Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Byåsen ILs klubbmesterskap lang 17. juni 2015

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Olav Bjørkan

Byåsen IL

29:24

Johan Bjørkan

Byåsen IL

24:14

Ida Eilertsen

Byåsen IL

17:04

Nora Rossvold Otterlei

Byåsen IL

26:31

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

12:32

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vilde Holmqvist

Byåsen IL

31:16

+0:00

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

54:34

+0:00

2.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

1:03:38

+9:04

116

3.

Andrine Viken

Byåsen IL

1:10:32

+15:58

4.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

1:25:53

+31:19

Klasse: D 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Solveig Sæternes

Byåsen IL

56:12

+0:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

45:04

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

50:55

+5:51

116

3.

Gøril Eide

Byåsen IL

57:28

+12:24

4.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

1:00:19

+15:15

5.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

1:02:01

+16:57

6.

Hanne Vefsnmo

Byåsen IL

1:06:38

+21:34

7.

Rine Hanssen

Byåsen IL

1:09:57

+24:53

Klasse: D 17-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Hegstad

Byåsen IL

1:12:33

+0:00

Klasse: D 17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Sandbakk

NTNUI

17:24

+0:00

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

46:26

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

46:28

+0:02

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Aune

Byåsen IL

34:15

+0:00

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

35:05

+0:00

2.

Einar Eide

Byåsen IL

50:49

+15:44

3.

Håkon Sæternes

Byåsen IL

55:00

+19:55

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Are Lodgaard

Byåsen IL

57:34

+0:00

2.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

1:09:27

+11:53

3.

Isak A Sæternes

Byåsen IL

1:14:10

+16:36

Klasse: H 15-16B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Lundteigen Aune

Byåsen IL

41:19

+0:00

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harri Luchsinger

NTNUI

42:45

+0:00

2.

Ola Berger

Byåsen IL

43:35

+0:50

116

3.

Johan Asphjell Bjørnaas

Frol IL

47:47

+5:02

4.

Snorre Sæternes

Byåsen IL

49:36

+6:51

5.

Hans Aleksander Østhagen

Byåsen IL

51:50

+9:05

6.

Vegard Hansen

Byåsen IL

54:42

+11:57

116 60

7.

Torgeir Aune

Byåsen IL

55:53

+13:08

8.

Robert Otterlei

Byåsen IL

56:21

+13:36

9.

Jørgen Longva

Byåsen IL

56:53

+14:08

10.

Brage Jørum

Byåsen IL

59:09

+16:24

11.

Hans Helmer Sæternes

Byåsen IL

1:05:13

+22:28

116

12.

Harald Storrønning

Byåsen IL

1:08:10

+25:25

13.

Roar Forbord

Malvik IL

1:09:33

+26:48

14.

Geir Arne Lodgaard

Byåsen IL

1:20:51

+38:06

DSQ

Rune Eilertsen

Byåsen IL

1:16:38

60 61 100

DNS

Morten Andreas Nome

BSI - Orientering

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

53:07

+0:00

2.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

54:02

+0:55

116

3.

Knut Hagen

Byåsen IL

59:44

+6:37

4.

Erling Bye

Byåsen IL

1:12:14

+19:07

5.

Morten Skoglund

Byåsen IL

1:16:38

+23:31

6.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

1:16:40

+23:33

7.

Roar Stenseth

Byåsen IL

1:20:08

+27:01

8.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

1:24:52

+31:45

9.

Svein Endre Hove

Byåsen IL

1:28:54

+35:47

DSQ

Gunnar Smistad

OL Trollelg

2:02:50

62 63 60 116 109 110 111 113 114 75 115


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 juni 2015, 20:32:50

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

56

Antall startet:

55