Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Liersprinten 2009 5. september 2009

Klasse: D21-AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Undstad

Larvik OK

59:12

+0:00

2.

Lone Brochmann

Heming/Njård OL

59:40

+0:28

3.

Hege Ask-Henriksen

Konnerud IL

1:01:59

+2:47

4.

Ida Svanberg

Røyken OL

1:09:21

+10:09

5.

Kari Jussie Lønning

Sturla, IF

1:09:24

+10:12

Klasse: H21-AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Ås-UMB Orientering

46:56

+0:00

2.

David Løver

Modum OL

50:04

+3:08

3.

Einar Tommelstad

Ringerike OL

54:33

+7:37

4.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

56:26

+9:30

5.

Aleksei Aleksejonok

Modum OL

1:01:26

+14:30

6.

Karsten Alexander Kopland

Modum OL

1:03:59

+17:03

7.

Hallvard Koren

Moss, OK

1:09:59

+23:03

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anette Baklid

Konnerud IL

46:40

+0:00

2.

Maren Jansson Haverstad

Konnerud IL

47:57

+1:17

3.

Therese Haare

Konnerud IL

49:05

+2:25

4.

Maiken Flågan

Kongsberg OL

1:28:48

+42:08

DNS

Synne Baklid

Konnerud IL

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Danielsen

Tyrving, IL

48:58

+0:00

2.

Eivind Myklebust Lindseth

Konnerud IL

58:07

+9:09

126

3.

Vemund Rønneberg

Røyken OL

58:10

+9:12

DSQ

Andreas Bendiktsen

Konnerud IL

1:23:25

142 145

DNS

Terje Faugstad Bjertnes

Konnerud IL

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Nybø

Konnerud IL

39:26

+0:00

2.

Solveig Løken

Kongsberg OL

39:58

+0:32

3.

Synne Ildahl Svendsen

Sturla, IF

39:59

+0:33

4.

Ingrid Fossum Rye

Asker SK

48:00

+8:34

5.

Christine Jellum Helgerud

Kongsberg OL

52:17

+12:51

6.

Ingvild Bonden Kjørsvik

Kongsberg OL

52:22

+12:56

7.

Aina Viena

Ringerike OL

52:39

+13:13

8.

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

52:47

+13:21

9.

Gina Kalsrud

Ringerike OL

55:29

+16:03

10.

Tonje Kvamme Dahl

Ringerike OL

55:57

+16:31

DNS

Kristine Grønlund

Ringerike OL

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Flågan

Kongsberg OL

43:43

+0:00

2.

Mathias Drage

Kongsberg OL

43:55

+0:12

3.

Bård Engzelius Gylver

Asker SK

44:06

+0:23

4.

Johan Cristian Rømcke

Sturla, IF

44:09

+0:26

5.

Erlend Engzelius Gylver

Asker SK

45:38

+1:55

6.

Lars Henrik Verde Thon

Sturla, IF

45:48

+2:05

7.

Mardon Elias Foss

Kongsberg OL

53:05

+9:22

8.

Marcus Braathen

Lierbygda O-lag

55:44

+12:01

9.

Erik Trøen

Lierbygda O-lag

55:46

+12:03

10.

Øyvind Strande

Ringerike OL

55:57

+12:14

11.

Henrik Mårtensson

Modum OL

56:00

+12:17

12.

Magnus Olsson

Lierbygda O-lag

56:06

+12:23

DSQ

Jakob Skovly Fjeldstad

Ringerike OL

43:01

129 45 125 145 110

DNS

Sindre Engzelius Gylver

Asker SK

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katinka Jussie L. Brurberg

Sturla, IF

27:49

+0:00

2.

Ingrid Gulbrandsen

Asker SK

28:20

+0:31

3.

Marit Nersten

Fossum IF

29:22

+1:33

4.

Marianne Løken

Kongsberg OL

29:23

+1:34

5.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

29:43

+1:54

6.

Ingunn Vári

Sturla, IF

32:06

+4:17

7.

Anneline Larsen

Kongsberg OL

32:12

+4:23

8.

Trine D Kihle

Ringerike OL

32:29

+4:40

9.

Gunhild Kristine Johansen

Asker SK

32:44

+4:55

10.

