13.

3

Hans Helmer Sæternes

32:34

8.

1:53:38

7.

8.

Sleipner 1

 

1:55:02

 

1

Ola Lædre

41:45

12.

41:45

12.

2

Jardar Lohne

36:11

9.

1:17:56

12.

3

Torbjørn Aass

37:06

10.

1:55:02

8.

9.

Powel 1

 

1:58:54

 

1

Sondre Kongsgård

24:47

3.

24:47

3.

2

Klaus Livik

39:04

10.

1:03:51

6.

3

Morten Belsvik

55:03

12.

1:58:54

9.

10.

Skanska Aktiv Trondheim 1

 

1:59:15

 

1

Per Magne Gjersvold

42:28

14.

42:28

14.

2

Thomas Ramberg

45:04

14.

1:27:32

14.

3

Magne Svare

31:43

6.

1:59:15

10.

11.

NTNU 1

 

1:59:19

 

1

Petter Henrik Holmstrøm

42:01

13.

42:01

13.

2

Johan Kolstø Sønstabø

35:23

7.

1:17:24

10.

3

Petter Røe Nåvik

41:55

11.

1:59:19

11.

12.

Contiga AS 1

 

2:30:44

 

1

Hallvard Sægrov

47:51

15.

47:51

15.

2

Karl Morten Lunna

1:10:34

15.

1:58:25

15.

3

Lars Langdal

32:19

7.

2:30:44

12.

13.

Gauldalsjentene 1

 

1:08:59

 

1

Lars Solheim

32:51

8.

32:51

8.

2

Frode Lillevold

36:08

8.

1:08:59

7.

14.

Ad hoc 1

 

1:17:37

 

1

Arild Heggeset

37:12

11.

37:12

11.

2

Kurt Amundsen

40:25

11.

1:17:37

11.

DSQ

NTNUI 1

 

1:46:44

 

1

Tore Berdal

23:51

1.

23:51

1.

2

John Kristian Dahl

27:38

1.

51:29

1.

3

Niklas Dyrhaug

55:15

.

0:00

.

DSQ

DSQ

Landslaget i Flyfemkamp 1

 

2:33:08

 

1

Erlend Wiggen

1:18:04

.

0:00

.

DSQ

2

Glenn Muller

35:47

.

0:00

.

3

Sveinung Røsok

39:17

.

0:00

.

DSQ

Klasse: Arrangører

Arrangør

Atmel

 

0:00

 

Anthony Bossard

.

0:00

.

Arrangør

Odd Magne Reitan

.

0:00

.

Arrangør

Anders Rustad

.

0:00

.

Arrangør

Øyvind Kvennås

.

0:00

.

Arrangør

Jerome Soulard

.

0:00

.

Arrangør

Svenn-Ivar Svendsen

.

0:00

.

Arrangør


Sist oppdatert:

23 september 2015, 17:32:42

Arrangør:

Midt-Norge Sør Bedriftsidrettskrets - Orientering

Antall deltagere:

250

Antall startet:

250