Augusta Horn Welle-Strand

Heming/Njård OL

32:50

+5:01

11.

Ingvild Skovly Fjeldstad

Ringerike OL

38:48

+10:59

12.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

38:50

+11:01

13.

Hedda Marie Bondehagen

Ringerike OL

38:53

+11:04

14.

Siri Sørensen

Kongsberg OL

38:54

+11:05

15.

Silje Arntzen

Lierbygda O-lag

45:07

+17:18

16.

Ingrid Løset

Ringerike OL

46:01

+18:12

DNS

Magnhild Frydenlund

Sturla, IF

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

22:37

+0:00

2.

Olai Stensland Lillevold

Kolbotn & Skimt OL

23:09

+0:32

3.

Håvard Myhre

Kongsberg OL

23:54

+1:17

4.

Aleksander Løe Myrling

Kongsberg OL

24:28

+1:51

5.

Tommy R. Wilhelmsen

Kongsberg OL

28:04

+5:27

6.

Geir Strande Syrrist

Ringerike OL

28:15

+5:38

7.

Anders Sommerstad Juveli

Konnerud IL

29:28

+6:51

8.

Andreas Saunes

Kongsberg OL

36:41

+14:04

9.

Arvid Nelson

Lardal OL

36:55

+14:18

10.

Eilif Tandberg Swensen

Asker SK

37:07

+14:30

11.

Lars Petter Johnsen

Sturla, IF

38:34

+15:57

12.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

41:06

+18:29

13.

Sander Ovesen

Lierbygda O-lag

44:40

+22:03

14.

Vegard Bendiktsen

Konnerud IL

50:24

+27:47

DSQ

Iver Sørensen

Sturla, IF

34:01

105 142 54 110 100

DNS

Lars Grønlund

Ringerike OL

DNS

Yngvar Solberg

Sturla, IF

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

1:00:24

+0:00

2.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

1:08:13

+7:49

3.

Ida Syversen

Røyken OL

1:12:00

+11:36

4.

Hanne Rådstoga

Asker SK

1:13:05

+12:41

5.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

1:13:06

+12:42

6.

Margrete Engzelius

Asker SK

1:14:27

+14:03

7.

Kristin Tandberg

Asker SK

1:15:31

+15:07

8.

Lill-Kristin Enger

Modum OL

1:16:43

+16:19

9.

Maria Persson

Asker SK

1:23:16

+22:52

10.

Marianne Hjermstad

Fossum IF

1:24:09

+23:45

DSQ

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

1:43:00

145 109 100

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gulbrandsen

Asker SK

42:17

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker SK

44:13

+1:56

3.

Bengt Niklasson

Kolbotn & Skimt OL

47:53

+5:36

4.

Jan Tore Henriksen

Heming/Njård OL

48:22

+6:05

5.

Roar Grande

Kongsberg OL

48:55

+6:38

6.

Lars Granum

Oppsal IF

49:02

+6:45

7.

Tommy Jauhojärvi

Asker SK

49:33

+7:16

8.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

50:00

+7:43

9.

Svein Nygård

Lillomarka OL

50:17

+8:00

10.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

51:47

+9:30

11.

Espen Løe

Kongsberg OL

52:02

+9:45

12.

Kristian Kihle

Ringerike OL

53:10

+10:53

13.

Håkon Løvli

Asker SK

53:52

+11:35

14.

Lars D. Fjeldstad

Ringerike OL

54:06

+11:49

15.

Kristian Kalager

Asker SK

57:41

+15:24

15.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

57:41

+15:24

17.

Bjørn Martini

Asker SK

1:01:28

+19:11

18.

Tibor Vári

Sturla, IF

1:02:16

+19:59

19.

Terje Næss

Fossum IF

1:03:26

+21:09

20.

Terje Henriksen

Asker SK

1:10:02

+27:45

21.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

1:22:00

+39:43

DNS

Roar Bye

Modum OL

DNS

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Danielsen

Tyrving, IL

32:06

+0:00

2.

Ragnhild Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

32:40

+0:34

3.

Linda Verde

Sturla, IF

34:47

+2:41

4.

Gabrielle Welle-Strand

Heming/Njård OL

44:05

+11:59

5.

Elisabeth Holth Johannessen

Røyken OL

58:09

+26:03

DSQ

Edel Sofie Nilsen

Asker SK

58:50

109

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

48:31

+0:00

2.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving, IL

50:35

+2:04

3.

Trond Rønneberg

Asker SK

51:57

+3:26

4.

Jon Arvid Fossum

Asker SK

52:57

+4:26

5.

Øyvind Hansen

Røyken OL

53:00

+4:29

6.

Lars Hjermstad

Fossum IF

53:18

+4:47

7.

Reidar Fossum

Asker SK

55:21

+6:50

8.

Frode Løset

Ringerike OL

55:40

+7:09

9.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

56:55

+8:24

10.

Øivind Myhre

Kongsberg OL

58:57

+10:26

11.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

59:55

+11:24

12.

Kjell Rønneberg

Røyken OL

1:00:02

+11:31

13.

Geir Holm Gundersen

Sturla, IF

1:00:06

+11:35

14.

Morten Johannessen

Røyken OL

1:02:46

+14:15

15.

Leif Roger Hultgreen

Ringerike OL

1:03:27

+14:56

16.

Svein Larsen

Kongsberg OL

1:04:41

+16:10

17.

Lars Wang

Sturla, IF

1:07:34

+19:03

18.

Per Øhlckers

Tyrving, IL

1:08:54

+20:23

19.

Petter F. Johannessen

Sturla, IF

1:15:38

+27:07

20.

Hans-Ingar Sætra

Asker SK

1:17:20

+28:49

21.

Tov Arne Bondal

Lillomarka OL

1:21:05

+32:34

22.

Finn Bjørtuft

Kongsberg OL

1:22:15

+33:44

23.

Øyvind Gylver

Asker SK

1:29:39

+41:08

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Pedersen

Asker SK

39:20

+0:00

2.

Kjersti Tho

Stabæk IF

40:16

+0:56

3.

Nora Ursin

Fossum IF

41:50

+2:30

4.

Siri Holmboe

Tyrving, IL

43:07

+3:47

5.

Anne Sagberg

Stabæk IF

44:21

+5:01

6.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

45:02

+5:42

7.

Ildiko Horvati

Tyrving, IL

47:27

+8:07

8.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

51:37

+12:17

9.

Brynhild Fanuelsen

Fossum IF

53:50

+14:30

10.

Lisa Sørenssen

Røyken OL

1:39:48

+1:00:28

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Holmboe

Tyrving, IL

41:53

+0:00

2.

György Horvati

Tyrving, IL

45:50

+3:57

3.

Per Dalheim

Konnerud IL

47:12

+5:19

4.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

48:38

+6:45

5.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

49:53

+8:00

6.

Kjell Klokkerud

Eiker O-lag

55:34

+13:41

7.

Helge Bjaaland

Heming/Njård OL

1:01:31

+19:38

8.

Arne Lande

Bø OL

1:04:41

+22:48

9.

Ivar Opsahl

Tyrving, IL

1:06:31

+24:38

10.

Georg Kapperud

Oppsal IF

1:43:58

+1:02:05

DSQ

Lasse Vråle

Sturla, IF

1:03:01

145 53 100

DNS

Helge Revhaug

Ringerike OL

DNS

Gunnar Ringdal

Sandefjord TIF

Klasse: D70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Sommerhein

Horten, OK

1:05:55

+0:00

DSQ

Inger Sørensen

Kongsberg OL

1:36:39

53 100

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker SK

44:37

+0:00

2.

Tormod Høimyr

Sturla, IF

46:15

+1:38

100

3.

Oddvar Rønnestad

Kongsberg OL

47:53

+3:16

4.

Stein Tryti

Tønsberg og omegn, OL

52:15

+7:38

Klasse: D17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Isa Heggedal

Konnerud IL

44:46

+0:00

2.

Eszter Horvati

OSI Orientering

46:29

+1:43

3.

Tine Hansen

Modum OL

47:00

+2:14

4.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

47:17

+2:31

5.

Mari Bergkastet Jonassen

Kolbotn & Skimt OL

49:57

+5:11

6.

Kristin Eger

Kongsberg OL

51:29

+6:43

7.

Tove Heimdal

Konnerud IL

53:04

+8:18

8.

Audrun Utskarpen

OSI Orientering

54:11

+9:25

9.

Grete Zachariassen

Røyken OL

54:48

+10:02

10.

Eirin Mathiesen

Ringerike OL

55:54

+11:08

11.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

56:51

+12:05

12.

Mette Eline Heimstad

Ringerike OL

1:00:55

+16:09

13.

Kristin Sørensen

Sturla, IF

1:01:09

+16:23

14.

Marianne Arnesen

Asker SK

1:06:24

+21:38

15.

Eva Syversen

Røyken OL

1:16:41

+31:55

16.

Line-Susanne K Skavhellen

Botne Skiklubb

1:19:58

+35:12

17.

Una Edland

Lardal OL

1:25:28

+40:42

18.

Unn D Kihle

Ringerike OL

1:31:51

+47:05

DNS

Milda Øhlckers

Tyrving, IL

Klasse: H17-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Balchen

Oddersja SSK

45:44

+0:00

2.

Ola Elsrud Hultgreen

Ringerike OL

54:09

+8:25

3.

Svingheim Njål

Konnerud IL

54:48

+9:04

4.

Terje Pahr Haare

Konnerud IL

1:00:49

+15:05

5.

Terje Amundsen

Konnerud IL

1:06:42

+20:58

6.

Anders Nybø

Konnerud IL

1:11:45

+26:01

7.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

1:15:13

+29:29

8.

Petter Fure

Oppsal IF

1:16:42

+30:58

9.

Eirik Skavhellen

Botne Skiklubb

1:18:15

+32:31

10.

Yngve Mobråthen

Botne Skiklubb

1:21:39

+35:55

11.

Rune Sørensen

Sturla, IF

1:29:09

+43:25

12.

Larsen Frode

Botne Skiklubb

1:43:32

+57:48

DSQ

Hans Rusten

Sturla, IF

58:31

45 140 141 145 109

DNS

Ole Petter Ruud

Horten, OK

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Lierbygda O-lag

20:04

+0:00

2.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

20:32

+0:28

3.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

24:56

+4:52

4.

Kornelia L. Brurberg

Sturla, IF

27:24

+7:20

5.

Josefine Løken

Kongsberg OL

29:34

+9:30

6.

Hanna Løe Myrling

Kongsberg OL

40:21

+20:17

DSQ

Oda Von Krogh

Kongsberg OL

36:27

109

Klasse: H10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Lierbygda O-lag

16:24

+0:00

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

17:21

+0:57

3.

Erling Hjermstad

Fossum IF

18:06

+1:42

4.

Øyvind Hjermstad

Fossum IF

18:32

+2:08

5.

Håvard Hjermstad

Fossum IF

19:08

+2:44

6.

Axel Hoveid

Asker SK

23:49

+7:25

7.

Sølve Drage

Kongsberg OL

45:22

+28:58

8.

Sindre V. Paulsen

Kongsberg OL

48:36

+32:12

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda O-lag

25:03

+0:00

2.

Elin Fossum Rye

Asker SK

34:48

+9:45

3.

Amalie F Amundsen

Konnerud IL

34:49

+9:46

4.

Nora Synnøve Workholth

Asker SK

37:00

+11:57

5.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

37:29

+12:26

6.

Marie Rønneberg

Asker SK

38:05

+13:02

7.

Fride Sørensen

Sturla, IF

43:27

+18:24

8.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker SK

44:50

+19:47

9.

Annikken Wilhelmsen

Kongsberg OL

44:54

+19:51

10.

Una Viel Jaren Samuelsen

Eiker O-lag

1:35:54

+1:10:51

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Gulbrandsen

Asker SK

21:45

+0:00

2.

Audun Heimdal

Konnerud IL

21:57

+0:12

3.

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

24:53

+3:08

4.

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

27:28

+5:43

5.

Bjørnar Løvli

Asker SK

32:25

+10:40

6.

Sturla Frydenlund

Sturla, IF

33:00

+11:15

7.

Toralf Grande

Kongsberg OL

33:58

+12:13

8.

Sander Sørensen

Kongsberg OL

35:50

+14:05

9.

Olav Heggelund

Lierbygda O-lag

54:22

+32:37

10.

Tarje Rusten Wang

Sturla, IF

59:25

+37:40

DNS

Anders Løset

Ringerike OL

Klasse: D17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Monica Diana Hiller

Kolbotn & Skimt OL

32:26

+0:00

2.

Gunhild Myhr

Asker SK

36:29

+4:03

3.

Emma Grete Haare

Konnerud IL

37:25

+4:59

4.

Siv F Amundsen

Konnerud IL

42:16

+9:50

5.

Randi Mobråthen

Botne Skiklubb

53:57

+21:31

6.

Elise Mccourt

Sturla, IF

55:52

+23:26

7.

Aagot Hartmann

Røyken OL

1:16:39

+44:13

DNS

Camilla Dalen

Asker SK

Klasse: H17-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

31:41

+0:00

2.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

32:39

+0:58

3.

Ronny Nelson

Lardal OL

33:25

+1:44

4.

Mads Lillevold

Kolbotn & Skimt OL

33:46

+2:05

5.

Jonas Rusten Wang

Sturla, IF

34:39

+2:58

6.

Ivar Lindseth

Konnerud IL

36:31

+4:50

Klasse: D13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Wibstad

Konnerud IL

50:28

+0:00

Klasse: H13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Andre Moe Horne

Sturla, IF

37:09

+0:00

2.

Martin Bjerkeengen

Sturla, IF

1:03:12

+26:03

DNS

Morten Andreas Elvekrok

Sturla, IF

Klasse: H13-16N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dzmitry Karpenka

Asker SK

25:00

+0:00

Klasse: D11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Edland

Lardal OL

18:55

+0:00

2.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

19:46

+0:51

3.

Mari E. Tandberg Swensen

Asker SK

27:46

+8:51

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Einar Tandberg

Modum OL

16:21

+0:00

2.

Håkon Nelson

Lardal OL

17:24

+1:03

3.

Magnus Birkeland

Asker SK

17:43

+1:22

4.

Vegard Løvli

Asker SK

18:45

+2:24

5.

Filip Larsen

Kongsberg OL

19:59

+3:38

6.

Rune Tryti

Tønsberg og omegn, OL

22:01

+5:40

Klasse: N-Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

16:34

+0:00

2.

Lotte Jauhojärvi Markussen

Asker SK

16:43

+0:09

3.

Kjersti Edland

Lardal OL

17:28

+0:54

4.

Vergard Eek

Sturla, IF

17:31

+0:57

5.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

18:14

+1:40

6.

Audun Melby Jacobsen

Lardal OL

19:33

+2:59

7.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

19:51

+3:17

8.

Vetle Drage

Kongsberg OL

20:05

+3:31

9.

Haakon Olsson

Lierbygda O-lag

20:15

+3:41

10.

Andrine Kvilhaug Skavhellen

Botne Skiklubb

20:28

+3:54

11.

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

21:01

+4:27

12.

Ingrid Tandberg Ryan

Asker SK

21:21

+4:47

13.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

22:09

+5:35

14.

Andrea Vanebo

Kongsberg OL

22:28

+5:54

15.

Philip Larsen

Botne Skiklubb

24:04

+7:30

16.

Hennika Larsen

Botne Skiklubb

24:16

+7:42

17.

Marte Engen Herland

Botne Skiklubb

24:47

+8:13

18.

Ida Lunde

Lardal OL

25:03

+8:29

19.

Helene Eger

Kongsberg OL

27:15

+10:41

20.

Ina Martini

Asker SK

28:28

+11:54

21.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

29:36

+13:02

22.

Mina Øvensen

Lierbygda O-lag

30:01

+13:27

23.

Teodor Birkeland

Asker SK

31:29

+14:55

24.

Ingrid Mobråthen

Botne Skiklubb

33:06

+16:32

25.

Sverre Strand

Lierbygda O-lag

33:28

+16:54

26.

Vera Gano Mønnich

Røyken OL

35:00

+18:26

27.

Iver Ringheim

Larvik OK

37:30

+20:56

28.

Ole Henrik Woxholt

Asker SK

42:08

+25:34

29.

Åshild Vári

Sturla, IF

58:27

+41:53

DNS

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

DNS

Trygve Myhr

Asker SK

DNS

Jenny Baklid

Konnerud IL


Sist oppdatert:

23 september 2009, 22:21:39

Arrangør:

Buskerud o-krets

Antall deltagere:

302

Antall startet:

283